Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 494746 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #40 : 27-02-2020, 22:55 »

Andrusie drogi! Nie pisałem, że temat wirusa zniknie po dwóch tygodniach. Pisałem, że sam wirus zniknie po kilku tygodniach.

Jak jest moim zdaniem. Nie widać nic nadzwyczajnego w tej sytuacji. Za parę tygodni wirus zaniknie.

Ciężko dyskutować z takim odbiorem tekstu.

Lektury giełd nie musisz mi polecać, ja tam gram, sprawdź sobie wątek w Hyde Parku i zobacz moje przewidywania oraz spekulacje.
Mieszkania za gotówkę z całkiem innych względów. Jest to ucieczka od inflacji. O tym niedługo napiszę.
Zapisane
Sylwira
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 15.11.2014
Skąd: Poznań, obecnie Malinówka k. Haczowa
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #41 : 28-02-2020, 00:14 »

Najbardziej mnie rozbraja jak podają ile to już zarażonych WYLECZYLI. No bo gdyby nie lekarze, to wszyscy by pewnie poumierali msn-wink
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #42 : 28-02-2020, 09:27 »

Ok. 70% nieruchomości (głównie mieszkań) w Polsce jest obecnie kupowane za gotówkę!, - czy poza koronawirusem jest inna przyczyna ucieczki z kasą?

Ta bańka niebawem pęknie i będzie płacz i palenie opon jak to biedni ludzie zostali znowu oszukani. A jak widać idiotów kupujących po tych cenach na full kredyt nie brakuje.


Jeżeli informacje o wirusie, które do nas docierają są prawdziwe to wirus nie wydaje się szczególnie niebezpieczny. Społeczność biosłonejska, która jest wyjątkowo zdrowa i silna, dostanie co najwyżej lekkiej gorączki.

Oczywiście, panika została wywołana celowo, żeby dokonać małego przewrotu finansowego na rynkach. Do tego farmacja jak zwykle zarobi miliardy dolarów. Być może przy okazji ograniczą znowu jakąś wolność obywatelską. Nie potrzeba wojny żeby osiągnąć zamierzone cele.
Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #43 : 28-02-2020, 17:18 »

Andrusie drogi! Nie pisałem, że temat wirusa zniknie po dwóch tygodniach. Pisałem, że sam wirus zniknie po kilku tygodniach.
Oki mea culpa Smutny ale moment wirus jak na razie zadomawia się na dobre msn-wink .
Cytat
Mieszkania za gotówkę z całkiem innych względów. Jest to ucieczka od inflacji. O tym niedługo napiszę.
Tutaj bym polemizował, to nie ten poziom inflacji, panika powoli się udziela, dzisiaj naocznie doświadczyłem tego w markecie- 10kg cukru, 10kg mąki, 10kg kaszy itd... wózki wypełnione jak przed świętami.
Analiza fundamentalna jest nakręcana jak zwykle ale Ty zapewne grasz na technicznej, powodzenia smile
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #44 : 28-02-2020, 20:02 »

Cytat
Mieszkam na włoskim wybrzeżu Amalfi, gdzie życie toczy się normalnym czyli spokojnym rytmem. W moim mieście i regionie kompletnie nic się nie dzieje. Na ulicach gwar jak zwykle. Ludzie  piją kawę w kawiarniach ogródkach,  restauracje, bary i sklepiki nie narzekają na brak klientów. Ani śladu masek na twarzach, strachu i paniki. Był karnawał uliczny, są wydarzenia sportowe i nikt nie przejmuje się „światową pandemią”. Ba ludzie nawet stroją sobie żarty!
https://sekrety-zdrowia.org/koronawirus-psychoza-strachu/

Zapisane
Fasolek
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 50
MO: 01-12-2008
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 54

« Odpowiedz #45 : 01-03-2020, 21:45 »

Ciekawy wątek
https://opolczykpl.wordpress.com/czytelnia/comment-page-6/#comment-88288
Zapisane

Fasolek
Dyczkin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 7.04.17 KB: 20.4.17
Skąd: Polkowice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #46 : 01-03-2020, 22:54 »

Trochę "teorii spiskowych": https://dzieckonmp.wordpress.com/2020/02/16/czy-to-moze-byc-prawda-o-wybuchu-koronowirusa/?fbclid=IwAR1m2cvsGWiFaU60SVgTBK90ducGWu_sOxF76OIqW1H8AH3l4V2XWuxnPUw
Zapisane
Pinezka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 31.08.2015
Wiadomości: 92

« Odpowiedz #47 : 04-03-2020, 08:32 »

dr Czerniak

https://www.youtube.com/watch?v=9cWdX8YF0qc
Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #48 : 04-03-2020, 20:46 »

Tak trochę przewrotnie, kto z Was jest na tyle "uszczelniony", że koronawirusowi  co dzisiaj modne w kraju nad Wisłą pokaże środkowy palec?
Czy wystąpienie wysokiej gorączki, duszący kaszel i podobne uznamy za zbawienne? - wirus czyści z patogenów?, czy pominiemy procedury medycyny akademickiej? (kwarantanna, izolacja itd.)
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #49 : 04-03-2020, 22:22 »

Niebezpieczeństwo jest tylko wtedy gdy wirus zaatakuje płuca, co jest bardzo mało prawdopodobne. W przeciwnym wypadku należy leżeć w łóżku i odpoczywać. Ta grypa nie różni się specjalnie od zwykłej grypy. Koranowirusy znane są od kilkudziesięciu lat i dopóki nie zapadła decyzja, żeby wywołać paniki nikt się nimi nie interesował.
Żadna kwarantanna, bo jeszcze nas podtrują w szpitalu.
Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #50 : 04-03-2020, 22:41 »

Cytat
Żadna kwarantanna, bo jeszcze nas podtrują w szpitalu.
smile
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #51 : 05-03-2020, 07:23 »

W związku z paniką zauważyłem, że z większości sklepów znikają tanie mydła i spirytus - wczoraj odwiedziłem parę stonek i 0,5l wykupione do ostatniej butelki, zostają tylko mniejsze buteleczki. Może warto się zaopatrzyć, bo jak dalej będzie taka narracja to staną się to dobra luksusowe. Już nie wspominam o jakiś żelach bakteriobójczych, bo tego to już całkiem nie ma w sklepach a w hurtowniach bhp cena x2.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Pinezka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 31.08.2015
Wiadomości: 92

« Odpowiedz #52 : 05-03-2020, 09:02 »

Podzielam zdanie scorupiona, że panika jest wywołana specjalnie i ktoś ma w tym partykularny interes. Jakoś "niechcący" zbiegło się to w czasie, kiedy Trump przestał grozić palcem chińskim kolegom, zażegnano wojny cłowe, itp.
W dodatku widać, jak szybko giełda w USA odbiła, co wskazywałoby na celowy zjazd i odkupienie akcji po niższych cenach.
Szczepionka pojawi się już wkrótce, nie mam co do tego wątpliwości. Moim zdaniem po to właśnie stworzono wirusa.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #53 : 05-03-2020, 09:30 »

Cytat
W dodatku widać, jak szybko giełda w USA odbiła,

Obstawiam, że dołki zostaną pogłębione. Niby nie muszą, ale prawdopodobieństwo jest większe.
Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #54 : 05-03-2020, 09:43 »

"Szczepionka" nie pojawi się wkrótce, nie wcześniej jak za rok ... ale wiadomo komercja dobrze sobie radzi. Nie odbiła giełda, mamy korektę, aby "słabe ręce" skorzystały z ostatniej okazji do zakupu po niskiej cenie, potem smart money wyszorują podłogę (short i to głęboki) i wtedy zobaczymy prawdziwe dno. Ten scenariusz powtarza się zawsze jak jest panika, bo może ktoś nie wie, że giełdą rządzi strach, panika i chytrość msn-wink

Etanol+propanol skażone są w miarę tanie ok. 50 zł./5l.

« Ostatnia zmiana: 05-03-2020, 09:56 wysłane przez Andrus » Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #55 : 05-03-2020, 09:44 »

Cytat
Obstawiam, że dołki zostaną pogłębione. Niby nie muszą, ale prawdopodobieństwo jest większe.
smile smile smile
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #56 : 05-03-2020, 11:10 »

Co cię tak mocno ubawiło? Wygląda, że nieznajomość zasad spekulacji. W spekulacjach ocenia się prawdopodobieństwo i stosunek zysku do ryzyka. Wystarczy mieć minimalną przewagę, choćby 51 do 49 i w długim terminie przy zdyscyplinowanym zarządzanie jest zysk.
Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #57 : 05-03-2020, 11:56 »

Co ubawiło?, przecież to jest wyraz aprobaty smile , pisałem o tym wcześniej w dziale HP, spekulanta
dyskontuje rynek, jednego mniej drugiego więcej, ..."pokaż statement a powiem Ci jak jesteś spekulant"
hehehe.
Na marginesie na giełdzie nie rządzi prawdopodobieństwo tylko grube portfele, czasami "plankton" podczepi się pod SM i wtedy jest radocha. Jeżeli ktoś czyta wykres jak książkę to nie liczy na totolotek prawdopodobieństwa, to tak na wszelki wypadek jak ktoś ma trochę odłożonej kasy i marzy mu się teraz El Dorado. I jeszcze jedno jak ciocia Krysia przyjdzie z wiadomością, że kupujemy złoto, bo kryzys to jest to informacja spóźniona, kupujesz na górce msn-wink
 
« Ostatnia zmiana: 05-03-2020, 12:10 wysłane przez Andrus » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #58 : 05-03-2020, 17:38 »

"Szczepionka" nie pojawi się wkrótce, nie wcześniej jak za rok ... ale wiadomo komercja dobrze sobie radzi.

Bzdura, szczepionka już jest i mają ją Żydzi. Teraz tylko ją testują. Dziwny zbieg okoliczności, ze wiedzieli, który wirus wywoła panikę smile
https://wpolityce.pl/swiat/489118-szczepionka-na-koronawirusa-w-ciagu-kilku-tygodni?fbclid=IwAR2q0DUHQI2X6lEYo7rMqvcZeshlXOBv6JY9dHsc5OyzpCb2z0wWqvJb-GM

Najgorszy jest jednak ten zamordyzm, który wprowadzają. Obowiązkowe kwarantanny, odwołane wszystkie masowe wydarzenia, mecze sportowe przy pustych trybunach, niedługo zamkną szkoły i przedszkola. Spodziewam się obowiązkowych szczepień jeszcze.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #59 : 08-03-2020, 09:25 »

Na koronawirus nikt chyba nie umarł. Wszyscy zmarli od zwłóknienia płuc. Jakie są przyczyny?

Wymienia się kilka czynników, które przyczyniają się do powstania i rozwoju zwłóknienia płuc. Wśród tych najważniejszych wskazuje się na:
-długotrwałe wdychanie zanieczyszczonego powietrza, w tym: pył krzemionkowy, włókna azbestu, pył zbożowy, odchody ptaków i zwierząt;
-radioterapia płuc;
- stosowanie leków: leki stosowane w chemioterapii, leki stosowane w leczeniu zaburzeń pracy serca, niektóre antybiotyki;
- choroby płuc: gruźlica, toczeń rumieniowaty, zapalenie płuc, reumatoidalne zapalenie stawów, sarkoidoza, twardzina;
- nałogowe palenie papierosów.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!