Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 494547 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #420 : 10-05-2020, 18:59 »

Oczywiście, że tak! W moim najbliższym otoczeniu najwięcej zachorowań było w styczniu i lutym, także wśród dzieci. A to co teraz jest, to tylko sztuczny cyrk.

Jeśli rzeczywiście tak było, to powinny to wykazać testy IgG. Może kogoś namówisz na taki test, żeby to potwierdzić.

Z maskami też jest kabaret.

Nikt myślący nie zakłada maski na dworze. Chyba, że tylko pod brodą, żeby założyć jak pojawi się policja.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #421 : 10-05-2020, 20:58 »

Jeśli piszę, że jestem prawie pewien to nie bez powodu. Kilka osób chorujących w styczniu i lutym z zrobiło teraz test serologiczny i wyszedł pozytywny.
Coś niewyspanego ostatnio mniej widać i słychać. Skończyły się szczyty na wypłaszczonej krzywej?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #422 : 10-05-2020, 22:57 »

Informacja dla tych, którzy łączą COVID-19 z częstotliwościami 5G. Co prawda na razie na częstotliwościach LTE, ale pokrycie obszaru rośnie.
https://businessinsider.com.pl/technologie/5g-w-polsce-plus-uruchamia-siec-nowej-generacji/wdtt11c
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #423 : 11-05-2020, 07:28 »

Więc poumierają już wszyscy.
Niewyspany jednak się odezwał. Straszliwa pandemioepidemia wybuchła z potworną siłą na Śląsku. Zachorowało coś około dwustu osób, ale najlepsze jest to:
Podkreślił, że ponad 97 proc. zakażonych w kopalniach przechodzi chorobę bezobjawowo. "Z jednej strony jest to bardzo dobre dla nich, z drugiej strony, niestety, jak są bezobjawowe przebiegi choroby, wtedy łatwiej nieświadomie zarazić innych" - powiedział szef MZ.
Dobrze gdzieś tam wcześniej napisałem: budzisz się rano, nic nie boli, oddech pełny, gorączki nie ma, mięśnie nie bolą i od razu lodowaty strach łapie za gardło - jak nic kolanoświrus bezobjawowy.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #424 : 11-05-2020, 07:36 »

Jeśli piszę, że jestem prawie pewien to nie bez powodu. Kilka osób chorujących w styczniu i lutym z zrobiło teraz test serologiczny i wyszedł pozytywny.

Jaki to był rodzaj badania? IgM, IgA, czy IgG?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #425 : 11-05-2020, 08:07 »

Tego nie wiem, aż tak szczegółowo się nie interesowałem, ale myślę, że IgM i IgG. Ja też miałem przez kilka tygodni jakiś ucisk na klatę i lekkie duszności. Laskę kładę, nie robię żadnego testu.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #426 : 11-05-2020, 10:05 »

Zapisane
Kamilk
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 19.04.2020
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #427 : 11-05-2020, 15:21 »

Jaki to był rodzaj badania? IgM, IgA, czy IgG?

Testy jakie ja widziałem to są IgM połączone z IgG, IgA nie widziałem.

IgM świadczy o możliwym aktualnym zakażeniu - bo przeciwciała te pojawiają się najszybciej. Jeśli masz IgG to najpewniej przebyłeś już chorobę.

Skuteczność tych testów podobno jest taka, że jeśli wyjdzie wynik dodatni to prawie na pewno masz lub miałeś koronawirusa. Jeśli wyjdzie ujemny, to tak na prawdę nie wiadomo -  możliwe, że i tak masz lub miałeś smile

Tak wyglądają popsute testy, które dostałem. Nie pokazały nawet kreski kontrolnej.
« Ostatnia zmiana: 11-05-2020, 15:27 wysłane przez Kamilk » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #428 : 11-05-2020, 17:13 »

Skuteczność tych testów podobno jest taka, że jeśli wyjdzie wynik dodatni to prawie na pewno masz lub miałeś koronawirusa. Jeśli wyjdzie ujemny, to tak na prawdę nie wiadomo -  możliwe, że i tak masz lub miałeś smile
Podobno testy kasetkowe są mało dokładne, lepiej robić serologiczne.
Zapisane
Sally
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.10.2009
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #429 : 11-05-2020, 22:50 »

Ciekawy materiał z Facebooka warto obejrzeć:

"W dniu 8 maja 2020 roku w Pompejach spisany został apel do obywateli wszystkich krajów!
 Dlaczego kościół?

Chyba nikt z Was nie wierzy, że to purpuraci są pomysłodawcami tego dokumentu...

Kościół ma być przekaźnikiem... w wielu przypadkach jedyną możliwością dotarcia do ludzi w dobie dziejącego zupełnego ogłupienia mediów, które jak choćby w Polsce śpiewają jednym głosem propagandy! Jak nigdy...

Oczywiście ktoś tym wyraźnie steruje!

Ten przekaz jest ważny jeszcze z innego powodu!

Dla olbrzymiej ilości ludzi, to co mówi kościół jest święte! Nie trafią do nich informacje przekazane przez nas! Statystyki udostępniane przez nas...

Ale jeśli powie to ksiądz, czy biskup, a powie bo będzie to czytane w wielu kościołach, to uwierzą!"

https://www.facebook.com/mateusz.tatkowski/videos/2764545497006360/
« Ostatnia zmiana: 11-05-2020, 22:57 wysłane przez Sally » Zapisane

"By mądrym życiem żyć, wiedzy trza niemało."
"Już lepszy głód niż byle jakie jadło"
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #430 : 12-05-2020, 09:35 »

Ty też zaczęłaś białym wierszem pisać?
Pod tym apelem podpisało się sporo intelektualistów i naukowców. Apel nie jest głupi w przeciwieństwie do wyznawców kolanoświrusa. Mały cytat: Fakty wykazały, że pod pretekstem epidemii COVID-19 w wielu przypadkach zostały naruszone niezbywalne prawa obywateli przez ograniczanie w sposób nieproporcjonalny i nieuzasadniony ich podstawowej wolności, w tym również korzystania ze swobody kultu, wypowiedzi oraz przemieszczania się.
Pełny tekst tu: http://pressmania.pl/duszpasterze-kosciola-katolickiego-apeluja-w-obliczu-powaznego-kryzysu-wywolanego-covid-19/
Ja tam nie mam cienia wątpliwości, mamy do czynienia z oszustwem, paranoją, paniką, strachem, brakiem elementarnej wiedzy, totalnym ześwirowaniem, wyłazi wszystko co w człowieku najlepsze hehehe.
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #431 : 12-05-2020, 13:33 »

Mnie tam wypowiedzi pana Montanari przekonały parę tygodni temu...
Zapisane

I'm going through changes
Sally
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.10.2009
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #432 : 12-05-2020, 22:24 »

Głos rozsądku z Afryki.
"Prezydent Tanzanii, John Magufuli wykorzystał próbki owoców, przepiórek i kóz, owiec w celu wykazania niewłaściwych praktyk testowych PCR używanych przy wykrywaniu koronawirusa. 
Testy PCR nie powinny być używane do wykrywania materiału genetycznego wirusów. Tak mówił sam odkrywca tego testu, laureat Nagrody Nobla Kary Banks Mullis. Prezydent Tanzanii ośmieszył i pokazał prawdziwe oblicze niewłaściwości stosowania tego rodzaju testów przy obecnej sztucznej pandemii."


https://www.youtube.com/watch?v=aQ8ZKk2dx9c&feature=emb_logo
Zapisane

"By mądrym życiem żyć, wiedzy trza niemało."
"Już lepszy głód niż byle jakie jadło"
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #433 : 13-05-2020, 12:04 »

Podpisujcie petycję, nie damy się zaszczepić:
https://lifepetitions.com/petition/no-mandatory-vaccine-for-covid-19?fbclid=IwAR3mbrQ8Dz0LM52znVgDL8dBzchqWPfF3bDUaO4fFqvJG0d3inZRU4E3bh0
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #434 : 13-05-2020, 16:19 »

Resort edukacji ChRL zakazuje noszenia na lekcjach wychowania fizycznego maseczek typu N95, używanych dla ochrony przed koronawirusem - podały w środę (13 maja) chińskie media. Wcześniej prasa donosiła o śmierci trzech uczniów ćwiczących na wuefie w maseczkach.

No, świry są wszędzie. Za jakiś czas powygina tych strachliwych co u nas bez kagańca się nie ruszą. Grzyb albo jakiś inny syf. I to będzie słuszne, zbawienne oraz sprawiedliwe.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #435 : 13-05-2020, 17:19 »

Zmarłych na covid-19 lekarzy i pielęgniarki będą ogłaszać chyba świętymi:
https://nowosci.com.pl/renta-specjalna-dla-rodziny-zmarlej-pielegniarki-z-torunia-o-to-wnioskuje-do-premiera-posel-arkadiusz-myrcha-po/ar/c1-14968828?fbclid=IwAR0sc7PmQpXTtLcZcOn-8lrLmdTOc5XzmMyTdqbB4Ofrv23H6M87ACo0OMQ
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #436 : 13-05-2020, 19:16 »

No to już jest p... nie z poplątaniem. Zmarła, żal człowieka, nie chciałabym być na miejscu pielęgniarek  w dobie świrusa ani w żadnej dobie, bo się do tego nie nadaję ale zaraz renta, co tam renta. Na Wawelu ją pochować.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #437 : 14-05-2020, 05:18 »

Nie dadzą się nudzić:

"Sprawa dezynfekcji piasku na plaży nie trafiła na moje biurko. Jeżeli ministerstwo zdrowia wyda taką rekomendację, będziemy się tym zajmować"

https://wsensie.pl/polska/35410-wiceminister-rozwoju-gotowy-dezynfekowac-piasek-bareja-by-tego-nie-wymyslil?fbclid=IwAR3id4sA7vEpBBtIrwBYUPDlqG8_L_E2mv-TUlUiXuAcqgyx_9G4w3ZxLhY
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #438 : 14-05-2020, 06:39 »

I to jest bardzo słuszna koncepcja, bardzo słuszna. Nie wiem z czego głupie internauty się śmieją. Pozostaje jeszcze kwestia dezynfekcji powietrza i wody, ale pewnie niewyspany zbawca narodu da sobie i z tym radę. Ze swej strony proponuję napalm.
Teraz taki kabaret, na całe szczęście nić się nie dzieje, ale jak przyjdzie prawdziwa bieda? A ta przecież przyjdzie, arcymistrzowie od rządzenia rozpirzyli pół gospodarki i zupełnie nie zdają sobie z tego sprawy.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #439 : 14-05-2020, 09:39 »

Rozpirzyli, ale ja jako fan teorii spiskowych nie mam pewności czy nieświadomie.


Zainspirowałeś mnie:

Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!