Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 494747 razy)
Nicola
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #680 : 01-12-2020, 20:21 »

Jest już petycja obywatelska przeciw szczepieniom na covid. Podpiszcie i udostępnijcie

https://www.crpo.org.pl/petycje/sprzeciw-obowiazkowym-szczepieniom-covid19,39?fbclid=IwAR1Iv_ram8hNuaWKugJss4QZJ_f4CTaoBPfwyAwoptspJtcNnkZGhJ4-2fI
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #681 : 02-12-2020, 14:25 »

Skorupion dajesz jakąś możliwość, iż co niektórym może chodzić o likwidację małych działalności na rzecz gigantów?

W Polsce zdecydowanie bardziej to idzie w kierunku etatyzmu. Będzie opisane w Apokalipsie.

Jak dziś na to patrzysz?

Teraz to straciłem całkiem orientację o co komu chodzi. Oni ześwirowali, nie wiedzą co robią.
Wcześniej jak najbardziej, pisiorki to socjaliści z elementami komuchowatymi. Najlepiej wszystko upaństwowić, ale na korporację są za cienkie Bolki, no to upaństwowić co można, a resztę oddać korpo.
Małą Apokalipsę już mamy, przez świrusa umarło z pięć razy więcej osób niż na niego, ogólna śmiertelność w paźdźierniku i listopadzie znacznie wzrosła. No cóż... czekamy na Apokalipsę we właściwym wydaniu.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #682 : 02-12-2020, 17:30 »

Cytat
Nie pamiętam kto był wtedy ministrem zdrowia, ale byłam z niego dumna
i ja byłam dumna a była to Ewa Kopacz. To ona sprzeciwiła się  UE i nie zakupiła szczepionek  przeciwko brodawczakowi. Aby szczepić obowiązkowo dziewczynki. 
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #683 : 02-12-2020, 18:54 »

Były jeszcze jakieś powody do dumy z jej ministrowania, poza tym?
Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #684 : 03-12-2020, 10:34 »

Były jeszcze jakieś powody do dumy z jej ministrowania, poza tym?
Tak były, nie miała nad sobą wicepremiera, który nią zarządzał ... jak była premierem.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #685 : 03-12-2020, 11:31 »

Osoba o poziomie inteligencji ameby (porównań odnośnie panowania nad emocjami już jej oszczędzę bo bym sobie awatar obraził), podejmowała suwerenne decyzje? Pewnie w dodatku została ministerą ze względu na swoje kompetencje hehehe?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #686 : 04-12-2020, 13:37 »

Cytat
Nie pamiętam kto był wtedy ministrem zdrowia, ale byłam z niego dumna
i ja byłam dumna a była to Ewa Kopacz. To ona sprzeciwiła się  UE i nie zakupiła szczepionek  przeciwko brodawczakowi. Aby szczepić obowiązkowo dziewczynki.  
O ile dobrze pamiętam, to nie bardzo mieli funduszy na te szczepionki. A może chcieli, żeby w kraju wirus się zadomowił. No a wyszło teraz że została bohaterką.

Edycja: Sorry, to chyba była ta wcześniejsza pandemia ptasia lub świńska 10 lat temu, a nie brodawczak..
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #687 : 04-12-2020, 18:25 »

Kopacz to już przeszłość...a tymczasem...to się dzieje!

"Szef resortu zdrowia poinformował, że dla osób, które się zaszczepią, będą zachęty, wyłączające je z konieczności przestrzegania niektórych restrykcji.

– Analizujemy w tej chwili różne warianty. Gdy pokażemy strategię (wykonywania szczepień w Polsce – red.), będą w niej zachęty, które będą powodowały, że osoby zaszczepione nie będą podlegać wybranym obostrzeniom. Na tę chwilę jeszcze nie podjęliśmy decyzji, które to będą wskazania – mówił w piątek minister Niedzielski."

no i jeszcze...

"Profesor Horban ma nadzieję, że szczepionka na koronawirusa będzie dostępna w Polsce w styczniu. Tłumaczył, że efekty szczepień pojawią się po sześciu tygodniach od zastosowania drugiej dawki. Podkreślił przy tym, że zgodnie z ustaleniami ekspertów krajów UE szczepionki nie zostaną wprowadzone do obiegu "dopóki nie będzie 100 proc. pewności, że spełniają warunki bezpieczeństwa i określone warunki skuteczności".

Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #688 : 04-12-2020, 20:17 »

Chcą segregować ludzi jak hitlerowcy. Jak były takie obawy ludzi, to myślałem, że to paranoicy, a teraz jednak to się zaczyna wszystko sprawdzać.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #689 : 04-12-2020, 21:26 »

Ciekawe czy coś w tym jest.
https://wolnemedia.net/covid-19-powoduje-przedwczesne-starzenie-sie-organizmu/

W listopadzie br. opublikowano wyniki pracy naukowej grupy lekarzy, którzy badali osoby chore z umiarkowanym do łagodnego COVID-19.

„Wszyscy ci pacjenci byli leczeni ambulatoryjnie, tylko nieliczni byli hospitalizowani. Nawet u osób z bardzo łagodną postacią choroby 70% miało patologie niektórych narządów wewnętrznych. Główną patologią nie było serce, ale głównie tłuszczowa heptoza, czyli deformacja wątroby i zwyrodnienia tłuszczowe tkanki trzustkowej. Zwykle takie diagnozy są typowe dla osób powyżej sześćdziesiątego roku życia, a w grupie pocovidovej – obserwowano je już u czterdziestolatków” – powiedziała Anch Baranova.

„Powiedziałbym, że koronawirus przyspiesza starzenie się organizmu, odbiera jego zasoby i przybliża starość” – dodała Baranova.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #690 : 04-12-2020, 22:32 »

Myślę, że to ściema. Wiemy, że wirusy oczyszczają organizm, a nie go niszczą.
Zapisane
Monthoux
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12.11.2010
Wiadomości: 27

« Odpowiedz #691 : 04-12-2020, 23:36 »

Ciekawe dlaczego WHO wypowiedziało się krytycznie odnośnie leku Remdesivir dopiero po zakupie olbrzymich ilości przez UE (3 dni po) i za grube pieniądze?

Ten kosztowny skandal zagłuszony jest teraz kolejnym, odnośnie szczepionek: UE przyznała laboratoriom od których kupiła szczepionki (znów olbrzymie ilości: starczy dla każdego!) imunitety w razie kolejnego skandalu sanitarnego!
We francuskich mediach usłyszałam dzisiaj: „W trosce o naszych rządzących, zaszczepmy ich wszystkich przed kamerami”!

Od razu pojawiły się wątpliwości, że nawet jeśli by się taka akcja odbyła, to pewnie solą fizjologiczną a nie tym czymś sfabrykowanym w tak rekordowym czasie.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #692 : 05-12-2020, 10:29 »

Cytat
„W trosce o naszych rządzących, zaszczepmy ich wszystkich przed kamerami”!

To jest słuszne i zbawienne. Skoro rządzący tak bardzo o nas dbają to i społeczeństwo powinno zadbać o nich. Najlepiej gdyby wszyscy politycy oraz ich mocodawcy, twórcy i sprzedawcy szczepionek zaszczepili się oficjalnie w obecności społecznego komitetu i mendiów. Dla uatrakcyjnienia mógłby w trakcie uroczystości wystąpić Zenek.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #693 : 05-12-2020, 11:31 »

Jedna szopka już się odbyła swego czasu:

Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #694 : 05-12-2020, 14:37 »


To jest słuszne i zbawienne. Skoro rządzący tak bardzo o nas dbają to i społeczeństwo powinno zadbać o nich. Najlepiej gdyby wszyscy politycy oraz ich mocodawcy, twórcy i sprzedawcy szczepionek zaszczepili się oficjalnie w obecności społecznego komitetu i mendiów. Dla uatrakcyjnienia mógłby w trakcie uroczystości wystąpić Zenek.

Przecież to już jest planowane. W USA mają się zaszczepić przed kamerami byli prezydenci. Będą filmy z influencerami i celebrytami. Oczywiście nie będą tego robić za darmo.
« Ostatnia zmiana: 05-12-2020, 15:44 wysłane przez Piotr » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #695 : 05-12-2020, 20:27 »

Szczepionka to ogromne ryzyko:
http://proremedium.pl/2020/11/22/szczepionka-na-covid-19-od-pfizer-biontech-co-nagle-to-po-diable/?fbclid=IwAR2D008N3rGod7U8PIlcF4Wts9zfSNqeHx5QhEKUec0ZOLS8a1E5ByB8zJM

Podpisujcie apel naukowców i lekarzy w sprawie szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 
https://www.petycjeonline.com/apel_naukowcow_i_lekarzy_w_sprawie_szczepie_na_koronawirusa_sars-cov-2?uv=30956374#
Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #696 : 07-12-2020, 07:23 »

Pfizer, firma która dostała ogromne kary za działania marketingowe i korupcyjne,
https://www.antykorupcja.gov.pl/ak/aktualnosci/4835,Rekordowa-grzywna-dla-Pfizera.html
firma, której wiele osób ufa - bo skoro gdy inni przebadają ich produkt to znaczy że jest dobry.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #697 : 08-12-2020, 10:43 »

Nasi dobroczyńcy ukochani:

Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #698 : 09-12-2020, 09:02 »

Wiemy, że przejście infekcji takich jak grypa ma prozdrowotne działanie. Czy są osoby, które przeszły koronawirusa i mogą się pochwalić pozytywnymi efektami? Czy ma on taki dobroczynny skutek jak grypa?
Zapisane
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #699 : 09-12-2020, 09:35 »

Kilka tygodni temu (3-4) przechodziłem "dziwną" chorobę. Trzymało mnie 1,5 tygodnia, temp. maks. 37,5 przez 1-2 dni (po tygodniu), reszta 37,0-37,1, spadała do 35,8(?)-36,0, Bolały mnie wkłucia po igłach sprzed 7-11 miesięcy i miałem dziwny ból głowy (w okolicy czoła, może dlatego że miałem, tak mi się wydaje, wylew). Na innym forum użytkownicy opisywali podobny przebieg, temp. 37,0-37,5, dziwny ból głowy i leżeli 1,5-2 tygodnie. Po odchorowaniu mogę napisać, że schizofrenia minęła w 90%, jest trzeźwość umysłu, jasność. Zawsze taki przydrzymiony chodziłem z oczami przymrużonymi przez światła.
« Ostatnia zmiana: 09-12-2020, 10:14 wysłane przez Darko » Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!