Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 01:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 512342 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1520 : 22-12-2021, 15:12 »

Plankton covidowy wrócił do normalności, jeszcze tylko dwa tygodnie wytrzymajcie buhahaha.

Adam Giza
„Zapal choinkę, nie znicz” bądź mądry! Zanim ruszysz do rodziny na święta, sprawdź jak działa Twoje szczepienie! Zbadaj poziom przeciwciał, zrób test PCR - sprawdź stan obecny! Doszczep się 3 dawką! Podaruj prezent, nie chorobę! p.s bez szczepienia - siedź w domu!
Zapisane
Adam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 5.10.2015
Skąd: Polska
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #1521 : 22-12-2021, 19:23 »

http://przeczywistosc.pl/nowy-poczatek-swiata/

Nieco inne spojrzenie na obecny bałagan.

..."Cóż jednak, gdyby udało im się wszystkich zmusić do szczepienia i cała ludzkość, za ich wyjątkiem, na skutek podstępnej szczepionki by wyginęła – czy to jest tym, do czego dążą? Iluzjoniści są ludem pasożytniczym – a pasożyt nie jest w stanie przeżyć bez gospodarza. Gdyby wybili ludzkość, prędzej czy później musieliby zacząć pasożytować na sobie nawzajem, a to skończyłoby ich prędzej niż jakikolwiek wirus. Na to nie mogą sobie pozwolić, oni potrzebują niewolników…

Mam inną teorię, jeszcze bardziej kontrowersyjną, ale taką, która wydaje mi się najbardziej spójna wewnętrznie – taką, w której wszystkie elementy układanki pasują do siebie jak ulał. Pisałam już o tym, że ci sami ludzie, którzy od dawna pamiętali pandemię koronawirusa, pamiętają też „Mroczną Zimę”, która dopiero ma nadejść. Przypuszczam więc, że planem iluzjonistów może być wypuszczenie wirusa ospy prawdziwej. Najnowszą szczepionką przeciw tej chorobie jest wspominany wcześniej w tym wpisie Imvanex, który w odróżnieniu od tradycyjnych szczepionek przeciw czarnej  ospie podawany jest w formie zastrzyku, a nie poprzez nakłuwanie skóry igłą"

..."Czyż to nie zastanawiające, że Imvanex podawany jest tak samo, jak eksperymentalne i nieprzebadane, powstałe w ekspresowym tempie zastrzyki przeciw covid-19? Jeśli to, co jest nam serwowane jako szczepionki przeciw koronawirusowi w rzeczywistości jest nowoczesną szczepionką przeciw ospie prawdziwej, to w przypadku gdyby doszło do realizacji operacji „Mroczna Zima” iluzjoniści pozbyliby się swych przeciwników, pozbyliby się tych którzy stawiali im opór i byli w stanie przejrzeć ich sztuczki. Pozostaliby im ci, którzy się zaszczepili – najbardziej ufni, posłuszni, ulegli – a więc dokładnie ci, których iluzjoniści chcą zachować jako niewolników dla „wybranych” w Nowym Porządku Świata. Reszty nie potrzebują, bo jak sami zapowiadają – większość prac wykonywana przez ludzi niedługo zostanie zautomatyzowana. Ci, którzy przeżyją „Mroczną Zimę” nie tylko nie będą w stanie przejrzeć ich spisku, tak jak nie byli w stanie przejrzeć pandemii – ale wręcz wdzięczni im będą za ratunek przed chorobą, jaki dały im szczepionki, wdzięczni im będą za wszelkie restrykcje i ostrzeżenia. Tym bardziej więc zaufają im i w następnych krokach i pójdą ślepo za wskazówkami iluzjonistów, ku wiecznej niewoli. Widzisz już jak wszystkie elementy układanki do siebie pasują?"
Zapisane
Adam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 5.10.2015
Skąd: Polska
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #1522 : 23-12-2021, 09:23 »

Przedstaw dowody na białko kolca.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1523 : 23-12-2021, 10:20 »

Białko kolca:
https://szczepienia.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/09/Zestawienie-szczepionek-przeciw-COVID-19-antygeny-substancje-pomocnicze-2021.09.17.pdf

No to teraz wykaż się z ospą.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Adam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 5.10.2015
Skąd: Polska
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #1524 : 23-12-2021, 11:29 »

No ślepy jestem i nie widzę białka kolca pobudzanego przez kleszcze i bohatersko z nim walczącego.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1525 : 23-12-2021, 13:27 »

Mimo, że mocno się skoncentrowałem to nie za bardzo rozumiem co chcesz przekazać.
Zachęcam do rozwinięcia swojej wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 25-12-2021, 11:38 wysłane przez Skorupion » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Adam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 5.10.2015
Skąd: Polska
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #1526 : 23-12-2021, 14:05 »

Rozumiem, że skład jest przekazany od producenta. Czy na miejscu po przewiezieniu do Polski tego czegoś, znalazł się choć jeden nieskorumpowany instytut państwowy bądź prywatny i zbadał zgodność składu z wystawionym papierem z linku wyżej.  
Jest mnóstwo stron, ekspertów od wszystkiego i nikt nie jest w stanie rzetelnie tego przeprowadzić. Podstawowa rzecz. Zachowują się tak jakby stracili rozum, nie ma urządzeń, woli, odwagi?
To samo z legendarnym kolcem. Czy ktoś to obserwuje jak to się zachowuje.
« Ostatnia zmiana: 25-12-2021, 11:37 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1527 : 23-12-2021, 21:56 »

Przecież w obecnej pandemii wszystko tak pięknie do siebie pasuje. Mimo kilku niewiadomych rodem nie z tego świata, mamy puzzle z których wyłania się piękny big picture. Po co teorie o ospie?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1528 : 24-12-2021, 00:39 »

Jest mnóstwo stron, ekspertów od wszystkiego i nikt nie jest w stanie rzetelnie tego przeprowadzić. Podstawowa rzecz. Zachowują się tak jakby stracili rozum, nie ma urządzeń, woli, odwagi?
To samo z legendarnym kolcem. Czy ktoś to obserwuje jak to się zachowuje.

Jest baza danych UE niepożądanych odczynów poszczepiennych, obecnie zgłoszono ponad 2,5 mln ciężkich niepożądanych odczynów poszczepiennych do 2021-09 i ponad 27000 zgonów.
A media uparcie idą w retorykę, że szczepienia są bezpieczne.

Tutaj masz sporo informacji bezpośrednio od jednego z tych gości, którzy nie boją się zagłębiać w temat od strony medycznej:
https://www.bitchute.com/video/NZ8DjuiQY4UT/
Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #1529 : 24-12-2021, 16:35 »

https://www.gov.pl/web/cskmswia/oswiadczenie
« Ostatnia zmiana: 24-12-2021, 16:40 wysłane przez Xemonoj » Zapisane
Adam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 5.10.2015
Skąd: Polska
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #1530 : 24-12-2021, 18:48 »


Jest baza danych UE niepożądanych odczynów poszczepiennych, obecnie zgłoszono ponad 2,5 mln ciężkich niepożądanych odczynów poszczepiennych do 2021-09 i ponad 27000 zgonów.
A media uparcie idą w retorykę, że szczepienia są bezpieczne.

Tutaj masz sporo informacji bezpośrednio od jednego z tych gości, którzy nie boją się zagłębiać w temat od strony medycznej:
https://www.bitchute.com/video/NZ8DjuiQY4UT/

Ten gość zajął się szczepionkami produkcji żmijonistów z USA, a zapomniał o ruskiej i chińskiej? Co w takim razie jest w tych atlantyckich mieszankach czego nie ma w ruskich i chińskich. Nie słychać medialnego bombardowania o tysiącach zgonów z powodu wstrzyknięć berbeluchy ruskiej i chińskiej.
Zresztą jakby cofnąć nieco czas, to znów jest narracja podzielona na dwie strony. Plandemia się rozpoczęła, ludzie nie umierają na kowid tylko na choroby współistniejące. Obecnie, ludzie umierają po szczepieniu na białko kolca?, drudzy utwierdzają zaszczepionych, że to niezaszczepieni umierają. To ciągle jest unych narracja i ją nam narzucają, omijając rzeczy wydawałoby się podstawowe. Mamy wierzyć im na słowo, bo gdzieś tam za granicą, wyprodukowali, sporządzili, zrobili testy, opłacili je, wynajęli ludzi w białych fartuchach do przekazywania ludziom prawd objawionych i kreślenia nam przyszłości w obozach dla niezaszczepionych i aresztach domowych. Co jest w tych szczepionkach?

Film podrzucam w ramach wdzięczności. https://www.bitchute.com/video/dcYgln2r4Icx/  
Dyrektor pizzera, nie wiem co to za gadzina.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1531 : 25-12-2021, 11:50 »

No, panie, panowie, osoby binarne, niebinarne, queer i pozostałe 57 płcie. Piszemy po polsku, inaczej posty będą usuwane.

Cytat
Dyrektor pizzera, nie wiem co to za gadzina.
Normalnie, gadzi syn.

Guru obfajdanego po czubek głowy ze strachu planktonu covidowego:
Bartosz Fiałek
W Polsce, w pewnym odsetku kompletnie nieświadome społeczeństwo świętuje przy wigilijnym stole, podczas gdy na świecie rozgrywa się coraz większa tragedia epidemiczna (rekordy zakażeń między innymi: we Francji, USA, UK, Danii, Niemczech, Norwegii, Włoszech tudzież Australii).


Czyli tam, gdzie procent wyszczepionych baranów jest największy hehehe.
« Ostatnia zmiana: 25-12-2021, 12:00 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #1532 : 25-12-2021, 22:26 »

Bóle pleców, to pewnie masz już Omikrona. Ale skoro w czasie choroby spędzasz Wigilię z rodziną przy stole, a nie w łóżku, to rzeczywiście musi być łagodny bardzo w stosunku do grypy jaką przechodziły często i opisywały osoby z forum.
Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #1533 : 26-12-2021, 10:02 »

@Spokoadam
Cytat
Panowie macie zryte berety. A grypa to co ?  Już nie istnieje ?
Konia z rzędem jak potrafisz odróżnić.
@Boru, niepopularne tutaj pytanie, mierzyłeś saturację?
Zapisane
Adam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 5.10.2015
Skąd: Polska
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #1534 : 26-12-2021, 11:59 »

Koń przemówił.
https://www.henrymakow.com/2021/12/jacob-rothschild-lifts-the-veil.html?_ga=2.241486722.1006389435.1638658226-346964864.1627224119
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1535 : 26-12-2021, 12:53 »

No, foliarze, antyziemcy i płaskoczszczepionkowcy! Można wrócić do normalności? Można.

Ja jestem zaszczepiony trzema dawkami, moja żona także. Chodzimy w maseczkach po domu, cały czas działa takie urządzenie oczyszczające powietrze, dezynfekujemy ręce i codziennie robimy sobie testy – opowiadał w TOK FM immunolog dr Paweł Grzesiowski co zrobił, gdy okazało się, że jego syn zarażony jest koronawirusem.

Dodał, że razem z małżonką ograniczyli kontakty społeczne do minimum. – Żona przeszła na zdalny tryb pracy. Ja, jeśli tylko mogę, też staram się nie wychodzić z domu. Wietrzymy wszystko i póki co jesteśmy ujemni – opowiadał lekarz.


Oszołom (płatny czy genetyczny) nie zawiódł na święta:


Cytat
Kod:
Zrób test zanim siądziesz do stołu
Dr Grzesiowski opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym widać negatywne testy antygenowe i opatrzył je komentarzem "Teraz spokojnie, bez ryzyka możemy rozpoczynać wieczerzę wigilijną".


https://www.salon24.pl/newsroom/1192196,znany-lekarz-pokazal-w-sieci-wyniki-testu-na-covid-19-wywolal-burze?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-6427305&utm_campaign=wykop-poleca
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #1536 : 27-12-2021, 10:18 »

Nie udało się kilku zdań poprawnie napisać, trudno. Wątek będzie tracił na przejrzystości.

A tego orła nie znałem:
SARS-CoV-2 manipuluje naszymi umysłami w taki sposób, żebyśmy się w tej pierwszej, najbardziej zakaźnej fazie, bardziej społecznie udzielali – mówi w rozmowie z PAP prof. Tomasz Szlendak.
Łebski gościu, przebojem wdarł się do czołówki ekspertów.


@Spokoadam
Cytat
Panowie macie zryte berety. A grypa to co ?  Już nie istnieje ?
Konia z rzędem jak potrafisz odróżnić.
@Boru, niepopularne tutaj pytanie, mierzyłeś saturację?

Przed świętami na covida umarł mój znajomy, miał 55 lat. Rzeczywiście trudno odróżnić covida od grypy, ale w fazie zejściowej już łatwiej. Przebiega błyskawicznie, jak sepsa, chyba dlatego też sieje panikę wśród medyków. Nie wiem czy był zaszczepiony.
Dlaczego pytanie o saturację miałoby być tu niepopularne? Ważny wskaźnik, kiedy spada poniżej 95 nie modlić się, tylko działać.
Zapisane
Boru
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.04.2012
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #1537 : 27-12-2021, 14:42 »

Saturację mierzyłem kilka razy. Poziom 96-97%. Wiem, że to niepopularne tutaj, ale zrobiłem też test. Wyszedł pozytywnie (zawsze status ozdrowieńca się przyda). Jestem przekonany, że to nie grypa. Grypę przechodzę praktycznie co roku. W odczuciach różni się znacznie. Choćby tym, że  przy grypie przez kilka dni nic mi się nie chce jeść i nie jem. W tym przypadku apetyt praktycznie jest cały czas. Kolejna kwestia to węch. Wczoraj straciłem ten zmysł. Mam nadzieje, że nie na długo, bo spożywanie własnoręcznie wykonanego schabu ze  śliwką w szynkowarze bez czucia jego aromatu to marnotrawstwo.
Niestety bóle pleców/nóg dalej wybudzają nad ranem i nie da się spać. w dzień są do zniesienia. Z pozostałych objawów dzisiaj to zaczerwienione i drapiące gardło i delikatny katarek. Samopoczucie w porządku.

@Skorupion, nie wiem czemu usunąłeś poprzedni post. Bardzo się starałem napisać go poprawnie - tak samo jak i ten.

Usunąłem, bo narobiłeś błędów. A w tym są dwa, poszukaj.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2021, 09:25 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Andrus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10-02-2008
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #1538 : 27-12-2021, 15:20 »

@Scorupion
Cytat
Dlaczego pytanie o saturację miałoby być tu niepopularne? Ważny wskaźnik, kiedy spada poniżej 95 nie modlić się, tylko działać.
Cytat
Cytat od: Andrus  13-11-2020, 11:47
Czy pulsoksymetr może się przydać w obecnym czasie?, wszyscy wkoło kupują

Zadałem rok temu takie pytanie i niejaki Gibbon je wyśmiał i usunął, czy jakoś tak ...
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1539 : 27-12-2021, 16:30 »


Zadałem rok temu takie pytanie i niejaki Gibbon je wyśmiał i usunął, czy jakoś tak ...

Czy jakoś tak? Czyli jakoś tak pewności nie ma, czy chodziło o saturację, czy jakikolwiek inny farmazon albo analfabetyzm na ten tego przykład?
Zapisane
Strony: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!