Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 114   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 494583 razy)
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2140 : 06-03-2023, 15:27 »

A jednak nie odpuszczają w USA
Cytat
Pogromca Huberta Hurkacza w ćwierćfinale turnieju ATP w Dubaju – Novak Djoković nie weźmie udziału w Indian Wells Masters. Ma to związek z obowiązującymi restrykcjami przylotu do USA. Nie pomogły nawet listy senatorów do Joe Bidena.
Muszą ukarać niepokornych.
Cytat
Ostatecznie wysiłki tenisisty nie przyniosły zamierzanego rezultatu. Numerowi 1. rankingu ATP nie pomógł nawet list do Joe Bidena – prezydenta USA. Senator Florydy Rick Scott poinformował na Twitterze, że Departament Bezpieczeństwa Krajowego odrzucił prośbę Djokovicia o zwolnienie ze szczepień. Scott podzielił się listem, który on i senator Marco Rubio wysłali do prezydenta Bidena, w którym nakłaniają głowę państwa do „szybkiego przyznania” zwolnienia dla tenisisty.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2141 : 07-03-2023, 13:08 »

Pani Doktor Wanda Półtawska, podczas uroczystości nadania jej imienia oddziałowi noworodków w szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie:
"Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia,że macie te szmaty, bo kto wierzy,że one nas chronią przed wirusami? Medycyna nas okłamuje”




A co na to czynniki oficjalne?
Chwilę później dyrektor szpitala Antoni Marcinek przeprosił za tę wypowiedź patronki oddziału dla noworodków. „Pani Półtawska ze względu na swój wiek żyje w innej epoce, w innej rzeczywistości” – stwierdził. Prawda jak elegancko i dyplomatycznie?

Kim jest Pani Wanda?
Została aresztowana przez Gestapo 17 lutego 1941 i więziona na zamku w Lublinie. Torturowana i przesłuchiwana w lubelskim gestapo „Pod Zegarem”, następnie, 21 września 1941, wywieziona do Ravensbrück z zaocznym wyrokiem śmierci. W obozie stała się ofiarą eksperymentów pseudomedycznych (głównie chirurgicznych okaleczeń kończyn) przeprowadzanych przez niemieckich lekarzy, w tym berlińskiego profesora, prezesa niemieckiego Czerwonego Krzyża, Gebhardta oraz dr. Fischera, Rosenthala i Oberheuser.
Reszta tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wanda_P%C3%B3%C5%82tawska




Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2142 : 07-03-2023, 13:23 »

Cytat
Pani Doktor Wanda Półtawska, podczas uroczystości nadania jej imienia oddziałowi noworodków w szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie:"Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia,że macie te szmaty, bo kto wierzy,że one nas chronią przed wirusami? Medycyna nas okłamuje”

Ona słynie z tego, że mówi co myśli, ma 101 lat, a umysł cały czas ma pełny, bez demencji, nadal udziela porad i wygłasza konferencje.
Zdjęcie super!! smile
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2143 : 07-03-2023, 18:55 »

Pan dr hab. n. med. Antoni Marcinek wykazał się wyższą kulturą, właściwą dla aktualnych elit. Nawet nie chce mi się komentować, a mógłbym równie chamsko.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2144 : 07-03-2023, 23:01 »

To jest taka różnica klas, że On nawet tego nie pojmie!
Te wypowiedzi powinny trafić do kanonu różnicy klas i pokazania tzw.elit!
Król jest nagi i Ona miała odwagę to powiedzieć!
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2145 : 08-03-2023, 08:29 »

Witajcie!
Kobieta lat 31.
Dwa tygodnie temu zachorowałam na covid 1 raz  (zaszczepiona).
Covid przeszłam bardzo źle, wysoka temperatura 40 stooni kilka dni, ból mięśni do takiego stopnia że musiałam chodzić po domu bo nie mogłam leżeć, straszny ból gardła nie mogłam mówić. Okres spóźnił mi się prawie tydzień od tego czasu boli mnie prawy jajnik. Dostałam antybiotyki, witaminy. Temperatura ciała cały czas pokazuje teraz  35.9.
Od tego czasu jestem stałe zmęczona, nie wyspana, osowiała, miewam bóle głowy ogólnie strasznie czuje się rozbita, nie mogę sobie pomóc. Czy ktoś miał podobnie? Jak sobie pomóc? Gdzie się udać? Jak długo to może potrwać? Jestem ta sytuacja bardzo zmęczona.


Jak to gdzie się udać? Do punktu szczepień po piąta dawkę. Szczepmy się! Dbajmy o siebie i innych, wytrzymajcie jeszcze tylko dwa tygodnie.
Pewnie ta paniusia maseczki nie nosiła i nie trzymała dystansu społecznego. Ruska onuca i antyszczepionkowiec bezapelacyjnie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2146 : 08-03-2023, 08:46 »

Ten też dobry antyszczepionkowiec, nie wziął piątej dawki i proszę:

Mąż w czwartek gorączka pod 40 st.,w piątek ledwo żywy,w sobotę już ok.Jest po 3 szczepieniach. W piątek wynik pozytywny - dziś negatywny- czy to znaczy,że jest szansa,że  już nie zaraża ? 🤔Czy ktoś z Państwa miał taki przypadek ? Nie wiem czy go z izolacj😂i wypuścić
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #2147 : 08-03-2023, 09:52 »

Jak zaszczepiony to nie zaraża przecież. Pani nie słuchała uważnie jak leciały wiadomości.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2148 : 08-03-2023, 10:38 »

Ten antyszczepionkowiec niby podążał za nauką, ale za wolno:

Różnie może trwać u mnie zaczęło się po waksynie 2 lata temu potem 2 covidy teraz jest lepiej niby po 2 latach ale do zdrowia które miałem przed waksyna daleko i już wątpię czy kiedykolwiek to się zmieni bo co chwila dochodzą nowe powikłania a stare powracają.mam nadzieję że u Ciebie tak nie będzie.czas tylko i Bóg nic więcej nie pomoże na pewno nie lekarze.to oni mi zaaplikowali to truciznę a potem jak mówiłem im co się dzieje patrzyli jak na ufoludka.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2149 : 09-03-2023, 23:07 »

Trochę zdumiony jestem. Czyżby pan Tomasz chciał izolować, aresztować i osądzać naszych niezaszczepionych braci Ukraińców?




Coś mi ruską onucą zalatuje.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #2150 : 10-03-2023, 12:23 »


Ustawili u mnie białka kolca przeciw ruskiemu wirusowi (Obwód kaliningradzki):




Od północy zaszczepieni, teraz booster od wschodu:





Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2151 : 11-03-2023, 08:20 »

Mocarne chłopaki, czuję się bezpiecznie.

O, antyszczepionkowcy chyba.
Adam Niedzielski
Na spotkaniu z ministrami zdrowia Bułgarii, Litwy, Łotwy, Chorwacji, Słowenii i Węgier ustaliliśmy, że przedstawimy @EU_Commission twarde stanowisko wyrażające brak zgody na dalszą realizację kontraktów szczepionkowych na obecnych warunkach. Oczekujemy pilnej renegocjacji umów
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2152 : 12-03-2023, 23:07 »

Panu profesorowi wydaje się.



A zwróćcie uwagę co ma w klapie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2153 : 12-03-2023, 23:22 »

Tu ciekawie rozwijająca się historia. Grzesiowski był biegłym w kuriozalnym procesie wytoczonym Martyce przez Izbę Lekarską.

Dr n. med. Zbigniew Martyka
Do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa został złożony zapowiadany akt oskarżenia przeciw dr Pawłowi Grzesiowskiemu. Pan doktor teraz będzie musiał przed sądem udowodnić, iż podważałem podstawową wiedzę medyczną oraz zaprzeczałem oczywistym metodom zapobiegania chorobom zakaźnym. Przed sądem karnym nie wystarczy jedynie opinia Pana pediatry, aby zdyskredytować wypowiedzi zakaźnika z wieloletnim doświadczeniem, które  w każdym przypadku poparte były konkretnymi badaniami naukowymi.
To kolejny krok, aby osoby odpowiedzialne za tragiczne wydarzenia minionych trzech lat poniosły odpowiedzialność karną. Jest to możliwe dzięki Państwa wsparciu. Jeżeli ktoś z Państwa miałby wolę dorzucić swoją cegiełkę, możliwe jest to pod poniższym linkiem.

https://zrzutka.pl/tcfm7f
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2154 : 16-03-2023, 14:45 »

Super tekst o Sądach Lekarskich czasów srandemi i ludzkiej podłości.
https://pnp24.pl/iura-novit-curia
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #2155 : 16-03-2023, 15:34 »

Jestem przekonany, że w 2023 roku będziemy mogli ogłosić, że pandemia Covid-19 zakończyła się i przestała stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego na skalę globalną - ogłosił w poniedziałek dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus, cytowany na stronie internetowej WHO.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dyrektor-WHO-W-2023-roku-bedziemy-mogli-oglosic-koniec-pandemii-koronawirusa-8504765.html

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2156 : 17-03-2023, 19:39 »

Super tekst o Sądach Lekarskich czasów srandemi i ludzkiej podłości.
https://pnp24.pl/iura-novit-curia

Śmieszne.
Sąd po pięciogodzinnym posiedzeniu nie umorzył postępowania - o co także wnioskowali obrońcy medyków, ale zdecydował, że zarzucane lekarzom przewinienia zawodowe muszą zostać dokładnie opisane - mówił przewodniczący sądu lekarskiego Wojciech Łącki.

Rzecznik powinien przede wszystkim uszczegółowić we wniosku o ukaranie, które treści zawarte w apelach i liście (lekarzy) uważa za propagowanie postaw antyzdrowotnych. Ogólne stwierdzenie "postawy antyzdrowotne" jest to stwierdzenie zbyt ogólne


To o procesie w Poznaniu przeciwko przytomnym i odważnym lekarzom. Obrzydliwa hucpa, komuna wróciła.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2157 : 21-03-2023, 11:47 »

Aha, Interia dała głos:
Joerdis Frommhold, internistka i pulmunolożka, w ciągu ostatnich trzech lat leczyła głównie pacjentów z objawami tzw. Long COVID. Teraz coraz więcej pacjentów zgłasza się do niej z efektami ubocznymi po szczepieniu. - Pacjenci z syndromem poszczepiennym są lekceważeni i postrzegani jako zwolennicy teorii spiskowej. W ogóle nie traktuje się ich poważnie, tak jak to było na początku z pacjentami z chorobą Long COVID - przyznaje.
- Szkoda, że nie wyciągnęliśmy z tego wniosków i że mówi się "to nie istnieje" w przypadku wszystkiego, co na pierwszy rzut oka nie do końca się rozumie. To złe podejście - mówi Frommhold. - Jeśli ludzie mają szczepienie o 9, a o 20 mają intensywne zapalenie uszu, to mówi się im, że to nie może mieć związku - opowiada


Czytaj więcej na  https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-wraca-temat-szczepien-w-niemczech-trwa-dyskusja-o-powiklania,nId,6668436#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Nopów jest olbrzymia ilość, kompletnie nie wiem dlaczego panuje zmowa milczenia, ludzie sami się cenzurują. Przed kilkoma dniami poznałem przypadek nagłej śmierci, co prawda osoba ponad 60 lat, ale nie chorowała, nie leczyła się. Źle się poczuła i za dwie godziny klops, szczepiona.
A co na monitorowanym OIOMIe? Około 80% nieszczęśników tam leżących to szczęśliwie zaszczepieni. Udała się nam berbelucha. Natomiast uczciwie trzeba przyznać, że powikłań po samym srovidzie też jest mnóstwo i długo się ciągną. Uczulam - część z nich to obudzona borelioza. I jeszcze jedna ciekawa  obserwacja. Jeśli ktoś choruje w tym sezonie dwa albo więcej razy to zawsze zaszczepiony.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #2158 : 21-03-2023, 14:11 »

Czy żona Kubackiego to przypadkiem też nie jest nop po cudownym eliksirze?
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #2159 : 21-03-2023, 19:51 »

"I TY możesz zostać ekspertem":


Pinkas:

Cytat
„CDC, cała Unia Europejska mówiła jednym głosem. Ja miałem święty obowiązek mówić dokładnie tak samo. W tym samym czasie wszyscy eksperci w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie mówili dokładnie to samo.”

Zapisane
Strony: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 114   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!