Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 17:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: problemy z pęcherzem  (Przeczytany 4548 razy)
Mikkanen
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 17.06.2017
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 11

« : 17-02-2020, 14:48 »

Odkąd pamiętam mam problemy z pęcherzem. Objawia się to tym, że wstaję w nocy po 5-6 razy. W dzień jest normalnie. Dzieje się tak od ok.20 lat. W tym czasie próbowałem to diagnozować, byłem nawet jeden dzień na oddziale urologicznym, gdzie badali mnie na wszystkie możliwe strony i sposoby i nic nie znaleźli. Prostata też ok, posiewy(mocz, nasienie) też ok. Przez te 20 lat jest tak samo nic się pogarsza, nie polepsza, nic nie boli.
Dodam tylko, że przez rok(w sumie 6 cykli) piłem mieszankę do drogi moczowe i też nic, żadnych widocznych rezultatów.
Aż tu nagle odkryłem co mi pomaga. Ze względu na problemy z zębem, musiałem wziąć Nurofen. I okazało się, że kiedy biorę Norofen/Ibuprom przed spaniem to nie wstaję w ogóle. Sprawdzałem to 3 razy, biorę na noc nie wstaję, przestaję brać problem powraca. Podejrzewam, że jest to jakiś stan zapalny, który te leki niwelują chociaż CRP,OB. jest też ok.
Nie muszę podkreślać jak przespanie nocy bez częstego wybudzania się polepsza jakość funkcjonowania na co dzień. Branie co wieczór Nurofenu to nie jest jednak dobry pomysł ale na pewno jest to jakaś wskazówka co do kierunku działania.
Ktoś ma jakieś pomysły, podobne doświadczenie co można zrobić w tej sytuacja, może jakieś zioła zamiast, a może jednak pobrać Nurofen przez dłuższy czas( na razie nie brałem go więcej niż 2-3dni)?
Zapisane
BaMa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 2015-09-05
Skąd: Knurów
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #1 : 17-02-2020, 16:18 »

A może wizyta u dobrego bioenergoterapeuty?
Zapisane
Mikkanen
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 17.06.2017
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #2 : 18-02-2020, 09:17 »

Byłem 3 razy u Mistrza i jeszcze pewnie kilka razy będę.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!