Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ekonomia, gospodarka i takie tam...  (Przeczytany 57881 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #200 : 28-12-2022, 14:35 »

Moim zdaniem większych spadków w grudniu nie będzie, bo świąteczny okres temu nie sprzyja. Dopiero w styczniu może się coś zdarzyć.

Znowu miałem rację.
Ciekawiej będzie jednak w styczniu. Na początku roku spodziewam się wzrostów, ludzie się zapakują, a wtedy będzie defekt stycznia. Taka jest moja prognoza.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #201 : 03-01-2023, 09:00 »

Najwięksi wygrani ostatnich miesięcy to metale szlachetne: złoto, srebro, platyna. Mamy ciągły wzrost ich wartości.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #202 : 04-01-2023, 22:38 »

Ciekawiej będzie jednak w styczniu. Na początku roku spodziewam się wzrostów, ludzie się zapakują, a wtedy będzie defekt stycznia. Taka jest moja prognoza.

Misie pewnie już płaczą, bo hossa trwa w najlepsze na GPW w Warszawie tak jak się spodziewałem.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #203 : 04-01-2023, 22:52 »

Zadziwiające jak nasza giełda sobie radzi.
Z tego co słyszałem europejskie akcje wykupuje chiński kapitał.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #204 : 07-01-2023, 09:46 »

To czysta spekulacja,  ale styl w jaki to zrobili wskazuje na kapitał zagraniczny.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #205 : 12-01-2023, 15:27 »

Moim zdaniem większych spadków w grudniu nie będzie, bo świąteczny okres temu nie sprzyja. Dopiero w styczniu może się coś zdarzyć.

Znowu miałem rację.
Ciekawiej będzie jednak w styczniu. Na początku roku spodziewam się wzrostów, ludzie się zapakują, a wtedy będzie defekt stycznia. Taka jest moja prognoza.

Był potężny efekt stycznia, już chyba czas na defekt.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #206 : 07-02-2023, 09:38 »

Bananem specjalnie się nie interesuję, ale obstawiałbym, że defekt blisko.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #207 : 08-02-2023, 10:12 »

Ja natomiast coraz mniej obstawiam defekt. Rynki się spałowały. Widać, że grubszy kapitał przejął akcje i na duże spadki nie ma co liczyć.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #208 : 22-02-2023, 13:09 »

Chyba moje obstawianie było mojszejsze hehehe.





Podskakiwać jeszcze może, ale kierunek raczej obrany.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #209 : 15-03-2023, 13:34 »

Chyba moje obstawianie było mojszejsze hehehe.





Podskakiwać jeszcze może, ale kierunek raczej obrany.



Pofikali i poszło tam gdzie miało iść. Czy to koniec? Z bardzo dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że nie.





Widzisz jak nam razem biznesy wychodzą Piotrusiu? Powinniśmy normalnie spółkę założyć.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #210 : 16-03-2023, 09:35 »

Po czasie jak zwykle można wszystko dopasować. Ale jakie są fakty? Wybrałeś sobie akurat indeks WIG20, który jest najsłabszy, natomiast indeksy średnich i mniejszych spółek czyli MWIG40 i sWIG80 w marcu pobiły swoje rekordy notowań. Teraz są na poziomach z lutego i stycznia.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #211 : 16-03-2023, 12:41 »

Dobrze, że się koleś odezwał, mamy znakomity przykład na totalne zidiocenie współczesnych nam ludzi.
Jakie fakty? Podałem indeks i moment wejścia oraz kierunek. Sprawdziło się i sprawdza nadal. Co koleś pisze? że po czasie i że wybrałem sobie indeks. Co zrobił sam? Obstawił wzrosty nie podając konkretnego indeksu tylko ogólnie giełdę w Polsce, po czym po czasie napisał, że chodziło mu o średnie i małe spółki. Bełkot i cymbalizm, prosta sprawa, a niemożliwa do ogarnięcia, takie mamy około 80% społeczeństwa i w związku z tym robią co chcą.
Dziś na bananie kolejne prawie 2% spadku, blisko jednak wsparcie, może być jakieś odbicie, tym bardziej, że ruszyli z zadrukowywaniem strat. Na chwilę pomoże, potem walnie znacznie mocniej.
Po co to w ogóle piszę? Nie w celu polemiki z Piotrusiem, bo sorry, ale on nie jest partnerem do poważnych dyskusji, a w celu uświadomienia publiczności, że zbliża się kolaps systemu finansowego jaki znamy. Nie wiem kiedy nastąpi, może za miesiąc, może za dwa lata. Wszystko jest jednak przygotowane, czekają na dogodny moment.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #212 : 16-03-2023, 14:07 »

Żadnego kolapsu systemu finansowego nie będzie. Jak zwykle bajki opowiadasz, ale nikt cię z tego nie rozlicza, więc możesz to robić. Gospodarki wchodzą w fazę recesji, o której wiedzieliśmy już od ponad pół roku i będą zawirowania na rynkach i upadki niektórych instytucji finansowych, ale pisanie o załamaniu całego systemu, to jeden wielki bełkot.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #213 : 16-03-2023, 14:23 »

Typowa nie na temat cymbalińska odpowiedź, coś w tym rodzaju hehehe:


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #214 : 16-03-2023, 16:57 »

Cytat
Dziś na bananie kolejne prawie 2% spadku, blisko jednak wsparcie, może być jakieś odbicie, tym bardziej, że ruszyli z zadrukowywaniem strat.

No patrz, znowu nam się udało, jest odbicie od wsparcia. Co za fart!

Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #215 : 17-03-2023, 17:07 »

Było odbicie, ale się zmyło. Jednak fart nie pomógł smile
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #216 : 17-03-2023, 18:42 »

Nie udało ci się zrozumieć?
Cytat
Dziś na bananie kolejne prawie 2% spadku, blisko jednak wsparcie, może być jakieś odbicie, tym bardziej, że ruszyli z zadrukowywaniem strat. Na chwilę pomoże, potem walnie znacznie mocniej.
Odbicia mają to do siebie, że się zmywają, coś co rośnie albo spada dłużej nazywa się impulsem, a jeszcze dłużej trendem. Jaki ty przeraźliwie głupi jesteś, rzadko się spotyka. Trochę przez wiele lat pogadaliśmy ze sobą, ale z niniejszym postem koniec. Trollujesz pajacu. Tego typu brednie jak ostatni twój post będę usuwał. No, i jeszcze dobrze się zastanów przed napisaniem kolejnego postu o boreliozie albo rynkach, bo jak będzie trollowanie to wylądujesz w dziale dla trollów.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2023, 19:00 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #217 : 17-03-2023, 20:26 »

Widzę, że nerwy puszczają i nie lubisz jak ktoś ci wytyka błędy. Szkodzisz temu forum strasznie jako moderator.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #218 : 17-03-2023, 22:27 »

Eee tam, chodzi o to żeby na forum nie było postów urągających ludzkiemu rozumowi, a takie są twoje od numeru 210. W tym wątku, bo w innych od wielu lat nazbierało się ich znacznie więcej. Ciągle je trzeba prostować, uciążliwe to jest, więc potraktuj poważnie to co napisałem. Zaoszczędzisz sobie i mnie czasu.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #219 : 29-03-2023, 11:04 »

może być jakieś odbicie, tym bardziej, że ruszyli z zadrukowywaniem strat.

Tak wygląda druk pustego pieniądza:





Nic nie szkodzi, sytuacja nadal jest napięta jak baranie klejnoty.
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!