Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polip na zatoce szczękowej?  (Przeczytany 6738 razy)
Gniewomir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2018-02-20
Wiadomości: 17

« : 12-04-2020, 21:01 »

Witam,
Na ostatniej wizycie,  kiedy dentysta mnie prześwietlił powiedział ,że mogę mieć polipa na zatoce i  zapytał czy mam kluchę w gardle, zapchany nos, i ścieka mi coś z nosa do gardła często - i tak mam takie objawy, wręcz przestałem je zauważać bo się przyzwyczaiłem do nich jako do normalności. Na zdjęciu widać ,że ten niby polip jest nad zębem, który był leczony kanałowo (historia jest taka ,że przegryzłem nim kamień ząb sobie pękł na pół i obumarł, wywalił ropień - został leczony kanałowo - niestety jeden nerw gdzieś się ukrył i ząb trzeba było i tak wyrwać, cała sytuacja trwała z 4 lata. Ząb nie dawał żadnych objawów po kanałówce oprócz jednego, podczas skakania albo klepnięcia się w głowę czułem taki tępy, lekki ból w korzeniu tego zęba stąd wizyta u dentysty i wyrwanie go. Nie uzupełniałem tej szpary póki co. Z polipem do laryngologa nie poszedłem, zacząłem kropić znów nos aloesem, wdycham jeszcze olejek tymiankowy i eukaliptusowy. Odkąd kropie, cieknie mi z zatok sporo krwi, żółtego cholerstwa, czasami czarnego i znów zaczął się  ten śmieszny ból podczas skoku czy uderzenia w głowę w tamtych okolicach - co to może być? Czy jest możliwe ,że to co mam na zatoce jest jakimś powikłaniem tego psującego się zęba i czy alocit w kroplach może to zlikwidować? Po poprzedniej sesji zakrapiania gdy jeszcze ząb miałem sporo ze mnie zleciało, miałem aż zapalenie oskrzeli potem przestało zlatywać i po 6 miesiacach przestałem kropic nos się nie zatykał nie budziłem się z katarem (myślałem ,że to na tle alergicznym) nie było idealnie ale część problemów przeszła - wciągnąłem kilka razy tabakę i kiedy inni ludzie na nią reagowali normalnie to mój nos zapychał się na amen i znów stwierdziłem ,że coś musi się dziać tam nie tak.
Jeżeli ktoś ma jakieś refleksje lub miał podobne doświadczenia, prosiłbym o podzielenie się.
Pozdrawiam


Nie witaj, nie pozdrawiaj, pisz staranniej, zwróć uwagę na stawianie spacji.
« Ostatnia zmiana: 13-04-2020, 08:00 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!