Niemedyczne forum zdrowia
27-11-2020, 03:43 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: J霩ef S這necki  (Przeczytany 4082 razy)
Poziomek
*

P貫: M篹czyzna
MO: 24.09.2011
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 573

« : 21-10-2020, 10:03 »

W dniu 19.10.2020 zmar J霩ef S這necki.
Serdeczny przyjaciel, dziadek, ojciec.
Cz這wiek kt鏎y po鈍i璚a ca陰 swoj energi na pomaganie innym.
Nie da si zliczy ilu ludziom ocali 篡cie.
Zostawi nam ca陰 wiedz, kt鏎 chcia przekaza i b璠zie ona dalej propagowana przez fundacj Bios這ne.

Ceremonia pogrzebowa odb璠zie si w sobot 24 pa寮ziernika w Ko軼iele Rzymskokatolickim pw. Matki Bo瞠j Nieustaj帷ej Pomocy w Paczkowie.
Ze wzgl璠u na obostrzenia Covidowe ilo嗆 miejsc w ko軼iele wynosi 50.
Rodzina prosi o nie sk豉danie kondolencji.
Morelka

P貫: Kobieta
MO: 2010 DP, KB
NIA: 2012.03-2012.09
Sk康: UK
Wiadomo軼i: 52

« Odpowiedz #1 : 21-10-2020, 11:02 »

Cudowny cz這wiek z ogromnym sercem. Przyjaciel taki kt鏎ego bedzie mi brakowa這 ka盥ego dnia 💔🌻😭

W zdrowym ciele zdrowy duch !
Agnieszka_B

MO: 01.06.2011 do 01.04.2015 przerwa na zdrowienie
Wiadomo軼i: 113

« Odpowiedz #2 : 21-10-2020, 11:07 »

Wieczny odpoczynek racz Mu da Panie a 鈍iat這嗆 wiekuista niechaj Mu 鈍ieci.
Kate

MO: 23.07. 2013
Wiadomo軼i: 31

przez trudy do gwiazd

« Odpowiedz #3 : 21-10-2020, 11:40 »

R.I.P.
Piotr

MO: nie stosuj
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.170

« Odpowiedz #4 : 21-10-2020, 13:13 »

Wielka strata dla spo貫czno軼i Bios這nejskiej. Czy forum b璠zie dalej istnie? Czy mo瞠cie poda przyczyn 鄉ierci?
Poziomek
*

MO: 24.09.2011
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 573

« Odpowiedz #5 : 21-10-2020, 13:24 »

Portal i forum b璠zie ca造 czas utrzymywane przez fundacj Bios這ne. Nie jeste鄉y upowa積ieni do podawania takich informacji.
Jacek
*

MO: lipiec 2007
Sk康: Antwerp
Wiadomo軼i: 187

« Odpowiedz #6 : 21-10-2020, 13:44 »

Wielka strata dla spo貫czno軼i Bios這nejskiej. Czy forum b璠zie dalej istnie? Czy mo瞠cie poda przyczyn 鄉ierci?

Wa積iejsze od tego jak umar jest to jak 篡, jaki by i co zrobi dla ludzi. To, ile swojego 篡cia po鈍i璚i by ratowa zdrowie i 篡cie innych. Artyku造 kt鏎e s dost瘼ne na Portalu nie wzi窸y si z nik康. Kosztowa造 Mistrza mn鏀two czasu, wysi趾u i energii. Zawsze pozytywnie nastawiony i niestrudzony w walce o propagowanie idei zdrowego od篡wiania. Pomaga ile m鏬 w gabinecie, na forum, na portalu. Jego priorytetem by這 dba o innych jak tylko potrafi. Mo積a by rzec, 瞠 odda(by) 篡cie, by innym 篡這 si lepiej - zdrowiej.
BaMa

MO: 2015-09-05
Sk康: Knur闚
Wiadomo軼i: 58

« Odpowiedz #7 : 21-10-2020, 15:17 »

Nie umiem uwierzy... Tyle mu zawdzi璚zam... Co si sta這 ???
Marita03

MO: 01-07-2007
Sk康: Sosnowiec
Wiadomo軼i: 201

« Odpowiedz #8 : 21-10-2020, 16:42 »

Szok, wielki 瘸l. To by niezwyk造 cz這wiek. Otworzy mi oczy i od Niego nauczy豉m si, jak wraca do zdrowia. Musimy zrobi wszystko, aby forum istnia這.

名IE PANIE NAD JEGO DUSZ

marita
Shadow
*

MO: 23.02.2015
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w/Radomsko
Wiadomo軼i: 556

« Odpowiedz #9 : 21-10-2020, 17:02 »

Zna貫m J霩efa 5 lat. 3 lata tej znajomo軼i widzieli鄉y si co miesi帷 na wizytach. Wk豉du jaki wni鏀 w moje zdrowie nawet nie b璠 pr鏏owa wymienia bo to chyba regeneracja po這wy organ闚 wewn皻rznych. M鎩 problem na szcz窷cie praktycznie w ca這軼i likwidowa豉 jego bioenergoterapia oraz 篡cie zgodnie z Bios這ne. Jednak wiem, 瞠 problem z sercem tak sam z siebie by nie znikn掖. Tylko dzi瘯i jego dzia豉niu bioenergoterapi, problem znikn掖 na zawsze dos這wnie w 4 miesi帷e. Pom鏬 nie tylko mi ale kilku innym osobom z mojego otoczenia, kt鏎ym go poleci貫m. Zawsze wk豉da w to swoje pe軟e zaanga穎wanie. Niesamowicie pom鏬 mi te, zmieni m鎩 鈍iatopogl康 i podej軼ie do 篡cia, a to by豉 chyba najtrudniejsza zmiana. Dzi瘯i temu mog貫m ola sprawy mniej wa積e, lub takie na kt鏎e nie mam wp造wu, aby nie niszczy造 mi niepotrzebnie zdrowia.

Cieszy si doskona造m zdrowiem do samego ko鎍a. Zawsze stara si pom鏂 najlepiej jak m鏬. Nawet jak na niekt鏎e schorzenia masa瞠 czy bioenergoterapia to by這 za ma這, stara si wspiera chor osob innymi metodami. Nawet jak 鈔ednio si czu to i tak przyjmowa u siebie w gabinecie, a do samego ko鎍a. Zawsze uwa瘸, 瞠 篡cie jest po to, 瞠by 篡 i z niego korzysta a wszelkie drako雟kie diety i kuracje, to tylko na czas zdrowienia. Tak te 篡. Jego podej軼ie do 篡cia wida na ka盥ym kroku w ksi捫kach, artyku豉ch i zawsze dzi瘯i nim b璠zie z nami. Styl 篡cia Bios這ne ju na zawsze zostanie z nami. Jedynie bardzo brak b璠zie wizyt i rozm闚 z J霩efem w jego gabinecie.
BaMa

MO: 2015-09-05
Sk康: Knur闚
Wiadomo軼i: 58

« Odpowiedz #10 : 21-10-2020, 17:23 »

Mi te bardzo b璠zie brakowa tych wizyt i rozm闚.
By貫m u niego w gabinecie razem z rodzin oko這 100 razy.
Ci篹ko mi b璠zie bez niego.
Bedzie mi te brakowa jego mikstur. On je szykowa z tak pasj. I opowiada ....
Mistrzu b康 z nami.
Amen. 
Amelia

Wiadomo軼i: 588

« Odpowiedz #11 : 21-10-2020, 17:33 »

Smutna wiadomo嗆, to by dobry cz這wiek.
Asia61
*

MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk康: 堯dzkie
Wiadomo軼i: 2.361

« Odpowiedz #12 : 21-10-2020, 19:09 »

Strasznie mi przykro. Ja r闚nie odczuwam wielki 瘸l i strat.

Bardzo du穎 zawdzi璚zam Panu J霩efowi. Nauczy mnie jak pomaga i u鈍iadamia ludzi, jak mog przywraca swoje zdrowie, rozumie w豉sny organizm, odczytywa w豉軼iwie objawy.
   Do dzi dzi瘯uj Stw鏎cy, 瞠 skierowa mnie na ten portal i forum, kt鏎e powsta造 i funkcjonowa造 jako dzie這 tego wielkiego Umys逝 i Serca.
   Dzi瘯i temu 篡j, dzi瘯i temu pracuj, czuj si potrzebna, mam wiedz o zdrowiu, wiedz potrzebn i udost瘼nian ka盥emu potrzebuj帷emu za darmo.

Wierz, 瞠 jeszcze spotkam si z Panem J霩efem, a wtedy pogadamy o wa積ych, Bo篡ch sprawach, i zrozumie, 瞠 ewolucjonizm to by豉 bzdurka. smile

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz這wieka s ze sob 軼i郵e powi您ane.

- Awicenna
Sally

MO: 05.10.2009
Sk康: lubuskie
Wiadomo軼i: 71

« Odpowiedz #13 : 21-10-2020, 20:41 »

Bardzo smutna wiadomo嗆. Zna豉m Pana J霩efa, je寮zi豉m do niego z rodzin. Bardzo mi這 si z nim rozmawia這.
Wybitna indywidualno嗆. Wyrazy wsp馧czucia dla rodziny.

"By m康rym 篡ciem 篡, wiedzy trza niema這."
"Ju lepszy g堯d ni byle jakie jad這"
Machos
*

MO: 01-04-2007
Sk康: Skierniewice
Wiadomo軼i: 2.304

« Odpowiedz #14 : 22-10-2020, 01:30 »

Wa積iejsze od tego jak umar jest to jak 篡, jaki by i co zrobi dla ludzi. To, ile swojego 篡cia po鈍i璚i by ratowa zdrowie i 篡cie innych. Artyku造 kt鏎e s dost瘼ne na Portalu nie wzi窸y si z nik康. Kosztowa造 Mistrza mn鏀two czasu, wysi趾u i energii. Zawsze pozytywnie nastawiony i niestrudzony w walce o propagowanie idei zdrowego od篡wiania. Pomaga ile m鏬 w gabinecie, na forum, na portalu. Jego priorytetem by這 dba o innych jak tylko potrafi. Mo積a by rzec, 瞠 odda(by) 篡cie, by innym 篡這 si lepiej - zdrowiej.

Pomoc pacjentom oddawa si bez reszty kosztem jakiegokolwiek wypoczynku. Taka prawda.

Pami皻am jeden ze zlot闚, gdzie praktycznie przez ca造 pobyt kilkudniowy odsypia, niewa積e czy przed po逝dniem, po, czy wieczorem, do tego oczywi軼ie dochodzi sen w nocy. Mog si domy郵a 瞠 zabrak這 mu takich w豉郾ie pauz regeneracyjnych w czasie ostatnich lat tego bardzo intensywnego trybu 篡cia.

Nie zapomn kiedy rozmawiali鄉y i opowiada mi o pisaniu jakiego tematu do ksi捫ki. Pisa dot康 a dochodzi do tzw 軼iany. Robi przerw i dalej do pisania. Sam po sobie czasem wiem co to znaczy, kiedy jestem dos這wnie wyprany po wysi趾u intelektualnym jak po jakim maratonie, tyle 瞠 ja po takiej akcji lubi konkretnie odespa.

Nie zapomn kiedy w Warszawie pomog貫m wiedz czasem dw鏔, czasem trzem osobom dziennie. Po wizycie jednych nie odczuwa貫m nic, natomiast po wizycie niekt鏎ych by貫m kompletnie roz豉dowany energetycznie. Doznawa貫m po cz窷ci tego czego, czego z pewno軼i doznawa Mistrz, a przecie on praktycznie na okr庵這 przyjmowa wielu... Wielu pacjent闚 Mistrza w ci庵u tych ostatnich kilkudziesi璚iu godzin dzwoni這 do mnie i wypytywa這 o niego a ja udziela貫m odpowiedzi, wyci庵aj帷 taki w豉郾ie wniosek. Zostawia sobie na wypoczynek tylko resztki snu, nios帷 pomoc nam wszystkim.

Zostawi nam ponadto kawa pot篹nej, prozdrowotnej, wspania貫j wiedzy, dzi瘯i kt鏎ej wielu z nas doskonale funkcjonuje, inni w og鏊e mog 篡, bo dawno by ju ich nie by這 na tym 鈍iecie i wielka szkoda 瞠 po鈍i璚aj帷 si dla nas, sam z tej wiedzy nie korzysta.  

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Udana
*

MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 1.249

« Odpowiedz #15 : 22-10-2020, 07:42 »

Strasznie 瘸l i bardzo to smutne!
Niech Anio這wie zabior Go do Raju!

Ale czy mo積a wiedzie co si sta這?

Nawet najdalsza podr騜 zaczyna si od pierwszego kroku...
GosiaD

MO: nie stosuj
Wiadomo軼i: 2

« Odpowiedz #16 : 22-10-2020, 08:43 »

Bardzo, bardzo smutna wiadomo嗆.
Magnusone

MO: 2009
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 81

« Odpowiedz #17 : 22-10-2020, 10:34 »

To bardzo smutna wiadomo嗆, wr璚z trudno w to uwierzy.
Mia貫m okazj spotka Pana J霩efa trzykrotnie. Pierwszy raz na spotkaniu Bios這ne w Katowicach. Ju wtedy emanowa jak捷 tajemnicz aur i wyr騜nia si na tle innych uczestnik闚 spotkania. By postaci nietuzinkow. Jego s這wa na d逝go zapad造 mi w闚czas w pami璚i i spowodowa造, 瞠 zainteresowa貫m si ide Bios這ne. 
Odszed od nas dobry i bardzo pomocny cz這wiek.
Jack
*

MO: sierpie 2010
Wiadomo軼i: 230

« Odpowiedz #18 : 22-10-2020, 11:12 »

Wspania造 cz這wiek z nietuzinkow osobowo軼i. Zrobi tak wiele dobrego dla ludzkiego zdrowia. On nadal b璠zie istnie w tym wszystkim, co po sobie pozostawi, a Jego ksi捫ki wci捫 b璠 uzdrawia...

Pacjent - stan umys逝.
Michal_one

MO: 13.01.2012
Sk康: Cz瘰tochowa
Wiadomo軼i: 168

« Odpowiedz #19 : 23-10-2020, 22:06 »

To bardzo smutne, a nie mog uwierzy, 瞠 przyszed czas na Pana J霩efa. Wieczny odpoczynek racz Mu da Panie, a 鈍iat這嗆 wiekuista niechaj Mu 鈍ieci!
Strony: [1] 2 3   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!