Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:43 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Józef S³onecki  (Przeczytany 35103 razy)
Poziomek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 659

« : 21-10-2020, 10:03 »

W dniu 19.10.2020 zmar³ Józef S³onecki.
Serdeczny przyjaciel, dziadek, ojciec.
Cz³owiek który po¶wiêca³ ca³± swoj± energiê na pomaganie innym.
Nie da siê zliczyæ ilu ludziom ocali³ ¿ycie.
Zostawi³ nam ca³± wiedzê, któr± chcia³ przekazaæ i bêdzie ona dalej propagowana przez fundacjê Bios³one.



Ceremonia pogrzebowa odbêdzie siê w sobotê 24 pa¼dziernika w Ko¶ciele Rzymskokatolickim pw. Matki Bo¿ej Nieustaj±cej Pomocy w Paczkowie.
Ze wzglêdu na obostrzenia Covidowe ilo¶æ miejsc w ko¶ciele wynosi 50.
Rodzina prosi o nie sk³adanie kondolencji.
Zapisane
Morelka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 41
MO: 2010 DP, KB
Sk±d: UK
Wiadomo¶ci: 52

« Odpowiedz #1 : 21-10-2020, 11:02 »

Cudowny cz³owiek z ogromnym sercem. Przyjaciel taki którego bedzie mi brakowa³o ka¿dego dnia 💔🌻😭
Zapisane

W zdrowym ciele zdrowy duch !
Agnieszka_B
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01.06.2011 do 01.04.2015 przerwa na zdrowienie
Wiadomo¶ci: 113

« Odpowiedz #2 : 21-10-2020, 11:07 »

Wieczny odpoczynek racz Mu daæ Panie a ¶wiat³o¶æ wiekuista niechaj Mu ¶wieci.
Zapisane
Kate
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 23.07. 2013
Wiadomo¶ci: 35

przez trudy do gwiazd

« Odpowiedz #3 : 21-10-2020, 11:40 »

R.I.P.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: nie stosujê
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.354

« Odpowiedz #4 : 21-10-2020, 13:13 »

Wielka strata dla spo³eczno¶ci Bios³onejskiej. Czy forum bêdzie dalej istnieæ? Czy mo¿ecie podaæ przyczynê ¶mierci?
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 659

« Odpowiedz #5 : 21-10-2020, 13:24 »

Portal i forum bêdzie ca³y czas utrzymywane przez fundacjê Bios³one. Nie jeste¶my upowa¿nieni do podawania takich informacji.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: lipiec 2007
Sk±d: Antwerp
Wiadomo¶ci: 212

« Odpowiedz #6 : 21-10-2020, 13:44 »

Wielka strata dla spo³eczno¶ci Bios³onejskiej. Czy forum bêdzie dalej istnieæ? Czy mo¿ecie podaæ przyczynê ¶mierci?

Wa¿niejsze od tego jak umar³ jest to jak ¿y³, jaki by³ i co zrobi³ dla ludzi. To, ile swojego ¿ycia po¶wiêci³ by ratowaæ zdrowie i ¿ycie innych. Artyku³y które s± dostêpne na Portalu nie wziê³y siê z nik±d. Kosztowa³y Mistrza mnóstwo czasu, wysi³ku i energii. Zawsze pozytywnie nastawiony i niestrudzony w walce o propagowanie idei zdrowego od¿ywiania. Pomaga³ ile móg³ w gabinecie, na forum, na portalu. Jego priorytetem by³o dbaæ o innych jak tylko potrafi³. Mo¿na by rzec, ¿e odda³(by) ¿ycie, by innym ¿y³o siê lepiej - zdrowiej.
Zapisane
BaMa
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 51
MO: 2015-09-05
Sk±d: Knurów
Wiadomo¶ci: 59

« Odpowiedz #7 : 21-10-2020, 15:17 »

Nie umiem uwierzyæ... Tyle mu zawdziêczam... Co siê sta³o ???
Zapisane
Marita03
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-07-2007
Sk±d: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 202

« Odpowiedz #8 : 21-10-2020, 16:42 »

Szok, wielki ¿al. To by³ niezwyk³y cz³owiek. Otworzy³ mi oczy i od Niego nauczy³am siê, jak wracaæ do zdrowia. Musimy zrobiæ wszystko, aby forum istnia³o.
                                                                                            
                            ¦WIEÆ PANIE NAD JEGO DUSZ¡
Zapisane

marita
Shadow
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw/Radomsko
Wiadomo¶ci: 558

« Odpowiedz #9 : 21-10-2020, 17:02 »

Zna³em Józefa 5 lat. 3 lata tej znajomo¶ci widzieli¶my siê co miesi±c na wizytach. Wk³adu jaki wniós³ w moje zdrowie nawet nie bêdê próbowa³ wymieniaæ bo to chyba regeneracja po³owy organów wewnêtrznych. Mój problem na szczê¶cie praktycznie w ca³o¶ci likwidowa³a jego bioenergoterapia oraz ¿ycie zgodnie z Bios³one. Jednak wiem, ¿e problem z sercem tak sam z siebie by nie znikn±³. Tylko dziêki jego dzia³aniu bioenergoterapi±, problem znikn±³ na zawsze dos³ownie w 4 miesi±ce. Pomóg³ nie tylko mi ale kilku innym osobom z mojego otoczenia, którym go poleci³em. Zawsze wk³ada³ w to swoje pe³ne zaanga¿owanie. Niesamowicie pomóg³ mi te¿, zmieniæ mój ¶wiatopogl±d i podej¶cie do ¿ycia, a to by³a chyba najtrudniejsza zmiana. Dziêki temu mog³em olaæ sprawy mniej wa¿ne, lub takie na które nie mam wp³ywu, aby nie niszczy³y mi niepotrzebnie zdrowia.

Cieszy³ siê doskona³ym zdrowiem do samego koñca. Zawsze stara³ siê pomóc najlepiej jak móg³. Nawet jak na niektóre schorzenia masa¿e czy bioenergoterapia to by³o za ma³o, stara³ siê wspieraæ chor± osobê innymi metodami. Nawet jak ¶rednio siê czu³ to i tak przyjmowa³ u siebie w gabinecie, a¿ do samego koñca. Zawsze uwa¿a³, ¿e ¿ycie jest po to, ¿eby ¿yæ i z niego korzystaæ a wszelkie drakoñskie diety i kuracje, to tylko na czas zdrowienia. Tak te¿ ¿y³. Jego podej¶cie do ¿ycia widaæ na ka¿dym kroku w ksi±¿kach, artyku³ach i zawsze dziêki nim bêdzie z nami. Styl ¿ycia Bios³one ju¿ na zawsze zostanie z nami. Jedynie bardzo brak bêdzie wizyt i rozmów z Józefem w jego gabinecie.
Zapisane
BaMa
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 51
MO: 2015-09-05
Sk±d: Knurów
Wiadomo¶ci: 59

« Odpowiedz #10 : 21-10-2020, 17:23 »

Mi te¿ bardzo bêdzie brakowaæ tych wizyt i rozmów.
By³em u niego w gabinecie razem z rodzin± oko³o 100 razy.
Ciê¿ko mi bêdzie bez niego.
Bedzie mi te¿ brakowaæ jego mikstur. On je szykowa³ z tak± pasj±. I opowiada³ ....
Mistrzu b±d¼ z nami.
Amen. 
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 588

« Odpowiedz #11 : 21-10-2020, 17:33 »

Smutna wiadomo¶æ, to by³ dobry cz³owiek.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #12 : 21-10-2020, 19:09 »

Strasznie mi przykro. Ja równie¿ odczuwam wielki ¿al i stratê.

   Bardzo du¿o zawdziêczam Panu Józefowi. Nauczy³ mnie jak pomagaæ i u¶wiadamiaæ ludzi, jak mog± przywracaæ swoje zdrowie, rozumieæ w³asny organizm, odczytywaæ w³a¶ciwie objawy.
   Do dzi¶ dziêkujê Stwórcy, ¿e skierowa³ mnie na ten portal i forum, które powsta³y i funkcjonowa³y jako dzie³o tego wielkiego Umys³u i Serca.
   Dziêki temu ¿yjê, dziêki temu pracujê, czujê siê potrzebna, mam wiedzê o zdrowiu, wiedzê potrzebn± i udostêpnian± ka¿demu potrzebuj±cemu za darmo.

Wierzê, ¿e jeszcze spotkam siê z Panem Józefem, a wtedy pogadamy o wa¿nych, Bo¿ych sprawach, i zrozumie, ¿e ewolucjonizm to by³a bzdurka. smile



 
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Sally
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 05.10.2009
Sk±d: lubuskie
Wiadomo¶ci: 71

« Odpowiedz #13 : 21-10-2020, 20:41 »

Bardzo smutna wiadomo¶æ. Zna³am Pana Józefa, je¼dzi³am do niego z rodzin±. Bardzo mi³o siê z nim rozmawia³o.
Wybitna indywidualno¶æ. Wyrazy wspó³czucia dla rodziny.
Zapisane

"By m±drym ¿yciem ¿yæ, wiedzy trza niema³o."
"Ju¿ lepszy g³ód ni¿ byle jakie jad³o"
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #14 : 22-10-2020, 01:30 »

Wielka strata dla spo³eczno¶ci Bios³onejskiej. Czy forum bêdzie dalej istnieæ? Czy mo¿ecie podaæ przyczynê ¶mierci?

Wa¿niejsze od tego jak umar³ jest to jak ¿y³, jaki by³ i co zrobi³ dla ludzi. To, ile swojego ¿ycia po¶wiêci³ by ratowaæ zdrowie i ¿ycie innych. Artyku³y które s± dostêpne na Portalu nie wziê³y siê z nik±d. Kosztowa³y Mistrza mnóstwo czasu, wysi³ku i energii. Zawsze pozytywnie nastawiony i niestrudzony w walce o propagowanie idei zdrowego od¿ywiania. Pomaga³ ile móg³ w gabinecie, na forum, na portalu. Jego priorytetem by³o dbaæ o innych jak tylko potrafi³. Mo¿na by rzec, ¿e odda³(by) ¿ycie, by innym ¿y³o siê lepiej - zdrowiej.

Pomoc± pacjentom oddawa³ siê bez reszty kosztem jakiegokolwiek wypoczynku. Taka prawda.

Pamiêtam jeden ze zlotów, gdzie praktycznie przez ca³y pobyt kilkudniowy odsypia³, niewa¿ne czy przed po³udniem, po, czy wieczorem, do tego oczywi¶cie dochodzi³ sen w nocy. Mogê siê domy¶laæ ¿e zabrak³o mu takich w³a¶nie pauz regeneracyjnych w czasie ostatnich lat tego bardzo intensywnego trybu ¿ycia.

Nie zapomnê kiedy rozmawiali¶my i opowiada³ mi o pisaniu jakiego¶ tematu do ksi±¿ki. Pisa³ dot±d a¿ dochodzi³ do tzw ¶ciany. Robi³ przerwê i dalej do pisania. Sam po sobie czasem wiem co to znaczy, kiedy jestem dos³ownie wyprany po wysi³ku intelektualnym jak po jakim¶ maratonie, tyle ¿e ja po takiej akcji lubiê konkretnie odespaæ.

Nie zapomnê kiedy w Warszawie pomog³em wiedz± czasem dwóm, czasem trzem osobom dziennie. Po wizycie jednych nie odczuwa³em nic, natomiast po wizycie niektórych by³em kompletnie roz³adowany energetycznie. Doznawa³em po czê¶ci tego czego¶, czego z pewno¶ci± doznawa³ Mistrz, a przecie¿ on praktycznie na okr±g³o przyjmowa³ wielu... Wielu pacjentów Mistrza w ci±gu tych ostatnich kilkudziesiêciu godzin dzwoni³o do mnie i wypytywa³o o niego a ja udziela³em odpowiedzi, wyci±gaj±c taki w³a¶nie wniosek. Zostawia³ sobie na wypoczynek tylko resztki snu, nios±c pomoc nam wszystkim.

Zostawi³ nam ponadto kawa³ potê¿nej, prozdrowotnej, wspania³ej wiedzy, dziêki której wielu z nas doskonale funkcjonuje, inni w ogóle mog± ¿yæ, bo dawno by ju¿ ich nie by³o na tym ¶wiecie i wielka szkoda ¿e po¶wiêcaj±c siê dla nas, sam z tej wiedzy nie korzysta³.  
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #15 : 22-10-2020, 07:42 »

Strasznie ¿al i bardzo to smutne!
Niech Anio³owie zabior± Go do Raju!

Ale czy mo¿na wiedzieæ co siê sta³o?
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
GosiaD
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosujê
Wiadomo¶ci: 1

« Odpowiedz #16 : 22-10-2020, 08:43 »

Bardzo, bardzo smutna wiadomo¶æ.
Zapisane
Magnusone
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 51
MO: 2009
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 77

« Odpowiedz #17 : 22-10-2020, 10:34 »

To bardzo smutna wiadomo¶æ, wrêcz trudno w to uwierzyæ.
Mia³em okazjê spotkaæ Pana Józefa trzykrotnie. Pierwszy raz na spotkaniu Bios³one w Katowicach. Ju¿ wtedy emanowa³ jak±¶ tajemnicz± aur± i wyró¿nia³ siê na tle innych uczestników spotkania. By³ postaci± nietuzinkow±. Jego s³owa na d³ugo zapad³y mi wówczas w pamiêci i spowodowa³y, ¿e zainteresowa³em siê ide± Bios³one. 
Odszed³ od nas dobry i bardzo pomocny cz³owiek.
Zapisane
Jack
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: sierpieñ 2010
Wiadomo¶ci: 230

« Odpowiedz #18 : 22-10-2020, 11:12 »

Wspania³y cz³owiek z nietuzinkow± osobowo¶ci±. Zrobi³ tak wiele dobrego dla ludzkiego zdrowia. On nadal bêdzie istnieæ w tym wszystkim, co po sobie pozostawi³, a Jego ksi±¿ki wci±¿ bêd± uzdrawiaæ...
Zapisane

Pacjent - stan umys³u.
Michal_one
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 13.01.2012
Sk±d: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 168

« Odpowiedz #19 : 23-10-2020, 22:06 »

To bardzo smutne, a¿ nie mogê uwierzyæ, ¿e przyszed³ czas na Pana Józefa. Wieczny odpoczynek racz Mu daæ Panie, a ¶wiat³o¶æ wiekuista niechaj Mu ¶wieci!
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!