Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 13:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Józef Słonecki  (Przeczytany 35575 razy)
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« : 21-10-2020, 10:03 »

W dniu 19.10.2020 zmarł Józef Słonecki.
Serdeczny przyjaciel, dziadek, ojciec.
Człowiek który poświęcał całą swoją energię na pomaganie innym.
Nie da się zliczyć ilu ludziom ocalił życie.
Zostawił nam całą wiedzę, którą chciał przekazać i będzie ona dalej propagowana przez fundację Biosłone.



Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę 24 października w Kościele Rzymskokatolickim pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Paczkowie.
Ze względu na obostrzenia Covidowe ilość miejsc w kościele wynosi 50.
Rodzina prosi o nie składanie kondolencji.
Zapisane
Morelka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 2010 DP, KB
Skąd: UK
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #1 : 21-10-2020, 11:02 »

Cudowny człowiek z ogromnym sercem. Przyjaciel taki którego bedzie mi brakowało każdego dnia 💔🌻😭
Zapisane

W zdrowym ciele zdrowy duch !
Agnieszka_B
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.06.2011 do 01.04.2015 przerwa na zdrowienie
Wiadomości: 113

« Odpowiedz #2 : 21-10-2020, 11:07 »

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.
Zapisane
Kate
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23.07. 2013
Wiadomości: 35

przez trudy do gwiazd

« Odpowiedz #3 : 21-10-2020, 11:40 »

R.I.P.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #4 : 21-10-2020, 13:13 »

Wielka strata dla społeczności Biosłonejskiej. Czy forum będzie dalej istnieć? Czy możecie podać przyczynę śmierci?
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #5 : 21-10-2020, 13:24 »

Portal i forum będzie cały czas utrzymywane przez fundację Biosłone. Nie jesteśmy upoważnieni do podawania takich informacji.
Zapisane
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #6 : 21-10-2020, 13:44 »

Wielka strata dla społeczności Biosłonejskiej. Czy forum będzie dalej istnieć? Czy możecie podać przyczynę śmierci?

Ważniejsze od tego jak umarł jest to jak żył, jaki był i co zrobił dla ludzi. To, ile swojego życia poświęcił by ratować zdrowie i życie innych. Artykuły które są dostępne na Portalu nie wzięły się z nikąd. Kosztowały Mistrza mnóstwo czasu, wysiłku i energii. Zawsze pozytywnie nastawiony i niestrudzony w walce o propagowanie idei zdrowego odżywiania. Pomagał ile mógł w gabinecie, na forum, na portalu. Jego priorytetem było dbać o innych jak tylko potrafił. Można by rzec, że oddał(by) życie, by innym żyło się lepiej - zdrowiej.
Zapisane
BaMa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 2015-09-05
Skąd: Knurów
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #7 : 21-10-2020, 15:17 »

Nie umiem uwierzyć... Tyle mu zawdzięczam... Co się stało ???
Zapisane
Marita03
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2007
Skąd: Sosnowiec
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #8 : 21-10-2020, 16:42 »

Szok, wielki żal. To był niezwykły człowiek. Otworzył mi oczy i od Niego nauczyłam się, jak wracać do zdrowia. Musimy zrobić wszystko, aby forum istniało.
                                                                                            
                            ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ
Zapisane

marita
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #9 : 21-10-2020, 17:02 »

Znałem Józefa 5 lat. 3 lata tej znajomości widzieliśmy się co miesiąc na wizytach. Wkładu jaki wniósł w moje zdrowie nawet nie będę próbował wymieniać bo to chyba regeneracja połowy organów wewnętrznych. Mój problem na szczęście praktycznie w całości likwidowała jego bioenergoterapia oraz życie zgodnie z Biosłone. Jednak wiem, że problem z sercem tak sam z siebie by nie zniknął. Tylko dzięki jego działaniu bioenergoterapią, problem zniknął na zawsze dosłownie w 4 miesiące. Pomógł nie tylko mi ale kilku innym osobom z mojego otoczenia, którym go poleciłem. Zawsze wkładał w to swoje pełne zaangażowanie. Niesamowicie pomógł mi też, zmienić mój światopogląd i podejście do życia, a to była chyba najtrudniejsza zmiana. Dzięki temu mogłem olać sprawy mniej ważne, lub takie na które nie mam wpływu, aby nie niszczyły mi niepotrzebnie zdrowia.

Cieszył się doskonałym zdrowiem do samego końca. Zawsze starał się pomóc najlepiej jak mógł. Nawet jak na niektóre schorzenia masaże czy bioenergoterapia to było za mało, starał się wspierać chorą osobę innymi metodami. Nawet jak średnio się czuł to i tak przyjmował u siebie w gabinecie, aż do samego końca. Zawsze uważał, że życie jest po to, żeby żyć i z niego korzystać a wszelkie drakońskie diety i kuracje, to tylko na czas zdrowienia. Tak też żył. Jego podejście do życia widać na każdym kroku w książkach, artykułach i zawsze dzięki nim będzie z nami. Styl życia Biosłone już na zawsze zostanie z nami. Jedynie bardzo brak będzie wizyt i rozmów z Józefem w jego gabinecie.
Zapisane
BaMa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 2015-09-05
Skąd: Knurów
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #10 : 21-10-2020, 17:23 »

Mi też bardzo będzie brakować tych wizyt i rozmów.
Byłem u niego w gabinecie razem z rodziną około 100 razy.
Ciężko mi będzie bez niego.
Bedzie mi też brakować jego mikstur. On je szykował z taką pasją. I opowiadał ....
Mistrzu bądź z nami.
Amen. 
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #11 : 21-10-2020, 17:33 »

Smutna wiadomość, to był dobry człowiek.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #12 : 21-10-2020, 19:09 »

Strasznie mi przykro. Ja również odczuwam wielki żal i stratę.

   Bardzo dużo zawdzięczam Panu Józefowi. Nauczył mnie jak pomagać i uświadamiać ludzi, jak mogą przywracać swoje zdrowie, rozumieć własny organizm, odczytywać właściwie objawy.
   Do dziś dziękuję Stwórcy, że skierował mnie na ten portal i forum, które powstały i funkcjonowały jako dzieło tego wielkiego Umysłu i Serca.
   Dzięki temu żyję, dzięki temu pracuję, czuję się potrzebna, mam wiedzę o zdrowiu, wiedzę potrzebną i udostępnianą każdemu potrzebującemu za darmo.

Wierzę, że jeszcze spotkam się z Panem Józefem, a wtedy pogadamy o ważnych, Bożych sprawach, i zrozumie, że ewolucjonizm to była bzdurka. smile



 
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Sally
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.10.2009
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #13 : 21-10-2020, 20:41 »

Bardzo smutna wiadomość. Znałam Pana Józefa, jeździłam do niego z rodziną. Bardzo miło się z nim rozmawiało.
Wybitna indywidualność. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zapisane

"By mądrym życiem żyć, wiedzy trza niemało."
"Już lepszy głód niż byle jakie jadło"
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #14 : 22-10-2020, 01:30 »

Wielka strata dla społeczności Biosłonejskiej. Czy forum będzie dalej istnieć? Czy możecie podać przyczynę śmierci?

Ważniejsze od tego jak umarł jest to jak żył, jaki był i co zrobił dla ludzi. To, ile swojego życia poświęcił by ratować zdrowie i życie innych. Artykuły które są dostępne na Portalu nie wzięły się z nikąd. Kosztowały Mistrza mnóstwo czasu, wysiłku i energii. Zawsze pozytywnie nastawiony i niestrudzony w walce o propagowanie idei zdrowego odżywiania. Pomagał ile mógł w gabinecie, na forum, na portalu. Jego priorytetem było dbać o innych jak tylko potrafił. Można by rzec, że oddał(by) życie, by innym żyło się lepiej - zdrowiej.

Pomocą pacjentom oddawał się bez reszty kosztem jakiegokolwiek wypoczynku. Taka prawda.

Pamiętam jeden ze zlotów, gdzie praktycznie przez cały pobyt kilkudniowy odsypiał, nieważne czy przed południem, po, czy wieczorem, do tego oczywiście dochodził sen w nocy. Mogę się domyślać że zabrakło mu takich właśnie pauz regeneracyjnych w czasie ostatnich lat tego bardzo intensywnego trybu życia.

Nie zapomnę kiedy rozmawialiśmy i opowiadał mi o pisaniu jakiegoś tematu do książki. Pisał dotąd aż dochodził do tzw ściany. Robił przerwę i dalej do pisania. Sam po sobie czasem wiem co to znaczy, kiedy jestem dosłownie wyprany po wysiłku intelektualnym jak po jakimś maratonie, tyle że ja po takiej akcji lubię konkretnie odespać.

Nie zapomnę kiedy w Warszawie pomogłem wiedzą czasem dwóm, czasem trzem osobom dziennie. Po wizycie jednych nie odczuwałem nic, natomiast po wizycie niektórych byłem kompletnie rozładowany energetycznie. Doznawałem po części tego czegoś, czego z pewnością doznawał Mistrz, a przecież on praktycznie na okrągło przyjmował wielu... Wielu pacjentów Mistrza w ciągu tych ostatnich kilkudziesięciu godzin dzwoniło do mnie i wypytywało o niego a ja udzielałem odpowiedzi, wyciągając taki właśnie wniosek. Zostawiał sobie na wypoczynek tylko resztki snu, niosąc pomoc nam wszystkim.

Zostawił nam ponadto kawał potężnej, prozdrowotnej, wspaniałej wiedzy, dzięki której wielu z nas doskonale funkcjonuje, inni w ogóle mogą żyć, bo dawno by już ich nie było na tym świecie i wielka szkoda że poświęcając się dla nas, sam z tej wiedzy nie korzystał.  
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #15 : 22-10-2020, 07:42 »

Strasznie żal i bardzo to smutne!
Niech Aniołowie zabiorą Go do Raju!

Ale czy można wiedzieć co się stało?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
GosiaD
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #16 : 22-10-2020, 08:43 »

Bardzo, bardzo smutna wiadomość.
Zapisane
Magnusone
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 2009
Skąd: Kraków
Wiadomości: 77

« Odpowiedz #17 : 22-10-2020, 10:34 »

To bardzo smutna wiadomość, wręcz trudno w to uwierzyć.
Miałem okazję spotkać Pana Józefa trzykrotnie. Pierwszy raz na spotkaniu Biosłone w Katowicach. Już wtedy emanował jakąś tajemniczą aurą i wyróżniał się na tle innych uczestników spotkania. Był postacią nietuzinkową. Jego słowa na długo zapadły mi wówczas w pamięci i spowodowały, że zainteresowałem się ideą Biosłone. 
Odszedł od nas dobry i bardzo pomocny człowiek.
Zapisane
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #18 : 22-10-2020, 11:12 »

Wspaniały człowiek z nietuzinkową osobowością. Zrobił tak wiele dobrego dla ludzkiego zdrowia. On nadal będzie istnieć w tym wszystkim, co po sobie pozostawił, a Jego książki wciąż będą uzdrawiać...
Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Michal_one
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 13.01.2012
Skąd: Częstochowa
Wiadomości: 168

« Odpowiedz #19 : 23-10-2020, 22:06 »

To bardzo smutne, aż nie mogę uwierzyć, że przyszedł czas na Pana Józefa. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci!
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!