Niemedyczne forum zdrowia
26-11-2020, 00:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Radiobiosłone --> www.radiobioslone.pl

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ostre ataki kichania i wodnistej wydzieliny z nosa  (Przeczytany 237 razy)
Monica100
Początkujący
*

MO: nie stosuję

« : 21-11-2020, 15:56 »

Witam, Od roku po każdym lekkim przemarznięciu mam ostre ataki kichania, szczypania sluzówki nosa oraz wodnisty katar. Taki stan utrzymuje się prze 2 doby. Jestem praktycznie wykluczona z normalnego funkcjonowania bo non stop kicham, oczy mi łzawią i leje mi się z nosa. Tak jak napisałam powyżej to się powtarza za każdym razem jak lekko prze marzne a potem wejdę do ciepłego pomieszczenia np. dzisiaj byłam u fryzjera 3 godz, było tam chłodno, czułam że mi jest zimno następnie wróciłam do domu i po 5 min dostałam ataku. Czy to grzybica? Dodam że odżywiam się wg. zasad zdrowego odżywiania i nie mam innych objawów że strony układu pokarmowego. Proszę o pomoc.
Shadow
*

MO: 23.02.2015
Wiedza:

« Odpowiedz #1 : 23-11-2020, 11:13 »

Niestety nikt nie ma szklanej kuli, żeby Ci powiedzieć, czy to grzybica, ale na pewno warto działać. Moja żona, jak mnie poznała, miała spore problemy z zatokami. Co zimę czy jesień, jak przychodziły niskie temperatury, łapał ją silny ból zatok oraz zapchany nos. Typowe zatoki. Odkąd zaczęła ze mną stosować zasady Biosłone + MO + KB, to te ataki jej praktycznie całkowicie zniknęły. Trafi się krótki okres infekcji zatok na cały sezon jesień-zima. Wcześniej było to praktycznie cały taki sezon i siedziała na lekach na zatoki.
Ja znów mam wodnisty katar, jak na dworze jest zimno robię coś siłowo. To są typowe mniejsze lub większe problemy z zatokami czy jamą nosową tak wnioskuję.

Czy samo MO i praktyka Biosłone rozwiążą Twój problem, tego nikt nie wie. Na pewno warto od tego zacząć, a po 2-3 latach pomyślisz co dalej.
Skorupion
*

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #2 : 24-11-2020, 22:29 »

prze marzne .

Co twoim zdaniem oznacza ten zwrot?
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!