Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 12:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmęczenie, senność  (Przeczytany 3793 razy)
Macin61
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.11.2009
Skąd: Sieradz
Wiadomości: 80

« : 19-01-2022, 21:00 »

Mili moi, od dłuższego czasu ciężko mi się żyje. Przeszedłem dość trudny okres w swoim życiu (rozwód, wyprowadzka byłej małżonki z dzieckiem) oraz porzucenie picia od 3 miesięcy po wielu latach nadużywania alkoholu. Od 2 miesięcy jestem na diecie niskowęglowodanowej, wysoko tłuszczowej, bez owoców lecz z warzywami. Przyjmuję slowmag, Wit. D3, ADEK, potas, piję dużo ziół uspakajających. Ciśnienie 140/80. Wyniki krwi wszystkie w normie. Cukier 80-105 - pomiary robię sam w domu. 3 x w tygodniu robię spacery po 5 km. Chorób psychiatrycznych, depresji nie stwierdzono. Objawami moimi są chroniczne zmęczenie i senność. Rano wstaję ok. o godz. 6. Około godz. 12 dopada mnie senność. Wypijam wtedy 2 kawy, żeby dotrwać do końca mojej pracy ( godz. 15). Po powrocie kładę się na chwilę, bo jestem padnięty. Zasypiam. Budzę się ok. 18, 19. Ogarnę co nieco i 22, 23 kładę się spać. Życia po prostu nie mam. Poradźcie co może być przyczyną takich dolegliwości. W jakim kierunku przeprowadzić badania, aby coś potwierdzić lub wykluczyć?.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1 : 19-01-2022, 21:38 »

Skorek zdiagnozuje Ci boreliozę.
Ja ci polecam poeksperymentować z tym co zjadasz w jakich ilościach i w jakich porach dnia.
Jakbym widział siebie kilka lat temu...
Nie będę polecał Ci konkretów. Polecam Ci obserwację i wyciąganie wniosków.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #2 : 20-01-2022, 12:06 »

Może skutek diety niskowęglowodanowej albo abstynencji.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #3 : 20-01-2022, 13:46 »

Ja obstawiam te zioła uspokajające. Po magnezie też możesz być nadmiernie sennym. Zobacz, czy nie przyjmujesz za dużo i bierz tylko na noc.
Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #4 : 23-01-2022, 12:47 »

A ja myślę, że należałoby zastanowić się nad tym, że organizm przechodzi fazę przestawienia się na inne progi funkcjonowania, bo nie otrzymuje już z zewnątrz alkoholu, czyli trucizny. Zaczyna działać na innych obrotach i musi się przestawić i przyzwyczaić. Czyli wszystko dobrze! Musisz pozbyć się toksyn, które zalegają w Twoim organizmie. Tak samo polecam jak Spokoadam, polecam obserwację, cierpliwość i wyciąganie wniosków. Duża ilość snu może tylko pomóc! Co chcesz badać?
Kawa na takie południowe przymulenie nie pomaga. Dobrze działa świeże powietrze i duże ilości wody z sokiem z cytryny, podkreślam ze sokiem, a nie z plasterkiem cytryny! Skutecznie ożywia w połowie dnia również czarna lub zielona herbata.
Gratuluję, że postanowiłeś przestać pić i życzę Ci wytrwałości! Będzie dobrze!
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #5 : 24-01-2022, 08:47 »

Spróbuj z WHM. Gdy jestem przymulony, seria oddechów bardzo mi pomaga, daje nowego życia. Podobnie działa zimno: zacznij dzień z zimnym prysznicem albo kąpielą w jakimś jeziorze, a dość szybko nabierzesz energii smile.
Zapisane

I'm going through changes
Cykoria
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: X 2010 - VI 2014; X 2019 -?
Wiadomości: 25

« Odpowiedz #6 : 26-02-2022, 20:28 »

Cukier mierzysz rano na czczo? Dobrze rozumiem, że wynik badania waha się między 80 a 105?
Zapisane

"Szlachetne zdrowie,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz." JK
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!