Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ocieplenie klimatu i ratowanie planety  (Przeczytany 10148 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« : 13-05-2023, 08:27 »

Osobista odpowiedzialność zmusiła mnie do włączenia się do walki o zrównoważony niedorozwój i założenie w związku z tym nowego wątku.

Na początek...na majóweczkach jesteście? długi weekendzik z grillem? Nawet mi was nie żal. Odpowiedzialny człowiek tymczasem, czyli ja, przemierza lądy, morza i przestworza w poszukiwaniu biliardów maseczek. które uratowały babcię i dziadka.





Zbiera je do worka, po czym produkuje z nich śmigła do wiatraków, fotowoltaikę i elektryczne samochody.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1 : 14-05-2023, 08:30 »

Na górze dla wierzących nauce, na dole dla podążających za nauką:


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #2 : 15-05-2023, 08:23 »

Pan Poseł Marek Balt.





Szybko biegnijmy ratować planetę. Ja właśnie przerobiłem telewizor na panele fotowoltaiczne, co i wam radzę. Inaczej wszyscy zginiemy.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #3 : 16-05-2023, 08:35 »

Jedno z pierwszych 15 minutowych miast, a może nawet w awangardzie 5 minutowe, wszędzie było blisko. Zdjęcie przedstawia zrównoważony transport w Gusen, na oko gdzieś 1943 rok.
A na marginesie tego - najtężsi naukowcy, co to rozwiązują wszelkie zagadki, nie mogą dojść skąd do Niemiec przybyli Naziści. Na razie zidentyfikowali tylko jednego, ten był z Austrii, ale pozostałe kilkadziesiąt milionów?


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #4 : 17-05-2023, 11:12 »

Uff, jak gorąco będzie, 90 stopni! wszyscy umrzemy!





Trzeba jak najszybciej ratować planetę. Wyniosłem trzy ostatnie wiązki chrustu, które pozostały mi po zimie, z powrotem do lasu, aby nie korciło napalić w kominku w zimne majowe dni. Zimne są, bo klimat się ociepla i powoduje anomalie. Jak ktoś myśli inaczej to jest antyszczepionkowiec i ruska onuca za kilka rubelków wpisująca się w narrację Kremla.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #5 : 18-05-2023, 07:57 »

Słaby charakter mam i uległem. Jedna wiązka chrustu wróciła z lasu i wylądowała w kominku. W ten sposób to globalne ocieplenie nigdy się nie skończy. Trudno, ale w domu zimno jak diabli.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #6 : 20-05-2023, 07:40 »

Trzeba ratować planetę!



Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #7 : 20-05-2023, 13:50 »

Radzę się dobrze przygotować na jutro, temperatura ma przekroczyć 20 stopni! Żebyśmy wszyscy nie poginęli!
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #8 : 20-05-2023, 15:27 »

Ja już od stycznia noszę czapeczkę foliową co by udaru nie dostać.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #9 : 20-05-2023, 20:42 »

Widać, że dbasz o siebie i innych. Wytrzymaj jeszcze tylko dwa tygodnie i wracamy do normalności. A paszport klimatyczny masz?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #10 : 26-05-2023, 21:32 »

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed przymrozkami dla północnych części kraju. W woj. pomorskim, zachodniopomorskim i warmińsko-mazurskim termometry przy gruncie mogą wskazać nawet -2 stopnie Celsjusza

Trzeba natychmiast zakazać jeżdżenia samochodami w północnej części kraju, bo wszyscy w końcu z tego ocieplenia zginiemy.

Zapisane
Mimik
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 52
MO: 01-03-2008, PMO 04-09-2008, MO 15-10-2008
Skąd: Małopolska
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #11 : 01-06-2023, 14:32 »

Wbijajcie na " Siewców Prawdy" smile
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #12 : 02-06-2023, 12:16 »

Wczoraj było 23 stopnie, mało się wszyscy nie upiekli. Trzeba ratować planetę. Niby dzisiaj zapowiadają przymrozki w nocy, tak przymrozki w czerwcu, ale oczywiście jest to efekt ocieplenia. Mądry wie.
Ja, żeby ratować robię wiele. Zbieram biliardy maseczek po rowach, polach i lasach po czym przerabiam na samochody elektryczne i fotowoltaikę. Oprócz tego wyrzuciłem TV, żeby oszczędzać prąd, a od dziś z tego samego powodu przestałem używać kierunkowskazów. Ruskie onuce i antyszczepionkowcy wykrzykują jakieś wyrazy i machają tymi swoimi kremlowskimi łapami, ale nie patrzę na to, skręcam bez. Nie wiem czy to ma związek, chyba ma, zapisałem się do LGBT i wyruszam na Pride Month. Będe przez miesiąc albo i dłużej jak pogoda pozwoli, defilował po mieście z gołym tyłkiem, oczekując tolerancji, aplauzu i akceptacji.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #13 : 04-06-2023, 07:44 »

Dziś zerwałem się z samego rana, żeby w rocznicę przepoczwarzenia się pierwszej komuny w drugą wyruszyć na marsz w obronie Demokracji, a przy okazji powalczyć z globalnym ociepleniem i nietolerancją. Wyskoczyłem więc z gołym tyłkiem na ulicę, ale zimno jak diabli to myślę se przeczekam do rozpoczęcia marszu w Żabce. Pod drzwiami usłyszałem dwie soczyste wiąchy, ktoś bluzgał, aż miło. Nawet się ucieszyłem, pewnie pan Seweryn, w miłym towarzystwie będę maszerował. Ale nie, dwóch żuli się kłóciło o piwo w plastikowej butelce. Trudno, wszedłem do środka, a tu ekspedientka cała wydziargana i z kolczykiem w nosie z mordą na mnie, że nie mam gaci. No nie mam, jest tolerancja czy nie? Tu nie było, wywaliła mnie na zbity pysk. Zniesmaczony wróciłem do domu i siup pod kołdrę. Powalczę jutro albo pojutrze, jak się ociepli.
Zapisane
Mario
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: 15.09.2009
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #14 : 09-06-2023, 15:53 »

Kanada płonie, już prawie 4 mln ha (4 000 000 ha), czyli ok. 15 x więcej niż średnia z ostatnich 10 lat. Ile to towaru się marnuje... A ile CO2, ciekawe co na to Greta?
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #15 : 10-06-2023, 16:14 »

Św. Greta Od Klimatu niech się lepiej weźmie za wegan:


Weganie pierdzą siedem razy częściej niż nie-weganie


Cytat
Niedawne badanie ujawnia, że osoby na roślinnej diecie puszczają gazy siedem razy częściej, a pojedyncze bąki zawierają nawet 50% więcej gazu, w porównaniu z osobami na zwykłej zachodniej diecie bogatej w mięso.

https://www.menshealth.com/uk/nutrition/a37590491/vegan-men-fart-seven-times-more-than-non-vegans-study-finds/
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #16 : 13-06-2023, 08:53 »

Ale grzeje! Upał nie do zniesienia, 11 stopni 13 czerwca. Już naprawdę nie wiem co zrobić, żeby tę planetę uratować. Spłoniemy wszyscy.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #17 : 13-06-2023, 14:42 »

Tym razem moja znakomita małżonka nie wytrzymała i napaliła w kominku. No w ten sposób to nigdy nie oziębimy klimatu i wszyscy zginiemy oraz zginie nasza planeta. Zabraknie ciężarówek z Bergamo do wywożenia trupów.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #18 : 14-06-2023, 09:47 »

Żeby nie było, że nie ostrzegałem, wszyscy zginiemy. Trzeba dzwonić po konwój wojskowych ciężarówek z Bergamo do wywożenia trupów.


Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #19 : 15-06-2023, 15:21 »

Mapy pogody też są przygotowywane tak, by straszyć działając manipulacyjnie kolorami na wyobraźnię.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!