Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 13:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec żartów oraz koniec świata jaki znaliśmy  (Przeczytany 2909 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« : 18-06-2023, 20:02 »

Tak jest, żarty się skończyły.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1 : 19-06-2023, 05:02 »

Cóż tam się stanęło i mnie ominęło?
Zapisane
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #2 : 19-06-2023, 10:31 »

informacja z profilu Facebook: KEDYW Poznań. cytuję
"‼️‼️ UWAGA PILNE 🆘🆘 Rządowy chce dokonać zmiana w Prawie Geologicznym i Górniczym (PGG) druk 3238.
Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw, przeszedł pierwsze czytanie w Komisjach Sejmowych w dniu 13 czerwca 2023r.
16 posłów zadecydowało o losie milionów Polaków.

Żródło materiału post na FB: https://www.facebook.com/watch/?v=117...

PISMO do pobrania na stronie:
https://rebel24.pl/pilne-druk-3238-te...

Żądamy natychmiastowego wycofania z legislacji prawa, które:
Ustanawia ochronę wszystkich złóż w Polsce na czas nieograniczony bez prawa zabudowy.
Wywłaszcza bez odszkodowania ze swojej ziemi Polaków mieszkających i posiadających pola uprawne nad złożami i miejscami zatłaczania pod ziemię spalin z cementowni, elektrowni, spalarni śmieci itp.
Obszar taki według map obejmie 2/3 terytorium Polski. Nie pozwoli na remonty i rozbudowę domów, nie pozwoli na budowę nowych domów na działkach obecnie budowlanych.
Powoduje, że wody pitne podziemne, jako złoża strategiczne mogą być oddawane przez Głównego Geologa Kraju koncernom do eksploatacji. Woda może być dobrem wydzielanym.
Odbiera samorządom prawo do rozwoju swoich ojczyzn przez zakaz zabudowy terenów nad złożami, które przez jedna osobę – Głównego Geologa Kraju będą uznane za strategiczne (nawet piaski kwarcowe)
Wyklucza Samorządy z uczestnictwa w procesie wydawania koncesji, wartość gruntów, budynków publicznych nad złożem objętym ochroną spadnie do zera.
Karze samorządy, które nie ujawnią złóż w studiach i planach miejscowych od 30 tys. zł do 120 tys. złotych – czyli nakazuje płacić społecznościom lokalnym kary za to, że nie chcą oddać koncernom naszych dóbr.
Umożliwia korumpowanie samorządowców poprzez płacenie za sporządzanie planów miejscowych przez koncerny.
Powoduje, że koncesja jest ostatecznym aktem prawnym, który nie daje możliwości zaskarżenia jej do Sądu przez właścicieli nieruchomości i samorządy.
Zagraża zdrowiu i życiu wielu ludzi i zwierząt poprzez zatłaczanie pod ziemię „pseudo CO2”, którymi będą spaliny sprężane pod bardzo wysokim ciśnieniem do postaci płynnej, gdzie z objętości 2,8 m3 rozprężać się będą do objętości 1000 m3 w czasie 1 sekundy. Można to porównać do składowania co 1 sek. miny przeciwczołgowej przez przewidywane lata (ok. 2 100 000 ton/rok – tylko z jednej Elektrowni Bełchatów a pozostałe cementownie i inne elektrownie?).
Przewiduje odszkodowania za możliwość niekontrolowanej erupcji spod ziemi tych spalin, możliwość wystąpienia trzęsień ziemi, duszenia ludzi i zwierzą, w niespotykanej w Polsce skali.
Wyklucza na zawsze możliwość wykorzystania taniej i czystej energii geotermalnej w Polsce na wszystkich obszarach, pod którymi zatłaczane będą spaliny."


https://www.youtube.com/watch?v=EpIXUTcjjEs&t=2s
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #3 : 08-12-2023, 22:31 »

Jakie kolory mają konie Jeźdźców Apokalipsy?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #4 : 09-12-2023, 15:34 »

Biały, czarny, czerwony i zielony. Idziemy dalej tym śladem.
Zapisane
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #5 : 09-12-2023, 17:05 »



Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #6 : 11-12-2023, 09:17 »

No właśnie, flaga Palestyny. Wszystkie siedem pieczęci Apokalipsy zostało już otwartych.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #7 : 14-01-2024, 12:01 »

Idzie ogólnoświatowa akcja na skasowanie białasów:





A zdegenerowane białasy bardzo aktywnie i chętnie w tym uczestniczą.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #8 : 14-01-2024, 12:50 »

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #9 : 29-01-2024, 11:27 »

Głównym celem kampanii jest budowanie świadomości marki oraz poinformowanie konsumentów o efektach działania produktu - jedynym tego typu, ponieważ działa na 3 sposoby. Nie tylko wzmacnia mikrobiom skóry, ale również wzmacnia naturalne procesy naprawcze zachodzące w skórze oraz odbudowuje barierę ochronną skóry.





Tak, tak, oczywiście, to jest główny cel kampanii hehehe.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #10 : 13-02-2024, 11:13 »

Zewsząd słyszy się o nadchodzącej wojnie. Ja gadałem o tym dobrych kilka lat temu. Tymczasem wojna już trwa. Na innym poziomie, niż ten widoczny. Poziomów jest wiele, pierwszy to żule spod Żabki, drugi koneserzy mrożonego chleba z wiodących marketów i widzowie TVN. Potem kilka innych, następny to prawdziwi właściciele korporacji i banków. Kto ponad nimi? Nie wiem, mam tylko przypuszczenia. I właśnie na tym poziomie albo jeszcze wyżej wystąpiło mordobicie.
« Ostatnia zmiana: 13-02-2024, 11:28 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #11 : 14-02-2024, 11:58 »

Mister Enigma, ale o co chodzi?
Podpowiem:

1. Wstęp
2. rozwinięcie
3. zakończenie
4. wnioski

Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #12 : 14-02-2024, 18:32 »

Dlaczego wstęp z dużej litery, a reszta z małej?
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #13 : 20-02-2024, 19:02 »

Degeneraci z Unii zwariowali. Źle to wróży, będzie cenzura, zamordyzm, a na koniec upadek. Nie mają już nic do zaoferowania poza wcześniej wymienionymi atrakcjami.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.088

« Odpowiedz #14 : 13-03-2024, 23:21 »

Jest źle, a być może nawet jeszcze gorzej. Myślałem, że coś walnie na Bliskim Wschodzie, tymczasem szykuje się u nas. Dwa kierunki operacyjne wchodzą w grę. Białoruś i Kaliningrad albo Naddniestrze z Mołdawią. Ten drugi dla nas lepszy.
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #15 : 27-03-2024, 10:51 »

Odkąd Putin uzdrowił świat ze śmiertelnej pandemii nie miałem okazji podróżować za granicę.
Jakieś było moje zdziwienie kiedy w ostatni weekend będąc w Amsterdamie nie mogłem za nic zapłacić gotówką. Wszędzie naklejki z przekreślonymi banknotami.
Jedynie Włosi prowadzący knajpę przytulili gotówkę z uśmiechem na twarzy.
Tak to wszyscy mi mówią, że to przecież to samo co karta.
U nas z opóźnieniem, ale też nadchodzi.
Będzie się działo.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!