Adresy sprawdzonych masażystów/kręgarzy

(1/19) > >>

Mistrz:
Cytat od: "dagamara"

najpierw trzeba wstawić z powrotem to, co nie jest na swoim miejscu. Masażysta tego nie uczyni.
On później może kontynuować pracę

Jako masażysta z wieloletnie doświadczeniem muszę zdecydowanie zaprzeczyć! Zadaniem masażu jest usunięcie przyczyny, która spowodowała przemieszczenie, a wówczas cofa się ono samoistnie, bez potrzeby mechanicznego nacisku. Mówię tutaj o masażu głębokim, zwanym masażem shiatsu, a nie głaskaniem skóry, który obecnie stał się coraz powszechniejszy wskutek wdrożenia kursów dla osób poszukujących pracy. Masażysta musi mieć to coś w sobie, a nie tylko wiedzę nabytą w trakcie kursu przysposabiającego. To nie to...

Shpeelka:
Z czystym sumieniem mogę polecić super masażystę w Katowicach w Przychodni na ul.Fredry 22.Tam jest tylko jeden masażysta-mężczyzna. Dzięki niemu pozbyłam się bólu w stawie łączącym biodro  z noga ,ale od strony pleców.(nie pamiętam fachowej nazwy tej części ciała). Poza tym masaż jest super sprawa na odstresowanie się i rozmasowanie spiętych po tygodniu pracy mięśni. Zwłaszcza jak ktoś ma prace siedzącą.Raz w tygodniu to mus.

Shpeelka:
To są prywatne wizyty, koszt 15-20 zł, zależy jak długo - zazwyczaj jest to 30-40 min

Evaa8:
Polecam   http://sonia.low.pl/sonia/art2/kregarz.htm - przyjmuje w W-Wie, Krakowie  (wrzucić w wyszukiwarkę-  Tadeusz Kloch bioterapia - sprawdziłam na sobie. Wizyta w ub. roku 60zł, ok. 1 godz.

Dusia53:
Dr Paluch - Opole, ul. Częstochowska 45, tel. 077-4550740
Noclegi w okolicy 20 zł. doba Na zabiegi chodzi się od poniedziałku do soboty.
Trzy razy dziennie. Koszt całych zabiegów 250 zł. Jeździmy już 4 lata, służę wskazówkami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona