Żyworódka

<< < (4/7) > >>

Editho:
Jeśli masz grzybicę to alko nie podchodzi bo powoduje wzrost grzybów.A jak nie masz to proszę bardzo.
Zastanawiam się tylko czy oni na serio wyciskają żyworódkę drewnem czy plastikiem....?

Dodano

Borsuk sorry , ale Tyś się chyba z choinki urwał.Dołączyłeś na forum o wiele wcześniej niż ja i nie wiesz co powoduje alkohol u grzybiarzy?WZROST   GRZYBÓW!!!Były posty na temat alkoholu bo wiadomo Polak lubi sie napić.Poszukaj. Dlatego my sobie nie polecamy nalewek na alkoholu.
Cytat od: Borsuk

że nie jest to nalewka tylko sok konserwowany alkoholem)

To napisz do tych producentów i zapytaj ile procentowo jest kwiatka , a ile alkoholu.Niestety Oni tego nie podają.

Lucy:
Wracam do leczniczych właściwości żyworódki, które sprawdziłam wczoraj na sobie.
Miałam dwie zarwane noce i wracałam do domu z bólem głowy. Ponieważ ból się nasilał, myślałam o zażyciu tabletki p/bólowej.
Przypomniałam sobie, że mam w lodówce sok z żyworódki. Wypiłam małą plastikową łyżeczkę soku i nasmarowałam skroń sokiem. Po 1/2 godz. po bólu nie było już śladu.

Grazyna:
Sok także był w plastikowej buteleczce czy tylko łyżeczka była plastikowa. Jeśli tak, to trzeba by przenieść post do działu Analiz ;).

Lucy:
Nie wiem Grażynko, pytasz serio, czy trochę kpisz.
Sok trzymam w szklanej butelce. Natomiast specjalnie podkreśliłam, że łyżeczka była plastikowa, bo zgodnie z zaleceniami, żyworódka nie lubi metalu.
 Dla zaiteresowanych przesyłam dobry adres hodowcy żyworódki i aloesu.
Specjalistyczne Gospdarstwo Hodowli Roślin, Żyworódka Aloes - Ryszard Nowakowski Łódź,
ul. Okólna 232, tel. (42)716-64-97; 602-312-042

Editho:
Ja nadal ją stosuję... żyworódkę...  w przypadkach awarii i sprawdza się wspaniale ....aczkolwiek dorywczo. Nie zauważyłam stałych efektów tak jak w przypadku MO.

Dla chętnych mam kilka roślin i mnóstwo maleńkich roślinek oczywiście bezkasowo...czyli free. Cały mój dom to aloesy i żyworódki.. :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona