Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 23:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rak trzustki  (Przeczytany 43292 razy)
Sylanna
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 73
MO: 27-12-2007
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 58

« Odpowiedz #40 : 07-06-2009, 11:04 »

Wojtowia ,znalazłem ciekawy artykuł , wpisz w google:dr Ashkara.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #41 : 07-06-2009, 15:55 »

Wojtowia, znalazłem ciekawy artykuł, wpisz w google:dr Ashkara.

http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5391.msg53649#msg53649
W tym wątku metoda oczyszczania przez rany była już omawiana na naszej stronie, jest tam link do filmu na jej temat.
W prosty sposób metoda została przedstawiona na tej stronie
http://www.antylicho.pl/prosta-metoda-zwalczania-raka-dr-ashkara.html
Na innej, która wyświetla się jako druga po wpisaniu w Google "dr Ashkar", jest reklama 5-dniowego turnusu za cenę ok. 2500-3000zł, gdzie do terapii dodano specjalne warsztaty: szkolenie, badania lekarskie, diagnostykę komputerową, aktywność fizyczną, suplementację i wreszcie "pakiet medyczny" na drogę, wszystko po to, by na tym zarobić.
Sama metoda wygląda na szarlatanerię, jednak analiza procesu z punktu widzenia oczyszczania pokazuje sens jej propagowania.
Mam w swoim otoczeniu kilka osób chorych na raka. Problem polega na tym, że żadna z nich nie chce nawet spróbować oczyszczania przez rany, mimo że stosują one metody niemedyczne, a uznawane za naturalne.

Inne moje obserwacje tych osób wskazują na to, że udaje się tym, którzy po pierwsze są zdolni do zmian i pozostawienia za sobą przeszłości, a z drugiej strony potrafią się uporać z emocjami. Brak umiejętności wybaczenia i zmiany stanowiska wobec swoich głęboko nierozwiązanych problemów psychologicznych niewątpliwie stoi na przeszkodzie zdrowieniu.

Przede wszystkim jednak na drodze do zdrowia stoi brak wiedzy i umiejętności rozróżnienia, które z metod medycznych przynoszą korzyść, jak np.: usunięcie guza, którego rozpad zagrażałby organizmowi ale usunięcie go nie zawsze jest możliwe; chemio i radioterapii, których działania uboczne są często bardziej niebezpieczne od samego raka.
Tu zgadzam się z Lackym, że
Cytat
jakby nas to spotkało to my jesteśmy sobie w stanie dać z tym rady, ale nie jesteśmy wstanie poradzić innym, bo to wymaga ciągłej kontroli i interpretacji zachowania się naszego organizmu.
Stąd mój sceptycyzm wobec doradzania innym czy czucia się odpowiedzialnym za decyzje naszych bliskich.

Chciałabym się jeszcze odnieść do diety. Moje doświadczenia i obserwacje potwierdzają to, co napisał Zibi. Wprowadzenie na okres ok. 4 tygodni diety ketogennej przez ograniczenie zarówno węglowodanów, jak i białka do ilości po około 30g czystych składników dziennie w postaci
- najlepszego białka z żółtek oraz
- najlepszych węglowodanów złożonych i nieprzetworzonych w kaszach i warzywach,
- a przy tym dostarczanie ważnych substancji antynowotworowych w siemieniu lnianym w koktajlu z błonnikiem według Mistrza (i w oleju lnianym - pasta dr Budwig)
to I etap decydujący o zagłodzeniu guza nowotworowego.
Następnie wprowadzenie większej ilości:
- wartościowego białka zawierającego komplet aminokwasów egzogennych,
- węglowodanów w naturalnej postaci kasz, warzyw od gotowanych i blanszowanych do surowych i pewnej ilości świeżych owoców sezonowych jak i działających odkwaszająco ziemniaków,
- i tłuszczu - tu bym sprecyzowała, że część tłuszczu może pochodzić z tłustych wywarów gotowanych na kościach szpikowych, jak również masła - świeżego i klarowanego (do gotowania potraw) i oleju lnianego,
to następny II etap diety, który ma na celu wzmocnienie organizmu.

Mówiąc o źródłach białka - mięso z ryb jest co prawda źródłem aminokwasów egzogennych, ale dostępne u nas pochodzi w dużej mierze z ryb hodowlanych lub z zanieczyszczonych łowisk, nie posiada dużej wartości, a co do tłuszczu - lepszym jego źródłem omega-3 jest siemię i olej lniany. Jednak ma ono tę zaletę, iż po ich spożyciu nie wzrasta ilość związków azotowych tak znacznie jak po zjedzeniu czerwonego mięsa. Także białe mięso drobiowe jest pod tym względem korzystniejsze, ale tylko wtedy, gdy stosujemy drób z chowu gospodarskiego, karmiony naturalnie.
I tu także przejawia się mój sceptycyzm wobec doradzania innym, gdyż brak skutecznych wzorców odżywiania w chorobach świadczy o tym, jak trudne jest to zagadnienie, stanowiące próbę rozwiązania równania z nieskończenie wielką ilością niewiadomych.
W każdym razie umożliwienie choremu prowadzenia normalnego życia ewentualnego przewartościowanego na skutek ciężkich przeżyć to znacznie lepsze wyjście niż męczarnie serwowane przez medycynę.
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #42 : 07-06-2009, 21:51 »

Wojtowia ,znalazłem ciekawy artykuł , wpisz w google:dr Ashkara.
To jest to samo co podała Boja

Cytat od: Boja
2) Ten link poniżej zastanawia i pewno nikt nie odważyłby się przeprowadzić tego eksperymentu na kimś, chyba że na sobie. Analizowałam go dość długo i w końcu pomyślałam, że w tym szaleństwie może być metoda. Wystarczy przeczytać jakie reakcje następują w wyniku przerwania naturalnej bariery ochronnej jaką jest skora, jak bardzo organizm zaczyna produkować we krwi potrzebne mu elementy.
"Naczynia włosowate są to najdrobniejsze naczynia krwionośne, które łączą system tętnic i żył. Wszelka wymiana substancji, o których wspomniano na wstępie, odbywa się przez naczynia włosowate."
 http://video.google.pl/videoplay?docid=5079092686077030122&ei=NwdeSZiWB4uGjQK-6Zy5CQ&q=rak+kapusta&hl=pl

Cytat od: Grażyna
Na innej, która wyświetla się jako druga po wpisaniu w Google "dr Ashkar", jest reklama 5-dniowego turnusu za cenę ok. 2500-3000zł, gdzie do terapii dodano specjalne warsztaty: szkolenie, badania lekarskie, diagnostykę komputerową, aktywność fizyczną, suplementację i wreszcie "pakiet medyczny" na drogę, wszystko po to, by na tym zarobić.
Sama metoda wygląda na szarlatanerię, jednak analiza procesu z punktu widzenia oczyszczania pokazuje sens jej propagowania.
Mam w swoim otoczeniu kilka osób chorych na raka. Problem polega na tym, że żadna z nich nie chce nawet spróbować oczyszczania przez rany, mimo że stosują one metody niemedyczne, a uznawane za naturalne.


Cena jest kosmiczna ale jak zawsze każdy chce zarobić na nieszczęściu innych. Patrząc na organizm ta metoda najmniej obciąża organizm słaby, dlatego wydaje się najbardziej odpowiednia. Może warto by było pojechać na kurs.

Dobre jest jeszcze to w tym wszystkim że ktoś pokazuje innym jak stosować tą metodę i do tego są to lekarze (aż dziwne).

Ludzie nie będą tego stosować  do czasu aż lekarze nie zaczną tego pokazywać. Ludzie nie potrafią myśleć samodzielnie i najlepiej by było aby ktoś mówił im dokładnie co mają robić. A większość ludzi uważa że przyczyną problemów w organizmie są wirusy i bakterie więc jak można stosować taką metodę.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #43 : 07-06-2009, 21:59 »

Różne metody mogą mieć inne działanie w różnych typach raka, dotyczy to leków, sposobu odżywiania itd.
Lacky, jak myślisz, czy ta metoda może być tak samo skuteczna w nowotworze narządów wewnętrznych, jak i w raku jelita? Jeśli guz ropiałby na zewnątrz organizmu, to utrzymywanie rany w celu odprowadzenia z niego toksyn mijałoby się z celem.
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #44 : 07-06-2009, 22:15 »

Ta metoda działa jak filtr krwi, która mocno odciąża organizm dlatego powinna działać głównie na blokowanie przerzutów. Jeżeli guz ropieje to już zdrowieje organizm a jeżeli ropa dostanie się do krwi to również zostanie oczyszczona.

W dawnych opisach związanych z rakiem i my tez tak uważamy pisano że rak to wynik zepsutej krwi i soków w organiżmie. Jeżeli nie usunie się przyczyny to usunięcie raka daje okresową poprawę zdrowia. Patrząc na raka jelita to jego źródło jest w krwioobiegu a nie w pokarmie który się znajduje w jelitach. Rak bez dopływu krwi nie przeżyje.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!