Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2019, 00:14 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Z瑿y leczone kana這wo  (Przeczytany 131371 razy)
Spokoadam

P貫: M篹czyzna
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
NIA: 08.02.2013
Wiedza:
Sk康: K璠zierzyn Ko幢e
Wiadomo軼i: 846

« Odpowiedz #100 : 24-09-2011, 13:32 »

Stosuj MO i KB ju oko這 p馧 roku. Przez ten kr鏒ki okres czasu uzyska貫m efekty zdrowotne, kt鏎ych nie pami皻am, 瞠by kiedykolwiek by造, przede wszystkim chroniczne zm璚zenie - teraz mnie to nie dotyczy.
Mam oko這 7 z瑿闚 leczonych kana這wo – wnioskuj, 瞠 homeostaza mojego organizmu przesun窸a si mocno w stron zdrowia, pomimo z瑿闚 leczonych kana這wo. Co prowadzi mnie do wniosku, 瞠 nie wszystko z這 - to z瑿y leczone kana這wo.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 10:22 wys豉ne przez Apollo » Zapisane

Dopad這 mnie zdrowie.
Agata
*

P貫: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #101 : 24-09-2011, 18:46 »

Cytat
Tymczasem, organizm po dochodzeniu do stanu bliskiego homeostazie obna瘸 bolesn prawd: konsekwencje naszego z貫go traktowania i usuwa wszystko, co jest mu zb璠ne, oczyszczaj帷 si poprzez r騜ne wydzieliny, wydaliny, w tym i toksyczne z瑿y.

Gdyby tak mia這 by, to ja rezygnuj z MO. W豉軼iwie, mi璠zy innymi zacz窸am j pi, by nie straci z瑿闚.
Czyli wed逝g Kazof, Bios這nejczyka poznamy po szczerbatym u鄉iechu smile
Kazof, dobrze, 瞠 jeste VIPem a nie Ekspertem... 
Iza38K
« Odpowiedz #102 : 24-09-2011, 19:24 »

Cytat
Czyli wed逝g Kazof, Bios這nejczyka poznamy po szczerbatym u鄉iechu
Zawsze sobie mo積a co dosztukowa smile.
Mistrz
*

P貫: M篹czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.549

« Odpowiedz #103 : 24-09-2011, 19:38 »

Bios這ne nie jest or璠ownikiem szczerbatych u鄉iech闚.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
scorupion
« Odpowiedz #104 : 24-09-2011, 20:10 »

No i bardzo rozs康nie. Za 篡cia kiepsko to wygl康a, a co dopiero po 鄉ierci. Wyobra嬈ie sobie czaszk pozbawion z瑿闚 leczonych kana這wo. Brrrrrr.
Iza38K
« Odpowiedz #105 : 24-09-2011, 20:27 »

Lepiej zapobiega, ni leczy. A jak leczy to z g這w.
Scorupion, jak masz taki dylemat, to ka si skremowa smile.
Kazof, ja Ciebie lubi, a za ten post ze szczerbatymi u鄉iechami to jeszcze bardziej. Dawno si tak nie u鄉ia豉m. Oczami wyobra幡i widzia豉m zdj璚ia ze zlotu szczerbatych Bios這nejczyk闚. Da豉 czadu kobieto!
KaZof
*

MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomo軼i: 1.099

« Odpowiedz #106 : 25-09-2011, 10:03 »

Cytat
Tymczasem, organizm po dochodzeniu do stanu bliskiego homeostazie obna瘸 bolesn prawd: konsekwencje naszego z貫go traktowania i usuwa wszystko, co jest mu zb璠ne, oczyszczaj帷 si poprzez r騜ne wydzieliny, wydaliny, w tym i toksyczne z瑿y.

Gdyby tak mia這 by, to ja rezygnuj z MO. W豉軼iwie, mi璠zy innymi zacz窸am j pi, by nie straci z瑿闚.

Dosz豉m do wniosku, 瞠 w moim przypadku, organizm usun掖 martwego z瑿a, niczym drzazg nas帷zon currar.

KaZof, "Wszystko, co mnie nie z豉mie, wzmocni mnie"
Lilijka
*

MO: 22.09.2009
Wiadomo軼i: 371

« Odpowiedz #107 : 25-09-2011, 20:38 »

Ju spotka豉m si z komentarzami typu:"Po czym pozna prawdziwego Bios這nejczyka? Po: braku z瑿闚, braku w這s闚 (ewentualnie par kosmyk闚 mocno siwych), ziemistej cerze (b康 pryszczatej), nadmiernej chudo軼i (zero zarysu mi窷niowego, bo przecie sportu nie mo積a)  + garbienie si, smrodzie (bo dezodoranty, kremy, perfumy - to wiadomo - a fuj)", etc. smile

Dla mnie nie istnieje poj璚ie zdrowy, szczerbaty u鄉iech; pomijam wzgl璠y estetyczne (ka盥emu co innego si podoba), ale musimy mie czym gry潭. Oczywi軼ie, nie za wszelk cen, ale z implantem zdrowy organizm poradzi sobie bez szkody dla siebie, za to z wieloma korzy軼iami.
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #108 : 25-09-2011, 21:48 »

Cytat
ale z implantem zdrowy organizm poradzi sobie bez szkody dla siebie, za to z wieloma korzy軼iami.

No tak... Pod warunkiem, 瞠 organizm przyjmie cia這 obce, jakim jest implant.
Lilijka
*

MO: 22.09.2009
Wiadomo軼i: 371

« Odpowiedz #109 : 25-09-2011, 23:19 »

Jak zdrowy organizm to niejedno przyjmie, a co dopiero tak ma陰 鈔ubeczk smile.
KaZof
*

« Odpowiedz #110 : 26-09-2011, 00:49 »

Dla mnie nie istnieje poj璚ie zdrowy, szczerbaty u鄉iech; pomijam wzgl璠y estetyczne (ka盥emu co innego si podoba), ale musimy mie czym gry潭. Oczywi軼ie, nie za wszelk cen, ale z implantem zdrowy organizm poradzi sobie bez szkody dla siebie, za to z wieloma korzy軼iami.
Chodzi這 o przej軼iowy stan "szczerbatego u鄉iechu. smile Oczywi軼ie, 瞠 nale篡cie pogryziony pokarm, to podstawa prawid這wego jego strawienia.
M這dniej帷 na MO - zdarzy si mo瞠, 瞠 b璠zie trzeba, na jaki czas, powt鏎zy sw鎩 widok przedszkolny. msn-wink - i t ci篹k do oswojenia my郵 si podzieli豉m ... i w ko鎍u wzi窸am j na weso這. 

Dawno si tak nie u鄉ia豉m. Oczami wyobra幡i widzia豉m zdj璚ia ze zlotu szczerbatych Bios這nejczyk闚. Da豉 czadu kobieto!
Mo瞠 si przytrafi, 瞠 na z這t przyjedzie Bios這nejczyk w stanie przej軼iowym "szczerbatego u鄉iechu". msn-wink , a co! smile
« Ostatnia zmiana: 26-09-2011, 01:01 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

KaZof
*

« Odpowiedz #111 : 29-09-2011, 20:02 »

Czy leczenie z瑿闚 jest r闚nie szkodliwe - podobnie jak ka盥e inne i czy jest wbrew naturze?
Cytat
U cz這wieka zdrowego niszczenie tkanki kostnej przez kom鏎ki ko軼iogubne osteoklasty jest w r闚nowadze z jej odbudow przez kom鏎ki ko軼iotw鏎cze osteoblasty. Czyli r闚noowaga mi璠zy resorbcj zjadania ko軼i, a jej odbudow to jest podstawa zachowania zdrowych ko軼i. Ten proces zachodzi ca貫 篡cie cz這wieka. Ko嗆 jest rozpuszczana i odbudowywana. I je郵i jest to w dynamicznej r闚nowadze, ile ko軼i te kom鏎ki zjedz, tyle drugie  kom鏎ki te ko軼i odbuduj, to ko嗆 jest zdrowa, a jak si to zaburzy i b璠zie wi璚ej ko軼i zjadanej ni odbudowabej to mo瞠 by broblem.
Podobne procesy zachodz w z瑿ach.
Cytat pochodzi ze strony sprzedaj帷ej preparaty, tak wi璚 odczyta豉m zawarte tam informacje po bios這nejsku: uwzgl璠ni豉m cz窷 prawdy i cz窷 g..no prawdy...
http://www.menopauza.biz.pl/tag/kosci/

W przypadku z瑿闚 ju czyszczonych, powinno si za這篡 opatrunek - tlenek cynku (mo瞠 s jeszcze inne neutralne wype軟ienia). To daje mo磧iwo嗆 regeneracji miazgi, czyli odbudowanie z瑿a.
http://zadbajozeby.pl/baza-wiedzy/tlenek-cynku
Na wielu stomatologicznych stronach wspominaj o leczeniu biologicznym:
Cytat
W przypadku pr鏂hnicy g喚bokiej, aby unikn望 leczenia kana這wego stosowane jest czasami tzw. leczenie odroczone polegaj帷e na za這瞠niu tymczasowej plomby (na 1-6 miesi璚y) zawieraj帷ej tlenek cynku, kt鏎y ma w豉軼iwo軼i lecznicze i regeneruj帷e miazg. Nie zawsze jednak przynosi to po膨dany efekt i czasami z帳 mimo wszystko b璠zie musia by poddany leczeniu endodontycznemu. Warto jednak spr鏏owa podda si takiemu leczeniu (je瞠li s do tego warunki), gdy z帳 篡wy jest silniejszy i znacznie bardziej warto軼iowy w por闚naniu do z瑿a leczonego kana這wo.
ze strony jak wy瞠j o tlenku cynku
http://www.radent.com.pl/leczenie/index.html

Cytat
LECZENIE BIOLOGICZNE MIAZGI
Celem leczenia biologicznego jest zachowanie przy 篡ciu miazgi (wewn皻rznej tkanki z瑿a), w sytuacji wyst徙ienia pocz徠kowych postaci zapalenia miazgi(zapale odwracalnych). Zako鎍zone sukcesem pozwala na osi庵ni璚ie najlepszego efektu leczniczego - 篡wego, naturalnego z瑿a! Leczenie to polega na usuni璚iu przyczyny choroby, kt鏎 zwykle jest pr鏂hnica oraz zabezpieczenie z瑿a zastosowaniem specjalnych preparat闚 ochronnych i wype軟ieniem ubytku. Metoda ta daje ogromn szans zachowania z瑿a, ale warunkiem jej zastosowania jest miazga w stanie zapalenia odwracalnego - dlatego wa積e jest jak najszybsze wychwycenie ubytku pr鏂hnicowego oraz jego opracowanie.

http://www.villanova.pl/endodoncja.htm

Po przefiltrowaniu tych informacji filtrem wiedzy Bios這ne, widz realne szanse odbudowania z瑿a po wprowadzeniu bios這nejskich zasad od篡wiania i post瘼owania w zgodzie ze swoim organizmem - w szczeg鏊no軼i u dzieci i m這dych.
Organizm po oczyszczeniu, d捫帷y do osi庵ni璚ia stanu bliskiego homeostazie, powinien tak瞠 mie na uwadze regeneracj naszych z瑿闚. Wszak nie jest bublem natury.

W cytacie:
Cytat
leczenie biologiczne - opatrunek
Je瞠li podczas oczyszczania ubytku z pr鏂hnicy oka瞠 si, 瞠 pr鏂hnica dotar豉 do miazgi
ale jej nie uszkodzi豉 (brak samoistnego b鏊u z瑿a) stosujemy opatrunek na kilka miesi璚y
aby miazga wytworzy豉 warstw ochronn. Je瞠li zastosowanie opatrunku si powiedzie mo積a
wype軟i z帳 i zako鎍zy leczenie
.
s這wa zaznaczone na zielono, zmieni豉bym na: i poczeka, a dojdzie do samoleczenia.

« Ostatnia zmiana: 29-09-2011, 20:05 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

KaZof
*

« Odpowiedz #112 : 29-09-2011, 22:26 »

Co z z瑿ami, kt鏎ym wyra幡ie co dolega/wykazuj objawy stanu zapalnego, ale jeszcze nie byli鄉y u dentysty i nie zosta這 podj皻e leczenie?
Po wprowadzeniu prozdrowotnych metod bios這nejskich, z udzia貫m bakterii sprz徠aj帷ych (dentystycznych/medycznych straszak闚), winni鄉y cierpliwie oczekiwa na ich samowyleczenie.  Jedynie co pozostaje, to po篡wk uczyni niejadaln dla patogen闚: poprzez p逝kanie, ssanie i szczotkowanie jamy ustnej alocitem, octem jab趾owym itp. Nie powinno si natomiast blokowa, leczy (nawet naturalnymi lekami, zio豉mi anty, czy przeciw) stan闚 zapalnych 鈍iadcz帷ych o sprz徠aniu, kt鏎e ko鎍zy si przetok ropn. W razie wyst徙ienia b鏊u, pozostaje  zastosowa 鈔odek przeciwb鏊owy.
To s moje przemy郵enia i wnioski na temat leczenia z瑿闚, w szczeg鏊no軼i kana這wo - w oparciu o posiadan wiedz.
W przypadku chor鏏 z瑿闚, tak jak w ka盥ej powa積ej chorobie dochodzi do nieodwracalno軼i pewnych proces闚 i winni鄉y si liczy, 瞠 po przekroczeniu takiej granicy utracimy samoistnie martwego z瑿a - jako wynik wieloletniego b喚dnego post瘼owania wobec swojego organizmu i doprowanienia do powa積ej toksemii. Im szybciej we幟iemy zdrowie we w豉sne r璚e, tym mamy wi瘯sze szanse na powr鏒 do niego - w tym do wyzdrowienia naszych z瑿闚.
Utrzymuj, 瞠:
Cytat
Nie powierz ju dobrowolnie zdrowia w lekarskie, obce r璚e (w tym dentysty), kt鏎y tak naprawd moje zdrowe z瑿y ma w "nosie", bo 篡je z chor鏏 mojego uz瑿ienia i jamy ustnej.
To zrozumia貫 podej軼ie, gorzej gdy mamy do czynienia z pr鏂hnic. Wtedy trzeba borowa.
Przypomn, 瞠 unikniemy/zatrzymamy pr鏂hnic jedz帷 m.in. groch i fasol:
Normalny groch to taki, kt鏎y w trakcie moczenia kie趾uje, jak to grochy maj w zwyczaju. S這dki groch jest idealny do zjadania w postaci zielonego groszku b璠帷ego 廝鏚貫m dobrze przyswajalnego fosforu! Warto zaznaczy, 瞠 fosfor jest lepiszczem wapnia w ko軼iach i z瑿ach i w zwi您ku z tym cz瘰to niedob鏎 fosforu bywa przyczyn osteoporozy i pr鏂hnicy z瑿闚.
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=3798.msg30641#msg30641
W gruncie rzeczy w myciu z瑿闚 najistotniejsze ich mycie, a pasta jest tylko dodatkiem, bez kt鏎ego mo積a si obej嗆. Wa積e jest p逝kanie jamy ustnej alocitem albo srebrem koloidalnym*, by unikn望 choroby przyz瑿ia. Ale najwa積iejsze, by drugie z瑿y by造 zdrowe. W tym celu ma造 powinien je嗆 sur闚ki, ale tak瞠, moim zdaniem niezwykle istotne, groch. W sezonie najlepszy jest oczywi軼ie zielony groszek, a poza sezonem skie趾owany, a nawet same kie趾i, S bardzo smaczne i na pewno maj istotny wp造w na mi捫sz i szkliwo z瑿闚. Wiem to z praktyki i polecam zar闚no dzieciom, jak i doros造m.
*Nie wiem, czy Mistrz podtrzymuje, tak瞠 dzi, stosowanie srebra koloidalnego, ale od tamtej pory doszed nam do alocitu ocet jab趾owy.
« Ostatnia zmiana: 29-09-2011, 23:04 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

Sally

MO: 05.10.2009
Sk康: lubuskie
Wiadomo軼i: 68

« Odpowiedz #113 : 02-10-2011, 15:48 »

To co napisa豉 KaZof jest tak niesamowite, 瞠 a pi瘯ne. Zawsze chcia豉m, co takiego przeczyta, 瞠by z瑿y mog造 si same odbudowywa. Moje trzonowe s niestety wszystkie "leczone", dwa lata temu pozby豉m si wszystkich amalgamat闚. Mam dwumiesi璚zn wnuczk karmion piersi i tak sobie my郵, 瞠by skie趾owa groch, aby c鏎ka go jad豉. Jest du瘸 szansa, 瞠by nowe pokolenie Bios這nejczyk闚 mia這 swoje z瑿y do p騧na.

"By m康rym 篡ciem 篡, wiedzy trza niema這."
"Ju lepszy g堯d ni byle jakie jad這"
KaZof
*

« Odpowiedz #114 : 23-10-2011, 19:01 »

Zg喚biam temat z瑿owy jako miejscowy stan zapalny: http://www.bioslone.pl/search/node/miejscowy%20stan%20zapalny
Zastanawiam si, czy mog wykrzycze EUREKA!!!?:
prozdrowotna grypa powinna sprz徠a tak瞠 tkank kostn u Bios這nejczyka!
Przeczyta豉m artyku:
http://www.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/oczyszczajaca-rola-bakterii-i-wirusow
my郵帷 o regeneracji z瑿a, wstawiaj帷 w miejsce kom鏎ek 瞠rnych poj璚ie OSTEOKLASTY
Osteoklasty przywo逝je si w sponsorowanych artyku豉ch o osteoporozie, gdzie oczywi軼ie mamy tzw inteligentn reklam, pokazuj r帳ek prawdy: http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,7380100,Zdrowe_kosci_do_starosci.html
"Ot騜 tkanka kostna ca造 czas si przebudowuje. W procesie tym bior udzia kom鏎ki kostne, m.in. osteoblasty i osteoklasty. Osteoklasty to tzw. kom鏎ki 瞠rne, kt鏎e rozpuszczaj i usuwaj elementy starej ko軼i, a osteoblasty (kom鏎ki budulcowe) odpowiadaj za odbudow nowej tkanki".
Tymczasem proponowane leczenie osteoporozy polega na dzia豉niach blokuj帷ych naturalne zdolno軼i organizmu do regeneracji, w wyniku czego doprowadza do np. martwicy ko軼i szcz瘯i przez m.in. "uwi瞛ienie"/zatrzymanie na si喚 w ko軼i osteoklast闚:
http://www.eonkologia.pl/Bifosfoniany-a-ryzyko-martwicy-kosci-szczek,2682-2302.html
Przeczyta豉m to pod k徠em uprawdopodobnienia regeneracji - odwracaj帷 procesy opisane w tym artykule, zachodz帷e w ko軼i chorej -  dla zdrowej.
Jednocze郾ie ju z ca陰 pewno軼ia wiem, 瞠 profilaktyczne LECZENIE, w tym ko軼i i z瑿闚 jest SZKOLIWE, a DENTYSTA POG牞IA CHOROB Z牞紟 I PRZESZKADZA W ICH SAMOLECZENIU - przypuszczenie wcze郾iejsze sta這 si udokumentowane. Nawet znalaz豉m info, 瞠 wyrywanie z瑿a - nieumiej皻ne gmeranie w ko軼i na si喚, wbrew naturze - mo瞠 doprowadzi do martwicy.

W innym artykule znalaz豉m, w jaki spos鏏 organizm dokonuje samonaprawy tkanki kostnej - leczy rany ko軼i, w tym z瑿闚. Nie mog poj望 podejmowania medycznych pr鏏 przeciwdzia豉nia/leczenia tego, w zdrowym, bez nowotworowej patologii, organizmie:

Cytat
Angiogeneza w stomatologii

Transformuj帷y czynnik wzrostu beta (TGF-β), stanowi rodzin polipeptydowych wielofunkcjonalnych czynnik闚 wzrostu, zaanga穎wanych w embriogenez, procesy zapalne, regulacj odpowiedzi immunologicznej, angiogenez i gojenie ran (19, 21, 22). TGF-β i jego izoformy 1-3 s najwa積iejszymi czynnikami w odbudowie tkanki, stymulacji fibroblast闚ikom鏎ek鈔鏚b這nka.Wregeneracji tkanki kostnej po ekstrakcji z瑿owej oraz w procesie rekonstrukcji ko軼i uczestniczy tkankowy czynnik wzrostu CTGF – connective tissue growth factor (20). Badania immunochemiczne wykaza造 wzmo穎n ekspresj tego bia趾a w ekstraktach z瑿owych i podobnie, jak w przypadku innych czynnik闚 wzrostu, mo磧iwo嗆 jego migracji do innych tkanek. Dok豉dniejsze poznanie indukcji i stymulacji procesu angiogenezy mo瞠 przyczyni si do post瘼u w opracowaniu nowych metod gojenia ran i regeneracji ubytk闚 ko軼i.
Podsumowanie
Sie kapilarnych naczy krwiono郾ych wytworzona w procesie angiogenezy jest niezb璠na do 篡cia i rozwoju organizmu. Zaopatruje ona w tlen i substancje od篡wcze ka盥 tkank i narz康 w organi幟ie. Angiogeneza jest procesem niezb璠nym do rozwoju i naprawy uszkodzonych tkanek.
W warunkach fizjologicznychangiogeneza jest 軼i郵e regulowana i kr鏒kotrwa豉, nasila si w czasie gojenia ran i zrastania ko軼i. Uszkodzona tkanka, lokalny proces zapalny czy rozw鎩 nowotworu to czynniki inicjuj帷e angiogenez. Nast瘼nie dochodzi do wzrostu przepuszczalno軼i naczy krwiono郾ych, rozlu幡ienia po陰cze mi璠zy kom鏎kami endotelium i aktywacji p造tek krwi. W warunkach patologicznych dochodzi do zaburzenia r闚nowagi mi璠zy czynnikami pobudzaj帷ymi i hamuj帷ymi angiogenez.
W procesie regeneracji tkanek z瑿a g堯wnymi czynnikami stymuluj帷ymi angiogenez s: PDGF, VEGF, FGF, TGF i jego izoformy 1-3. Czynniki wzrostu mog wp造wa na funkcje kom鏎ek 鈔鏚b這nka lub po鈔ednio mog regulowa ekspresj czynnik闚 wzrostu w innych typach kom鏎ek. Wyizolowanie mitogenicznych czynnik闚 wzrostu z matrix z瑿inowego wskazuje, 瞠 mog one by uwalniane przez dzia豉nie bakterii w procesie pr鏂hnicy. Sygnalizuje to r闚nie wzmo穎n generacj kom鏎ek podobnych do odontoblast闚 zaanga穎wanych w napraw z瑿iny. Istnieje hipoteza, 瞠 angiogenne czynniki wzrostu obecne w matrix z瑿inowym s uwalniane podczas urazu i mog przyczynia si do jego naprawy.
http://czas.stomat.net/upload/articles/7/638.pdf
« Ostatnia zmiana: 23-10-2011, 19:44 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

Wera

MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze wzgl璠u na uci捫liwe objawy
Wiadomo軼i: 1.020

« Odpowiedz #115 : 24-10-2011, 15:13 »

Cytat
Nawet znalaz豉m info, 瞠 wyrywanie z瑿a - nieumiej皻ne gmeranie w ko軼i na si喚, wbrew naturze - mo瞠 doprowadzi do martwicy.
To mnie nie幢e przerazi這 i utwierdzi這 w przekonaniu, 瞠 dobrze robi, pozostawiaj帷 mojemu organizmowi samoregeneracj g鏎nej sz鏀tki.
eljot
« Odpowiedz #116 : 24-10-2011, 17:44 »

Po rocznym problemie z z瑿ami i oczekiwaniu na popraw, KaZof da豉 dobry impuls na dalsze oczekiwanie.
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=17258.msg126046#msg126046
 W zasadzie, to jedno miejsce tak si oczy軼i這, 瞠 z帳 (g鏎na sz鏀tka) jest niemal na wierzchu i kiwa si we wszystkie strony. Pozosta貫 z瑿y leczone kana這wo wydaj si by oczyszczone i nie sprawiaj k這potu, a ropia造 co jaki czas.
Powiedz mi KaZof jak do tego ma si paradontoza, bo to m鎩 najwi瘯szy problem.
Wera

« Odpowiedz #117 : 24-10-2011, 18:23 »

Cytat
Pozosta貫 z瑿y leczone kana這wo wydaj si by oczyszczone i nie sprawiaj k這potu, a ropia造 co jaki czas.
Eljot, z tego co pisze Kazof, po wyropieniu, dobrze by by這 jakby w ko鎍u same wypad造.
eljot
« Odpowiedz #118 : 24-10-2011, 18:32 »

Na szcz窷cie, Wero wyropia造 i zosta造 na swoim miejscu. Mog w ko鎍u same wypa嗆, ale pod warunkiem, 瞠 to b璠zie po moich setnych urodzinach. smile Ten jeden (problemowy) nawet chyba nie by leczony kana這wo, ale mo磧iwe, 瞠 wymaga oczyszczenia tak samo jak "kana這we".
« Ostatnia zmiana: 24-10-2011, 18:36 wys豉ne przez Eljot » Zapisane
Wera

« Odpowiedz #119 : 24-10-2011, 18:36 »

Cytat
Na szcz窷cie, Wero wyropia造 i zosta造 na swoim miejscu. Mog w ko鎍u same wypa嗆, ale pod warunkiem, 瞠 to b璠zie po moich setnych urodzinach
No, w豉郾ie Kazof, jak my郵isz czy one powinny wypa嗆 (traktowane przez organizm jako cia這 obce) czy je郵i wyropia造, mog sobie by?
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!