Niemedyczne forum zdrowia
17-12-2018, 15:47 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czwarty tom "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Z瑿y leczone kana這wo  (Przeczytany 121789 razy)
Jerry

P貫: Kobieta
MO: 18-10-2008
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 208

« Odpowiedz #180 : 18-07-2016, 09:46 »

Czytam w豉郾ie o z瑿ach leczonych kana這wo:
http://www.samouzdrawianie.pl/leczenie-kanalowe-amalgamaty-dentystyczne-szkodza-zdrowiu/
https://martabrzoza.pl/rak/rak-zabojcze-leczenie-kanalowe/

I na dole tego tekstu jest o z瑿ach:
http://www.zaczekac-na-dusze.pl/medycyna-naturalna-leczenie-nieuleczalnych-chorob/200-system-leczenia-nieuleczalnych.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-zwiazek-kanaly-korzeni-zebowych-rak-2014-12

Niez貫 dylematy mo積a mie po przeczytaniu tych tre軼i. Jednak瞠 nie wyobra瘸m sobie nie mie z瑿闚. A kana這wo mam jeszcze przeleczonych z 6 sztuk.

Czy wg Was "zdrowsze" dla organizmu s implanty czy leczenie kana這we? Niestety przy implantach przepisuj antybiotyk, chocia przy kana這wym (w razie komplikacji) r闚nie.

Szczerze m闚i帷 na ten 1 brakuj帷y z帳 6 wola豉bym protez ruchom na razie. Jak pojawi si wi璚ej ubytk闚 to wtedy implant. 疾by pom璚zy si raz a dobrze, a nie kilka razy. Macie jakie do鈍iadczenia z protezami z瑿owymi? Pono powoduj zanikanie kosci - ale to te akrylowe. Natomiast pozosta貫 ju nie tak bardzo.
« Ostatnia zmiana: 18-07-2016, 10:03 wys豉ne przez Jerry » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #181 : 18-07-2016, 10:24 »

No, jak masz kana這wo przeleczonych sze嗆 sztuk, to choroby z autoagresji, albo co najmniej rak w drodze. Tak przynajmniej wynika z tych artyku堯w. Widzisz, mia貫m racj, entropia wzrasta i szlus, 瘸dnego ratunku.
Jerry

MO: 18-10-2008
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 208

« Odpowiedz #182 : 18-07-2016, 10:38 »

Scorupion, ale Ty masz dowcip. Ciekawa jestem co Ty my郵isz na ten temat, bo nie odpowiedzia貫 rzeczowo smile Tylko 瘸rty i 瘸rty.
scorupion
« Odpowiedz #183 : 18-07-2016, 10:59 »

Ja mam ci篹ki dowcip, ty pe軟e gacie ze strachu, nie wiadomo co gorsze hehehe.

No zobacz sama, o ile prawd jest co napisano w jednym z polacanych przez ciebie artyku堯w, znajdujemy si, a raczej szcz窷liwi posiadacze z瑿闚 leczonych kana這wo, w czarnej d*^#*e.
Cytat
Dr Weston Price,22 by造 dyrektor ds. bada Ameryka雟kiego Towarzystwa Dentystycznego, zaobserwowa, 瞠 usuni璚ie z瑿闚 leczonych kana這wo pacjentom ze schorzeniami nerek i serca prowadzi w wi瘯szo軼i przypadk闚 do poprawy zdrowia. Kiedy taki usuni皻y z帳, leczony wcze郾iej kana這wo, umie軼i pod sk鏎 篡wego kr鏊ika, zwierz zdech這 w ci庵u dw鏂h dni, a kiedy umie軼i tam normalny z帳, kr鏊ik nie mia 瘸dnych niekorzystnych dla zdrowia objaw闚. W ramach innych eksperyment闚 umie軼i kolejno pod sk鏎 oko這 stu kr鏊ik闚 te same fragmenty leczonego kana這wo z瑿a. Wszystkie te kr鏊iki zdech造 w ci庵u 2 tygodni na t sam chorob, na kt鏎 cierpia cz這wiek, dawca z瑿a!

Mnie zastanawia w jaki spos鏏 te 鄉iertelnie gro幡e bakterie przenikaj do limfy:
Cytat
Przyczyn tego stanu s mikroby mno膨ce si w ogromnej liczbie malutkich kanalik闚 w z瑿inie i stopniowo wyp逝kiwane do uk豉du lim-fatycznego.
I fakt, 瞠 zna貫m osoby be 瘸dnego leczonego kana這wo z瑿a, chore na raka i choroby autoimmulogiczne. I na odwr鏒, z z瑿ami leczonymi, a w miar zdrowe. Wida nie jest to czynnik decyduj帷y.
Jednak je郵i kto mocno dyga, mo瞠 wyrwa i chodzi szczerbaty, co za co. Tylko, 瞠 wtedy zanikaj ko軼i szcz瘯i, gorzej trawimy nabawiaj帷 si dolegliwo軼i gastrycznych, no masz ci babo placek, znowu wracamy do wzrostu entropii. 砰cie wredne i z這郵iwe jest.
Angelika

MO: 1.09.2012-1.06.2015; 29.11.2016 - trwa
Sk康: Wawa
Wiadomo軼i: 60

« Odpowiedz #184 : 24-10-2016, 18:50 »

Przeczytałam cały wątek, dlatego zastanawiam się nad implantem, lecz problemem jest fakt czy się przyjmie, bo wtedy zostanę bez zęba.

Teraz mała historia zęba 5. Wiele lat temu został przeleczony kanałowo. Ostatnio byłam u dentysty, zrobił mi zdjęcie i okazało się, że kanał jest albo źle wypełniony, albo rozpuściła się ta substancja włożona w kanał. Już nawet nie o to chodzi, że ona gdzieś tam sobie jest w tkankach, zastanawiam się tylko czy jest sens poprawiać kanał. Dlatego, że miałam ponad rok temu z tym zębem problem, bo jakieś bakterie gnilne zaczęły na nim żerować (nie wiem, być może przez to źle wykonane wypełnienie). Dopiero po mega dawce antybiotyków (brane na co innego), bakterie wyprowadziły się i już nie muszę codziennie przemywać srebrem koloidalnym, tylko w celu usunięcia zapachu jaki wydobywał się pod wpływem ich żerowania. Dodam, że zęby obok tj. 4 i 6 też dostały próchnicę. Zaraziły się czy co? Tyle lat nie miałam próchnicy, a tu nagle trzy zęby i to obok siebie. Dziury musiały się zrobić w ciągu ostatniego roku, bo leczyłam się ortodontycznie i nic nie było widać, a regularnie sprawdzała mi zęby. Obecnie zaczęłam suplementować wapno - skorupki jaj, bo stan kości widać nie jest najlepszy. Dodam jeszcze, że mam chore zatoki zębowe, może to też jest przyczyną problemów z zębami.

W ogóle bym się nie udała do dentysty, gdyby nie to, że ułamała mi się jedynka. Muszę zrobić sobie koronkę. Implant boję się wstawić w miejsce 1, wolę zaryzykować najpierw z 5, bo łatwiej psychicznie znieść brak 5 niż 1. msn-wink
Obecnie wzięło mnie przeziębienie i odczuwam lekki dyskomfort po prawej stronie w dolnej i górnej szczęce. Może się odzywają zatoki. Nie boli, takie jakby ćmienie. Nie wiem jak to opisać.

A Wy co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: 24-10-2016, 20:20 wys豉ne przez ArtComp » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #185 : 25-10-2016, 12:50 »

O czym?
Angelika

« Odpowiedz #186 : 25-10-2016, 15:42 »

Może niezbyt jasno napisałam. Chodzi o to czy wyrwać zęba i próbować z implantem, czy raczej poprawić kanał. Im więcej o tym myślę, tym bardziej skłaniam się ku opcji z wyrwaniem.
« Ostatnia zmiana: 25-10-2016, 16:17 wys豉ne przez ArtComp » Zapisane
Angelika

« Odpowiedz #187 : 03-11-2016, 22:24 »

By豉m u dw鏂h dentyst闚 z zamiarem wyrwania z瑿a (5). Niestety 瘸den z nich nie zgodzi si na ekstrakcj po spojrzeniu na RTG. By豚y to b陰d w sztuce lekarskiej, tak to oboje uzasadnili, a ja b璠 瘸這wa, 瞠 wyrwa豉m.
Z帳 w ko鎍u p瘯.

Wizyta u dentysty nr 1
Widzia z瑿a jeszcze w ca這sci. W og鏊e, to powiedzia, 瞠 瘸den szanuj帷y si stomatolog nie usunie mi takiego z瑿a. Zaproponowa wype軟ienie kana逝 pod mikroskopem i dodatkowe wzmocnienie w堯knem szklanym. Ca這嗆 koszt ok. 650 z.

Wizyta u dentysty nr 2 (dzi)
Posz豉m ju z p瘯ni皻ym z瑿em. My郵a豉m, 瞠 to zwi瘯szy moje szanse i uda si wyrwa. Jaka by豉m naiwna...
Pierwsza rzecz o kt鏎 zapyta豉, to przyczyna dlaczego chce usun望. Ci篹ko by這 przekona, 瞠 od tego mo積a chorowa, mam chore zatoki. I na to znalaz豉 argument, bo jak wype軟i ca造 kana (mikroskopu nie sugerowa豉), to przestane chorowa. Pr鏏owa豉m nawet przekona j, 瞠 b璠 wstawia豉 implant, to zacz窸a odradza, twierdz帷, 瞠 jest drogi i te nie wiadomo czy si przyjmie. W og鏊e nie wiem, jak mo積a by takim bezczelnym i m闚i, 瞠 co jest za drogie. Sk康 ona mo瞠 wiedzie, ile ja mam kasy. W innej sytuacji, pewnie wymienianiu zalet implantu nie by這 by ko鎍a. Sugerowa豉 wype軟ienie kana逝 i koron, koszt ok 1000 z.

Widz帷, 瞠 ju nic nie zdzia豉m, poprosi豉m tylko, 瞠by usun窸a wype軟ienie (tylko w kana豉ch zosta這) i za這篡豉 opatrunek, cho to pewnie nic nie da, p鏦i nie udro積i kana堯w, 瞠by bakterie beztlenowe mia造 uj軼ie. Nie wiem ju co mam robi. Smutny

Nadmieni jeszcze, 瞠 w dniu kiedy z帳 p瘯, dosta豉m kataru z mega kichaniem, co powt鏎zy這 si nast瘼nego dnia. Katar mniejszy mam nadal, tak jak i z瑿a. Smutny
ArtComp
*

P貫: M篹czyzna
MO: 23.01.2017
Sk康: mazowieckie
Wiadomo軼i: 153

« Odpowiedz #188 : 25-01-2017, 11:56 »

Dzisiaj - zupełnie przypadkiem - szukając czego innego, znalazłem film dotyczący leczenia kanałowego. Mając dłuższą chwilę wolnego czasu go obejrzałem i zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mieli/mają/będą mieć jakiekolwiek dylematy w tej kwestii.

| ZZO | DP | MO | KB | OJ | SO | GBG | SB
Kalina
*

MO: 08.03.2009
Wiedza:
Sk康: lubuskie
Wiadomo軼i: 935

« Odpowiedz #189 : 09-10-2018, 18:27 »

Troch informacji na temat kana這wego leczenia z瑿闚:

https://www.youtube.com/watch?v=RzVKbbfTwMk#t=16m10s
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!