Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2019, 00:28 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Radiobios這ne --> www.radiobioslone.pl

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 10   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Z瑿y leczone kana這wo  (Przeczytany 131372 razy)
sbdy
« : 04-04-2008, 07:11 »

Mistrzu, mam pytanie, pami皻am, 瞠 kiedy napisa Pan, 瞠 nie ma problem闚 z z瑿ami. Mimo to bardzo interesuje mnie Pana opinia na temat z瑿闚 leczonych kana這wo. Czy Pana zdaniem mniejszym z貫m jest usuni璚ie, czy zachowanie takiego z瑿a?
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 00:05 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Einstein
« Odpowiedz #1 : 05-04-2008, 09:25 »

Z tego co czyta貫m na wielu zagranicznych stronkach, je郵i nie usuniesz z瑿闚 leczonych kana這wo i amalgamat闚 to mo瞠sz nigdy nie wyleczy candidy i wielu schorze.
Mistrz
*

P貫: M篹czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.549

« Odpowiedz #2 : 29-04-2008, 22:10 »

Tzw. kana這we leczenie z瑿闚 jest niebezpieczne dla zdrowia, bowiem w z瑿ie powstaje kana, z jednej strony zamkni皻y plomb uniemo磧iwiaj帷 wydostania si zgorzeli powstaj帷ej wskutek 瞠rowania bakterii beztlenowych  na martwej miazdze z瑿a. Wprawdzie na pocz徠ku dzia豉 bakteriob鎩cza trucizna, ale gdy przestaje dzia豉 - pojawiaj si bakterie i jako produkty przemiany materii wydzielaj gaz o charakterystycznym zapachu 鈍iadcz帷ym o procesie zgorzeli. Gaz 闚, nie maj帷 mo磧iwo軼i wydostania si na zewn徠rz, bo uniemo磧iwia mu to plomba, jest dos這wnie wt豉czany do krwiobiegu czyni帷 w organizmie nieopisane spustoszenie.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Chamomillka

P貫: Kobieta
MO: 08-10-2007
Sk康: 奸御k
Wiadomo軼i: 692

« Odpowiedz #3 : 30-04-2008, 09:28 »

Ojej, a ja w zesz造m roku leczy豉m 2 z瑿y kana這wo za ci篹kie pieni康ze  Smutny. I co mam teraz zrobi?
« Ostatnia zmiana: 27-07-2012, 14:48 wys豉ne przez Solan » Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Oliwka

MO: 01-08-2005
Sk康: Polska
Wiadomo軼i: 93

« Odpowiedz #4 : 30-04-2008, 09:35 »

Ja te mam troch z瑿闚 leczonych kana這wo, a nie chc chodzi szczerbata. Trudny wyb鏎, tym bardziej, 瞠 sztuczne z瑿y to ostateczno嗆. Mimo 瞠 zawsze dba豉m o z瑿y, to ci庵le mi si psu造 i mam chyba wi璚ej plomb ni z瑿闚.
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 00:06 wys豉ne przez Solan » Zapisane

nie mo積a przyrody inaczej zwyci篹y ni przez to, 瞠 si jej s逝cha
Mama Mi這szka
« Odpowiedz #5 : 30-04-2008, 12:49 »

Dentystka, u kt鏎ej leczymy z瑿y, przy leczeniu kana這wym pozostawia w plombie dziur [nak逝cie ig陰] twierdz帷, 瞠 robi to po to, aby bakterie si nie mno篡造 - czy to ma sens, jak my郵icie?
« Ostatnia zmiana: 27-07-2012, 14:49 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Gra篡na
« Odpowiedz #6 : 30-04-2008, 12:55 »

Cytat od: "Beata M."
Tylko co teraz?

Radz Ci, nie spiesz si z wype軟ieniem - dop鏦i z帳 jest otwarty wk豉daj do niego 2-3 x dziennie s帷zek ze srebrem koloidalnym Laboratoria Natury. Mnie ju dentystka 3 x zmienia豉 opatrunek, bo albo fleczer si wykruszy, albo bola這 - co si zbiera這. Obecnie nic nie boli i chyba nied逝go b璠zie wype軟ienie. Zawsze, gdy z帳 by otwarty, korzysta豉m i kurowa豉m si srebrem, dentystka tak瞠 za ka盥ym razem wpuszcza豉 mi do z瑿a i kana堯w srebro
http://mikstura.kei.pl/forum/1912.htm
Bardzo korzystne jest ostrzykiwanie dzi御e (wystarczy 2-3 razy w odst瘼ach oko這 2-tygodniowych - indywidualnie) mieszank homeopatycznej Ecchinacei compositum S (Heel) w ampu趾ach i Notakehl D5 (Sanum) z dodatkiem przeciwb鏊owej lignokainy.
Notakehl uzyskuje si z Penicillium chrysogeum, ale nie jest antybiotykiem, nie zawiera kwasu penicylinowego, nie ma dzia豉 ubocznych, nie wywo逝je alergii, nie jest hepatotoksyczny, dzia豉 w infekcjach wywo豉nych staphylokokami i streptokokami. Mia豉m takie ostrzykiwanie, po kt鏎ym znikn窸a mi torbiel. Trzeba tak瞠 ostrzykn望 逝ki przy migda豉ch oraz w璠zide趾o (to jest troch bolesne, ale do wytrzymania)
Beata M.
« Odpowiedz #7 : 30-04-2008, 13:15 »

Mimo ,ze stomatolog do ktorego chodz leczy prywatnie to czas oczekiwania to 3 miesi帷e.W豉snie mija 3 miesiac chodz z tym z瑿em ,z kt鏎ego co jakis czas wykrusza si chyba za這穎na trucizna ,z帳 nie boli mnie wcale.Z tym srebrem w takim b康z razie by豚y dobry pomys,napisz mi prosz gdzie mog豉bym kupi takie srebro koloidalne.Po przeczytaniu tego postu zacz窸y bolec mnie wszystkie z瑿y.Czy da這 by co ,robienie sobie raz w roku prze鈍ietlenia z瑿闚 leczonych kana這wo? Czy widoczne by造by jakie zmiany?
Gra篡na
« Odpowiedz #8 : 30-04-2008, 14:29 »

Nie s康z, 瞠by zdj璚ia w czym pomog造. Wida wtedy, gdy ju jest 幢e. I nie wykrusza Ci si trucizna, tylko fleczer, kt鏎y utrzymuje opatrunek. Jak si ca趾iem ukruszy, wyjdzie watka z lekarstwem. Mo瞠sz p逝ka - przez ten ukruszony fleczer srebro dostanie si wg陰b. Srebro kol. kupujesz tam, gdzie aloes. To te Laboratoria Natury.
Beata M.
« Odpowiedz #9 : 30-04-2008, 14:57 »

dzi瘯uj ,kto by pomysla na ka盥ym kroku jaka pu豉pka.A do wczoraj mysla豉m ,ze leczenie kana這we to objawienie stomatologiczne,ech  co za 鈍iat.
Emisia

MO: 01-12-2006
Sk康: Italia
Wiadomo軼i: 612

« Odpowiedz #10 : 30-04-2008, 19:32 »

Beatko M. U mnie by這 zupe軟ie tak samo i po paru latach spod z瑿a zacz窸a wycieka ropa. Po paru pr鏏ach leczenia z帳 zosta usuni皻y, bo korze by dos這wnie zgni造. Jakbym od razu go usun窸a, to zaoszcz璠zi豉bym wielu nieprzespanych nocy, nie wspominaj帷 ju o 鈍i雟twach, jakie wtedy bra豉m aby to wyleczy!
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 00:13 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Einstein
« Odpowiedz #11 : 30-04-2008, 21:11 »

Price pisa o tym ju dziesi徠ki lat temu. Oczywi軼ie lekarze nie chcieli czyta...

Cytat
ZASADY HOLISTYCZNEJ STOMATOLOGII

Jako dodatek do swoich prac na temat 篡wienia, dr Price przeprowadza intensywne badania nad destrukcyjnym dzia豉niem kana堯w z瑿owych, opisanych szczeg馧owo w jego dwutomowej pracy "Dental Infections Oral & Systemic" (Infekcje Stomatologiczne Ustne i Og鏊noustrojowe) oraz "Dental Infections & the Degenerative Diseases" (Infekcje Stomatologiczne i Choroby Degeneracyjne). Jego wnioski, ignorowane przez 鄉ietank ortodoksyjnych stomatolog闚 przez ponad 50 lat, zdobywaj od nowa akceptacj w miar jak holistyczni terapeuci odkrywaj, 瞠 pierwszym krokiem do uleczenia choroby degeneracyjnej jest cz瘰to konieczno嗆 usuni璚ia u pacjenta wszystkich kana堯w z瑿owych. Zasady holistycznej stomatologii, opartej o badania Weston’a Price’a, s nast瘼uj帷e:

Jedz bogate w sk豉dniki od篡wcze po篡wienie, w豉軼iwie uprawiane i przyrz康zane.
Unikaj kana堯w z瑿owych. Je瞠li masz kana造 z瑿owe, kt鏎e podejrzewasz, 瞠 s przyczyn choroby, pole ich usuni璚ie dobremu stomatologowi.
Unikaj wype軟ie rt璚iowych (amalgamat闚). Je瞠li masz wype軟ienia amalgamatowe, pole ich usuni璚ie holistycznemu stomatologowi, kt鏎y specjalizuje si w wymianie wype軟ie amalgamatowych.
Narz璠zia ortodontyczne powinny zawiera 鈔odki do rozszerzenia podniebienia.
Usuwaj z瑿y jedynie kiedy to konieczne i w takich przypadkach i w taki spos鏏, 瞠by unikn望 pozostawiania ko軼i szcz瘯owej z ubytkiem, gdy mo瞠 sta si to centralnym punktem infekcji.
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 00:18 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Aleksandraa
« Odpowiedz #12 : 30-04-2008, 22:02 »

Ja mam jeden z帳, kt鏎y by leczony kana這wo, najpierw u jednego stomatologia, a za trzy lata u drugiego... Dowiedzia豉m si, 瞠 tamten pierwszy 幢e mi go leczy. No i tak si sko鎍zy這, 瞠 powsta豉 mi zgorzel i siedzia豉m chyba z 2,5 h na krze郵e i pani stomatolog si m璚zy豉 z tym. W ko鎍u si uda這. Jednak nie s康z, 瞠by ten z帳 d逝go potrzyma, poniewa w jednym kanale jako wype軟ienie mam... wiert這 stomatologiczne. Z豉ma這 si podczas oczyszczania kana逝, ca貫 szcz窷cie ju by wyczyszczony, wi璚 mam nadziej, 瞠 b璠zie dobrze na razie smile. Ale my郵a豉m, 瞠 nie wytrzymam na tym krze郵e jak mi pani dentystka razem z innym panem jeszcze ci庵n瘭i za to wiert這 i nie da這 si go wyrwa.
Osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 je郵i da si, to powinno si leczy z瑿y kana這wo... przecie nie b璠zie si go wyrywa... bez przesady.
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 00:41 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Chamomillka

MO: 08-10-2007
Sk康: 奸御k
Wiadomo軼i: 692

« Odpowiedz #13 : 01-05-2008, 09:08 »

Ja na szcz窷cie mia豉m leczony jeden z tych 2 z瑿闚 przeleczonych kana這wo, przez stomatologa wysoko wykwalifikowanego. I cho zap豉ci豉m baaardzo du穎, to jestem prawie pewna, 瞠 tu raczej nie powinno si dzia nic z貫go. Natomiast drugi z帳 ju leczy豉m u dentystki troszk mniej do鈍iadczonej. I o ten w豉郾ie z帳 si martwi, nie jestem pewna dok豉dnego wyczyszczenia kana堯w w tym przypadku Smutny.
Konkluzja: albo leczy u BARDZO dobrego specjalisty, albo lepiej chyba usun望 taki z帳 - te u dobrego specjalisty msn-wink.
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 01:48 wys豉ne przez Solan » Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Piotr

MO: nie stosuj
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.037

« Odpowiedz #14 : 01-05-2008, 15:39 »

Cytat od: Einstein
Price pisa o tym ju dziesi徠ki lat temu. Oczywi軼ie lekarze nie chcieli czyta...

Cytat
ZASADY HOLISTYCZNEJ STOMATOLOGII
Usuwaj z瑿y jedynie kiedy to konieczne i w takich przypadkach i w taki spos鏏, 瞠by unikn望 pozostawiania ko軼i szcz瘯owej z ubytkiem, gdy mo瞠 sta si to centralnym punktem infekcji.

A jak inaczej mo積a wyrwa z帳?

Druga sprawa, co w zamian, je瞠li nie leczy kana這wo. Wyrwa i co?
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 01:48 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Einstein
« Odpowiedz #15 : 02-05-2008, 09:57 »

I dba o to, co zosta這.

Bo "lepiej straci z帳 ni zdrowie".
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 01:49 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Aleksandraa
« Odpowiedz #16 : 02-05-2008, 10:15 »

Wyrwanie z瑿a to przecie nie jest tak 'hop siup',  przecie zostaje wielka dziura. Co z ni? Trzeba wstawi sztuczny z帳... a kto chce mie sztuczne z瑿y? Moim zdaniem wyrwanie z瑿a jest ju ostateczno軼i.
« Ostatnia zmiana: 15-07-2012, 01:50 wys豉ne przez Solan » Zapisane
Piotr

MO: nie stosuj
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.037

« Odpowiedz #17 : 04-05-2008, 16:15 »

Dziura po wyrwanym z瑿ie w przeci庵u paru tygodni si zrasta.
sbdy
« Odpowiedz #18 : 04-05-2008, 20:33 »

W tym tygodniu jestem um闚iona z dentyst. Podj璚ie decyzji nie jest 豉twe, ale jestem prawie pewna, 瞠 poprosz o usuni璚ie z瑿a. Gdyby kto jeszcze chcia doda co ciekawego na ten temat, to ch皻nie poczytam. Mo瞠 jakie ciekawe linki? Z g鏎y dzi瘯uj.
Aleksandraa
« Odpowiedz #19 : 05-05-2008, 11:14 »

Zrasta si... ale jest du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 pozostan szpary miedzy z瑿ami.
Strony: [1] 2 3 ... 10   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!