Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 08:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Na czym zdrowo jest spać  (Przeczytany 97287 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #40 : 10-03-2012, 19:41 »

Niedługo na portalu ukaże się artykuł o materacach.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dania
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 52
MO: 01.09.2010
Skąd: Lubuskie
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #41 : 10-03-2012, 21:10 »

Nie mogę się doczekać, ponieważ (że się tak elegancko wyrażę) "w meblach robię" i chętnie się dowiem, czy moja prywatno-zawodowa opinia ma cokolwiek wspólnego ze zdrowiem.
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.11.2006
Skąd: Beskidy
Wiadomości: 243

« Odpowiedz #42 : 10-03-2012, 23:49 »

Niedługo na portalu ukaże się artykuł o materacach.
Ech, żeby mi się tylko kasa do tego czasu "nie rozeszła".
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #43 : 11-03-2012, 13:53 »

Niedługo na portalu ukaże się artykuł o materacach.

Czekamy z niecierpliwością bo czeka nas w tym roku wymiana.
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #44 : 11-03-2012, 15:04 »

My też czekamy. Mistrz uczy nas jak żyć w tym "sztucznym" i  "zmodernizowanym" świecie.
Zapisane
Esz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46

« Odpowiedz #45 : 11-03-2012, 19:50 »

Ja również niecierpliwie czekam.
Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #46 : 11-03-2012, 20:13 »

Ja również niecierpliwie czekam.
... a ja bardzo cierpliwie - już blisko cztery lata msn-wink
Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #47 : 12-03-2012, 00:12 »

Miałem ten artykuł opublikować dopiero po ukończeniu, ale pojawiło się zapotrzebowanie na sienniki, więc przedstawiam na razie wstęp do tego obszernego artykułu. Jest to jednocześnie zajawka, czego będzie dotyczył trzeci tom "Zdrowia na własne życzenie".
http://www.bioslone.pl/Jak_sobie_poscielesz_tak_sie_wyspisz
« Ostatnia zmiana: 21-07-2012, 02:40 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #48 : 12-03-2012, 00:31 »

Super, że Pan to dodał. Jeszcze nie skończyłam czytać, a już się cieszę! Zainstaluję sobie taki naturalny neutralizator i może w końcu, pewnego ranka, poczuję się tak, jak powinien się czuć człowiek po przespanej normalnie nocy. Teraz nie ważne, ile bym spała, zawsze rano budzę się obolała i ledwo zwlekam się z łóżka.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #49 : 12-03-2012, 02:00 »

Teraz nieważne, ile bym spała, zawsze rano budzę się obolała i ledwo zwlekam się z łóżka.
Niektórym możne wydawać się to niewiarygodne, ale neutralizatory promieniowania geopatycznego naprawdę działają. Sądzę, że w niedługim czasie pojawi się tutaj sporo świadectw, że tak jest w istocie. 
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #50 : 12-03-2012, 05:55 »

Będzie to ciężki temat dla niedowiarków bo "badania naukowe" nie potwierdzają działania, istnienia radiestezji itd. A dla mnie będzie to powrót do moich własnych zainteresowań sprzed lat.
Mam pytanie jak się ma radiestezja do wiary katolickiej. Z tego co wiem jest potępiana przez kościół jako rzecz "nieczysta"? Nie bardzo potrafię sobie to poukładać w głowie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #51 : 12-03-2012, 08:05 »

Wokół bioterapii i radiestezji narosło mnóstwo magi, czarów i zwyczajnych bzdur. W dalszej części postaram się tę sprawę przedstawić jasno i rzeczowo, tak żeby katolicy, jacyś tam inni wiercy oraz niewierzący wynieśli konkretne korzyści dla siebie. Jeśli, oczywiście, zechcą, bo przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza.

A tak a propos - wszyscy na swój sposób wierzą w magię: katolicy na przykład wierzą w magiczną moc medalika bądź krzyżyka noszonych na szyi, niewierzący zaś wierzą, że nie wierzą. Ale to jest tylko wiara, no bo przecież wiedzy nie mają, do tej pory. Warto zatem posiąść wiedzę i na ten nieco tajemniczym temat, choćby po to, by móc ją wykorzystać dla własnych korzyści. Nieprawdaż?

Zdaję sobie sprawę, że na początku wiele spraw wyda się niejasnych. Zadawajcie zatem pytania, nawet głupie. Będę cierpliwie odpowiadał, jako że ta dziedzina jest akurat najbliższa memu sercu. Poświęciłem jej wiele lat życia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #52 : 12-03-2012, 08:37 »

Będę pierwszy. Mistrz wierzy w te magiczne moce amuletów, czy tylko beznamiętnie opisuje przekonania innych?
Kiedyś sprowadziłem do domu kilku radiestetów. Każdy gadał i pokazywał co innego (może siatki się przesunęły pomiedzy wizytami). Od tej pory dałem sobie spokój z magikami, chociaż ten temat i ogólnie zjawiska paranormalne bardzo mnie fascynowały.
Na zdrowy rozum, jeśli coś takiego istnieje, to powinno być powtarzalne i w końcowym efekcie wytłumaczalne jakimiś nieznanymi nam jeszcze prawami natury. O ile jest inaczej, to nie ma się jak w tym poruszać.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #53 : 12-03-2012, 09:45 »

I konkretne pytania. Promieniowanie geopatyczne to promieniowanie wydzielane przez cieki wodne tak? Dlaczego nie można zbudować przyrządu, który by mierzył siłę tego promieniowania? Czy przebieg żył wodnych można wyznaczyć jakimiś metodami stosowanymi w geologii? Jeśli nie, to dlaczego? Dlaczego kopacze studni spotykają się tylko z warstwami wodonośnymi, a nie ciekami wodnymi? Czy to moze to samo? Jak konkretnie promieniowanie geopatyczne uszkadza ludzki organizm? Jakie ma cechy? Czy promieniuje w jednym kierunku, czy we wszystkich? Jak musi być silne żeby uszkadzało ludzki organizm? Siatka szwajcarska pochodzi z Ziemii?
Pytań mam znacznie więcej, ale chyba na razie wystarczy.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #54 : 12-03-2012, 10:09 »

Miałem ten artykuł opublikować dopiero po ukończeniu, ale pojawiło się zapotrzebowanie na sienniki, więc przedstawiam na razie wstęp do tego obszernego artykułu. Jest to jednocześnie zajawka, czego będzie dotyczył trzeci tom "Zdrowia na własne życzenie".
http://www.bioslone.pl/Jak_sie_bronic_przed_zlymi_mocami
Mistrzu dzięki wielkie za tą publikację.
Kilka lat temu przywiozłem do domu radiestetkę, która zamontowała w rogu mieszkania taki drewniany odpromiennik. Po ilu latch powinienem go wymienić?
Zapisane
Dania
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 52
MO: 01.09.2010
Skąd: Lubuskie
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #55 : 12-03-2012, 11:40 »

Cieszę się, że można zadawać głupie pytania, bo moje akurat takie chyba będą:

1. Czy skóry na zwierzętach też mają takie działanie? Chodzi mi o to, czy spanie z kotami (żywymi!) również nas chroni? Mam tego 12 sztuk i jak się wszystkie położą to z pewnością mogą upleć niezły ekran!

2. Czy duża ilość naturalnego nielakierowanego drewna w pomieszczeniach może wystarczyć? Na przykład podłoga z surowych sosnowych i modrzewiowych desek?

« Ostatnia zmiana: 12-03-2012, 12:00 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Jurek56
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04-04-2007
Skąd: Siedlce
Wiadomości: 66

« Odpowiedz #56 : 12-03-2012, 12:15 »


Mam pytanie jak się ma radiestezja do wiary katolickiej. Z tego co wiem jest potępiana przez kościół jako rzecz "nieczysta"? Nie bardzo potrafię sobie to poukładać w głowie.
Arcybiskup lubelski senior Pylak - były Wielki Kanclerz KUL jest zwolennikiem i propagatorem radiestezji. Na podobne pytanie jw. ks.Dziwisz przekazał odpowiedź od papieża Jana Pawła II, że to co służy dobru człowieka jest zgodne z nauką Kościoła. Wielu księży katolickich w Polsce zajmowało się czynnie radiestezją i uzdrawianiem. Nie wiem czemu stało się to teraz "be".
Zapisane

Jurek
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #57 : 12-03-2012, 12:19 »

Co Pan, Mistrzu, sadzi o tzw. działach orgonowych?
http://www.daro.it.pl/dzialo_orgonowe.html
Zapisane

Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #58 : 12-03-2012, 12:32 »

O tym, że radiestezja jest be dowiedziałem sie jakieś 19 lat temu na spotkaniach muzyków chrześcijańskich. W linku jest tłumaczenie najbliższe temu co wtedy było mówione. http://www.staff.amu.edu.pl/~pkisz/chrzescijanstwo_a_radiestezja.html plus to co sądzi prof. arcybiskup Pylak http://www.wikawera.pl/nowiny/99-listpylaka  wprowadza trochę zamieszania a przecież to jest tylko liźnięcie tematu.
Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #59 : 12-03-2012, 12:44 »

A takie wynalazki?  http://allegro.pl/listing.php/search?string=ORGONIT&category=0
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!