Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nasze pasje i hobby  (Przeczytany 44628 razy)
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #20 : 30-05-2008, 12:15 »

Cytat od: "Asicyna"
Co do wampirów energetycznych, to ciekawą książkę kiedyś na ten temat czytałam. Nawet zdarzyło mi się u takiej pani mieszkać. Najgłupsze jest to, że tacy ludzie sobie nawet sprawy nie zdają z tego, że "wysysają" innych.

 A tytuł pamiętasz??Please!

Co do wampirów, kiedyś często ich przyciągałam .Teraz jest poprawa, po wizytach u bioenergoterapeuty od mojej głowy.
Dobrze też spotykając taką osobę zrobić wewnętrzny mur.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 30-05-2008, 12:41 »

Cytat od: "editho"
Dobrze też spotykając taką osobę zrobić wewnętrzny mur.
Zewnętrzny, i koniecznie z dachem.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Asicyna
« Odpowiedz #22 : 30-05-2008, 14:08 »

 Fajnie by było Mistrzu. I to taki z własnym ogródkiem.

A co do książki - Editho, ja tą książkę jeszcze w podstawówce czytałam. Jakieś 15 lat temu może. Nie pamiętam za Chiny Ludowe. Ale trochę pokopię po internecie i może coś się nasunie.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #23 : 30-05-2008, 14:22 »

Mistrzu tutaj to nie rozumiem.
 Przecież nasza psychika jest zdolna do wszystkiego.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 30-05-2008, 14:50 »

Ale mur mentalny buduje się na zewnątrz dookoła siebie i zakończa go takim zwieńczeniem - dachem. Po to, by ochrona była zupełna. To jest dobry sposób na wampiry energetyczne, ale potrzebuje nieco wprawy, no i dokończenia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Asicyna
« Odpowiedz #25 : 30-05-2008, 14:54 »

Ja z tej książki najbardziej pamiętam właśnie patent z lusterkiem. I nawet pomógł. To była książka z mojego ulubionego działu z książkami na temat parapsychologii itd. Może poszukam jej, jak będę u rodziców. W sumie - to biblioteka. Ta książka powinna tam nadal być.


Co do tej pani - wampirki długo u niej nie pomieszkałam. Ogólnie była to dziwna osoba - laleczki voo doo w szafie i perfidne, jeziorne pijawki w butelce po wodzie mineralnej, które sobie namiętnei na żylaki przystawiała.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #26 : 30-05-2008, 14:58 »

Jak ja bym chciała mieć choć odrobinę tej mądrości co Pan Panie Józefie.
Może kiedyś uda mi się choć 1 procencik zdobyć.
 :padam:
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #27 : 30-05-2008, 15:02 »

E tam. Fajnie jest, gdy uczeń przerośnie mistrza.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #28 : 30-05-2008, 15:06 »

Jakoś trudno mi uwierzyć ,że jest ktoś taki kto Pana przerósł....
Ale uczucie pewnie fajne.Czekam na nie w kwestii śpiewu , którego uczę, tylko niestety same leniwce mi się trafiają.
Zdolne leniwce... Smutny
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Shpeelka
« Odpowiedz #29 : 30-05-2008, 16:05 »

Kiedys pracowalam w bibliotece i pamietam na polce te ksiazke , ktora byla czesto wypozyczana. Czy to ta ksiazka, o ktorej mowa?
http://www.dobreksiazki.pl/b2767-psychiczne-wampiry-sa-wsrod-nas.htm

Bo jeszcze taka na necie znalzlam.
http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=375
Zapisane
Dusia53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 75
MO: 01-04-2007
Skąd: lasy lubuskie
Wiadomości: 111

« Odpowiedz #30 : 30-05-2008, 20:15 »

To wszystko nie jest takie proste . Ja przed wejściem w trudną sytuację
robię tzw. kokon  z energii nadświadomości . Może być mentalna szyba ,która odbija niechcianą energię . Własna aura powinna nas bronić , ale nie zawsze się udaje . Niektórzy zupełnie nieświadomie czerpią
energię od innych .O świadomych "wampirkach "też słyszałam .
Można zapisać się na dobry kurs radiestezji , w każdym dużym mieście są Towarzystwa Psychotroniczne .
Zapisane

dusia53
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
Boja
« Odpowiedz #31 : 30-05-2008, 22:42 »

http://www.sm.fki.pl/SMN.php?nr=Jak_ukrasc_czlowiekowi_dusze
A co Wy na to? Przesyłam tę stronkę w kontekście strony 2. Od razu powiem, że nie mam zdania na ten temat.
Ale w ogóle SMN jest ciekawe, właśnie ze względu na wielką różnorodność poglądów i niektóre fajne ciekawostki.
Zapisane
Izunia 3ch
« Odpowiedz #32 : 02-06-2008, 21:28 »

Jestem z wkształcenia geografem i pedagogiem, lubię czytać książki i sobie i dzieciom...uwielbiam także skały i minerały oraz podróże (chociaż obecnie przy tej trójcy to mało możliwe), kiedyś malowałam na płótnie, mam kilka obrazów, ale niestety zdobią dzisiaj tylko strych...w tej chwili każdą wolną chwilę spędzam z moimi dziećmi, nie z przymusu, a z wielkiej miłości, bo pasjonuje mnie sztuka wychowywania dzieci-każde jest inne i do każdego muszę podejsć inaczej...uczę w szkole co też jest moją pasją od wielu lat...to moze na tyle...
Zapisane
Asicyna
« Odpowiedz #33 : 03-06-2008, 08:16 »

Izunia! Świetnie Cię rozumiem, odn. skał i minerałów - parę okazów wypatrzyłam sobie na Allegro i codziennie sobie na te śliczności patrzę. Ogólnie, ciężko mi jest przejść obojętnie obok każdego nietypowo wyglądającego kamienia.

Przeszłam również przez fazę sprawdzania, co kamienie mają w środku (mówię tu o kamieniach pięknie zaokrąglonych przez morze). Kilka udało mi się rozłupać i ku mojemu zdziwieniu - w większości kamieni, w środku nie było nic specjalnego, ale w jednym - takim wapiennym - był odcisk jakiejś muszli - rewelacja!
Niestety - siostra mi ten kamień gdzieś posiała  Smutny
Zapisane
Izunia 3ch
« Odpowiedz #34 : 03-06-2008, 08:24 »

No to widzę, że wiele osób interesuje się skałami i minerałami, jestem z Pomorza, ale dawniej wyjeżdżałam na południe Polski w Sudety (piękne wspomnienia) i z młotkiem chodziłam wraz z przyjaciółmi w poszukiwaniu ciekawych okazów, mój najstarszy syn ma je teraz w swoim pokoju i twierdzi, że też je zbiera (...ciekawe jak długo, bo on zbiera co 10 minut coś innego...), ale u nas na północy Polski to tereny polodowcowe, więc można znaleźć u nas nad każdym jeziorkiem dużo skał z odciskami małży czy ślimaków-świetna zabawa i już nie jestem sama, moi starsi synkowie zbierają już ze mną...
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #35 : 04-06-2008, 21:19 »

Miałam to napisać na priv do Flammy , ale co tam , mam nadzieje ,że sie na mnie nie obrazi.
Ta Dziewczyna to talent -samorodek.Słuchałam Jej śpiewania  i ręce łącznie z nogami opadają.
Ma niesamowity głos..choć nie szkolony, wyczucie rytmu, czystość dźwieku i ...cudowną wręcz wrażliwość w interpretowaniu utworów.
Wiem co piszę!!!
A ponieważ mam w bliskich planach utworzenie firmy , która będzie pomagać takim talentom  za free to jak to ruszy upomnę sie o Ciebie .
Naprawdę rzadko się coś tak zjawiskowego zdarza.
Pozdrawiam i dziekuję.
 biggrin  :buzki:  :muza:
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
flamma
« Odpowiedz #36 : 04-06-2008, 22:11 »

O kurczę    Editho zaskoczyłaś mnie zupełnie!
Usłyszeć takie słowa od kogoś kto ma wiedzę na ten temat jest dla mnie bezcenne... Dziękuje :* Nawet sobie nie wyobrażasz ile to dla mnie znaczy.
Trzymam kciuki za utworzenie firmy! smile
Pozdrawiam również!

PS. Niesamowitą niespodziankę mi sprawiłaś...
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #37 : 04-06-2008, 23:06 »

Cytat od: "flamma"
Trzymam kciuki za utworzenie firmy

 Ja też.Zawsze chciałam pomagać ..może się uda.
Uwierz w swój talent..masz go bez dwóch zdań!!!
Krakówkowo - Smokowo pozdrawiam biggrin
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Shpeelka
« Odpowiedz #38 : 05-06-2008, 07:02 »

Gdzie mozna posluchac Flammy?
Zapisane
flamma
« Odpowiedz #39 : 05-06-2008, 08:30 »

Np. tutaj smile http://youtube.com/watch?v=WqZ8dN0HacM

Kurde zrobił sie off-topic
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!