Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 22:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nasze pasje i hobby  (Przeczytany 44855 razy)
Shpeelka
« Odpowiedz #40 : 05-06-2008, 08:38 »

super glos!! smile w momentach przypomina mi Jennifer Rush , ona miala taka piekna piosenke, "The power of love
Gratuluje Flamma talentu! dalej go rozwijaj

 proponuje to przeniesc na "Nasze pasje i hobby"..
Zapisane
Asicyna
« Odpowiedz #41 : 05-06-2008, 08:53 »

Flamma! Jesteś kobiecino zajebista!
(Editho, to Hyde Park, to moge użyć takich słów  msn-wink )

Naprawdę, jestem w szoku i podziwiam niesamowicie odwagę. Mi zdarzyło się jedynie śpiewać w takim małym studenckim chórku kościelnym, jako wzmacniacz. Bo niestety - mam mocny głos, ale tak przeciętną jego barwę, że tylko do tego się nadaję.  

A od kiedy mam byłego muzyka w domu - w ogóle nie śpiewam. Chyba, że mi się w samochodzie niedobrze robi -to nastawiam sobie jakąś płytę na cały regulator i buczę w tle.  biggrin
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #42 : 05-06-2008, 09:04 »

Cytat od: "Asicyna"
Mi zdarzyło się jedynie śpiewać w takim małym studenckim chórku kościelnym, jako wzmacniacz. Bo niestety - mam mocny głos, ale tak przeciętną jego barwę, że tylko do tego się nadaję.


Ja tez mam przecietna barwe a spiewam biggrin z tym ze piosnke aktorska ..Daleko mi do perfekcji ,ale co tam biggrin Bardziej rozbawiam ludzi niz ich fascynuje spiewem
W domu tez wyje jak kojot ...
Z chorem w sumie tez kiedys mialam doczynienia,ale jakos dziecko, dlatego uwielbiam sluchac ludzi, ktorzy maja swietny glos.
Zapisane
flamma
« Odpowiedz #43 : 05-06-2008, 18:26 »

Dziękuje wszystkim !  
Jest mi przeogromnie miło , że się to komuś podoba.
Robie to amatorsko i o śpiewaniu nie mam żadnego pojęcia. Te piosenki zresztą były nagrywane bardzo szybko, a mianowicie...usłyszałam piosenkę, znalazłam podkład...zaśpiewałam ją jeden raz...a za drugim razem nagrałam i wrzuciłam na youtube smile Może jak bym poćwiczyła to było by zdecydowanie lepiej. Do tego wszystkiego namówił mnie mój kolega...bo ja chyba nigdy bym nie zdecydowała się na taki krok. Teraz trochę śmielej na to wszystko patrzę. Śpiewać kocham od zawsze smile
Zapisane
Phantom
« Odpowiedz #44 : 21-06-2008, 09:30 »

W moim przypadku miernikiem tego czy ktoś fajnie śpiewa (celowo nie piszę dobrze, ponieważ można dobrze śpiewać ale nie mieć tego "czegoś") jest gęsia skórka, lub ciarki. Jeśli się u mnie pojawia podczas słuchania czyjegoś śpiewu tzn. że ta osoba naprawdę bardzo fajnie śpiewa. W przypadku Flammy obecne były i ciarki i gęsia skórka. Także you go girl smile
Przeczytałem właśnie że zbierasz kasę na motor smile jaki?;>
Zapisane
flamma
« Odpowiedz #45 : 21-06-2008, 10:20 »

Dzięki bardzo Kubo!
Co do motorku...to na początek skromnie smile najpierw muszę się porządnie nauczyć jeździć...także Aprilia RS 125. Małe ale jare smile Na 1 sezon bądź 2 powinno wystarczyć , później będę zmieniać na coś większego. Ehhh marzy mi się Yamaha R6 ( o R1 nawet nie wspomnę, ale mam pokorę jeśli chodzi właśnie o ten model ) ale to odległe plany.
Zapisane
Phantom
« Odpowiedz #46 : 21-06-2008, 10:30 »

R6 i r1 fajne z wyglądu ale podobno bardzo się psują. Proponuję dokładnie przemysleć zakup a przynajmniej szukać takiej na której ktoś nie latał na kole bo wtedy to już w ogóle, z tego co czytałem, kaplica w przypadku tego modelu. Wnioskuje że już przeglądałaś inne "sześćsetki" i r6 jednak wygrała smile
Zapisane
flamma
« Odpowiedz #47 : 21-06-2008, 10:37 »

Robiłam wywiad w tym temacie. Oczywiście na względzie mam również CBR 600 i Ninje smile standardowo. Jednak...Yamaha...ehhh
Co do jazdy na tylnym kole..powiedz mi , czy znasz jakiegoś właściciela tego modelu który tego nie robił? smile Obydwoje wiemy , że jest to praktycznie niemożliwe smile
Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #48 : 21-06-2008, 10:44 »

Flama, jest kolejnym, żywym przykładem na to, że to forum skupia mądrych, utalentowanych, wartościowych ludzi. Może dlatego, że nierozreklamowanych w życiu publicznym, to bardzo prawdziwych, skromnych, życiowych, niekomercyjnych, niezmanierowanych, skutecznych w swoim działaniu...
    Gdyby (np. Mistrz) pozwolił sobie na "szum" medialny wokół siebie, to nie wiem - czy nie utożsamiałbym go np. z "rękami, które leczą" i tego typu podobnym kuglarstwem (z całym szacunkiem dla bioenergoterapii). A jego MO potraktowałbym jako banalny "dodatek do rancza", bez zrozumienia głębokiego jej sensu działania i przedłużenia interpretacji medycyny wg Hipokratesa. Prawda nie potrzebuje reklamy, a rozpowszechnianie tego typu wiedzy, dobrze, że następuje "oddolnie" i trafia, nieskromnie powiedziawszy do ludzi podobnie myślących i przyciąga ich spośród tłumu, tu na forum.  

Dodano

Za mądrych uważam ludzi, którzy znają przyczyny rzeczy najistotniejszych dla człowieka.
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 17:08 wysłane przez Zibi » Zapisane
Phantom
« Odpowiedz #49 : 21-06-2008, 11:33 »

Cytat od: "flamma"

Co do jazdy na tylnym kole..powiedz mi , czy znasz jakiegoś właściciela tego modelu który tego nie robił? smile Obydwoje wiemy , że jest to praktycznie niemożliwe smile


Nie znam osobiscie ale wiem, że część posiada r6 lub r1 do lansu i nie umieją/boją się jeździć na gumie. Wystarczy im długa prosta od świateł do świateł podczas której kręcą do 12000 obrotow i spalają 15 L na setke ale cóż ważny jest lannnsss smile

A pod tym co napisał Zibi podpisuję się obiema rękami. Skromność i pokora mają fundamentalne znaczenie a poznać takiego człowieka można, według mnie, po tym jak odbiera pochwały, komplementy i swój sukces. Człowiek skromny nie szuka poklasku i uwielbienia w tym co robi, robi to dla siebie. Zresztą, jak to gdzieś słyszałem, "chęć podobania się wszystkim jest cechą miernoty".
Zapisane
flamma
« Odpowiedz #50 : 21-06-2008, 11:34 »

Zibi to wielkie wyróżnienie dla mnie czytać słowa od osoby , którą uważam za  autorytet.  
Każdy uczestnik tego forum jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Forum skupia ludzi bardzo utalentowanych, wrażliwych i inteligentnych. Jestem dumna z tego , że mogę być jego uczestnikiem i mieć możliwość czerpania wiedzy, wymiany myśli...wyżalenia się. DZIĘKUJE!!!
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.11.2006
Skąd: Beskidy
Wiadomości: 243

« Odpowiedz #51 : 21-06-2008, 12:34 »

Flamma  :padam: , brak słów. Uwielbiam Killinq Me Softly.
Zapisane
flamma
« Odpowiedz #52 : 21-06-2008, 14:09 »

Drogi Kubo biggrin o tych co się lansują nie rozmawiajmy smile to nie są prawdziwi motocykliści...Chodzi mi o tych , którzy są świadomi prawdziwej sztuki jeżdżenia motorem...dla których liczy się wolność, wzrost adrenaliny w żyłach i powiew wiatru, a nie wyrywanie "tępych lachonów" na swoje cacuszko.
Gosiek...jeszcze raz dziękuje..  bardzo jest mi miło , że to się komuś podoba. Jeśli choć paru osobom...to mi to wystarczy. Tak się człowiekowi od razu cieplej na serduchu robi.
Zapisane
Phantom
« Odpowiedz #53 : 21-06-2008, 14:59 »

Flamma... zapytałaś czy znam jakiegoś "właściciela tego modelu (r6 lub r1) który nie jeździ na gumie"... podkreślam właściciela:) właściciel niekoniecznie musi być motocyklistą. smile
Zapisane
Asicyna
« Odpowiedz #54 : 04-07-2008, 07:47 »

Moją pasją stało się ostatnio pieczenie chleba. Udało mi się nawet wykoncypować  własny przepis na chleb pełnoziarnisty.  smile

W niedzielę się tak bawię i jestem przeszczęśliwa, że mamy dom pachnący chlebem, oraz zapas chlebka na cały tydzień  biggrin
Zapisane
Kati81
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 19-05-2008
Skąd: Lublin,
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #55 : 04-07-2008, 09:41 »

Cytat od: "Asicyna"
Moją pasją stało się ostatnio pieczenie chleba. Udało mi się nawet wykoncypować  własny przepis na chleb pełnoziarnisty.  smile

Mam nadzieję, że podzielisz się tym przepisem w dziale kulinarnym msn-wink
Zapisane

Z pozdrowieniami msn-wink
ღ♥ღKatjaღ♥ღ
flamma
« Odpowiedz #56 : 04-07-2008, 17:35 »

Kubo masz rację smile

Asicynia koniecznie podziel się przepisem smile Ja nie mam takiej cierpliwości do  pieczenia chleba..poza tym nie mam warunków smile Czasem jednak jak mam za dużo czasu to kombinuję smile
Zapisane
Asicyna
« Odpowiedz #57 : 08-07-2008, 08:00 »

Ok. Postaram się go podać w dziale kulinarnym.  smile  A tymczasem hoduję nowy zakwas, bo ostatni całkiem mi się zużył.  
Zapisane
fidlerka
« Odpowiedz #58 : 08-07-2008, 08:52 »

A moją pasją (oprócz zdrowego stylu życia) jest muzyka - razem z mężem gramy na ślubach i nie tylko:)

Możecie posłuchać kilka naszych kawałków: www.gramydlawas.prv.pl
Ja gram na skrzypcach, a mąż na pianie:)
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #59 : 10-07-2008, 10:15 »

Ale telepatia biggrin
Zanim weszlam na ten topik, by napisac o Tobie ,odwiedzilam Twoja strone na necie Fidlerka. Posluchalam piosenki Duch, balsam dla ucha!
Fajna muzyka.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!