Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moja korzyść z picia MO  (Przeczytany 277899 razy)
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #20 : 23-05-2008, 06:38 »

Z tą alergią to pocieszające. Mnie niestety katar sienny jeszcze męczy, ale mam nadzieję, ze w przyszłym roku o nim zapomnę.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #21 : 26-05-2008, 23:50 »

Rena może się Pana Józefa spytaj.. to trochę dziwne  confused . Zakładam bowiem, ze stosujesz także zdrową dietę, surówki, groch.....
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #22 : 01-06-2008, 23:59 »

Szkoda, że ten topik ma tylko 2 strony. Chcę napisać, że od kilku lat moje ręce były miękkie, wiotkie. Ciało uginało się jak gąbka, jak u starego człowieka. Jakby nie było tam mięśni. Chcę napisać, że teraz jest inaczej i że moje ręce stają się twardsze, normalne. Odkryłam to przedwczoraj.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
jolas
« Odpowiedz #23 : 02-06-2008, 13:11 »

A ja niedawno byłam 10 dni w górach (Karkonosze). Chodziłam średnio 25 km dziennie i nie musiałam bandażowac kolan smile
Przedtem: woda w kolanach po przeciążeniu, na zdjęciach rentgenowskich znacznie zmniejszona "przestrzeń na mazidło" w stawach. A i ważę trochę - mam jeszcze jakieś 12 kg nadwagi. W ciągu 5 m-cy schudłam jakieś 7 kg. Bez diety odchudzającej.
Zapisane
Nowa
« Odpowiedz #24 : 19-06-2008, 15:02 »

Zgadzam się w pełni, Mikstura jest super. Bardzo krótko ją stosuję, ale widzę u siebie małe efekty; mniej zatkany nos, jakaś biała flegma schodzi z migdałow, samopoczucie psychiczne duuużo lepsze!
Zachęciłam też moją Mamę do stosowania Miksturki, miała bardzo uciążliwe zgagi, po niecałym miesiącu zmalały. Mama twierdzi, że Mikstura działa jak balsam:), po prostu leczy  smile
Nawet udało mi się wierszyk wymyślić smile

Ta Mikstura działa cuda
Jak nie wierzysz, będziesz dudał (kiedyś w przyszłości) smile
Zapisane
Melek
« Odpowiedz #25 : 23-06-2008, 22:03 »

Razem z mezem MO pijemy  ponad miesiac. Mezowi daje jeszcze 1/2 dawki a ja juz przeszlam na calosc. Do tej pory nic szczegolnego nie zauwazylam. Moja siostra twierdzi ze  objawy jeszcze przyjda. Jedynie   to  wyszly mi male krosteczki na ramionach i troche wypryskow na twarzy. Ale to ze cale zycie mam wypryski  te wypryski to dla mnie calkiem normalne i jeden mniej czy wiecej to zadna roznica. I nie wiem nawet czy to zalezy od picia MO. Mezowi na razie nic nie dolega. Zobaczymy potem jak od przyszlej niedzieli zwieksze mu dawke .
Pozdrawiam wszystkich
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.11.2006
Skąd: Beskidy
Wiadomości: 243

« Odpowiedz #26 : 23-06-2008, 22:20 »

"Ale to ze cale zycie mam wypryski te wypryski to dla mnie calkiem normalne i jeden mniej czy wiecej to zadna roznica."
Melek, ja też tak miałam na początku. Teraz, uwierz mi, tylko sporadycznie na twarzy pojawiają mi się pojedyncze pryszczyki. Tak ładnej i zdrowej buzi nie miałam od lat.
Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Socrates
« Odpowiedz #27 : 23-06-2008, 22:58 »

Gosiek, a jak długo męczyłas się z wypryskami na twarzy po zastosowaniu MO?? U mnie nic się nie dzieje, zero dolegliwości, pojedyncze zmiany skórne i tak sie zastanawiam czy to dobrze czy źle
Zapisane
Kati81
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 19-05-2008
Skąd: Lublin,
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #28 : 24-06-2008, 09:10 »

Cytat od: "Melek"
Jedynie to wyszly mi male krosteczki na ramionach i troche wypryskow na twarzy. Ale to ze cale zycie mam wypryski  te wypryski to dla mnie calkiem normalne i jeden mniej czy wiecej to zadna roznica. I nie wiem nawet czy to zalezy od picia MO.

Mnie także odkąd pamiętam męczą krosteczki na ramionach i wypryski na twarzy. Na ramionach też ostatnio ich ilość się jakby powiększyła, ale tak samo jak Ty nie wiem czy to przez MO, czy też z innej przyczyny. Na twarzy za to skóra się poprawiła, to znaczy nie wyskakują żadne nowe wypryski. Do tej pory non stop wyskakiwały pojedyńcze krosty rozsiane po twarzy. Teraz została jedną uprczywa zmiana, której nie mogę się pozbyć od kilku miesięcy, i która była już zanim zaczęłam pić MO, a mianowicie skupisko małych, czerwonych, łuszczących się grudek o łącznej średnicy ok. 1 cm. Miałam już takie coś wcześniej w innym miejscu na twarzy i wtedy pomogła mi dopiero maść sterydowa, ale teraz mam nadzieję, że jakoś zniknie bez tego confused
Zapisane

Z pozdrowieniami msn-wink
ღ♥ღKatjaღ♥ღ
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #29 : 24-06-2008, 11:03 »

Cytat od: "kati81"
Teraz została jedną uprczywa zmiana, której nie mogę się pozbyć od kilku miesięcy
Proszę spróbować wyeliminować z pożywienia gluten.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kati81
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 19-05-2008
Skąd: Lublin,
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #30 : 24-06-2008, 11:46 »

Dziękuję, spróbuję, chociaż będzie ciężko, bo w ciągu ostatnich dwóch tygodni wyeliminowałam z diety chyba wszystko, co może zawierać gluten (z listy na tej stronie -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Dieta_bezglutenowa) poza kilkoma kromkami pełnoziarnistego żytniego pieczywa chrupkiego dziennie :| Do tego przemywam alocitem. I tak jest dużo lepiej, może potrzeba jeszcze czasu.
Zapisane

Z pozdrowieniami msn-wink
ღ♥ღKatjaღ♥ღ
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #31 : 24-06-2008, 12:10 »

No właśnie, przemywaj alocitem czy żyworódką, a z czasem będzie lepiej  smile.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Melek
« Odpowiedz #32 : 24-06-2008, 14:31 »

No to mysle ze tzw. tradzik po czasie mi zniknie. no juz jestem za stara na takie wypryski.Jak bylam nastolatka to ich nie mialam , to mi po trzydziestce wyszly.    Wierze w miksturke  i wiem ze mi pomoze. Przemywam tez rano i wieczorem alocitem.
Chociaz to nie sa juz takie podskorniaki jak zawsze tylko takie malutkie bialawe pod skora krosteczki.
Zapisane
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #33 : 25-06-2008, 15:18 »

Ja zauważyłam, że wypryski wychodzą, jesli mniej pije lub wystawię twarz na słońce. Jakiś czas temu  opaliłam się na m.in dekolcie i w tym miejscu powychodziło mi pełno czerwonych krost. Ciepło chyba nasiliło oczyszczanie.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #34 : 25-06-2008, 15:32 »

Cytat od: "czarnula"
Ciepło chyba nasiliło oczyszczanie.
Nie sądzę. Raczej promienie słoneczne osłabiły ścieńczałą skórę, a to stało się pretekstem dla organizmu, żeby w tym miejscu wydalić toksyny. Przeciwdziałać temu można kąpiąc się w wodzie z dodatkiem oleju, bowiem w ten sposób uzyskujemy pogrubienie skóry, czyli de facto jej wzmocnienie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #35 : 25-06-2008, 16:50 »

Więc spróbuję kąpieli w oleju.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #36 : 25-06-2008, 19:47 »

Też często miewam takie krostki na dekolcie lub szyi po ekspozycji tych części ciała na promienie słoneczne, choć w tym roku na razie niewiele  smile .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #37 : 25-06-2008, 21:00 »

Ja też mam krostki takie dziwne na ramionach, dermatolodzy nie wiedzieli co to i coż, po prostu pryszcze na dekolcie i plecach  confused .
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
jolas
« Odpowiedz #38 : 30-06-2008, 13:28 »

A u mnie znowu zaczęły się pojawiac bolesne podskórne ropniaki (co dzień nowy) bez chęci wylezienia.
Ale - poza tym -  smile już nie wstaję ok. godz. 4,00 nad ranem siku. Wstaję, jak się wyśpię, nawet o 8,00 z bardzo pełnym pęcherzem. Było to strasznie uciążliwe.
« Ostatnia zmiana: 25-07-2009, 11:29 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #39 : 30-06-2008, 15:41 »

Mnie tych podskórniaków wyszło kilka na twarzy. Obmywałam alocitem, więcej piłam i zeszły. Więcej ich nie było. Teraz skóra już jest ładna, ale za to czesto ropieją mi oczy, dziś spojówki są czerwone, mam wrażenie, że oczy są zmęczone. Dziś też zaczęłam zakrapiać noc kroplami.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!