Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 11:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 15 16 [17]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grypa, przeziębnie, rotawirus bez lekarstw... jako cel do regeneracji uszkodzeń  (Przeczytany 235012 razy)
Monique
« Odpowiedz #320 : 28-10-2011, 08:29 »

Po mojemu - organizm wyczuwa kiedy może się bardziej oczyszczać, mam to samo.

No dobrze wyczuwa, ale jak? Musi być jakiś bodziec, zapalnik do tego wyczuwania? Zastanawiałeś się może nad tym?
Zapisane
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #321 : 28-10-2011, 13:26 »

Po mojemu - organizm wyczuwa kiedy może się bardziej oczyszczać, mam to samo.

No dobrze wyczuwa, ale jak? Musi być jakiś bodziec, zapalnik do tego wyczuwania? Zastanawiałeś się może nad tym?

Może tak, w tygodniu jest stres i organizm nie ma mocy na oczyszczanie. W piątek stres puszcza to można posprzątać trochę zanim zacznie sie kolejny. Taki system dwa do przodu, dwa do tyłu. Nie można by tak raz a dobrze? Jeśli przyczyną stresu jest praca to pewnie można smile.
Ten zapalnik do wyczuwania to zdaje się, że o nim mówi dr. Lipton tłumacząc że istnieje w organiźmie jakiś "przełącznik" przełączjący nasze ciało między stanem RELAKS - jest dobrze można się regenerować a STRESS - walcz lub uciekaj.
Problem w tym, że często sami sobie włączmy tryb STRESS niepotrzebnie przez głupotę bo on generalnie nie jest zbędny, ma nam ratować skórę w sytuacji zagrożenia życia a nie na przykład w sytuacji kłótni z koleżanką w pracy.
Naturalnym stanem w sytuacji bezpieczeństwa jest RELAKS.

I już można powiedzieć tradycyjnie na tę piękną okoliczność taki oto utwór dedykuje kochanym czytającym smile.

http://www.youtube.com/watch?v=EnLzntYTX1w

ps. z koleżankami oczywiście nie można się kłócić!
« Ostatnia zmiana: 28-10-2011, 13:28 wysłane przez Tom » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #322 : 28-10-2011, 17:31 »

Monique :
Cytat
Skoro człowiek jest w stresie w tygodniu, a w piątek po południu wracając z pracy sobie odetchnie z ulgą - to logiczne, że pojawiają się objawy zdrowienia z tego stresu.  

Po pierwsze -  stres jest konotacją czegoś szkodliwego i nie zgodzę się nigdy, żeby mi wciskano że życie jest szkodliwe ( od poniedziałku do piątku).

Po drugie - owszem pojawiają się objawy zdrowienia ale bynajmniej nie ze stresu.

To co Ty nazywasz stresem, ja bym nazwał normalną aktywnością, więc jeżeli aktywność spada - organizm dostaje zielone światło do remontu.
« Ostatnia zmiana: 28-10-2011, 17:50 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Monique
« Odpowiedz #323 : 30-10-2011, 20:02 »

Monique :
Cytat
Skoro człowiek jest w stresie w tygodniu, a w piątek po południu wracając z pracy sobie odetchnie z ulgą - to logiczne, że pojawiają się objawy zdrowienia z tego stresu. 

Po pierwsze -  stres jest konotacją czegoś szkodliwego i nie zgodzę się nigdy, żeby mi wciskano że życie jest szkodliwe ( od poniedziałku do piątku).

Po drugie - owszem pojawiają się objawy zdrowienia ale bynajmniej nie ze stresu.

To co Ty nazywasz stresem, ja bym nazwał normalną aktywnością, więc jeżeli aktywność spada - organizm dostaje zielone światło do remontu.

Spokoadam, ja Ci nic nie wciskam, nie traktuj moich wypowiedzi personalnie.
No dobrze, skoro aktywność spada, to organizm dostaje zielone światło do remontu, ale od kogo dostaje, co to jest to zielone światło, kto lub co tym steruje?
Czy MO?
Jeśli MO, to czemu "oczyszczają" się ludzie, którzy nie piją MO, czemu Ci co piją MO się oczyszczają lub nie, czemu jedni w tym momencie, a drudzy w innym, czemu jedni przez nos, drudzy przez odbyt, a jeszcze inni przez skórę? Czemu Ci co latami piją MO wciąż się oczyszczają i nie mogą dojść do zdrowia? Czy przewlekłe dolegliwości to też oczyszczanie?
Bardzo ciekawa jestem Twojej odpowiedzi.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #324 : 30-10-2011, 20:32 »

Cytat
No dobrze, skoro aktywność spada, to organizm dostaje zielone światło do remontu, ale od kogo dostaje, co to jest to zielone światło, kto lub co tym steruje?
Nie interesuje mnie dorabianie teorii do praktyki, w zdrowym ciele zdrowy duch, nie na odwrót.

Cytat
Jeśli MO, to czemu "oczyszczają" się ludzie, którzy nie piją MO, czemu Ci co piją MO się oczyszczają lub nie, czemu jedni w tym momencie, a drudzy w innym, czemu jedni przez nos, drudzy przez odbyt, a jeszcze inni przez skórę? Czemu Ci co latami piją MO wciąż się oczyszczają i nie mogą dojść do zdrowia? Czy przewlekłe dolegliwości to też oczyszczanie?
Wybacz, ale na portalu znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania - wystarczy poczytać.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #325 : 30-10-2011, 21:23 »

Wybacz, ale na portalu znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania - wystarczy poczytać.
Nie wystarczy, bo trzeba jeszcze zrozumieć...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #326 : 31-10-2011, 12:54 »

Mistrz, to zawsze trafi w sedno smile
Zapisane
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #327 : 31-10-2011, 15:13 »

Cytat
No dobrze, skoro aktywność spada, to organizm dostaje zielone światło do remontu, ale od kogo dostaje, co to jest to zielone światło, kto lub co tym steruje?

Prawdopodobnie to wszystko robota kosmitów, oczywiście tych zielonych.
Zapisane

Zmiany na lepsze.
Monique
« Odpowiedz #328 : 31-10-2011, 20:26 »

Cytat
No dobrze, skoro aktywność spada, to organizm dostaje zielone światło do remontu, ale od kogo dostaje, co to jest to zielone światło, kto lub co tym steruje?

Prawdopodobnie to wszystko robota kosmitów, oczywiście tych zielonych.

Oczywiście, a jakże msn-wink

Wybacz, ale na portalu znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania - wystarczy poczytać.
Na portalu znalazłam jedynie teorię, nie zawsze popartą praktyką.
np. Anastazja, która od wielu lat stosuje MO i trzyma się głównych zasad i co z tego jak nie ma efektu? Na dodatek została sama ze swoim problemem Smutny
lub to http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=6311.480 albo tutaj http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=14962.msg140554#new (pytanie Gochy)
To oczywiście nie wszystko, nie mam teraz czasu na wyszukiwanie.
Generalnie myślę, że najlepiej polegać na sobie, słuchać swojego organizmu, obserwować go.
Obojętnie czy to zielone światło jest od kosmitów msn-wink, od Boga, czy od naszego organizmu warto się temu przyglądać i wyciągać wnioski.


Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #329 : 01-11-2011, 11:13 »

Cytat
Generalnie myślę, że najlepiej polegać na sobie, słuchać swojego organizmu, obserwować g

Właśnie o to chodzi, żeby się tego nauczyć. Czasem właśnie brak odpowiedzi zmusza nas do samodzielnego myślenia.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #330 : 01-11-2011, 11:39 »

Ze mną organizm leci sobie w kulki. No i co zrobić?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #331 : 01-11-2011, 11:44 »

Ze mną organizm leci sobie w kulki. No i co zrobić?
najlepiej polegać na sobie, słuchać swojego organizmu, obserwować go.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #332 : 01-11-2011, 12:01 »

Żeby to było takie proste. Cwańszy ode mnie jest i wysyła mylne sygnały.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #333 : 01-11-2011, 12:24 »

To wyraźnie wskazuje na konflikt.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #334 : 01-11-2011, 13:23 »

A nawet konflikty, bo są dwa. Pierwszy, bardziej prozaiczny, to zderzenie chęci z możliwościami.
Drugi głębszy...bezsens istnienia kontra jakieś w miarę rozsądne wykorzystanie tego co nam zostało dane.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #335 : 01-11-2011, 13:28 »

No, to przechlapane. Tylko GNM może to oto jeszcze bardziej zagmatwać.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #336 : 01-11-2011, 14:12 »

Przechlapane to mają wszyscy, wystarczy poczytać forum. Ja nie pękam. Zresztą w tej chwili bardziej interesują mnie rynki. Tam sie dzieją ciekawe rzeczy. Za jakiś czas będzie wesoło.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #337 : 01-11-2011, 14:41 »

Zresztą w tej chwili bardziej interesują mnie rynki. Tam sie dzieją ciekawe rzeczy. Za jakiś czas będzie wesoło.
A co to? Wernyhora się odezwał? Rozumiem, wczoraj były Dziady... msn-wink
"... ale żałość ma ostatnia za Polską i myśl ostatnia dla Polski. [...] przeze mnie nie duch człowieka, ale duch Boży przemawia".
Zapisane

Strony: 1 ... 15 16 [17]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!