Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 15:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Filmy, które po prostu trzeba zobaczyć  (Przeczytany 316400 razy)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #240 : 06-10-2011, 13:08 »

Prawda Klaro?
Poniżej pewnego poziomu nie schodzę bo musiałabym przejść na łacinę kuchenną.To nie jest w moim stylu.
Szczęść Boże, Eljot. Amen.
Zapisane

eljot
« Odpowiedz #241 : 06-10-2011, 13:16 »

Myślałem, że ksiądz Natanek jest Twoim guru skoro go linkujesz, ale widzę że się zdenerwowałaś poziomem jego absurdu.
 Na wieki wieków, Klaro.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #242 : 06-10-2011, 14:22 »

Na wieki wieków, Klaro.
Na wieki wieków - jest pochwalony Jezus Chrystus.
Myślałem, że...
Ty nie myśl nade mną (ani nad księdzem Natankiem), Ty pomyśl nad sobą ('zapłacz nad sobą') a wtedy zobaczysz ile jest w Tobie dobra. Ile jest w Tobie Boga...

Nihil suave, quod perpetuum.Co nie ma końca, nudzi.Salvo honore.
Zapisane

eljot
« Odpowiedz #243 : 06-10-2011, 16:37 »


Ty nie myśl nade mną (ani nad księdzem Natankiem),

Niestety Klaro jesteś niekonsekwentna. Jeśli zamieściłaś link do bajdurzenia Natanka, to należy nad tym bajdurzeniem pomyśleć. Jeżeli Ty wszystko, co powie ksiądz bierzesz za prawdę objawioną bezmyślnie, to po prostu normalnie mi Ciebie szkoda. Raczej wydajesz się być inteligentną osobą, ale każdy ma swoje słabości. W zasadzie temat uważam za zakończony. Chyba, że napiszesz coś mądrego.

Extrema semper se tangunt.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #244 : 06-10-2011, 17:17 »

... jesteś niekonsekwentna [...] po prostu normalnie mi Ciebie szkoda.[...] wydajesz się być inteligentną osobą, ale każdy ma swoje słabości.

Znam swoją wartość i twoje etykietki mnie nie dotykają. Ja nie identyfikuję się z tym co ty wyobrażasz sobie na mój temat. Jeśli zaś ty myślisz, że wiesz coś na temat innych ludzi to, to jest twoja tragedia. "W rzeczywistości zaś ja jestem osłem i ty jesteś osłem. Wszyscy jesteśmy osłami".

Jestem szczęśliwa, że na swej drodze spotkałam kiedyś i spotykam nadal tylko wartościowych i dobrych, wielkich ludzi. W tym księdza Natanka.
Zapisane

Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #245 : 07-10-2011, 06:51 »

;0)Jak ja Cię lubię, Klaro.
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #246 : 07-10-2011, 12:06 »

Jestem szczęśliwa, że na swej drodze spotkałam kiedyś i spotykam nadal tylko wartościowych i dobrych, wielkich ludzi. W tym księdza Natanka.

Rozumiem, że porównanie pajaca Natka do "wielkich ludzi" to jakieś przejęzyczenie, powinno być "wielkich oszołomów" dla tego kolesia (bo sowo ksiądz nie musi być brukane jego nazwiskiem) to egzorcysty tu trzeba, a jeśli to nie pomoże to już tylko kaftan pozostaje bo najwyraźniej widać tu drożdżycę/zagrzybienie mózgu.
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Iza38K
« Odpowiedz #247 : 08-10-2011, 15:08 »

Rzeczywiście zrobiło się tu śmiesznie.
Zapisane
Monique
« Odpowiedz #248 : 08-10-2011, 18:40 »

bo najwyraźniej widać tu drożdżycę/zagrzybienie mózgu.

a czemu mózgu a nie nosa?
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #249 : 09-10-2011, 11:34 »

bo najwyraźniej widać tu drożdżycę/zagrzybienie mózgu.

a czemu mózgu a nie nosa?

Bo objawy na to wskazują?
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Iza38K
« Odpowiedz #250 : 09-10-2011, 11:44 »

Metaldaw, Twoj post jest niezrozumiały. Nie wiem komu potrzeba egzorcysty Klarze, Panu Natankowi?
A tak na marginesie, Wy naprawdę wierzycie w takie rzeczy? Takie macie przekonania?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #251 : 09-10-2011, 12:05 »

Takie rzeczy!

Co to za rzeczy?
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #252 : 09-10-2011, 16:21 »

Metaldaw, Twoj post jest niezrozumiały. Nie wiem komu potrzeba egzorcysty Klarze, Panu Natankowi?
A tak na marginesie, Wy naprawdę wierzycie w takie rzeczy? Takie macie przekonania?

Egzorcysta dla Natka.
Zapisane

MO, KB, ZZO.
RADOMIAK
« Odpowiedz #253 : 09-10-2011, 19:06 »

To ja za proponuje film wywiad z Dr Bruce Lipton jest rozpoznawalnym międzynarodowo liderem w dziedzinie łączenia nauki i ducha.
http://vimeo.com/29851025
Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #254 : 14-10-2011, 07:33 »

http://www.youtube.com/watch?v=HxjBNHxFAPM

http://www.youtube.com/watch?v=dJf8YKRCj-E

15 października obywatele z całego świata wyruszą na ulice i place. Od Ameryki po Azję, od Afryki poprzez Europę, ludzie zjednoczą się żeby walczyć o swoje prawa oraz domagać się prawdziwej demokracji. Nadszedł czas dla nas wszystkich żeby przyłączyć się do globalnego pokojowego protestu.

Władze rządzące sprzyjają nielicznym, ignorując wolę większości obywateli, a cenę za wyrządzone szkody w społeczeństwie i środowisku płaci każdy z nas. Czas aby skończyć z tą patową sytuacją. Zjednoczeni w jedynym głosie, damy do zrozumienia politykom oraz służącym im elitom ze świata finansów, że to my -- obywatele zdecydujemy o naszej przyszłości.

Nie jesteśmy towarem w rękach bankierów i polityków. Oni nas nie reprezentują. 15 października spotkamy się na ulicach, dając początek globalnym zmianom, których się domagamy. Będziemy demonstrować pokojowo, prowadzić rozmowy i jednoczyć się dopóki nie osiągniemy naszego celu.

Ten czas jest dla nas żeby się zjednoczyć, a dla nich żeby słuchać.
« Ostatnia zmiana: 14-10-2011, 07:38 wysłane przez Fabularasa » Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #255 : 14-10-2011, 08:18 »

Może te rozruchy przyspieszą upadek UE? Mam nadzieję, że obecny marksizm europejski nie przepoczwarzy się w kolejną formę pod przywództwem liderów nowej rewolucji 15 października 2011. Przypominam, że obecni komisarze UE, to dzieci rewolucji z 1968 r. (3 x M).
Obawiam się jednak, czy nie jest to w interesie globalistów, aby sprowokować i następnie spacyfikować antygobalistów. Kolejny stan wojenny?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #256 : 14-10-2011, 10:34 »

Wątpię aby tu doszło do jakiejś rewolucji. Ludzie są na ogół próżni i chcą tylko luksusów. Weźmy takich Hiszpanów albo Greków. Ktoś im kazał wchodzić do UE, źle im tam jest do cholery, mają trudniejsze warunki bytowania niż my tutaj w Polsce? Jest dokładne odwrotnie.

Oczywiście jest jeszcze aspekt globalny ale prawda jest taka że ludzie się na to wszystko w ogromnej większości godzili. Tak jak przykładowo dzisiaj godzą się Polacy.

I proszę nie żartować na temat rewolucji, bo tutaj nikt do walki nie stanie. Natomiast służby są dobrze wyszkolone i wiedzą co robić.
Zapisane
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #257 : 14-10-2011, 10:44 »

Wątpię aby tu doszło do jakiejś rewolucji. Ludzie są na ogół próżni i chcą tylko luksusów.

Wlasnie o to chodzi, ze nie wszyscy... 

Cytat
Oczywiście jest jeszcze aspekt globalny ale prawda jest taka że ludzie się na to wszystko w ogromnej większości godzili. Tak jak przykładowo dzisiaj godzą się Polacy.

Nawet jesli sie z takie czy innej przyczyny godzili, nie znaczy ze nie moga sie zmienic.. i swiata zmienic. Jakby nie spojrzec, swiat w ktorym zyjemy my tworzymy... mozemy wiec i inny.

Cytat
I proszę nie żartować na temat rewolucji, bo tutaj nikt do walki nie stanie. Natomiast służby są dobrze wyszkolone i wiedzą co robić.

To nie jest zart, rewolucja nie musi byc krwawa, te protesty maja charakter pokojowy... A "sluzby dobrze wyszkolone" maja swoja wladze tylko i wylacznie, bo ludzie ja im daja...



Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #258 : 14-10-2011, 11:33 »

Wątpię aby tu doszło do jakiejś rewolucji. Ludzie są na ogół próżni i chcą tylko luksusów.

Wlasnie o to chodzi, ze nie wszyscy...  

Nie wszyscy.

Ja nie mówię że rewolucja musi być krwawa. Tylko pytanie jest w takim razie o jakiej rewolucji mówimy, może  o drobnej korekcie raczej?
« Ostatnia zmiana: 14-10-2011, 12:15 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #259 : 14-10-2011, 12:57 »

Ładnie to zrobione:

Przeddzień Wielkich Zmian
http://www.youtube.com/watch?v=9I7wPh0kZjM
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!