Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Warzywa  (Przeczytany 46571 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #40 : 06-05-2008, 09:36 »

No więc co robimy? Banujemy wegetarianizm czy Maję?
A propos: Pablo, ja nie mam możliwości banowania...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Shpeelka
« Odpowiedz #41 : 06-05-2008, 09:48 »

Panie Jozefie, ja jestem tutaj tylko gosciem,ale musze przyznac,ze juz drugi temat schodzi do przekomarzania sie zdaniem po zdaniu miedzy Panem a Maja a nie o to chodzi.
 Jesli moge cos tylko zasugerowac to moze nie banowac ,ale dac drugie ostrzezenie, bo widze,ze juz jednego sie Maja dorobila.Decyzja zas nalezy do wlasciciela "posiadlosci"
Zapisane
Paweł
« Odpowiedz #42 : 06-05-2008, 09:49 »

Cytat od: Mistrz
Banujemy wegetarianizm czy Maję?


Ze bzdurną ideą, w którą gotowych jest- czy to z naiwności, czy z jakichkolwiek innych powodów- uwierzyć masę ludzi, szczególnie młodych, jest walczyć o wiele trudniej, niż z pojedyńczymi, pomylonymi jednostkami. Szczególnie zaś z fanatykami, którzy gotowi są wleźć dosłownie wszędzie, by głosić swoje szkodliwe "prawdy".
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #43 : 06-05-2008, 09:55 »

Cytat od: "Shpeelka"
ja jestem tutaj tylko gosciem
No nie! Pani jest duszą tego forum, jak wiele pozostałych aktywny jego uczestników. To Wy wnosicie tutaj tę specyficzną atmosferę, a ja zaś najczęściej tylko krzyczę. Ale tak pojmuję swoją rolę, bo czasami tylko ostrymi słowami można zwrócić  czyjąś uwagę na sprawy zasadnicze. Co nie znaczy, ze tym sposobem podkreślam rolę gospodarza. O nie! Zawsze działam w dobrej wierze.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #44 : 06-05-2008, 10:08 »

Ostatnio odwiedzając Forum sprawdzam kto na nim gości... i czasami odechciewa mi się  zaglądać. Dziwię się, że tak dużo cierpliwości Gospodarz okazuje ... Do tej pory było Tutaj tak sympatycznie, a teraz czasami zaleci odorem "przefermentowanej gnojówki", a to nie koniecznie jest przyjemne.
Pozdrawiam,
Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #45 : 06-05-2008, 10:13 »

Cytat od: "Paweł"
Ze bzdurną ideą, w którą gotowych jest- czy to z naiwności, czy z jakichkolwiek innych powodów- uwierzyć masę ludzi, szczególnie młodych
Tak! To niestety smutna prawda! Fanatycy dla swych widzimisię gotowi są nie tylko psy i koty przekabacić do swoich idei, ale gotowi są to samo zrobić własnym dzieciom. Co tu dużo mówić...

Dodano

Cytat od: "kazof"
Do tej pory było Tutaj tak sympatycznie, a teraz czasami zaleci odorem "przefermentowanej gnojówki"
Dobre! Dodałbym jeszcze mysi zapach skóry.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
fiona50
cd
« Odpowiedz #46 : 06-05-2008, 10:21 »

Witajcie Kazof i Mistrzu
 Jestem w jakims tam stopniu uczestniczka tego forum, ale Kazof ma racje , ze zaczyna tu " zalatywac " smrodkiem.Niektorzy wymadrzaja sie a w kazdym temacie i wioda spory z kazdym, kto choc troche mysli inaczej niz on sam . Spadaja nam desanty z innych forow i truja na temat swoich racji. Niech truja na swoich forach dla wegetarian, a nie na naszym. Za jaki temat by nie wziac, tam pelno jest " przekonywaczy " Dlaczego Mistrz na to pozwala? To psuje dobre zasady panujace na Naszym Forum BIOSLONE. Pozdrawiam
Zapisane
Maja
« Odpowiedz #47 : 06-05-2008, 11:23 »

Cytat od: Mistrz
Fanatycy dla swych widzimisię gotowi są nie tylko psy i koty przekabacić do swoich idei, ale gotowi są to samo zrobić własnym dzieciom

Prawdziwi fanatycy posuwają się nawet do tego, że zakładają własne fora, i chcą wywalać każdego, kto myśli inaczej.

Cytat od: "fiona50"
Dlaczego Mistrz na to pozwala? To psuje dobre zasady panujace na Naszym Forum BIOSLONE

Punkt pierwszy owych zasad to "mistrz ma zawsze rację!" biggrin  
Jakieś kompleksy Pan sobie leczy?
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #48 : 06-05-2008, 11:28 »

Wiesz Maju trudno mnie wkurzyć, ale właśnie to robisz.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #49 : 06-05-2008, 11:31 »

MAJA
Cytat
Prawdziwi fanatycy posuwają się nawet do tego, że zakładają własne fora, i chcą wywalać każdego, kto myśli inaczej.


Ja nie mam swojego forum jeszcze  msn-wink , ale też bym Cię chętnie wywaliła. Nie dlatego ,że masz swoje poglądy tylko ,że rozwalasz  każdy temat , w którym jesteś łaskawa się wypowiedzieć.
Wkurzają mnie ludzie , którzy nie mają nic sensownego do powiedzenia na temat zdrowienia tylko ciągle szukają potyczek angażując w to innych.
Przecież człowiek też ma jakąś ograniczoną cierpliwość.

Osobiscie jestem za opcją ,żeby Majeczka przeniosła sie dymić na inne forum innego fanatyka, albo założyła  swoje i mogła do woli krzewić swoje poglądy na temat życia.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Shpeelka
« Odpowiedz #50 : 06-05-2008, 11:32 »

Maju czy Ty nie rozumiesz,ze nas wegetarianizm nie interesuje?  
Nie znaczy to jednak ,ze wywala sie  z tego forum kogokolwiek za to ,ze je same roslinki. Tu nie o to chodzi,ze Ty inaczej myslisz ,ale o to,ze usilnie starasz sie naklonic nas do zmiany zdania w tej kwestii, twierdzac,ze mieso jest do bani. Znamy juz twoje poglady w tej kwestii,ale  tak jak napisala Editho, rozwalasz nimi kazdy topik.

Natomiast twierdzac ..
"Punkt pierwszy owych zasad to "mistrz ma zawsze rację!" Wesoly
Jakieś kompleksy Pan sobie leczy?"
...znowu czepiasz sie, klepiac bzdury. Nie szkoda Ci czasu na to? prosisz sie ewidentnie o bana.
Zapisane
Maja
« Odpowiedz #51 : 06-05-2008, 11:38 »

Cytat od: "Shpeelka"
Z tego tematu tez juz sie zrobilo przekomarzanie i czepianie kazdego slowka.Tak jak bylo z tematem wegetarianizmu. Do niczego to nie prowadzi.

Owszem, ale temat z założenia był "włożeniem kija w mrowisko" . Świetny pretekst do naśmiewania się z innych i ubliżania im przy każdej okazji - czyli ulubiony sport Pana Słoneckego.
Gospodarz tego forum bardzo często jest niegościnny, gburowaty. Oczywiście to wszystko dla waszego dobra bo przecież czasami trzeba nakrzyczeć a najlepiej od razu walnąć w łeb, po co się rozdrabniać. Nie szanuje rozmówcy, uważa , że pozjadał wszystkie rozumy. Nie ze mną jedną były te potyczki słowne. I może to komuś odpowiadać jeśli potrafi siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą i nie umie myśleć samodzielnie.  Byłam "grzeczna" dopóki mi nie nawymyślał. Teraz już nie jestem bo gospodarz nauczył mnie swoich manier.
Cytat od: "Shpeelka"
ale dac drugie ostrzezenie,

Słuchaj, mozecie mi dawać co się Wam podoba, nie zależy mi. Nie krępujcie się. Tym razem niech to będzie :" za nawoływanie do jedzenia warzyw z biologicznych upraw" . Satyryczne!
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #52 : 06-05-2008, 11:39 »

Cytat od: "Maja"
Jakieś kompleksy Pan sobie leczy?
Niby jakie? Gdybym miał mysi zapach skóry, to miałbym kompleks, a tak nie muszę udawać się na inne fora leczyć swoje kompleksy. I jak tu dać wiarę, że białka roślinne są pełnowartościowe...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #53 : 06-05-2008, 11:39 »

Nie chodzi o to, ze masz inne zdanie, ale w jaki sposob je prezentujesz. Jestes agresywna, zaczepna i Twoja forma rozmowy to forma walki, przepychania się. Na tym forum staramy się DZIELIĆ doświadczeniami, wspierać, doradzać i przecież każdy ma swoje zdanie! Na tym forum dba się o prawdę, a nie przepychanie, kto ma rację.
Z Mistrzem można się nie zgadzać, chodzi o to, aby umieć dyskutowac. Zachowujesz się jak taki mały złośliwy piesek który każdemu podgryza nogi. Przy takim poziomie agresji jaki prezentujesz wręcz zniechęcasz mnie do wegetarianizmu.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
fiona50
cd
« Odpowiedz #54 : 06-05-2008, 11:41 »

Witaj Maju
 Za fanatyka to robisz na tym forum TY , bo weszlas na forum BIOSLONE, i nas wszystkich atakujesz. Twierdzisz, ze kazdy moze sobie zalozyc forum, to sobie zaloz i zareczam Ci ze nikt z nas na niego nie wejdzie i nie bedzie Cie atakowal z taka zawzietoscia  jak TY nas . Co innego wolnosc wypowiedzi, a co innego narzucanie swojego zdania i usilne przekonywanie calej reszty do niego. My mamy swoje zdanie wyrobione i nie potrzeba nam zmiany swiadomosci na temat KIM JESTESMY. W kazdym temacie zabierasz glos i w kazdym temacie narzucasz swoja diete przedkladajac ja nad inne.
Swoim zachowaniem przypominasz mi wyznawcow Jehowy, ktorzy pojawiaja sie w niedzielny poranek, akurat przed wyjsciem do kosciola i usiluja przedlozyc wyzszosc swojej religii nad moja, z tym ze oni maja wiecej kultury choc sa tak samo natretni jak TY

   Nie zamierzalam tym postem obrazic ani ublizyc Swiadkom Jehowy, mam po prostu takie skojarzenie.
Zapisane
Maja
« Odpowiedz #55 : 06-05-2008, 11:43 »

Cytat od: "Shpeelka"
usilnie starasz sie naklonic nas do zmiany zdania w tej kwestii, twierdzac,ze mieso jest do bani.

Bzdura. Ostatnio rozmawialiśmy o biologicznych uprawach. To Pan Słonecki z wegetarianizmu uczynił powracającą melodyjkę i wszędzie gdzie może robi swoje żenujące wtręty. Nie zależy mi na nakłonieniu Was do czegokolwiek.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #56 : 06-05-2008, 11:44 »

A jeśli chodzi o Mistrza, to i mnie zjechał kilka razy. Ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze niż urażona duma.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Maja
« Odpowiedz #57 : 06-05-2008, 11:47 »

Cytat od: Mistrz
Gdybym miał mysi zapach skóry,

Żenujące. Może Pan sobie na czole napisze "Nie mam mysiego zapachu skóry". Jakaś obsesja? Już siódmy raz słyszę tą bzdurę.
Cytat od: "biedrona"
Przy takim poziomie agresji jaki prezentujesz wręcz zniechęcasz mnie do wegetarianizmu

No widzisz, a tyle tu było rozpisywania , że wegetarianie to spolegliwe krowy
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #58 : 06-05-2008, 11:50 »

No mnie tez zjechal,ale chyba mi sie nalezalo skoro nie przeczytalam ksiazek a chcialam prowadzic jakas dyskusje. To fakt,ze Pan Slonecki czasem uzyje ostrzejszych zwrotow i mnie tez to zrazilo jako nowicjusza, ale dla niego to byla kolejna osoba, ktora nie znajac tematu chce sie w nim wypowiadac. Mysle podobnie jak Biedrona:
"zdrowie jest dla mnie ważniejsze niż urażona duma."

Moze Pablo moglby ten watek przeniesc gdzie indziej, bo znowu jest off topic..
Zapisane
Maja
« Odpowiedz #59 : 06-05-2008, 11:51 »

Cytat od: "biedrona"
i mnie zjechał kilka razy

Skoro na to pozwalasz, to Twoja sprawa. Kwestia formy.
Nie usprawiedliwia to rażącego braku kultury u gospodarza. To tak, jakby ktoś zaprosił Cię do domu i na wstępie Cię obrzygał.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!