Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 16:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdrowie a seks  (Przeczytany 67390 razy)
MeeHau
« Odpowiedz #80 : 14-12-2010, 12:47 »

Mogę potwierdzić to co pisze Liwia, doświadczyłem tego podczas 20 dniowej głodówki.
Małachow opisuje to w swojej książce "Lecznicza głodówka" jako zmiany w postaci polowej człowieka.
Ponieważ u mnie oczyszczanie nastąpiło gwałtownie to i zmiany były gwałtowne, niestety później zmiany te cofnęły się, na szczęście nie całkiem do punktu wyjścia...

A co do seksu to z doświadczenia mogę powiedzieć, że kobiety po prostu boją się opowiedzieć mężczyźnie, z którym są o swoich pragnieniach/fantazjach itp. Boją się, że facet źle o nich pomyśli...
Poza tym pary muszą się dobierać pod względem temperamentu. Jakoś nie wyobrażam sobie arktycznej zimy w związku z afrykańskim latem, ludzie są różni, mają różne potrzeby i trzeba to też brać pod uwagę.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #81 : 14-12-2010, 12:55 »


A co do seksu to z doświadczenia mogę powiedzieć, że kobiety po prostu boją się opowiedzieć mężczyźnie, z którym są o swoich pragnieniach/fantazjach itp. Boją się, że facet źle o nich pomyśli...

Acha...o tak, z pewnością.

A co to jest postać polowa człowieka?
Zapisane
MeeHau
« Odpowiedz #82 : 14-12-2010, 13:45 »

Cytat
Acha...o tak, z pewnością.
Czyżbym wyczuł ironię?
Przykład, spotykałem się ostatnio z kobietą, która była prawie 6 lat z jednym mężczyzną i miała chęć spełnić kilka nieprzyzwoitych fantazji. Wytłumacz mi jak to się stało, że przez 6 lat jej się nie udało? Problemy się pojawiają bo ludzie nie rozmawiają ze sobą, kobiety mają te tzw. blokady, o których już wcześniej padło kilka zdań.
Cytat
A co to jest postać polowa człowieka?
Tytuł książki znasz, można znaleźć do ściągnięcia w necie, ja bym to przyrównał do duszy albo świadomości.
Zapisane
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #83 : 14-12-2010, 18:35 »

Meehau, miałam na myśli zdrowie fizjologiczne, nie atrapę wywołaną głodówką. Głodówka to pewien zabieg, który daje złudzenie zdrowia. Zdrowie co się zowie buduje się przez prawidłowe odżywianie i znane nam metody prozdrowotne KB i MO.

Albert75, nie znamy twojej żony, ale z opisu wynika, że jest stoksykowana i stąd ten brak porozumienia. Z każdej sytuacji jest wyjście, nie zawsze łatwe, ale życie nie trwa wiecznie. Albo żona bierze się do roboty bo chce swojego zdrowia, a jak nie chce... To może inne wyjście, ale chyba dla ciebie.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2010, 18:40 wysłane przez Liwia » Zapisane

Zmiany na lepsze.
MeeHau
« Odpowiedz #84 : 14-12-2010, 23:01 »

Liwia, cenię sobie ideę Biosłone ale nie uważam, żeby miała ona monopol na prawdę. Poza tym z założenia jest ona przeznaczona dla ludzi zdrowych...

Głodówkę nazywasz atrapą? Przepraszam stosowałaś kiedyś coś takiego? Myślę o prawdziwej głodówce leczniczej odbywającej się jedynie na samej wodzie, nie na głodzeniu się.
Mój przypadek nie wymagał tak drastycznych środków ale chciałem spróbować i nie żałuje.

Podczas głodówki organizm oczyszcza się z toksyn i to dużo szybciej niż stosując zasady DP itd... Dostrzegasz tu analogię między twoim, a moim przypadkiem?
Co powiesz o ludziach w terminalnej fazie różnych chorób? Oni wymagają drastycznych środków, niektórzy z nich mają jeszcze na tyle siły żeby zwalczyć chorobę. Pan Słonecki im nie pomoże, bez urazy, lekarze też nie są wstanie, z głodówką mają szanse na wyjście z choroby...

Przykro mi, że nie na temat ale zostałem zmuszony... Jak ktoś chce podyskutować to zapraszam na PW. I miło by było gdybyś ktoś się zapoznał z tematem zanim zacznie gadać od rzeczy...
« Ostatnia zmiana: 30-07-2012, 08:09 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Michałgd
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: nie stosuję
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #85 : 30-07-2012, 00:03 »

Bardzo ciekawy temat, u mnie, z kolei, w pewnym tygodniu poprawienia stanu zdrowia (niestety atrapa), poprzez zwiększenie energii i chęci do życia, odczułem zwiększone libido smile jak to aktualnie wygląda u Was biosłonejczycy?

Liwia- swoimi postami z poprzedniej strony, moim zdaniem, trafiasz w samo sedno tematu.
« Ostatnia zmiana: 30-07-2012, 00:04 wysłane przez Michałgd » Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!