Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Alergii mówimy "STOP"!  (Przeczytany 13081 razy)
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« : 13-06-2008, 22:41 »

Sam miał od zawsze alergię na miód.
Jeszcze dwa miesiące temu po zażyciu odrobiny miodu dostawał czerwonych odczynów na skórze brzuszka i w okolicy kolan.
Od miesiąca jesteśmy na alocicie z citroseptem. Sam dostał szczekającego kaszlu. Ku pomocy dałam mu znany mi z dzieciństwa specyfik: łycha naszego domowego masła, żółtko z miodem i mlekiem migdałowym. Kaszelek przechodzi, jest mokry, ale co najważniejsze najwyraźniej mojemu Synkowi poleczyły się nadżerki w jelitkach.
Skóra piękna , zero czerwonych plam.
JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA!
« Ostatnia zmiana: 20-01-2016, 18:22 wysłane przez Gloria » Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #1 : 16-06-2008, 12:36 »

Pisz Editho czy ten super stan u maluszka trwa nadal. Często poprawia się coś na chwilę ,wpadamy euforię ,aż tu wszystko powraca.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #2 : 16-06-2008, 12:55 »

Mały pije MO od grudnia bez dnia przerwy i dietę trzymamy.Mam nadzieję ,że nie bedę musiała nic dopisywać....Jak teraz minie MU mega oczyszczanie i dojdzie do siebie to zrobimy eksperyment z orzechami , a później z mlekiem sojowym.Na to tez miał uczulenie.
Jestem dobrej myśli.!!!
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #3 : 30-09-2008, 13:15 »

Eksperyment z soją i orzechami poszedł tak jak czułam. Zero alergii pokarmowych.
Tak więc Mo zrobiło porządeczek w jelitkach.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Zibi
« Odpowiedz #4 : 30-09-2008, 16:18 »

Cytat od: Olimpia
Często poprawia się coś na chwilę ,wpadamy euforię ,aż tu wszystko powraca.
...ale o mniejszej sile objawów, można to porównać do zasady wahadła matematycznego.
« Ostatnia zmiana: 30-11-2009, 12:43 wysłane przez Zibi » Zapisane
martynka
« Odpowiedz #5 : 30-09-2008, 23:53 »

Hmmm.... Bardzo pocieszające jest to co piszesz... biggrin

Po angielskim jedzeniu mój układ pokarmowy zaostrzył strajk i będę musiała zaczynać od nowa, ale... jak czytam TAKI post, wraca mi nadzieja biggrin

Dzięki Editho!
Zapisane
Oliwka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2005
Skąd: Polska
Wiadomości: 94

« Odpowiedz #6 : 01-10-2008, 11:25 »

Ja tez czuję się lepiej. Codziennie rano gdy wstawałam z łóżka musiałam się wykichać , z nosa leciała woda. Teraz jest ok.
Zapisane

nie można przyrody inaczej zwyciężyć niż przez to, że się jej słucha
Gunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-05-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #7 : 01-10-2008, 13:39 »

Mój syn cztery razy do roku przechodził alergię . Zaczynał w styczniu bo pyliła się leszczyna /mąż wyciął wszystkie z naszego ogrodu / potem była brzoza następnie grzyby oraz odchody roztoczy z kurzu domowego i z tym ostatnim było najgorzej /walka z wiatrakami/. MO syn pije dziewięć miesięcy i poza jedną plamą na wewnętrznej stronie uda, /która niknie i jest już bardzo blada/ nic już się nie dzieje. Nie zażywa żadnych leków. Żyjemy nareszcie normalnie. W trakcie picia MO dwa razy przechodził "przeziębienie" /ostry kaszel, zielony katar itp/ nie chciał żadnych "leków", odchorował, wykasłał się i jest z siebie dumny. Nadmieniam, że ma 16 lat. Namawiając mnie na przeczytanie książek Mistrza i picie MO - miał rację.
Zapisane
Loret
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007-2008. Obecnie nie stosuję.
Wiadomości: 415

« Odpowiedz #8 : 01-10-2008, 15:35 »

Cytat
Żyjemy nareszcie normalnie.

I to jest piękne smile . Najbardziej budujące jest to, że Twój syn już tak w młodym wieku doskonale rozumie jak należy dbać o zdrowie i w przyszłości będzie je tylko pielęgnował smile
Zapisane

Zdrowie to nie egoizm, tylko mądrość.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!