Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 15:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Coś podobnego do alocitu...  (Przeczytany 17123 razy)
Izunia 3ch
« Odpowiedz #20 : 18-06-2008, 19:22 »

Dokładnie, tak jak pisała Czarnula-zamawiasz kiedy chcesz, ale minimalna kwota to 250 zł, tylko za pierwszym razem trzeba niestety zamówić za (chyba ) 400zł-więc tu jest problem! Ja zamawiałam sama, myślałam, że pójdziemy z torbami (ale opłacało się) biorąc oczywiście zdrowie dzieci pod uwagę...A teraz zamawiam rzadko, bo produkty są naprawdę bardzo wydajne...najlepiej jednak znaleźć sobie kogoś do spółki...

Dodano

Tak na marginesie: dzisiaj byłam z moim 6-ciolatkiem na bilansie. Pan doktor cieszył się, ze Michaś już w końcu wyszedł z tych ciągłych infekcji...ostatni raz byliśmy u niego 1,5 roku temu z zapaleniem płuc...ale nie wie (i wcale mi nie zależało by mu o tym opowiedzieć) jak długą drogę przeszliśmy zaczynając od Oberonu (z którego wszyscy znajomi się śmieli) poprzez suplementy Forever i Vision oraz NSP (myśleliśmy, że zbankrutujemy), aż do zmiany odżywiania...dzięki temu forum i wiedzy pana J. Słoneckiego i pana doktora A. Janusa wszystko zmieniło się tak jak powinno! Kiedyś wspomniałam, ze moje dzieci teraz w okresie zimowym łykają np czosnek-powiedziano mi, że czosnkiem choroby nie wyleczę!!! (lekarz pediatra). Tak właśnie myśli większość znanych mi ludzi! Ale się rozpisałam...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!