Zastój żółci w woreczku żółciowym

<< < (3/4) > >>

domi1_23:
Powiem tak, co do MO - nic w tej chwili nie stosuje na własną rękę. Mój organizm źle reauje na wszystkie zioła, na aloes też, na Citro też. Więc nie jest to takie proste, jak się wydaje.

Warzywa w diecie, to za mało dla mojego organizmu, a wręcz nie chce tego już przyjąć, nawet w połączeniu...

Zibi:
Mówisz zupełnie jak mój koleś, który mówi tak: - "Wiesz mam nadczynność tarczycy, lekką nadczynność i mój organizm nie toleruje aloesu, który podbija immunologię". Czy coś zrozumiałaś z tego(?) - bo ja nic, albo owszem to, że to jakiś bełkot pijacki.
   A co do Ciebie: Czy Ty czasami nie jesteś w pozycji "szpagatowej", tj. jedną nogą w medycynie akademickiej i pod wpływem jej zastraszania, a drugą w prawdziwej interpretacji profilaktyki wg Hipokratesa?
   Zażywanie MO - nie ma nic wspólnego z zażywaniem aloesu i Citroseptu (terapeutycznie). Mistrz pisał wiele na ten temat.

Editho:
Cytat

Powiem tak, co do MO - nic w tej chwili nie stosuje na własną rękę.


Oj..to szkoda bo to znaczy ,ze swoje zdrowie zostawiasz w rękach obcych ludzi....którzy raczej nic dla Ciebie dobrego nie zrobili ...
Szkoda

domi1_23:
Moi Drodzy, nie chodzę do lekarza od przeszło pół roku, nie biorę żadej chemii! Dolegliwości, o jakich pisałam, są diagnozowane biorezonansem (i zgodzę się z nimi, bo miałam robione badania wcześniej).
Cytat

Zażywanie
MO nie ma nic wspólnego z zażywaniem aloesu i citroseptu, Mistrz pisał wiele na ten temat.

To z czego składa się MO?

Wiem, że cieżko pojąć, dlaczego tak jest ze mną. Ja też tego, nie wiem, skąd się bierze taka reakcja organizmu na składniki, pokarmy, czy zioła i na homeopatię też... Wiem jedno, że mam rozległą Alergię.

Editho:
Cytat od: "domi1_23"

Mój organizm źle reauje na wszystkie zioła, na aloes też, na Citro też.


A ja tez mam pytanie : Co to znaczy źle?
Rozumiem ,ze próbowałaś na własna rekę tych środków.?
W jaki sposób je stosowałaś i jakie były tego skutki, objawy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona