Zastój żółci w woreczku żółciowym

<< < (2/4) > >>

domi1_23:
Rozumiem, czytałam, ale co zrobić, gdy organizm jest niedożywiony i nie wytrzymuje już żadnych diet? Ostatnio, miałam dietę na Nadżerki przez lekarza, ale za skąpa i zbyt długo trwała, a wczesniej stosowłam diętę na Candidę. I po tym mój organizm sie zbuntował; po stosowaniu, jakiś czas danego produktu, zamiast najedzenia - odczuwam głód i słabość, muszę kombinować i cały czas zmieniać i urozmajcać jadłospis. Po za tym, mam też inne dolegliwości: Alergię, Lamblie, Zespół Jelita Drażliwego, Zaburzenia Funkcji Tatczycy, to takie najważniejsze. Być może te objawy trawienne mają związek z np. Tarczycą. Stosuję już dietę Bezglutenową, bo fatalnie się czuję po glutenie. Żadniej innej diety już nie stosuję, bo nie daję już rady.

Grażyna:
Cytat od: "domi1_23"

Stosuję już dietę Bezglutenową, bo fatalnie się czuję po glutenie. Żadniej innej diety już nie stosuję, bo nie daję już rady.

Bardzo dobrze to rozumiem. W sytuacji tak wielu problemów zdrowotnych, które jednak nie wymagają np. operacji, radzę leczyć tarczycę u dobrego endokrynologa oraz zacząć stosować Miksturę oczyszczającą.

Dopóki nie zaczniesz pić MO, obawiam się, że nikt Ci nie pomoże, a doradzać nie będzie warto. Czy to jest jasne?

Editho:
Dieta candidowca jest dietą niskowęglowodanową .Część postrzega ją jako jedzenie warzyw i dlatego głodują i mają problemy trawienne. To dieta w której naczelną pozycję zajmuje mięsko, masło, dobre oleje( np. z siemienia lnianego, oliwa, jajka.
I to się łączy z warzywami.
Cytat od: "domi1_23"

muszę kombinować i cały czas zmieniać i urozmajcać jadłospis

 No to przecież normalne, ciągle coś zmieniamy ,żeby nam lepiej smakowało.Wiesz ile jest fajnych przepisów na forum dla tych co ciągle głodni?
Wymieniłaś dużo spraw(chorób) , które Ci obrzydzają życie.
Czemu więc nie zaczniesz pić MO?

Zibi:
   Dietę bezglutenową należy stosować, ale w naszej interpretacji, a nie w interpretacji medycyny akademickiej, bo ta ostatnia "nakręca" tylko i kandydozę, i cukrzycę, i choroby związane z tarczycą, gdyż wysokie IG niektórych artykułów spożywczych niepotrzebnie podnoszą poziom insuliny we krwi.
   Gdybyś chociaż piła MO, to teorie biochemiczne, nie do końca działałyby na Twoją niekorzyść, a po pewnym czasie, w ogóle przestałaby być miarodajne.
   Poczytaj choćby ostatnie posty n/t "Celiakia", z nich można się dowiedzieć, że dieta antygrzybicowa, antyglutenowa, antycukrzycowa, mogą mieć wspólny mianownik i być dietą niskowęglowodanową, czyli wg naszej interpretacji.
   Czyli teraz wiesz już wszystko i zacznij pić MO, to wszystko będzie dobrze (jak ja nie lubię tego mówić tego typu komunałów  ).

Kati81:
Cytat od: "domi1_23"

Zespół Jelita Drażliwego

Choroba wymyślona przez lekarzy medycyny akademickiej, służąca za wymówkę, gdy nie potrafią pomóc pacjentowi, albo mają go po prostu w d.... dalekim poważaniu :/

Dołączam się do przedmówców, zacznij pić MO i zmień dietę - wcale nie będziesz na niej głodować - wręcz przeciwnie! Tylko musi być właściwie skomponowana :)

Jeśli jeszcze nie czytałaś wszystkich książek zalecanych na forum, a szczególnie książki Dr. Janusa "Postawiłem na zdrowie", bo w niej jest dużo na temat diety, to koniecznie to zrób :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona