Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 03:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żyły wodne  (Przeczytany 34628 razy)
Nikt
Początkujący
*

Offline Offline

MO: niebawem zacznę
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #40 : 21-11-2012, 22:59 »

Przecież nikt nie wykłada takich pieniędzy po to, żeby je kiedykolwiek komukolwiek dać. A już na pewno nie stowarzyszenie sceptyków smile

To nie tak. To są bardzo bogaci ludzie i milion euro to dla nich nic - oni potrafią sobie zmieniać samochody co jakiś czas za 300k PLN przeliczając na nasze. Racjonalizm to ich fundament życia - cenię Racjonalizm ale mam swoje zdanie na pewne rzeczy.

To jest też ich jak to młodzież mówi: "szydera" z głupot. Ja to szanuję i cieszę się, że to zorganizowali.

A ruch Biosłone powinien dostać tą nagrode - nie za udowodnienie magicznych bzdur - ale za holistyczne i Racjonalne podejście do zdrowia.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #41 : 21-11-2012, 23:12 »

Cytat
ruch Biosłone powinien dostać tą nagrode - nie za udowodnienie magicznych bzdur - ale za holistyczne i Racjonalne podejście do zdrowia.
Mało kto to widzi, mówi. A szkoda!
Zapisane
Nikt
Początkujący
*

Offline Offline

MO: niebawem zacznę
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #42 : 22-11-2012, 00:20 »

Cytat
ruch Biosłone powinien dostać tą nagrode - nie za udowodnienie magicznych bzdur - ale za holistyczne i Racjonalne podejście do zdrowia.
Mało kto to widzi, mówi. A szkoda!

Też pozorną ironią jest fakt, że mimo artykułów na Portalu Wiedzy o takich kwiatkach jak "żyły wodne" - podejście pana Słoneckiego przebija ich racjonalizm w tej materii na wylot smile W sumie powinienem uściślić: jestem wolnomyślicielem - nie muszę bronić tzw. Racjonalizmu.

Zabawne jest to, że mimo wszystkich tych fajnych światłych przymiotów, Racjonaliści zasklepili się tak jakby w swoim racjonalizmie i obrośli ignorancją. Wystarczy najprostsze poruszenie umysłu i kropla mądrości (wg mnie inteligencja nie jest ściśle skorelowana z mądrością i na całej rozciągłości w wielu miejscach "rozjeżdżają się") żeby dostrzec idiotyzm współczesnej medycyny i naiwność, żeby nie widzieć, że chodzi w tym wszystkim o grube pieniądze. Objawów i skutków mogą być miliony - i x10 tyle będzie na każdy z nich specyfików, leków, szczepionek.

To pan Słonecki jest Racjonalistą w kwestii zdrowia i przekuł się przez skorupę ignorancji (w jakim wieku to u niego nastąpiło - nie wiem, pewnie za młodu).

Co do "żył wodnych" - temat pozostawię "ignorując" go bo jak wdrożę metodologię Biosłone to mi żadne żyły nie zaszkodzą smile Co najwyżej będą rozdrażniały subtelnie. Przy tym wszystkim jest jeden fakt...znów mam dowód ale mimo to ignoruję bo po prostu nie mam aparatury żeby móc to "zmierzyć" i ogarnąć. Ewidentnie u nas kwiaty w jednym kącie domu rosną jakby były na sterydach, istna dżungla, w innych miejscach domu niemalże więdną - ale kijek z tym - mam dużo do przeczytania o podejściu holistycznym Biosłone. smile
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #43 : 22-11-2012, 08:14 »

Szczerze powiedziawszy, nie sądzę. Znalazłoby się pewnie coś, co się nie mieści w standardach ichniejszej naukowej metodologii ("kandydat musi udowodnić, że ma umiejętności nadprzyrodzone – ale testy nie będą przeprowadzane na warunkach testowanej osoby. Będzie obowiązywał rygor naukowy – podkreśla przewodniczący stowarzyszenia, profesor Willem Betz z Wolnego Uniwersytetu Brukselskiego"). A może haczyk właśnie w tym, że podług "rygoru naukowego" nijak "umiejętności nadprzyrodzonych" dowieść nie sposób.
Ale, dzięki Bogu, takie nadprzyrodzone umiejętności (już) mnie nie interesują, więc nie grozi mi to ewentualne rozgoryczenie faktem, że sceptycy mnie oszukali msn-wink.
Mogę się z tobą załozyć o kolejny milion, że jak polecisz do Brukseli na dywanie to nagrodę dostaniesz.
Zapisane
Mia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 64
MO: 20.12.2011
Wiadomości: 271

« Odpowiedz #44 : 22-11-2012, 08:42 »

Cytat
Co do "żył wodnych" - temat pozostawię "ignorując" go bo jak wdrożę metodologię Biosłone to mi żadne żyły nie zaszkodzą
Nie bądż tego taki pewien.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #45 : 22-11-2012, 13:34 »

Cytat
Mogę się z tobą załozyć o kolejny milion, że jak polecisz do Brukseli na dywanie to nagrodę dostaniesz.
Może i masz rację, ale nie polecę, bo nie mam czasu na pierdoły smile
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!