Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 20:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO a alergia.....  (Przeczytany 17659 razy)
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #20 : 08-02-2009, 19:06 »

Dziękuję za odpowiedź smile
Pozdrawiam serdecznie  smile
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Elza12
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: mąż i syn - XI.2008 córka VII.2009 ja I.2010
Skąd: małopolska
Wiadomości: 166

« Odpowiedz #21 : 20-05-2009, 19:32 »

Czy Novalijka pojawia się jeszcze na forum? Mój syn też ma alergie i problemy skórne (chociaż mniej nasilone) dlatego chętnie skorzystałabym z jej doświadczeń. Dodam, że w tym roku u mojego syna po raz pierwszy pojawiły sie bąble - takie jak z opisu Novalijki - ale znikły po podaniu 1/2 tabletki zyrteku. Może to też ma związek z jakimś pasożytem, ale czytając forum wywnioskowałam, że nie ma co wyszukiwać, skoro objawy nie są bardzo uciążliwe. Zostaniemy więc przy diecie, MO i kroplach do nosa. Mam nadzieje, że to wystarczy do wyjścia z alergii - bo na mój rozum MO jednak leczy (jeśli jest coś do wyleczenia oczywiście) - uszczelniając jelita zamyka wrota alergenom.
Zapisane
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #22 : 20-05-2009, 20:51 »

Cytat
Czy Novalijka pojawia się jeszcze na forum


Pojawia się, pojawia....smile

Jeśli interesuje Cię Elzo12 jak mój synek ma się teraz to zerknij w ten aktualny wątek, Lacky wiele mi wyjaśnił, na pewno Tobie też przyda się ta wiedza.....
Pozdrawiam....smile
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Elza12
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: mąż i syn - XI.2008 córka VII.2009 ja I.2010
Skąd: małopolska
Wiadomości: 166

« Odpowiedz #23 : 20-05-2009, 21:02 »

Właśnie sobie poczytałam http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=6107.40 - czy o ten wątek Ci chodziło? Z moim synkiem mam podobne kłopoty - ten wiecznie zatkany nos, kaszel, świsty i.t.p. Po wprowadzeniu diety, MO i kropli do nosa jest już lepiej. W miare możliwości przeglądam forum i cały czas sie czegoś uczę. A czasami po prostu pomaga świadomość, że nie tylko ja się tak motam ... Pozdrawiam i życze zdrowia.
Zapisane
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #24 : 20-05-2009, 21:22 »

Oj przepraszam, widzisz za szybko Ci odpowiedziałam i zapomniałam wkleić link....
Masz, to jest ten wątek

http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=6838.0
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!