Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 00:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: I ZLOT - Ustroń 12-14.09.2008  (Przeczytany 63415 razy)
Zibi
« Odpowiedz #80 : 16-09-2008, 21:56 »

Dokładnie smile.
« Ostatnia zmiana: 04-11-2011, 21:13 wysłane przez Zibi » Zapisane
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #81 : 16-09-2008, 22:44 »

Jaka szkoda, że nie mogłam z Wami być Smutny
« Ostatnia zmiana: 14-11-2009, 18:41 wysłane przez Solan » Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #82 : 16-09-2008, 22:49 »

Jagoda, wierzę, że zobaczymy się na następnym Zlocie smile.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Gunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-05-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #83 : 16-09-2008, 22:56 »

Emisiu, zgadzam się z Tobą.
Atmosfera całego pobytu, przepiękna okolica - to wszystko sprawiło, że nawet nie zauważyłam, że komuś może nie odpowiadać jedzenie, stołówka czy też obsługa. Było super, bo mogliśmy się spotkać, porozmawiać, pobyć razem (dla mnie zbyt krótko). Po powrocie do domu zdałam sobie sprawę, że mogłam zadać jeszcze parę pytań (niedosyt pozostał). Miałam pokój z widokiem na park i zbocze góry i to mi bardzo odpowiadało. Spotkałam na zlocie osoby z ogromną wiedzą, urokiem osobistym, uczynnych, bardzo sympatycznych. Dla mnie same plusy.
DZIĘKUJĘ.
« Ostatnia zmiana: 14-11-2009, 18:42 wysłane przez Solan » Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #84 : 16-09-2008, 23:06 »

Na zlocie panowała taka specyficzna atmosfera zrozumienia i serdeczności. Jak dobrze było pogadać z ludźmi, których dieta nie dziwi. Którzy chcą dbać o zdrowie i zrobić wysiłek by go osiągnąć, jeśli go nie mają zbyt wiele. Jeśli chodzi o hotel, to przyznam, że przeszkadzała mi trochę wielka pajęczyna w moim pokoju i niewielkie posiłki. Zamiast np chodzić po górach musiałam jechać do miasta po jedzenie. Fajnie, że w świetnym towarzystwie i że joker był na tyle miły, że nam pomógł i używał do tego celu swojego autka smile

Dodano

Ale na szczęście nie samym chlebem człowiek żyje, a duchowej strawy tam było pod dostatkiem smile
O, Grażynka już planuje miejsce następnego zlotu smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
ella
« Odpowiedz #85 : 17-09-2008, 00:59 »

Cytat
Mnie by się marzyło w Szwajcarii Kaszubskiej - okolice Wierzycy (żeby były góry) a lasów i jezior jest tam tyle,(...) I fantastyczny klimat, ostry.  Czy byliście w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie? W Odrach nad Wdą - źródło mocy, cmentarzysko Gotów, kamienne kręgi (..) kurhany - niesamowita aura miejsca? W miejscu, w którym potok płynie w dwie przeciwne strony? W Chełmnie... polskim Carcassonne? W Chojnicach, Tucholi? Nad Jeziorem Charzykowy - o 3-4 nad ranem, gdy zwierzęta idą do wodopoju?
Brawo Grażynka, znasz te tereny widzę. Piękne miejsca wymieniasz smile Kręgi są jeszcze w Węsiorach smile Niedaleko Sulęczyna smile
Nie wiem tylko, gdzie potok płynie w 2 strony?
Nad Jeziorem Charzykowy jest pięknie też o zachodzie! Mam takie fotki z łabędziami! Istny kicz!

A co do zjazdu. Czytało mi się świetnie Wasze wspomnienia. Gratulacje dla kronikarzy! Fajnie, że opisaliście kto jest kto na zdjęciu smile Mistrza wszelako poznałam od razu po kapeluszu smile I Zibiego - po muskulaturze smile Zibi, ja myślałam, że to awatar, a to Twoja fotka wisi na forum!! Brawo!
Szpilki na fotce nie widać, ale to chyba blondynka w czerwonym szaliku? Taka podobna do tej na rowerze!
No i Pablo nasz kochany, taki sympatyczny! Od początku to wiedziałam smile
Trochę żal, że nie mogłam się tam wybrać z Wami, zwłaszcza, że okolica piękna!
    No i na koniec - GRATULACJE  dla TRoCIna, Zibiego i Lacky'ego za awans! Awans to piękna rzecz i wspaniałe wyróżnienie, ale i wiele dodatkowych obowiązków. Dziękuje Wam więc z góry za to, że te obowiązki przyjęliście dla dobra ogółu, czyli dla nas smile
    Pozdrawiam wszystkich!
« Ostatnia zmiana: 14-11-2009, 18:48 wysłane przez Solan » Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #86 : 17-09-2008, 06:19 »

Cytat od: Pablo
Cytat od: Rysiek
i tak, od góry:
w czerwonym swetrze Bibi
za człowiekiem w "kratkę" Martynka, nad nią Biedrona
chłopak w czapeczce to Joker
przed człowiekiem w "kratkę" Fiona i Zibi
przed Fioną, Basia z mężem Bogdanem
przed Zibim to ja a przed Basią Pablo, z pieskiem jego urocza Joasia
w czarnych szpilkach oczywiście Shpeelka
czarne, długie, piękne włosy to Loret, obok niej rzecz jasna Doktor Janus
a w kapeluszu Mistrz...
człowiek w kratkę to Kuba7 - prosił o nieujawnianie jego wizerunku

Przed Biedroną - Ewunia i Aniela, obok doktora Janusa - Franka i Agna. Niestety imion (nicków) trzech pań obok Shpeelki oraz pani nad Filipem (wnukiem Fiony) nie pamiętam  No jest i jeszcze Karol przed Filipem smile
Na zdjęciu brakuje jeszcze Kasi_26 z mężem i fajniutką, rezolutną córeczką Emilką.

Cytat od: ella
No i Pablo nasz kochany taki sympatyczny! Od poczatku to wiedzialam
Dzięki
« Ostatnia zmiana: 10-02-2011, 13:34 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #87 : 17-09-2008, 07:43 »

   Dzięki Ellu! Specjalne podziękowanie kieruję też do Pabla, Jokera, Kuby7, Bibi, Biedronki, Martynki - za pomoc w zorganizowaniu ogniska.
   Przepraszam za spóźniony refleks, ale to chyba przez te tłuszcze i rozgotowaną kaszę gryczaną, na dodatek - prażoną" (tu nie pomogła moja interwencja w korekcie jadłospisu).

Dodano

   Dzięki za dobre rady od atrakcyjnej Loret (zapomnieliśmy odtańczyć flamenco).
   Smutno mi, że nie dotarła moja młodsza siostra - Cizia-Biosłanka, czyli Kazof, na hospitację, ale czułem ją obecną duchem na zlocie. Telepatia działa u nas w dwie strony... smile
« Ostatnia zmiana: 04-11-2011, 13:43 wysłane przez Zibi » Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #88 : 17-09-2008, 10:56 »

   Ja, już czuję klimat polskiej grochówki poligonowej, bowiem na hasło: "groch" - reaguje Biedronka a w nocy - Ćma.
   No, za kilka miesięcy, już prawie nikt nie powie, że to było danie "odrzutowe"... Pomysł przedni i jeszcze będą kolejne pomysły tego typu smile.
   Masz rację Grażynko, "Biosłanka" - się źle kojarzy, a ja nie zwracałem na to uwagi wcześniej, choć na samym początku, zdaje się że też wspominałem o tym skojarzeniu do polityków.
   Teraz wiem, czemu byli tacy niekoniecznie mili dla nas w Ustroniu. Z uporem maniaka, myliłem nazwisko kierownika: zamiast Kielkowski, zwracałem się do niego - Kleczkowski, i chyba wbiłem nam przez to "samobója"...
« Ostatnia zmiana: 04-11-2011, 13:38 wysłane przez Zibi » Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #89 : 17-09-2008, 11:03 »

Tak, groch już chyba do końca mi będzie na tym forum i w życiu towarzyszył, choć tam zajadałyśmy się michą soczewicy, już wiem, o co takie boje z grochem (pierwszy raz jadłam soczewicę a ciągle słyszę, że taka dobra) i powiem szczerze, że nasz groch bardziej mi smakuje, a soczewica jedynie co to łatwiej ją przygotować, także jak dla mnie groch konkurencji nie ma.
No i wydało się, żem Ciemobrona msn-wink ale Ty też Ciem (Ciemozibi), wszak Ty też debatowałeś do prawie 2 w nocy na korytarzu. smile

Dodano

Byli tacy, ponieważ byli nieprofesjonalni i tyle. Noża nawet nie chcieli pożyczyć a w nocy obiecanego "24 h na dobę wrzątku" nie było, po co piszą że jest, skoro nie ma.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Aniela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 73
MO: 11-01-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #90 : 17-09-2008, 23:20 »

Jestem bardzo wdzięczna organizatorom Zlotu za to, że mogłam uczestniczyć w tak fajnej imprezie. Wiele się dowiedziałam, poznałam wspaniałych, życzliwych ludzi. Dziękuję Mistrzowi i doktorowi Janusowi; bez Nich, w kwestii zdrowia  błądziłabym dalej.
Zapisane
Gunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-05-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #91 : 18-09-2008, 08:09 »

O tak, też się często zastanawiam, jakby wyglądało moje życie i moich najbliższych, gdyby nie nasi Eksperci. Dzięki nim wiem, że jestem na właściwym torze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zapisane
Aniela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 73
MO: 11-01-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #92 : 18-09-2008, 08:42 »

Dowiedzieliśmy się też, że będą nowe książki: Doktora Janusa - z uwzględnieniem m. inn. sugestii forumowiczów, no i Mistrza - trzeci tom "Zdrowia na własne życzenie" - o bioenergioterapii. Chyba nic nie pokręciłam? Cieszę się, a ze starego forum pamiętam nawet zapowiadany tytuł trzeciego tomu, ale nie wiem, czy jest aktualny.
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #93 : 19-09-2008, 17:01 »

I jeszcze fotki od Franki:
Kod:
http://Pablo2525.fotosik.pl/albumy/508219.html
Zapisane
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #94 : 19-09-2008, 20:05 »

Jest to krótki filmik  amatorski i spontaniczny (nie przypuszczałam, że będę nagrywać).
Jest to sobota rano podczas śniadanka. Paru osób jeszcze nie ma.

Jeżeli naruszam Państwa prywatność to proszę Admina Pablo lub Moderatorów o usunięcie tego linka.
Kod:
 http://pl.youtube.com/watch?v=p8ujJCj1FWQ 
Zapisane
Kasia_26
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.06.2008
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #95 : 20-09-2008, 10:13 »

Filmik fajniutki! Można sobie utrwalić, kto jest kim. Właśnie go obejrzałam z Emilką. Jej komentarz:"Mamo, ja chcę jeszcze do tej komnaty", co oznacza, że jej na zlocie również się podobało. Szczególnie ta komnata, gdzie jedliśmy.  msn-wink
Zapisane

"Szczęście w życiu zaczyna się od uspokojenia umysłu."
Cycero
Kasia_26
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.06.2008
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #96 : 20-09-2008, 10:46 »

Ona tak cały czas Mistrzu. Mowy nie ma o tym, żeby minutę usiedziała spokojnie. Chciała przynieść Doktorowi jajko , ale jak zobaczyła Pana to cofnęła. Szkoda, że nie siedział Pan z nami przy stole, bo mogłabym choć raz zjeść bez nerwów i pospiechu.
Zapisane

"Szczęście w życiu zaczyna się od uspokojenia umysłu."
Cycero
hajdi
« Odpowiedz #97 : 20-09-2008, 22:27 »

Cytat od: "Kasia_26"
Chciała przynieść Doktorowi jajko , ale jak zobaczyła Pana to cofnęła. Szkoda, że nie siedział Pan z nami przy stole, bo mogłabym choć raz zjeść bez nerwów i pospiechu.

A co to? Mistrz postrach kotów?  
Zapisane
Kasia_26
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.06.2008
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #98 : 21-09-2008, 09:35 »

Mistrz wygląda znakomicie, ale moje kocię przestraszyło się długich włosów  smile
Zapisane

"Szczęście w życiu zaczyna się od uspokojenia umysłu."
Cycero
ella
« Odpowiedz #99 : 21-09-2008, 21:16 »

Cytat od: Agna
Jest to krótki filmik amatorski i spontaniczny
Świetnie, że nagrałaś! To coś na żywo smile Łatwiej zapamiętać who is who smile, choć nie wszystkie osoby słychać wyraźnie.
Jest pamiątka do albumu
« Ostatnia zmiana: 14-11-2009, 18:37 wysłane przez Solan » Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!