Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czyraki i po czyrakach  (Przeczytany 10416 razy)
Grażyna
« : 12-08-2008, 13:32 »

Właśnie sobie uświadomiłam, że lato się kończy, a ja ani razu nie miałam tego paskudztwa. Zaczęło się kilka lat temu od wysiewu małych czyraków pod pachą. Skojarzyłam to z dezodorantem w kulce, odstawiłam.
Jednak zaczęłam wtedy pić miksturkę Pana Słoneckiego, przemywać alocitem, wtedy pod pachą się uspokoiło i następnie pojawiły się dwa czyraki większe na udzie blisko pachwiny. Jeszcze ubiegłego lata odnowiły się, przemywałam alocitem, stosowałam maść ichtiolową grubą warstwą. Kłopotliwe. W tym roku ani nic!
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #1 : 12-08-2008, 14:38 »

Witaj Grazynko
 Chyba nie chcesz napisac, ze za nimi tesknisz........ msn-wink
Zapisane
Tereska
« Odpowiedz #2 : 25-08-2008, 22:44 »

Grażynko, cieszę się z Tobą.
To cudowne uczucie "nie mieć dawnych dolegliwości"
Ja jestem propagatorem mikstury wśród znajomych, ale jestem też propagatorem zdrowego odżywiania i w ogóle stylu bycia.
Przebywanie na łonie natury to też coś co propaguję. Człowiek zatracił ten kontakt, a ja uważam, że dla zdowia jeden z ważniejszych...

Czytałam Twoje posty w szczególności dotyczące homeopatii i nie tylko popieram tę wiedzę, ale cieszę się, że są ludzie, którzy bliżej zajmują się tym tematem.

pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!