Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:17 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Ma¶æ z wit. A bez s³owa ochronna  (Przeczytany 70969 razy)
Shpeelka
« : 12-08-2008, 13:26 »

Cytat od: "Gra¿yna"
ostatnio Mistrz podaje na forum, ¿e bez s³owa "ochronna

Oj to cos nowego, bo ja caly czas kupowalam wlasnie te z napisem "ochronna", myslac,ze wlasnie te Mistrz zaleca. Cos sie zmienilo?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 12-08-2008, 16:29 »

Ale mieszacie! Szkoda gadaæ! Ma¶æ ochronn± z witamin± A u¿ywamy jako krem, bo do¶æ przyjemnie pachnie. Ma¶æ z witamin± A jest typow± ma¶ci±.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Mika
« Odpowiedz #2 : 23-09-2008, 03:02 »

Drogie kolezanki, czy ta masc nadaje sie rowniez pod oczy i na powieki?
Pan Slonecki pisal o bardzo pozytywnych wlasciwosciach przeciwzmarszczkowych stad moje pytanie.
Dotad smarowalam twarz i szyje jednym kremem a oczy drugim.
Czy ktoras z Was ma jakas dobra rade ?
Zapisane
taszczyk
« Odpowiedz #3 : 23-09-2008, 09:19 »

Bardzo dobry jest krem pod oczy z linii Pharmaceris do cery wra¿liwej. Jest delikatny, szybko sie wchlania, nie podra¿nia powiek i nie szczypie w oczy. Tlusta ma¶æ z wit. A raczej sie do smarowania pod oczy nie nadaje.
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #4 : 23-09-2008, 10:55 »

Ja smauje cala twarz, dekolt, szyje grubo mascia ochronna z wit A. Chwilke odczekuje nastepnie scieram nadmiar wacikiem lub papierem miekkim. Skora jest rewelacyjna i nie zauwazylam by mi masc podrazniala oczy. Mowie jednak o tej ochronnej n0o i kazdy ma inna skore.Czesto tez robie taki kompres tj wymaczam nogi w goracej wodzie, czasem uzywam pumexu. Nastepnie nakladam gruba warstwe masci na stopy i zakladam skarpetki. Wedlug mnie nie ma nic lepszego. Pomyslec, ze ludzie wydaja kokosy na rozne "unowoczesnione" kosmetyki, osobne do rak, do twarzy, do stop, do oczu itp. Ja masc stosuje doslownie do wszystkiego.
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #5 : 23-09-2008, 11:19 »

Cytat od: "Shpeelka"
Ja masc stosuje doslownie do wszystkiego.

U mnie te¿ sporo jej schodzi.
Pan Józef zrobi³ Hasco-Lekowi niez³± reklamê i przysporzy³ zysków. Mo¿e mogliby sie do³o¿yæ do utrzymania serwera?  msn-wink
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Sk±d: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 386

« Odpowiedz #6 : 23-09-2008, 11:52 »

Cytat od: "Shpeelka"
Ja smauje cala twarz, dekolt, szyje grubo mascia ochronna z wit A. Chwilke odczekuje nastepnie scieram nadmiar wacikiem lub papierem miekkim.

Ja te¿ naughty

Cytat od: "hajdi"
Mo¿e mogliby sie do³o¿yæ do utrzymania serwera?

Muszê do nich napisaæ
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #7 : 23-09-2008, 12:17 »

Dla mnie ta ma¶æ to podstawa kosmetyków,smarujê siê ni± codziennie,i scieram papierowym recznikiem,twarz jest delikatna,aksamitna, wyrzuci³am wszystkie balsamy ,skupiam siê na peelingu z kawy i ostatnio wprowadzi³am oliwê z oliwek do nat³uszczania cia³a,potem sp³ukuje ciep³ym prysznicem i wycieram do sucha.Rewelacja !Niech zyje ma¶æ ochronna z wit A.smile
Wcieram te¿ ma¶æ w paznokcie ,i mam naprawdê mocne ,co jest tym bardziej dziwne ,¿e nigdy nie uda³o mi siê zapu¶ciæ,zaraz mi sie ³ama³y.
Zapisane
taszczyk
« Odpowiedz #8 : 23-09-2008, 12:59 »

Owszem masc dobrze nat³uszcza paznokcie, sama czasem jej do tego uzywam, ale przeciez dzieki niej paznokcie nie stan± siê mocniejsze i mniej ³amliwe. TO byloby zbyt proste. Przecie¿ stan naszych wlosów, skóry i paznokci zale¿y od stanu organizmu, a nie od ma¶ci, któr± siê smarujemy.
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #9 : 23-09-2008, 13:26 »

Pewnie tak ,ale pijê juz prawie dwa lata Mo,stosuje sie do porad ,które tutaj na forum s± serwowane,za¿ywam kelp,czasem detox,i oczywi¶cie ma¶æ z wit.A ,wiêc teraz juz wiesz ,ze to nie tylko ma¶æ.Ale mysla³am ,ze to oczywisyte.
Zapisane
Mika
« Odpowiedz #10 : 27-09-2008, 02:06 »

Cytat od: "Pablo"


Cytat od: "hajdi"
Mo¿e mogliby sie do³o¿yæ do utrzymania serwera?

Muszê do nich napisaæ
 

Pablo, jak najbardziej powinienies napisac do producentow wymienionych w ksiazkach i na tym forum. Przeciez to czysta reklama!
Ja sama wlasnie "strzelilam" zamowienie na kilka produktow Vision , czy Walmark. A co dopiero gdy wszyscy kupuja produkty wymienione w ksiazkach i forum !  smile


Drogie kolezanki dziekuje Wam slicznie za pomoc smile

Grazyna, wlasnie robie liste na paczke, wiec szukam co jeszcze dorzucic smile
Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomo¶ci: 1.096

« Odpowiedz #11 : 28-09-2008, 00:30 »

Cytat od: "Pablo"
Cytat od: "Shpeelka"
Ja smauje cala twarz, dekolt, szyje grubo mascia ochronna z wit A. Chwilke odczekuje nastepnie scieram nadmiar wacikiem lub papierem miekkim.

Ja te¿ naughty

Cytat od: "hajdi"
Mo¿e mogliby sie do³o¿yæ do utrzymania serwera?

Muszê do nich napisaæ

Pablo, w zwi±zku z masowym zu¿ywaniem w naszych domach tej ma¶ci, mo¿e przy okazji zapytaj o jakie¶ opakowania kube³kowe kilogramowe czy litrowe msn-wink    biggrin
Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie z³amie, wzmocni mnie"
iwonka olsztyn
« Odpowiedz #12 : 12-10-2008, 18:25 »

Ma¶æ ochronna z wit. A jest naprawdê fantastyczna!
Od dawna próbowa³am przekonaæ córki, ¿e aby zadbaæ o d³onie nale¿y stosowaæ przede wszystkim tê ma¶æ. Nie wierzy³y, próbowa³y wszelkich wynalazków... Na rynku dostêpne jest multum ró¿nych kremów, ale ¿adne nie by³y wystarczaj±co dobre.
Wreszcie da³y siê namówiæ i teraz, kiedy tylko zaczynaj± siê pierwsze mrozy (w dodatku obie córki nie nosz± rêkawiczek!), same lec± do apteki po tê ma¶æ  smile
Zapisane
Mika
« Odpowiedz #13 : 19-10-2008, 04:07 »

Cytat od: "Gra¿yna"
A ksi±¿ki Wydawnictwa masz wszystkie? Popro¶, ¿eby Ci kupili ksi±¿kê Jerzego Maslanky'ego "Od lekarza do grabarza". Muszê o niej napisaæ, ale nie przy kremach


Tak tak, od ksiazek zaczelam smile One przyszly jako pierwsze smile
Poprosze tez o te ksiazke, o ktorej piszesz.
Koncze wlasnie pierwsza tubke masci i chyba zaczne wcierac tez we wlosy smile
Po tych zabiegach licze rzecz jasna, ze znow mnie zaczna prosic o pokazanie dokumentu, ze jestem pelnoletnia    
Grazyna, slicznie dziekuje Ci za pomoc.
Zapisane
Lucy
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 15-12-2006
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 299

« Odpowiedz #14 : 19-10-2008, 10:30 »

Wprawdzie ja nie Gra¿ynka, ale odpowiadam - JA TAK ROBIÊ.
W³osy bardzo siê wzmocni³y.

Co do kremów. Stosujê krem brzozowy z zawarto¶ci± betuliny, produkcji SYLVECO. Mo¿na o nim poczytaæ na www.sylveco.pl
l
Zapisane

Wyimaginowane dolegliwo¶ci s± nieuleczalne.
Biedrona
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomo¶ci: 978

« Odpowiedz #15 : 26-10-2008, 11:46 »

Szczypior, to, co ma wypa¶æ i tak wypadnie. Chodzi³o chyba Gra¿ynie o to, ¿e jak siê przesadzi, to skóra bêdzie za bardzo przet³uszczona i zbyt d³ugo, a taka do¶æ ciê¿ko oddycha...i w³osy wypadaj±. Je¶li mo¿esz, to lepiej trzymaj przez godzinê... Mistrz pisa³ te¿ na forum profilaktycznym o olejku rokitnikowym, zobacz sobie.http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=140.0

Do tematu:
Szuka³am ma¶ci z wit. A bez s³owa ochronna. Zwiedzi³am wszystkie apteki w mie¶cie. Wszêdzie zdziwienie i us³ysza³am nawet, ¿e w ogóle takiej nie ma!!! Jest tylko "krem z wit. A" w pude³eczku. Kto¶ dorwa³ kiedy¶ t± s³ynn± ma¶æ z wit A bez s³owa ochronna?
« Ostatnia zmiana: 26-10-2008, 11:47 wys³ane przez biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
KaZof
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomo¶ci: 1.096

« Odpowiedz #16 : 26-10-2008, 13:13 »

np. z Laboratorium Galenowego OLSZTYN:
http://www.labgal.com.pl/
(w lekach gotowych poz.14 oraz w "informacjach dla pacjenta" w prawej górnej kolumnie w ¶rodku "kliknij"),  smile
Pozdrawianki,
« Ostatnia zmiana: 26-10-2008, 13:16 wys³ane przez kazof » Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie z³amie, wzmocni mnie"
Biedrona
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomo¶ci: 978

« Odpowiedz #17 : 26-10-2008, 18:15 »

Dziêki Kasiu smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
jagooda
« Odpowiedz #18 : 30-10-2008, 12:55 »

Jest jeszcze ma¶æ z vit.A firmy farmina z Krakowa www.farmina.pl Hasco do kupienia tylko w ma³ych tubkach
Zapisane
kroko
« Odpowiedz #19 : 21-12-2008, 22:54 »

Czy ta ma¶æ mo¿e wysuszaæ skórê? (pytanie o ma¶ci z wit. A ogó³em)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!