Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapalenie pęcherza po raz kolejny  (Przeczytany 55953 razy)
Ludka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2009
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #60 : 05-06-2014, 09:42 »

Niestety nie mogę sobie poradzić z wiecznym zapaleniem pęcherza. Taki chroniczny stan mam już od ponad 16 lat. Początkowo były wieczne wizyty u urologa, liczne badania i antybiotyki. Na szczęście pewnego razu trafiłam na to forum i przez chwilę było jakby lepiej: MO, dieta, kuracja na drogi moczowe. W momencie jak odstawiałam zioła zaczynało sie na nowo, wtedy czasem musiałam pomóc sobie Furaginą. Zdarzało się to 2- 3 razy do roku. W pewnym momencie coś sie popsuło! Parę dni bez Furaginy i wszystko zaczyna się na nowo. W tej chwili jestem już chyba uzależniona od tego leku,  nawet gdy go biorę to nie jest idealnie. Do lekarza boję się  iść, bo znowu będzie antybiotyk i znowu wszystko od początku.
 Nie wiem dlaczego tak się porobiło, co robię źle?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #61 : 05-06-2014, 09:51 »

Jako bioenergoterapeuta, w takich wypadkach polecam bioenergoterapię.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Ludka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2009
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #62 : 05-06-2014, 09:59 »

Nie mieszkam w Polsce, trudno mi tutaj kogoś dobrego znaleźć. Być może w czasie urlopu poszukam bioenergoterapeuty, ale to dopiero za 2 miesiące!
Zapisane
Boniaszewski
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33
MO: 1.04.2013
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #63 : 14-11-2018, 08:28 »

Mieszankę oczyszczającą drogi moczowe pierwszy raz zacząłem pić w 2015 roku, ponieważ kilka razy odczułem lekkie pieczenie/szczypanie cewki po oddaniu moczu. Po paru miesiącach (przez wakacyjne wyjazdy) zaniechałem jej picia. W grudniu 2017 roku miałem usuwany ząb i brałem antybiotyk. Nie wiem czy to przez niego czy to zbieg okoliczności, ale dosłownie dwa-trzy dni po pierwszej dawce znowu odczułem lekkie pieczenie cewki po oddaniu moczu (zacząłem natychmiast pić mieszankę), a po paru dniach zapalenie pęcherza uderzyło mnie z taką siłą, że przez cały dzień nie byłem w stanie wstać w łóżka, miałem wysoką gorączkę, a przy oddawaniu moczu odczuwałem potworny ból. Tak się złożyło, że następnego dnia zaczynałem nową prace i wziąłem furagine (przez 5 dni). Co prawda pozbierałem się szybko i objawy zniknęły, ale wróciły z taką samą siłą po dwóch tygodniach. Od tamtego czasu (czyli od stycznia, a mamy połowę listopada) mam praktycznie codziennie rano (śpię koło 7-8 godzin, więc przez tyle czasu mój pęcherz nie jest opróżniany) ten sam problem - oddaję mocz i czuję szczypanie cewki. Na początku roku mocz codziennie rano strasznie cuchnął i miał ciemny kolor, potem te objawy ustały, ale szczypanie pozostało. Niestety w październiku, oraz tydzień temu zdarzyły się dni, że odczuwałem mocny ból przy oddawaniu moczu i silne parcie na pęcherz, jednak objawy przechodziły w parę godzin. Mieszankę piję przez cały ten czas według zaleceń, ale zaczynam odczuwać powoli zaniepokojenie. Został mi już tylko miesiąc kuracji, a objawy nie ustają, a ostatnio jakby zaczęły się nasilać. Czy uważacie, że powinienem przedsięwziąć jakieś inne kroki (zrobić badanie moczu, bioenergoterapeuta) czy mimo wszystko są to dobre objawy i cierpliwie czekać do końca kuracji?
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #64 : 14-11-2018, 15:21 »

Z takim ostrym stanem zapalnym bym się nie męczył na Twoim miejscu, tylko pojechał do Mistrza do Strzelec Opolskich. Będziesz od ręki wiedział o co chodzi, jak poważny jest stan i jak długo może zająć leczenie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!