Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 13:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapalenie skóry  (Przeczytany 4305 razy)
twister
« : 10-09-2008, 20:58 »

Witajcie,

Kilka czerwonych ognisk na skórze to jeden z powodów rozpoczęcia kuracji za pomocą MO. Piję ją od dwóch miesięcy. Od jakiegoś czasu zmiany te są dość silnie zaognione. Z tego powodu trochę się niepokoję, bo nie prowadzę w tym momencie innego leczenia w tym kierunku. Tłumaczę sobie, że organizm jest w trakcie oczyszczania i takie objawy są dobrymi oznakami zdrowienia. Zastanawiam się jednak, czy nie warto jednak miejscowo zastosować jakiejś maści (np. clotrimazolum) lub innej dodatkowej metody.
Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam,
Twister
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 11-09-2008, 08:51 »

Przerwanie ciągłości skóry zawsze należny leczyć miejscowo, ponieważ stawi ono pierwotne źródło zarówno zakażenia, jak i wnikanie toksyn. Na początek polecam alocit stosowany 3-4 razy dziennie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
twister
« Odpowiedz #2 : 11-09-2008, 17:26 »

Dokładnie to robię. Wprawdzie nie 3-4 razy dziennie, bo nie mam takiej możliwości, ale staram się przemywać te zmiany alocitem przynajmniej rano i wieczorem. Od kilku dni wprowadziłem również do diety koktajle owocowe z błonnikiem. Co jeszcze mogę w takiej sytuacji zrobić?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!