Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 06:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Życie ludzkie nic nie warte !  (Przeczytany 22269 razy)
kerstink
« Odpowiedz #20 : 27-09-2008, 22:30 »

Cytat od: Mistrz
Cytat od: "kerstink"
Mam tego nie robic, bo ktos chce na tym zarabiac ?
Mógłby Pan zastanowić się, co jest napisane, zamiast pieprzyć od rzeczy. Ma Pan jakieś ograniczenia umysłowe? Gdzie ja napisałem, że nie należy kupować rzeczy, na których ktoś chce zarobić?


Dla mnie wiele ma wspolnego produkcja rzeczy produkujacych kolejne choroby i zysk z biznesu - w zasadzie to jedno i to samo. To co Pan nazywa 'pieprzeniem' to moja interpretacja tego co Pan napisal.  

Cytat od: Mistrz

Cytat od: "kerstink"
Powyzsza wypowiedz Mistrza mozna zle zrozumiec, no bo co jest zlego w tym, ze wypije sie ziola na lepsza prace watroby ?
Trzeba mieć dużo złej woli, by moją wypowiedź źle zrozumieć. Jest dużo złego w tym, że wypije się zioła na "lepszą pracę wątroby" jako suplement (dodatek) do diety, ponieważ wówczas można jeść badziewie i poprzez sztuczną stymulację pracy wątroby nie odczuwać objawów takiego postępowania. Akurat w telewizji leci reklama zachęcająca do jedzenia lodów czy jakichś kremów dzięki tabletce verdin poprawiającej pracę wątroby. Reklama nawołuje, że nie ma w tym nic złego, że możesz zjeść więcej, ale zjedz verdin i... w porządku. Nie jest to rzecz jasna zakazane, tak samo jak jedzenie muchomorów, ale należy liczyć się z tym, że osoby tak postępujące w pełni zasługują na swoje choroby! I dobrze im tak, bo to są niereformowalne buraki!


Co do zlej woli to Pan przesadza. Powyzszy przyklad - to faktycznie glupota zjesc ziola tylko po to, zeby moc jesc badziewie. Mimo to ziola - ktore tez sa suplementami diety i coraz czesciej taki napis sie pojawia - od dawna sa w naturalnej diecie czlowieka i uwazam, ze nadal powinne byc, wszystko jedno, czy nazywaja sie suplementem czy lekiem.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 27-09-2008, 22:51 »

Cytat od: "kerstink"
ziola - ktore tez sa suplementami diety i coraz czesciej taki napis sie pojawia - od dawna sa w naturalnej diecie czlowieka
No jasne. Im częściej się pojawia, tym bardziej jest wiarygodny!


Cytat od: "kerstink"
od dawna sa w naturalnej diecie czlowieka i uwazam, ze nadal powinne byc, wszystko jedno, czy nazywaja sie suplementem czy lekiem.
Oczywiście. Skoro przyczyną chorób jest niedobór w organizmie leków, to najlepiej profilaktycznie...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mini62
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 21-01-2007
Wiadomości: 24

« Odpowiedz #22 : 28-09-2008, 12:56 »

Cytat od: "Zibi"
Chodzi o to, że celowo leki, paraleki, czy zioła nazywają się suplementami, aby zachęcić ludzi do zakupu, który odbywa się bez recepty, jest ogólnie dostępny, bez konsultacji z "białą śmiercią" itd.(Polska ma I miejsce w tych zakupach), a chorych zamiast ubywać, to ich przybywa, i na choroby, których Fabryka Chorób nie może zdiagnozować, podając w konsekwencji klientowi, którego wcześniej wyprodukowała wraz z tą chorobą/chorobami, że jest statystycznym pechowcem i choruje z przyczyn idiopatycznych. Na tę nazwę sobie ten klient zasłużył i na swoje dalsze leczenie tych przyczyn, tylko jest taka kwestia, że po tym leczeniu już klient zapada na kolejną chorobę, np. na Parkinsonizm, czy raka wątroby, a od czego? Od leczenia przyczyn idiopatycznych, i tak nieznane przyczyny stają się znane

Zibi super to streściłeś.
Ja zauważam tylko jej dynamiczny rozwój (F CH).
Powstaje coraz więcej wydziałów i przejmowane są nowe zakłady działające w ramach koncernu. msn-wink
Zapisane

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!