Niemedyczne forum zdrowia
19-08-2022, 18:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 112   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znów te szczepienia  (Przeczytany 975256 razy)
Edyta_dkm
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wiadomości: 53

« Odpowiedz #1000 : 30-04-2011, 12:13 »

Otrzymałam wezwanie do Sanepidu, celem złożenia wyjaśnień dlaczego przerwałam szczepienia u dzieci. No, zobaczymy jakie będzie ich następne posunięcie.
« Ostatnia zmiana: 30-04-2011, 12:48 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Elwira
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 34

WWW
« Odpowiedz #1001 : 30-04-2011, 19:53 »

Edyta, konkretne podpowiedzi jak sobie poradzić znajdziesz na www.szczepienia.org.pl
Cytat
A to jakaś tajemnica odnośnie innych form działania?
Zapraszam do lektury statutu na www.stopnop.pl
Zapisane

Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1002 : 30-04-2011, 23:13 »

Otrzymałam wezwanie do Sanepidu, celem złożenia wyjaśnień dlaczego przerwałam szczepienia u dzieci. No, zobaczymy jakie będzie ich następne posunięcie.

A dokładnie jak sformuowali "zaproszenie"?
Zapisane
Edyta_dkm
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wiadomości: 53

« Odpowiedz #1003 : 01-05-2011, 21:25 »

Zaproszenie brzmi "zgodniez art.5 Ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnychz dnia 5.12.2008 Dz. U. Nr. 234 poz. 1570 oraz na podstawie art.116 paragraf 1  punkt 1  Kodeksu Wykroczeń nakazuje pilnie zgłosić się do ... w celu złożenia wyjaśnień w związku  z przerwaniem szczepień zgodnie zPSO u dzieci."
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1004 : 01-05-2011, 22:10 »

 
Art. 116 nie odnosi się do kalendarza szczepień dzieci zdrowych. Chodzi w nim o osoby chore, podejrzane o zarażenie i nosicieli. Przed podaniem szczepionki z kalendarza szczepień dziecko MUSI być zbadane i MUSI być zdrowe. Chorego dziecka szczepić nie wolno, a choroba zakaźna jest już bezwzględnym przeciwwskazaniem do szczepień.
Z tego co mi wiadomo, nie wolno również wydawać obowiązkowych zarządzeń leczniczych dla ludzi poza stanem epidemii. Każda procedura medyczna MUSI być poprzedzona świadomą zgodą pacjenta poinformowanego o oczekiwanych korzyściach leczniczych i możliwych skutkach ubocznych.
Przepisy dotyczące działań w czasie epidemii można stosować WYŁĄCZNIE w czasie epidemii. (Stan epidemii musi zostać ogłoszony, trwa do jego odwołania)

„Art. 116. § 1. Kto, wiedząc o tym, że:
1.   jest chory na gruźlicę, chorobę weneryczną lub inną chorobę zakaźną albo podejrzany o tę chorobę,
2.   styka się z chorym na chorobę określoną w punkcie 1 lub z podejrzanym o to, że jest chory na gruźlicę lub inną chorobę zakaźną,
3.   jest nosicielem zarazków choroby określonej w punkcie 1 lub podejrzanym o nosicielstwo,
nie przestrzega nakazów lub zakazów zawartych w przepisach o zapobieganiu tym chorobom lub o ich zwalczaniu albo nie przestrzega wskazań lub zarządzeń leczniczych wydanych na podstawie tych przepisów przez organy służby zdrowia,
podlega karze grzywny albo karze nagany.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto sprawując pieczę nad osobą małoletnią lub bezradną, nie dopełnia obowiązku spowodowania, aby osoba ta zastosowała się do określonych w § 1 nakazów, zakazów, wskazań lub zarządzeń leczniczych.”

USTAWA  z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
(Dz. U. z dnia 30 grudnia 2008 r.)
(Całą masz tutaj:  http://www.abc.com.pl/serwis/du/2008/1570.htm )
Zawiera Rozdział 9  w którym określa Przepisy karne jakie mogą być w związku z nią stosowane oraz określa osoby, wobec których stosuje się kary. Ustawodawca nie przewiduje w nim możliwości karania rodziców za odmowę szczepień z kalendarza szczepień ani żadnej innej formy przymuszania.
W związku z tym brak podstaw prawnych do stosowania przymusu, kar oraz grzywien wobec rodziców odmawiających ww. szczepień.

Zapoznałaś się z  ROZPORZĄDZENIEM  MINISTRA ZDROWIA  z dnia 21 grudnia 2010 r.
w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich rozpoznawania
(Całość tutaj:
http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=m491&ms=&ml=pl&mi=96&mx=0&mt=&my=9&ma=016570 )
Kierując się wyłącznym dobrem dziecka zapoznałaś się również z treścią ulotek dołączonych do proponowanych szczepień przez ich producentów i wzięłaś pod uwagę wymienione tam możliwe działania niepożądane.
Zamierzasz zaszczepić dziecko dopiero po przeprowadzeniu wszystkich specjalistycznych badań, które wykluczą powstanie poważnych powikłań oraz poważnego NOP po proponowanych szczepionkach. Uważasz, że to jedyna odpowiedzialna postawa, jaką możesz przyjąć w związku z proponowanymi szczepieniami w trosce o dobro dziecka i wobec (wymienionych przez Ministra Zdrowia i producentów szczepionek) zagrożeń.

« Ostatnia zmiana: 01-05-2011, 23:16 wysłane przez Solan » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1005 : 01-05-2011, 22:13 »

Zapomniałam podać link do Kodeksu Wykroczeń
http://www.psm.pl/vademecum/tachografy/k_wykr.html
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1006 : 04-05-2011, 22:03 »

Kubuś zmarł 2 maja Smutny
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101206/OSTROW/166801069
Zapisane
Elwira
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 34

WWW
« Odpowiedz #1007 : 05-05-2011, 07:50 »

...gdy docierają do mnie takie wiadomości czuję się bezsilna, ale nie zamierzam stać i patrzeć... Chłopiec z Lublina - śmierć w wyniku sepsy 24 godz. po szczepieniu, bliźniaki również z Lublina - powikłania neurologiczne... Ile jeszcze ofiar "odporności populacyjnej"? To są tylko przykłady z mediów, a ile jest takich o których nie wiemy?
Zapisane

Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #1008 : 05-05-2011, 12:25 »

Wiadomość od prof. Majewskiej (Wt 2011-05-03 08:28):

"Witam,
 
Właśnie wrociłam z konferencji dotyczacej autyzmu w USA. Autyzm to najpierw ostra, potem chroniczna encefalopatia poszczepienna, co do tego nie ma już żadnych watpliwosci, bo wszystkie kliniczne objawy i markery autyzmu pokrywają się z objawami oraz fizjopatologią zapalenia mózgu oraz chronicznego zatrucia dzieci toksynami zawartymi w szczepionkach. Potwierdza to rownież chronologia indywidualnego rozwoju autyzmu, najczęściej wkrótce po jakichś szczepieniach.    Dobrze, żeby ktoś przetłumaczył to video dra Stollera i udostępnił je polskim rodzicom, którzy nie znają angielskiego.

http://www.youtube.com/watch?v=BpPW0lV0WbU
 
Z ostatnich badań wynika, że ok. 20% dzieci autystycznych udaje się wyprowadzić z ciężkiego stanu kuracją odtruwajacą i kompensującą niedobory witamin i innych nutrientów, oraz eliminującą gluten i kazeinę, ale nigdy nie stają się one całkowicie "zdrowe", najczęściej pozostaje im ADHD, obsesyjne
zachowania oraz stany niepokoju. Pozostałym dzieciom autystycznym też można trochę pomóc kuracjami odtruwającymi i intensywną terapią. Ponieważ MZ zmusza do szczepień, powinno ono płacić za leczenie poszczepiennego kalectwa dzieci.
 
pozdrawiam
DM"
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #1009 : 05-05-2011, 12:38 »

Wiadomość od prof. Majewskiej:

"28.04.2011
 
Zagrożenia ze strony nowych adjuwantów szczepionek
  
Z danych zebranych w amerykańskiej bazie powikłań pszczepiennnych, VAERS, wynika, że wszystkie szczepionki mogą powodować poważne NOPy i zgony. Poszczepienne choroby neurologiczne zazwyczaj zaczynają się od fazy ostrego zapalenia mózgu (encephalitis), które może kończyć się zgonem (u niemowlęcia śmiercią łóżeczkową, SIDS), może przechodzić w fazę  przewlekłą i kończyć się trwałym upośledzeniem oraz chorobami m.in. takimi jak autyzm, padaczka, ADHD, upośledzeniem umysłowym i innymi zaburzeniami. Rząd USA wypłacił już miliardy $ odszkodowań tysiącom dzieci, które rozwinęły poszczepienne encefalopatie, więc de facto przyznał, że nierzadko zdarzają się one po szczepieniach. Odszkodowania te wypłaca rząd z pieniędzy podatników, natomiast firmy farmaceutyczne kupiły sobie immunitet i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za produkcję toksycznych szczepionek. W Polsce nikt nie ponosi odpowiedzialności za poszczepienne okaleczenia lub zgony dzieci. Z tymi problemami zmagają  się sami rodzice.

Wiele składników szczepionek może powodować jatrogenne zapalenie mózgu. Mogą je wywoływać przedostające się do mózgu toksyczne dodatki do szczepionek, takie jak thimerosal (rtęć), aluminium i inne; albo zawarte w szczepionkach toksyny (szczególnie toksyna krztuśca obecna w  szczepionce DTP); albo zawarte w szczepionkach uaktywnione i mutujące wirsusy (np. w  MMR); albo inne składniki szczepionek (obce wirusy, białka, adjuwanty, zanieczyszczenia), które silnie pobudzają produkcję cytokin zapalnych w mózgu i całym organizmie. Może to mieć tragiczne konsekwencje w postaci chorób degeneracyjnych, autoimmunologicznych, obrzęków mózgu, niedotlenienia i nieodwracalnego uszkodzenia mózgu.  
      
Jakby zbyt mało było okaleczeń  spowodowanych przez dotychczasowe szczepionki, szczepionkowcy niedawno ogłosili z fanfarami na Światowym Kongresie Szczepień (04.2011), że opracowali nowe „wspaniałe” adjuwanty do szczepionek dla noworodków i starszych niemowląt, które wywołają  super silny huragan cytokin zapalnych w ich organizmach. Dzięki temu można będzie podawać noworodkom po kilka lub kilkanaście szczepionek na raz (normalnie ich organizmy są zbyt oporne i nie produkują dostatecznej ilości przeciwciał i cytokin). Najbardziej „obiecujące” adjuwaty to takie, które najsilniej aktywują tzw. receptory TLR (zwłaszcza TLR8), co skutkuje pobudzeniem produkcji cytokin prozapalnych. Wygodnie dla siebie (bądź z ignorancji) szczepinkowcy nie wspominają, że  pobudzenie tych receptorów w mózgu hamuje rozwój neuronów i wręcz je zabija. Razem z rtęcią i aluminium, te nowe adjuwatny stworzą więc mieszankę piorunującą prawdopodobnie dla większości zaszczepionych nią dzieci. Cudem będzie, jeśli jakieś niemowlę zachowa zdrowie (lub ujdzie z życiem) po takich szczepieniach. Szczepionki z tymi adjuwantami mają być kierowane głównie do krajów rozwijających się, więc należy oczekiwać, że pojawią się także w Polsce. Nie można wykluczyć, że już są testowawane gdzieś w naszej części Europy."
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #1010 : 06-05-2011, 15:29 »

Wiadomość od prof. Majewskiej (Cz 2011-05-05 18:17):

"Witam,
Właśnie ukazała się bardzo ważna praca, która wykazuje, że umieralność niemowląt jest wprost proporcjonalna do liczby szczepień. Czyli im wiecej szczepień, tym większa umieralność niemowląt. Praca jest dostępna bezplatnie w tym linku:
http://het.sagepub.com/content/early/2011/05/04/0960327111407644.full.pdf+html
Pozdrawiam
DM"
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #1011 : 10-05-2011, 11:53 »

Wiadomość od prof. Majewskiej [Pn 2011-05-09 18:36]:

"Witam Państwa,
 
Właśnie ukazały się wyniki koreańsko-amerykańskiego badania, w którym zbadano (na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez rodziców i nauczycieli) występowanie autyzmu w populacji ponad 50 tysięcy dzieci szkolnych w Seulu. Wyniki badania wskazują, że na autyzm cierpi tam 1 dziecko na 38, czyli 2,6%. To pokazuje, że powszechnie przyjmowane dane o częstości występowania autyzmu - ok. 1% - są zaniżone, bo zazwyczaj liczy się tylko dzieci formalnie zdiazgnozowane. W Korei zdiazgnozowanych było tylko ok. 20% dzieci autystycznych, z różnych względów. To znaczy, że częstość występowania autyzmu wsród chłopców wynosi tam ok. 4,2% (czyli ok. 1 na 25).
 
Prawdopodobnie w USA i w Polsce jest podobnie, gdyż Korea ma zblizony kalendarz szczepień do polskiego czy amerykańskiego (i też stosuje bardzo toksyczny Euvax własnej produkcji). Jeśli dodamy to tego liczby dzieci z ADHD (ok. 13% chlopców), upośledzonych umysłowo (2,5%) oraz liczby dzieci z innymi chorobami neurologicznymi, to wychodzi, że ok. 20% chłopców (trochę mniej dziewcząt) jest dziś uszkodzonych neurologicznie (ten odsetek stale rosnie). Te szacunki zgadzają się obserwacjami nauczycieli. To znaczy, że ludzkość w szybkim tempie się degeneruje. Aż strach pomyśleć, jak będą wyglądać przyszłe społeczeństwa, gdzie wiekszość ludzi będzie chorych umysłowo i neurologicznie. To są bez wątpienia rezultaty masowych szczepień coraz bardziej toksycznymi szczepionkami. Podsumowując, ludzkość ulega szybkiej de-ewolucji, czyli biologicznemu regresowi, wskutek działań przemyslu szczepionkowego i medycznego oraz ich urzędowych lobbystów.  
 
http://www.cnn.com/2011/HEALTH/05/09/autism.study/?hpt=T2
http://www.medscape.com/viewarticle/704919_13
 
Pozdrawiam
DM"

Zapisane
Elwira
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 34

WWW
« Odpowiedz #1012 : 11-05-2011, 00:39 »

Cytat
My wykonujemy ogromną robotę i ze szczepieniami i nie tylko ze szczepieniami i doprowadzimy do konfrontacji z waszym ruchem.
Wielkie dzięki za szerzenie wiedzy o zdrowiu  notworthy. Może jednak zamiast konfrontacji współpraca, wyjdzie to naszym dzieciom na zdrowie, a i rodzicom będzie łatwiej podjąć właściwą decyzję.
Dziękuję za te słowa rozsądku i ponawiam zapytanie o współpracę. Więcej nas łączy niż dzieli, a ostateczny cel mamy wspólny. Co do obranej drogi będą na nią mieli wpływ członkowie stowarzyszenia.
Zapisane

Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #1013 : 11-05-2011, 14:40 »

Wiadomość od prof. Majewskiej [Wt 2011-05-10 22:59]:

Rodzice amerykańskich okaleczonych przez szczepionki dzieci walczą o odszkodowania od rządu, który zmusza do szczepień. Rząd polski też musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Polscy rodzice potrzebują wsparcia mądrych, humanitarnych prawników.  
 
http://www.ustream.tv/channel/ebcala?rmalang=en_US
 
http://www.ageofautism.com/2011/05/remember-kimberly-vaccine-injury-compensation-program-awardee.html
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.301

WWW
« Odpowiedz #1014 : 11-05-2011, 20:38 »

Zaczyna się kolejna nagonka.

Dr Paweł Grzesiowski z Fundacji "Instytut Profilaktyki Zakażeń” uważa, że w naszym kraju większe zagrożenie stwarzają zakażenia, przeciwko którym szczepienia są jedynie zalecane. Jako przykład podał ospę wietrzną. - W ubiegłym roku mieliśmy rekordową liczbę aż 180 tys. przypadków tej choroby, o 40 tys. więcej niż w 2009 r. Obawiam się, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej tych zakażeń, bo dobrowolnie przeciwko ospie wietrznej co roku szczepionych jest jedynie 10 tys. dzieci - powiedział w rozmowie z PAP.

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

- Zalecamy, by w Polsce wprowadzono obowiązkowe szczepienia wszystkich dzieci do 2. roku życia przeciwko pneumokokom – oświadczyła dr hab. Teresa Jackowska, członek Zespołu Ekspertów ds. Programu Szczepień Ochronnych. Jej zdaniem, wkrótce będą one koniecznością, gdyż wzrasta oporność tych wysoce patogennych bakterii na antybiotyki.
« Ostatnia zmiana: 11-05-2011, 20:40 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Syrenka
Częsty gość
**

Offline Offline

MO: 01.06.2010
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #1015 : 11-05-2011, 21:35 »

Zaczyna się kolejna nagonka.

Dr Paweł Grzesiowski z Fundacji "Instytut Profilaktyki Zakażeń” uważa, że w naszym kraju większe zagrożenie stwarzają zakażenia, przeciwko którym szczepienia są jedynie zalecane. Jako przykład podał ospę wietrzną. - W ubiegłym roku mieliśmy rekordową liczbę aż 180 tys. przypadków tej choroby, o 40 tys. więcej niż w 2009 r. Obawiam się, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej tych zakażeń, bo dobrowolnie przeciwko ospie wietrznej co roku szczepionych jest jedynie 10 tys. dzieci - powiedział w rozmowie z PAP.

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

- Zalecamy, by w Polsce wprowadzono obowiązkowe szczepienia wszystkich dzieci do 2. roku życia przeciwko pneumokokom – oświadczyła dr hab. Teresa Jackowska, członek Zespołu Ekspertów ds. Programu Szczepień Ochronnych. Jej zdaniem, wkrótce będą one koniecznością, gdyż wzrasta oporność tych wysoce patogennych bakterii na antybiotyki.
Co do ospy, to chyba liczy się po prostu ilość powikłań, jako wskaźnik zagrożenia.
Pneumokoki to duży problem. Śmiertelność chyba wielokrotnie przewyższa ilość powikłań po szczepieniu (może mnie ktoś poprawić, bo nie widziałam danych). Budżet państwa naciągną okrutnie, gdyż poniżej drugiego roku życia należy stosować szczepionkę Prevenar za około 300 zł jedna sztuka, a w zależności od wieku dziecka, w którym rozpocznie się szczepienie, należy użyć 2 do 4 szczepionek.
« Ostatnia zmiana: 11-05-2011, 21:47 wysłane przez Solan » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1016 : 11-05-2011, 22:07 »

Syrenka, w Polsce nie ma powikłań po szczepieniach smile Wcale smile W każdym razie w statystykach.
Jesteśmy zieloną wyspą  frusty
Zapisane
Elwira
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 34

WWW
« Odpowiedz #1017 : 12-05-2011, 00:50 »

Co do tematu szczepień na pneumokoki to polecam te stronę: http://szczepieniapneumoihib.wordpress.com/
Jeden z ciekawszych cytatów ze strony:
Cytat
Autorzy publikacji w czasopiśmie JAMA z 2004 roku dochodzą do takich wniosków:
„Wnioski: Nosicielstwo bakterii streptoccocus pneumoniae, zwłaszcza serotypów objętych szczepieniami,  jest negatywnie powiązane z nosicielstwem bakterii gronkowca u dzieci. Wpływ tych obserwacji w erze szczepień przeciwko pneumokokom wymaga dalszych badań.”
Źródło: Association Between Carriage of Streptococcus pneumoniae and Staphylococcus aureus in Children, JAMA 2004
Nie można zamknąć drzwi na pneumokoki poprzez szczepienia bez otwierania okna dla gronkowca. Ta zmiana w „ekosystemie” wychodzi poza dzieci szczepione Prevnarem. W wyniku mechanizmu grupowej odporności ten negatywny fenomen można zaobserwować w całej populacji.
Wiadomość od prof. Majewskiej [Wt 2011-05-10 22:59]:

Rodzice amerykańskich okaleczonych przez szczepionki dzieci walczą o odszkodowania od rządu, który zmusza do szczepień. Rząd polski też musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Polscy rodzice potrzebują wsparcia mądrych, humanitarnych prawników. 
To prawda...
Zapisane

eljot
« Odpowiedz #1018 : 12-05-2011, 10:48 »

 arrow http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,9579151,Rodzice_nie_chca_szczepic_corek__Przez_seks_.html

Podobała mi się jedna wypowiedź na forum pod tym artykułem.

 arrow http://forum.gazeta.pl/forum/w,73,125103236,125116099,Rozsadni_rodzice_w_ogole_nie_szczepia.html  thumbsup
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.301

WWW
« Odpowiedz #1019 : 12-05-2011, 14:48 »

Co do ospy, to chyba liczy się po prostu ilość powikłań, jako wskaźnik zagrożenia.
To jest źle napisane! Powinno być tak: "Liczy się ilość powikłań po zastosowaniu leczenia na ospę". A wiesz dlaczego powikłania po leczeniu?

Podam przykład mojego dziecka, któremu na ospę lekarka jakieś dwa lata temu wypisała receptę z trzema lekami. Musiałem wtedy z nim pójść, bo byłem jeszcze w stanie wojennym z żoną. Na szczęście żona była w pracy, więc na pytanie, co pani przepisała synowi, odpowiedziałem, że kazała smarować piochtaniną. Dziecko przechorowało w domu. Po odchorowanej chorobie dałem żonie receptę, żeby przeczytała, co miał syn łykać, a czego uniknął, (między innymi wskaźnika zagrożenia, o którym pisze Syrenka). Żona wtedy nabrała pewności, że jestem coraz większym bezpieczeństwem dla zdrowia własnej rodziny.

Pneumokoki to duży problem. Śmiertelność chyba wielokrotnie przewyższa ilość powikłań po szczepieniu (może mnie ktoś poprawić, bo nie widziałam danych).
Ło matko mad. Pewnie! Lepiej szczepić! Niech biznes się kręci! Pneumokoki u pacjentów na pewno są problemem!

Osobiście z pneumokokami żyję w zgodzie. Nieznajomość tego artykułu http://www.bioslone.pl/node/353 jest przyczyną pisania pierdół zagrażających zdrowiu.

Co do ospy, to chyba liczy się po prostu ilość powikłań, jako wskaźnik zagrożenia. Pneumokoki to duży problem.
Tak, bo pneumokoki to wirusy!?
« Ostatnia zmiana: 12-05-2011, 15:38 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 112   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!