Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 01:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 113   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znów te szczepienia  (Przeczytany 1144765 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #140 : 07-11-2008, 17:46 »

Tutaj nie chodzi o złudzenia czy nadzieje ,tylko o fakt,że szczepienia są zalecane dla ludzi na całym świecie,jest to produkt masowego użytku.Dlaczego więc dpouszcza się do takich zaniechań? To jest co najmniej dziwne ,szczepią się przecież ludzie i ich dzieci na różnych szczeblach,od najwyższych dygnitarzy,polityków ,głów państwa .Czy oni wszyscy są tak bezkrytyczni wobec takich niedociągnięc?
Apel do uczestników forum Biosłone
Ponieważ nie śledzę forum zbyt dokładnie, to mam prośbę, by dać mi znać niezwłocznie, jeśli tylko autorka powyższego cytatu napisze coś mądrego.


Dodano
Swoją drogą, to coś w tym jest, bo nasi politycy to chyba wszyscy byli szczepieni... niektórzy nawet dubeltowo.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dagles
« Odpowiedz #141 : 07-11-2008, 22:29 »

Ja zacytowałam jeden z artykułów o skutkach szczepienia na pewnym forum dla rodziców i jedna mama odpisała, żebym się tak nie napalała, co znaczyło, że mam przestać tam pisać o szczepieniach.
Ja na moich forach to już nie piszę niestety o szczepieniach... bo to, co mamy odpisują to przykre bywa, a i tak ich nie przekonuje...
« Ostatnia zmiana: 21-11-2009, 13:47 wysłane przez Solan » Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #142 : 08-11-2008, 12:34 »

Pragnę tylko przypomnieć,ze jeszcze w pierwszej ksiązce piał Pan z zachwytu nad szczepionkami ,a dziś proszę cóż za zmiana.Ja przynajmniej staram się coś zrozumieć,a Pan jedynie potrafi kąsać.Ale wie Pan co,nie robi to na mnie żadnego wrażenia.
Zapisane
kerstink
« Odpowiedz #143 : 08-11-2008, 16:11 »

Dla znających angielski - dokładnie o tym mówili Amerykanie na konferencji, która niedawno odbyła się w Warszawie:

http://www.youtube.com/watch?v=zrIM2hwrLoc
« Ostatnia zmiana: 21-11-2009, 13:47 wysłane przez Solan » Zapisane
Słońce
« Odpowiedz #144 : 08-11-2008, 22:25 »

Uprzedziłaś mnie Beato. Właśnie zamierzałem spytać pana panie Józefie, czy w związku z tym, że cały czas się pan uczy i ewoluuje (co niejednokrotnie pan już podkreślał i to we właściwym kierunku, jak sądzę) zdobywając wiedzę o zdrowiu, zamierza pan wprowadzić odpowiednią korektę w pierwszej części książki?
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #145 : 08-11-2008, 23:25 »

http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?act=ST;f=12;t=8194;st=260
post nr 278 - Nikolaczek, to osoba o której pisałam, jej córka "odpłynęła" po odrze.
Odtruwała homeopatycznie ze szczepionek i proszę, jak funkcjonowanie dziecka się poprawiło.
« Ostatnia zmiana: 21-11-2009, 13:48 wysłane przez Solan » Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Beata M.
« Odpowiedz #146 : 12-11-2008, 13:14 »

Słuchajcie, skoro tyle się mówi o negatywnym wpływie szczepionek, to może wspólnie poszukalibyśmy firm farmaceutycznych, które produkują czyste szczepionki. Bo przecież zostało już ustalone, że to zanieczyszczenia są przyczyną różnych powikłań poszczepiennych. W końcu nie każdy rodzic ma odwagę, by nie szczepić.
« Ostatnia zmiana: 12-11-2008, 13:31 wysłane przez hajdi » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #147 : 12-11-2008, 14:25 »

Beata, czy przeczytałaś uważnie polecane w tym wątku artykuły i książkę I. Sinclaira "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty"?
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Beata M.
« Odpowiedz #148 : 12-11-2008, 14:49 »

Niestety, mimo wszystko jestem tendencyjna. Nie przekonuje mnie to tak samo, jak fakt, że raka da się wyleczyć wilcacorą .
Ale nie o moje poglądy tutaj chodzi, każdy ma rozum, niech się nim kieruje. Skoro uważasz, że ty nie zaszczepisz swojego dziecka, to proszę bardzo, twoja sprawa.
Ja chcę wiedzieć, czy są firmy, które produkują czyste szczepionki.
« Ostatnia zmiana: 12-11-2008, 17:39 wysłane przez hajdi » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #149 : 13-11-2008, 07:40 »

Oczywiście, że każdy ma swój rozum i wcale Cię nie namawiam do czegokolwiek. Nie bardzo rozumiem Twoje skojarzenie z leczeniem raka  blink.

Bardzo ciekawa jestem co rozumiesz pod określeniem "czyste szczepionki"?
Życzę powodzenia w poszukiwaniu firmy od tych "czystych szczepionek"  naughty.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Beata M.
« Odpowiedz #150 : 13-11-2008, 10:58 »

Pisząc "czyste" miałam na myśli szczepionki, które są wolne od dodatkowych substancji, które znajdują się obok martwych bakterii lub wirusów.
« Ostatnia zmiana: 29-11-2009, 09:47 wysłane przez Solan » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #151 : 13-11-2008, 11:03 »

Cytat
substancje, które znajdują się obok martwych bakterii lub wirusów
A czy Pani zdaje sobie sprawę, jak łatwo psujący się jest to towar te martwe bakterie i wirusy? I czym musi być zakonserwowany; zatruty, by wydłużyć jego termin ważności?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Beata M.
« Odpowiedz #152 : 13-11-2008, 11:43 »

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że aby szczepionka miała termin musi być i konserwant. Ale zdarza się, że w takiej szczepionce jest rtęć oraz inne paskudztwa.
Może warto by było zdobyć wiedzę o tym, czy w ogóle są jakieś firmy, które produkują produkt bezpieczny, chyba, że to walka z wiatrakami?
« Ostatnia zmiana: 13-11-2008, 12:07 wysłane przez hajdi » Zapisane
kerstink
« Odpowiedz #153 : 13-11-2008, 11:45 »

Pisząc czyste miałam na mysli ,szczepionki ,które są wolne od dodatkowych substancji ,które znajdują się obok martwych bakterii lub wirusów.

BeataM, są takie, powiedzmy, czystsze szczepionki - autoszczepionki. Istnieją pracownie, które takie produkują z 'twoich' bakterii. Oczywiście też to jakoś trzeba konserwować, więc coś tam trzeba dodawać.

Jest jednak generalna różnica: takie szczepienia stosuje się do leczenia, nie do tzw. profilaktyki. Przyjmuje się je np. w postaci kropelek, czyli wtargną one naturalną drogą. Chodzi przy nich o dokladnie te drobnoustroje, które nosimy w sobie. Nie jest to również terapia szokowa, lagodnie odliczamy krople. Czy pomagaja ? Nie wiem.

Jest to zupelnie inna filozofia niz szczepienia masowe.

Dodano
Może warto by było zdobyć wiedzę,o tym czy w ogóle są jakieś firmy ,które produkują produkt bezpieczny,chyba ,że to walka z wiatrakami?

Chyba szkoda czasu, bo firmy produkują dla zysku, nie dla naszego dobra. Nie zawsze te cele są zgodne.
« Ostatnia zmiana: 13-11-2008, 12:11 wysłane przez hajdi » Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #154 : 13-11-2008, 15:34 »

W telewizji i na łamach radia często można słuchać audycji o szczepieniach wlaśnie.
Jest to ostatnio dość popularny temat. Chyba dlatego, że zaczyna się słyszeć o nawoływaniu rodziców do nieszczepienia swoich dzieci. Według propagatorów szczepień jest to bardzo niebezpieczny proceder. Ale może właśnie dzięki temu  ktoś zacznie przyglądać się w końcu jakości szczepionek. A ten niebezpieczny, jak to oni mówią trend, może przyczyni się do poprawy jakości. Nie wiem, może tak, a może nie. Jedno jest pewne: ja mam na pewno dylemat. Mam jeszcze kilka miesięcy do podjęcia decyzji.
« Ostatnia zmiana: 13-11-2008, 15:54 wysłane przez hajdi » Zapisane
Mari
« Odpowiedz #155 : 13-11-2008, 19:28 »

A dlaczego kilka miesięcy?
Przecież możesz zaszczepić np. po 2 latach po urodzeniu, tak się szczepi w Japonii.
Czy w domu dziecko zarazi Ci się np. Polio?
Beata - spokojnie. Zaszczepić zdążysz. Ale jeśli już zaszczepisz - nie odwrócisz tego.
Zapisane
Castor
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 10-06-2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #156 : 13-11-2008, 23:11 »


Dzisiaj w faktach na TVP3 o godz 18:10 podano wiadomość, że Pan wójt gminy Kobierzyce (woj. dolnośląskie) wydał 100 tys zł. na zakup szczepionek przeciwko wirusowi HPV, który (wg medycyny konwencjonalnej) przyczynia się do powstawania raka szyjki macicy. Szczepionki są przeznaczone dla dziewczynek 12-letnich z gminnej szkoły, z których część już wyraziła zgodę na szczepienie i się zaszczepiła. Rodzice wyrazili zgodę i są zadowoleni, że wójt dba o zdrowie ich dzieci i ich społeczności.

Domyślam się, że Pan wójt sam nie wpadł na taki genialny pomysł? Chyba, że chce pozyskać elektorat na kolejne wybory w postaci głosów rodziców dziewczynek.

Książkę o szczepieniach zakupiłem niedawno, lecz z braku czasu na razie leży i czeka.
Chyba wyślę ją w prezencie Panu wójtowi. Tylko nie wiem, czy on będzie miał czas ją przeczytać...

Pozdrawiam wszystkich.
« Ostatnia zmiana: 24-09-2012, 18:32 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #157 : 14-11-2008, 14:20 »

Poczytałam trochę o systemie japońskim,jest to jakieś rozwiązanie.Nie wiem dokladnie jakie szczepienia wykonuje się w szpitalach tuż po urodzeniu dziecka.
Zapisane
kerstink
« Odpowiedz #158 : 14-11-2008, 15:23 »

Poczytałam trochę o systemie japońskim,jest to jakieś rozwiązanie.Nie wiem dokladnie jakie szczepienia wykonuje się w szpitalach tuż po urodzeniu dziecka.

BCG i WZW B.

Dodano
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=86154507&a=87122114

Nie wiem, skąd autorka ma te zapiski, ale o tym była mowa na konferencji.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 23:45 wysłane przez Solan » Zapisane
Magdalena
« Odpowiedz #159 : 14-11-2008, 22:00 »

A np.: u naszych sąsiadów Niemców nie szczepi się nowordków wcale. Pierwsze szczepienie jest zdaje się dopiero w 3 m-cu. Rodziłam tam córkę i wtedy byłam przerażona, że nie zaszczepią mojego dziecka więc czym prędzej po powrocie ją zaczepiłam Smutny. Szkoda, że wtedy nie miałam tej wiedzy, którą teraz posiadam.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 113   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!