Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 07:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 113   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znów te szczepienia  (Przeczytany 1153187 razy)
wia83
« Odpowiedz #660 : 19-08-2010, 10:55 »

Wczoraj trafiłam na to forum, bo szukałam wsparcia w swojej decyzji o nieszczepieniu dziecka. Cieszę się, że jest tyle zwolenników. Chciałabym powiedzieć skąd moja decyzja, że mój syn nie zostanie zaszczepiony.
W roku 2000 dostałam 2 szczepionki ENGERIX B przeciwko WZW B, uznawanej za jedną z najlepszych na świecie. W 3 miesiące po szczepionce schudłam 10 kg, wystąpiły zmiany neurologiczne z podejrzeniem o padaczkę, wyszły mi włosy i pojawiły się alergie, na astmie oskrzelowej skończywszy. Później organizm przyjmował wszystkie choróbska - chorowałam kilka lat. Do momentu, aż trafiłam do niezwykłego lekarza, homeopaty z Krakowa, który mi pomógł.
Dzisiaj mam półroczne dziecko, nie robiono mi problemów w związku z nieszczepieniem, ale jestem potępiana za swoją decyzję przez rodzinę i lekarzy. Moim wsparciem jest mąż i teściowa. Dodam, że mieszkam w Warszawie i szukam lekarza, który poprze moją decyzję.
« Ostatnia zmiana: 20-08-2010, 17:07 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #661 : 19-08-2010, 15:20 »

Dzisiaj mam półroczne dziecko, nie robiono mi problemów w związku z nieszczepieniem, ale jestem potępiana za swoją decyzję przez rodzinę i lekarzy.
Rodzina pacjentów na usługach nygusów. Nimi się nie przejmuj, najważniejsze jest Twoje dziecko. Przypomnij się im, jak ktoś zaniemoże po szczepionce, albo po leku.

Moim wsparciem jest mąż i teściowa.
I to jest konkretne wsparcie!

Dodam, że mieszkam w Warszawie i szukam lekarza, który poprze moją decyzję.
Pytasz poważnie, czy żartujesz? Nikt nie będzie podcinał gałęzi przemysłu, na której siedzi. Jak takiego popierającego Twoją decyzję znajdziesz, to straci pracę.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Piotrek123
« Odpowiedz #662 : 20-08-2010, 20:17 »

Nie przejmuj się opinią innych. Większość zazwyczaj nie ma racji, dlatego demokracja tak kuleje... Ja jak się kiedyś doczekam potomstwa, to na 99% nie będę szczepił, bo u mnie największe załamanie zdrowia przyszło w wieku 16 lat, kiedy dostałem jakąś podwójną szczepionkę, ale nie pamiętam na co. Wtedy się zaczęły moje problemy z oczami, męty, światłowstręt ( przynajmniej orientacyjnie zacząłem to wtedy dopiero odczuwać ). Bądź twarda i nie daj skrzywdzić bobaska msn-wink.
Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #663 : 27-08-2010, 08:22 »

Australia wstrzymała szczepienia dzieci na sezonową grypę  po serii przypadków napadów konwulsji, gorączki, wymiotów i nawet śpiączki, które wystąpiły u świeżo zaszczepionych dzieci.  mad
Więcej szczegółów tutaj :
http://www.naturalnews.com/029586_Australia_vaccines.html

a źródło informacji tutaj:
http://www.watoday.com.au/wa-news/flu-vaccination-ban-goes-national-after-fever-convulsions-in-children-20100423-tglp.html?from=age_ft


« Ostatnia zmiana: 27-08-2010, 08:30 wysłane przez Mrówka » Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
aga_76
« Odpowiedz #664 : 28-08-2010, 13:02 »

Dawno nie odzywałam się w sprawie szczepień, bo wakacje itp. Co u nas nowego: odebrałam 2 list polecony z Sanepidu, w którym pani doktor wyjaśniała, dlaczego mam zaszczepić dziecko i że w świetle prawa upomnienie, które mi przysłali wcześniej, było "podstawne"... odpisałam im w ciągu 7 dni i na razie nic - zero jakiejkolwiek wiadomości... Poczekamy, zobaczymy. Muszę co prawda iść z małym na badania okresowe, czy jak to zwali, a wtedy w przychodni na bank będą jazdy w związku z tym brakiem szczepień. Nie wiecie, czy można to zrobić prywatnie?
« Ostatnia zmiana: 28-08-2010, 13:46 wysłane przez Solan » Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #665 : 30-08-2010, 09:42 »

Kilka dni po Australii teraz Finlandia zaawiesiła szczepienia przeciw grypie. Potwierdzono 6 przypadków narkolepsji u dzieci i nastolatków tuż po ich zaszczepieniu. Dalszych 9 jest teraz potwierdzane.
W Szwecji od 19 sierpnia trwa śledztwo w sprawie podobnych przypadków.
W skład szczepionek wchodzi ( z rekomendacjii WHO disgust) materiał genetyczny H1N1.

http://www.naturalnews.com/029596_vaccines_narcolepsy.html
« Ostatnia zmiana: 30-08-2010, 09:48 wysłane przez Mrówka » Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
Fasolka
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-11-2008, mąż: 09-02-2009, koktajl: 12-2008
Wiadomości: 142

« Odpowiedz #666 : 30-08-2010, 10:17 »

Może wspólnymi siłami zrobimy wykaz województw:

1. gdzie prawa rodziców są respektowane(można złożyć oświadczenie o rezygnacji ze szczepienia),
2. gdzie istnieje totalitaryzm szczepionkowy(rodzice są zastraszani wezwaniami).


Czy ktoś się orientuje jakie podejście jest w woj. mazowieckim?
Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #667 : 02-09-2010, 08:42 »

Indie wstrzymały szczepienia przeciw HPV (wirus brodawczaka) gdy pojawiło się 6 przypadków śmierci dziewczynek. Próbowano dwie różne szczepionki, Gardasil f-my Merck&Co i Cervarix f-my Glaxo Smith Kline.  W USA Gardasil spowodował 67 ofiar śmiertelnych wg. danych amerykańskiego systemu VAERS, stąd przeniesiono próby do Indii...
Zródła:
http://www.thaindian.com/newsportal/health1/after-deaths-cervical-cancer-vaccine-trials-stopped_100348969.html
http://truthaboutgardasil.org/breaking-news-india-halts-hpv-vaccine-program/response-to-hpv-vaccine-travesty-in-india/
Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
MarekS
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 07.08.2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #668 : 09-09-2010, 16:31 »

Cytat
Pytasz poważnie, czy żartujesz? Nikt nie będzie podcinał gałęzi przemysłu, na której siedzi. Jak takiego popierającego Twoją decyzję znajdziesz, to straci pracę.
W Gdyni  jest lekarz, a konkretnie pani lekarz, która jest przeciwniczką szczepień. Można przenieść dzieci do właściwej przychodni. Dostałem namiary, ale zapodziały się. Pamiętam tylko, w której przychodni przyjmuje. Jeśli trzeba, to zdobędę ponownie nazwisko.
« Ostatnia zmiana: 09-09-2010, 18:40 wysłane przez Machos » Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #669 : 09-09-2010, 20:57 »

No to taki lekarz to skarb.
Zapisane
Abir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.09.09
Skąd: Polska
Wiadomości: 245

« Odpowiedz #670 : 09-09-2010, 21:06 »

No to taki lekarz to skarb.

Nieprawda Zibi - to po prostu "niestuprocentowy konował".
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #671 : 09-09-2010, 21:12 »

W Gdyni  jest lekarz, a konkretnie pani lekarz, która jest przeciwniczką szczepień. Można przenieść dzieci do właściwej przychodni. Dostałem namiary, ale zapodziały się. Pamiętam tylko, w której przychodni przyjmuje. Jeśli trzeba, to zdobędę ponownie nazwisko.
No i co to da? Co lekarz może? Lekarz może, co najwyżej, odroczyć szczepienie ze wzgledu na stan zdrowia szczepionego. Jeśli będzie robić to masowo, to ją sprawdzą i straci uprawnienia.
A przychodnia musi realizować zalecenia sanepidu i kropka.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #672 : 09-09-2010, 21:16 »

Może bierze to na swoje zgliszcza i dogaduje się indywidualnie z tym sanepidem...
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #673 : 09-09-2010, 21:24 »

Może bierze to na swoje zgliszcza i dogaduje się indywidualnie z tym sanepidem...
No chyba, że ma układy.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #674 : 09-09-2010, 21:39 »

No to taki lekarz to skarb.

Nieprawda Zibi - to po prostu "niestuprocentowy konował".
Tak, bo zamiast szczepionki, wytacza kolejne działa. Ja to przeżyłem na skórze dziecka, kiedy pani konował "poszła na ustępstwo" i stwierdziła że synowi antybiotyku nie da, za to my postawimy bańki, ale dorzuciła sterydy na kilka dni. Jak go nie kijem, to pałą. Przecież coś zgodnie ze sztuką lekarską trzeba przepisać.

Ta z Gdyni? Gdyby tylko mogła zgodnie z prawem pod karą grzywny, tak jak za komuny eech!
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #675 : 10-09-2010, 11:50 »

No to taki lekarz to skarb.

Nieprawda Zibi - to po prostu "niestuprocentowy konował".
No tak. Lekarz skarb - to w takim układzie albo martwy, albo na rencie inwalidzkiej - i na kuracji po linii Biosłone. Taki już raczej nikomu nie może zaszkodzić, najwyżej sobie - jeśli zachce mu się wrócić do medycznej terapii.
   Taki "niestuprocentowy konował", czyli konowałek to dobre i to dla antyprodukcji pacjenta od kołyski. Znam takich, którzy prócz szczepień negują także szafowanie antybolami i innym gównem chemicznym. No, ale są narażeni na skargi ze strony chorych na pacjentyzm (choroba XXI w. spowodowana toksemią od-medyczną, równolegle z tą toksemią ab ovo jako przyczyną wszystkich chorób).
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #676 : 10-09-2010, 13:09 »

Zibi ma rację. Mam koleżankę, która zrobiła awanturę w przychodni lekarce, bo nie przepisała antybiotyku jej dziecku, po czym przeniosła się do lekarki, która rozdawała recepty na antybiotyki i inne świństwa hojną ręką.
 naughty
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #677 : 10-09-2010, 13:26 »

Otóż to. Ludzie otrzymują antybiotyki na własne życzenie. Tak długo szukają, aż znajdą takiego lekarza co spełni ich 'antybiotyczne' oczekiwania. Pacjenci szukają drogi na skróty. Natomiast lekarze starają się spełnić oczekiwania swoich leniwych pacjentów. Oczekiwania te zaś są podsycane przez farmaceutów. Wszystko się logicznie zazębia. Prawdy w tym biznesie się nie mówi, bo taka prawda nie napędza biznesu.

Obecna sytuacja w medycynie to efekt zmowy pomiędzy:
- lekarzami
- farmacuetami
- pacjentami.

Można to podsumować jednym zdaniem. Macie co chcecie smile
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #678 : 10-09-2010, 17:00 »

Dlatego, znając tę wredną/nagą prawdę o zdrowiu - tak bardzo trudno jest mi pracować z tymi pacjentami-kamikaze. No i dotyka mnie też ostracyzm społeczny ze strony funkcjonariuszy fabryki chorób i ich popleczników oraz zatwardziałych Homo patiens.
   Tak więc śmiało można do statystyk nomenklatury medycznej dorzucić kolejną chorobę - pacjentyzm lub zespół pacjentyzmu. W skład tego syndromu można zaliczyć: jatrogenię; choroby z błędu w sztuce lekarskiej; pacjentyzm pierwotny, czyli tzw. kołyskowy.
   Tak że można również wysnuć odważny wniosek: przyczyną chorób jest najpierw toksemia od-medyczna oraz toksemia tzw. piętrowa (skumulowana) z innym niemedycznym rodzajem toksemii (np. toksemii powstałej na skutek działania popleczników medycznych czy paramedycznych, a więc: rolnictwa; przemysłu przetwórczego; przemysłu technicznego produkującego sprzęt quasimedyczny i medyczny; dietetyki klasycznej; firm dystrybucyjnych tzw. suplementów diet; i innych).
   Pocieszające jest to, choć nie do końca, iż wymieni wyżej funkcjonariusze i ich wyprodukowani pacjenci - uważają mnie, na razie za nieszkodliwego dziwaka.
   Czekam z utęsknieniem, kiedy pani Kopacz znów strzeli sobie samobója (odsłoni dalszą część "wierzchołka góry lodowej" jaką jest blagierska medycyna i farmacja, w części dotyczącej, nie tylko szkodliwych szczepionek, ale w całej swojej rozciągłości... z wyjątkiem medycyny ratunkowej) - podczas kłótni politycznych w sprawie zakupu szkodliwych szczepionek (tym razem pewnie przeciwko tzw. wirusowi zachodniego Nilu). Nie rozumiem czemu ludzie nie potrafią wyciągać wniosków z ostatniej afery?
« Ostatnia zmiana: 29-10-2010, 08:45 wysłane przez Zibi » Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #679 : 10-09-2010, 17:13 »

Nie rozumiem czemu ludzie nie potrafią wyciągać wniosków z ostatniej afery?
A z czego ludzie wyciągają wnioski? Znasz jedną dziedzinę, w której ludzie zmieniają sami przyzwyczajenia, bo wyciągnęli wnioski w czegoś tam? Wyciąganie wniosków wymaga samodzielnego myślenia i odpowiedzialności a tego ludzie boją się jak ognia.
Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 113   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!