Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 113   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znów te szczepienia  (Przeczytany 1145008 razy)
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #920 : 13-03-2011, 22:02 »

Dojrzewam do myśli, żeby dać sobie spokój ze szczepieniami, ciągle jeszcze nie mam pewności gdzie leży dobro dziecka...
Zastanawiam się, czy jestem bezsilna wobec biurokracji medycznej, tam dziecko to jakaś lalka gumowa, dla mnie dziecko to czujący człowiek.
Rozważam dalszą drogę zdrowotną mojej córki, w dalszym ciągu nie wiem na ile jestem osobą decyzyjną jeśli chodzi o szczepienia, bo to chyba jedyne, co jest nam narzucane...?
Po tym co już przeszłaś, masz jeszcze wątpliwości czy szczepić?
Jesteś przede wszystkim matką, a rolą matki jest bronić własne dziecko przed każdym zagrożeniem.

Jestem przekonana, że w miarę zdobywania wiedzy o zdrowiu, szczepieniach, wątpliwości ustąpią.
Póki co, nie słyszałam żeby kogoś wsadzili do więzienia, za nie poddanie dziecka szczepieniu.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #921 : 13-03-2011, 22:11 »

Patri, szczepionki bywają wycofywane tylko z jednego powodu - jeśli jest po nich zbyt wiele powikłań i zgonów dzieci, media to nagłaśniają i nie daje się tego ukryć. Ciesz się, że wycofano tę szczepionkę zanim ponownie zaszczepiłaś dziecko.
Wejdź na www.szczepienia.org.pl - tam dowiesz się więcej.
« Ostatnia zmiana: 14-03-2011, 07:57 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #922 : 14-03-2011, 10:40 »

Od prof. M.D.Majewskiej:

Załączam link do ważnej dyskusji o thimerosalu (dla anglojęzycznych).
Ujawnia kulisy wielkiego rządowego i korporacyjnego oszustwa dotyczącego stosowania thimerosalu w szczepionkach oraz świadomego okaleczania dzieci rtęcią.

http://www.ageofautism.com/
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #923 : 14-03-2011, 10:43 »

Od p. Marka Podleckiego monitorpolski@yahoo.com :

Proszę to wykorzystać jako list otwarty, jeśli można to proszę przetłumaczyć na angielski.
Ja jutro wyjeżdżam na tydzień, ale nie chcę tego tak zostawić. Chciałem znaleźć zdjęcia z Tadeuszem z programu TVN, ale nie zdążyłem.
Jesli można - proszę przesłać dalej.
Marek Podlecki


28 stycznia w Krakowie aresztowano Tadeusza Choldę. Był on jednym z czołowych przeciwników szczepień na grypę H1N1, które miały miejsce w 2009 roku. To właśnie m.in. dzięki niemu Polska jako jedyny kraj w Europie i jeden z nielicznych w świecie, nie zakupiła groźnych szczepionek co prawdopodobnie uratowało zdrowie, a może i życie wielu ludzi, nie mówiąc o zaoszczędzonych przez Polskę setkach milionów dolarów.

Przypomnijmy, że publiczna akcja antyszczepieniowa w Polsce rozpoczęła się po ujawnieniu przez  dziennikarkę austriacką Jane Burgermeister faktu, że materiał szczepionkowy przeciw świńskiej grypie rozesłany do 16 laboratoriów w różnych krajach przez firmę Baxter był zarażony śmiertelnym wirusem ptasiej grypy. Burgermeister odkryła, że czeski laborant sprawdził materiał szczepionkowy na fretkach na skutek czego zwierzęta zdechły.

Po konferencji Burgermeister w Krakowie Tadeusz Chołda stał się jednym z najgorliwszych przeciwników szczepień - wystąpił z ostrą krytyką m.in. w programie TVN Uwaga.
Dziwnym zbiegiem okoliczności, że od tamtego czasu rozpoczął się ostry atak sądowy na Tadeusza Chołdę. Sprawa cywilna, którą wcześniej założył mu krakowski adwokat powiązany rodzinnie ze stalinowskim sądownictwem w czasach komunizmu, w efekcie działań sądowych pociągnęła karne konsekwencje.

Jak pisze w liście do Ministra Sprawiedliwości i zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa do Prokuratora Generalnego Tadeusz Chołda, dowody które doprowadziły do jego skazania są sfałszowane. Dowód w postaci zaświadczenia fikcyjnej firmy izraelskiej nie został przez sąd zakwestionowany, mimo iż Chołda domagał się opinii biegłego - do czego sąd nie dopuścił. Został skazany na 8 miesięcy w zawieszeniu.

W wyroku domagano się od oskarżonego m.in. wystawienia faktury co w jego uznaniu byłoby naruszeniem prawa bowiem od 8 lat nie prowadził już działalności gospodarczej, tak więc tego warunku nie wykonał. Wyrok 8 miesięcy w zawieszeniu odwieszono podczas gdy Tadeusz Chołda był w szpitalu i nie mógł się bronić.

Tadeusz Chołda jest poważnie chory - ma rozrusznik serca, utratę słuchu i inne problemy zdrowotne.

Po zatrzymaniu umieszczono go w ciężkim więzieniu na Monte Lupich w Krakowie, co w efekcie spowodowało, że szybko znalazł się w szpitalu.
Obecnie przebywa w lżejszym zakładzie karnym jednak utrzymuje, że jest niewinny i żąda natychmiastowego uwolnienia. W jego ocenie osoba, która doprowadziła do jego skazania dopuściła się szeregu przestępstw.   

Trudno przypuścić, że nagła zmiana statusu sprawy cywilnej na karną jest przypadkiem.
W Polsce był bardzo silny nacisk na przymusowe szczepienia, co przy największej korupcji w Europie budzi obawy, że oponenci masowych szczepień mogą być prześladowani.

Tadeusz Chołda nie jest jedyną osobą wobec której stosuje się represje karne. Marek Podlecki, założyciel bloga antyszczepieniowego oraz twórca popularnnych reportaży filmowych na YouTube, w których zdemasowano ludobójczy aspekt szczepień na świńską grypę,  jest szykanowany karnie przez sąd warszawski za publikacje w USA co do których nawet nie ma dowodów, że są jego autorstwa oraz że w ogóle zaszło jakiekolwiek przestępstwo. Sprawa została wznowiona w 2009 roku pod koniec kampanii antyszczepionkowej. Została też wtedy utajniona. Oskarżonemu grozi 3 lata więzienia. Oskarżycielem prywatnym, podobnie jak w przypadku Chołdy jest osoba mocno powiązana z komunistycznym aparatem represji.
Apel o uwolnienie Tadeusza Chołdy wystosowało Stowarzyszenie Przeciw Beprawiu z Bielska - Białej oraz Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski w Rzeszowie.
Zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników portali internetowych, którym leży na sercu sprawiedliwa Polska, aby zainteresowały się sprawą Tadeusza Chołdy i poprzez publikacje ją nagłośniły. Niedobrze jest bowiem gdy ludzie, którzy nie są kryminalistami trafiają za kratki. Przypomnijmy, że systemy totalitarne powstają stopniowo, a ostatnim etapem zawsze jest ludobójstwo.

Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #924 : 21-03-2011, 10:36 »

Od prof. M.D.Majewskiej:

Szanowni Państwo,

Na całym świecie toczy się obecnie ostra walka między rodzicami okaleczonych lub zabitych przez szczepionki dzieci i szczepionkowym biznesem, który wobec wzrostu świadomości społecznej nt. toksycznych szczepień stoi przed perspektywą utraty wielo-miliardowych zysków z handlu szczepionkami. Częścią tej walki są ataki szczepionkowego establishmentu na naukowców i lekarzy, którzy mają odwagę badać i podważać bezpieczeństwo szczepionek. Globalne ataki na dra A. Wakefielda, pioniera tego rodzaju badań, toczą się nadal, choć już został on profesjonalnie zniszczony przez koncerny farmaceutyczne, posługujące się dziennikarzami jako płatnymi zabójcami.

W UK takim wynajętym rewolwerowcem-dziennikarzem jest Brian Deer (opłacany przez przemysł  farmaceutyczny), który zaatakował dra Wakefielda wyssanymi z palca, bezpodstawnymi oskarżeniami. Zostały one  opublikowane przez niegdyś prestiżowe pisma medyczne, British Medical Journal (BMJ) i Lancet -- dziś całkowicie skompromitowane jako pełne korupcji i konfliktu interesów.

Powoli ujawniane są kulisy tych ataków. Okazało się, że głównym zleceniodawcą ataków na dra Wakefielda była firma Merck (poniżej podana jej lista pediatrycznych szczepionek). Merck w ogromnym procencie finansuje pismo BMJ i organizuje na jego łamach programowe tzw. szkolenia lekarzy nt. szczepionek i leków, które są naprawdę tylko reklamową propagandą. Merck jest de facto właścicielem tych niegdyś niezależnych pism, które są dziś tylko korporacyjnymi pismami reklamowymi.

Lekarze na ogół o tym nie wiedzą, bo pisma te ukrywają swoje konflikty interesów i finansowe powiązania w producentami leków i szczepionek.
To wszystko znaczy, że nauki medyczne zostały  dziś tak bardzo skorumpowane, że absolutnie nie można wierzyć niczemu, co jest publikowane w tych i podobnych  tzw. prestiżowych medycznych pismach naukowych. Udowodniono, że ponad 80% publikacji naukowych sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne, jest zafałszowanych.
http://www.ageofautism.com/2011/03/british-medical-journal-fails-to-acknowledge-its-own-commercial-conflicts.html
http://www.ahrp.org/cms/content/view/766/9/

Do haniebnych ataków na dra Wakefielda (uważanego przez ogromną większość rodziców za bohatera i obrońcę dzieci) dołączyli dziennikarze z popularnych mediów, takich jak CNN. Z przykrością stwierdzam, że dołączyły do nich także polskie media, np. GW czy Medycyna Praktyczna. Zadziwia hucpa Medycyny Praktycznej, która pisze 'Artykuł Wakefielda wiążący szczepionkę MMR z autyzmem był oszustwem', cytując skorumpowanych do cna autorów z BMJ (którzy pod presją przyznali się do korupcji i konfliktu interesów). Ale widać w biznesie farmaceutycznym wszelkie chwyty przeciw tym, którzy zagrażają jego zyskom, są dozwolone (http://www.mp.pl/artykuly/?aid=57993). Jak wcześniej pisałam, producenci i handlarze toksycznych szczepionek oraz ich rządowi i profesjonalni lobbyści sponsorują badania, których cel jest z góry jasno wyznaczony  --  mają one kategorycznie zaprzeczyć związkom autyzmu i innych chorób neurologicznych i immunologicznych ze szczepieniami. Takie badania-fałszywki są potem publikowane w korporacyjnych pseudonaukowych pismach (takich jak BMJ czy Lancet) i nagłaśniane przez media jako rzekome dowody bezpieczeństwa szczepionek.

Tymczasem prawda naukowa o szczepieniach, która powoli jest odkrywana przez niezależnych badaczy i ujawniana, dowodzi, że choroby ze spektrum autyzmu są skutkiem poważnych poszczepiennych uszkodzeń mózgu u niemowląt i małych dzieci. Najczęściej widoczne są one już wkrótce po szczepieniach w postaci ostrego zapalenia mózgu (encephalitis), którego wczesnymi objawami mogą być: m.in. przeraźliwy krzyk mózgowy, obrzęki, drgawki, epizody hipotoniczno-hiporeaktywne etc. Wiele składników szczepionek może być  odpowiedzialnych za te reakcje, m.
in. rtęć (thimerosal), aluminium i inne adjuwanty, detergenty, a także  zawarte w szczepionkach bakteryjne neurotoksyny (DTP), żywe wirusy i ich kombinacje (MMR, OPV), obce białka i inne szkodliwe dodatki, które przedostają się do mózgu. Niektóre dzieci umierają w wyniku powikłań poszczepiennych i to się nazywa tajemniczą śmiercią łóżeczkową (SIDS).

Nie należy oczekiwać, że producenci i handlarze szczepionek kiedykolwiek publicznie przyznają, że to masowe szczepienia coraz większą ilością toksycznych szczepionek są odpowiedzialne za  epidemie chorób neurologicznych i immunologicznych u dzieci i za okaleczenie już dwóch generacji. Oni zawsze będą bronić swych ogromnych zysków i będą temu zaprzeczać, jak długo systemy polityczno-społeczne będą im na to pozwalać i będą ich chronić (tak jest obecnie). Rodzice i lekarze muszą mieć tego świadomość i powinni solidarnie bronić swoje dzieci oraz pacjentów przed szczepionkowym okaleczeniem.

Pozdrawiam
DM

Szczepionki Mercka dla dzieci

AFLURIA(R) (Influenza Virus Vaccine)
COMVAX(R) [Haemophilus b Conjugate (Meningococcal Protein Conjugate) and Hepatitis B (Recombinant) Vaccine]
GARDASIL(R) [Human Papillomavirus Quadrivalent (Types 6, 11, 16, and 18) Vaccine, Recombinant] M-M-R(R)II (Measles, Mumps, and Rubella Virus Vaccine Live)
PedvaxHIB(R) [Haemophilus b Conjugate Vaccine (Meningococcal Protein Conjugate)]
PNEUMOVAX(R)23 (Pneumococcal Vaccine Polyvalent)
ProQuad(R) (Measles, Mumps, Rubella, and Varicella Virus Vaccine Live) RECOMBIVAX HB(R) [Hepatitis B Vaccine (Recombinant)]
RotaTeq(R) (Rotavirus Vaccine, Live, Oral, Pentavalent) Tetanus and Diphtheria Toxoids Adsorbed
VAQTA(R) (Hepatitis A Vaccine, Inactivated)
VARIVAX(R) (Varicella Virus Vaccine Live)
ZOSTAVAX(R) (Zoster Vaccine Live)
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #925 : 21-03-2011, 10:51 »

Od prof. M.D.Majewskiej:

O unikaniu wszelkich szczepionek z rtęcią pisałam już wcześniej.  Należy także unikać i w żadnym wypadku nie podawać dzieciom produktów spożywczych, które zawierają rtęć. Wiemy, że jest ona zawarta w wielu rybach (stosunkowo najmniej zawierają jej łosoś  oceaniczny czy  szprotki, natomiast makrela, tuńczyk, rekin i inne duże ryby zawierajś jej bardzo dużo.

Niewiele  osób zdaje sobie sprawę, że rtęć znajduje się też w produktach, które o to nie podejrzewamy: np. w coca coli i innych soft drinkach, w batonach,  niektórych  czekoladach, czy w ketchupie.  Rtęć w tych produktach pochodzi głównie z syropu kukurydzianego (corn syrup), dodawanego w zastępstwie cukru (bo tańszy) i znalazla się tam w wyniku procesu technologicznego. W załączonych linkach podane są przykladowe produkty zawierające rtęć. Należy zatem czytać dokładnie wszystkie nalepki na produktach i sprawdzać, czy nie zawierają syropu
kukurydzianego. Nie wykluczone, że syrop ten jest dodawany także do
niektórych produktow przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci w Polsce. Produktów z tym syropem absolutnie nie powinno się podawać
dzieciom.  Często widuje się uczniów zajadających batony na tym syropie
i popijających coca colą tez na tym syropie. To mieszanka  toksyczna.
Trzeba uczyć dzieci ich unikania, w szkołach powinno się zakazać ich sprzedaży.

http://www.fda.gov/food/foodsafety/product-specificinformation/seafood/foodbornepathogenscontaminants/methylmercury/ucm115644.htm
http://www.americanpregnancy.org/pregnancyhealth/fishmercury.htm
http://blogs.smithsonianmag.com/food/2009/01/sugar-coated-mercury-contamination
http://www.healthobservatory.org/library.cfm?refID=105040

Poza zwiększeniem ryzyka chorób neurologicznych, rtęć dziala też rakotwórczo i ostatanie badania wskazują na dramatyczny wzrost nowotworów w społeczeństwach, w których zaczęto stosować amerykanską dietę i amerykańskie technologie produkcji żywności. Warto pamietać, że wiele
polskich niegdyś  firm przetwórstwa  spożywczego zostało przejętych przez amerykańskie koncerny, które wprowadziły do Polski swoje technologie.

http://www.naturalnews.com/031766_junk_food_cancer.html

Pozdrawiam
DM


Zobacz: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=17513.msg128613#msg128613
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #926 : 08-04-2011, 00:23 »

Bezczelność urzędników i bezprawie nie zna w naszym kraju żadnych granic Smutny
Kara (pierwsza) za nieszczepienie - 10000 zł (dziesięć tysięcy)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/538c668b3d8bac35.html
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.11.2006
Skąd: Beskidy
Wiadomości: 243

« Odpowiedz #927 : 09-04-2011, 10:51 »

Myślę, że "goście" będą się odwoływać, bo to już jest bezprawie.
Zapisane
Timbuktu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12.02.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 225

Oddajcie mi moje włosy wy złodzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #928 : 10-04-2011, 21:51 »

Czy te szczepionki które są podawane alergikom w celu odczulania też zawierają niebezpieczne składniki jak rtęć itp. ?
Czy w jakiejś sytuacji przyjęcie szczepionki będzie uzasadnione? Może na przykład jakaś szczepionka przed wyjazdem do równikowej dżungli.
« Ostatnia zmiana: 10-04-2011, 21:53 wysłane przez Timbuktu » Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #929 : 11-04-2011, 11:37 »

Cytat
Bezczelność urzędników i bezprawie nie zna w naszym kraju żadnych granic
Kara (pierwsza) za nieszczepienie - 10000 zł (dziesięć tysięcy)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/538c668b3d8bac35.html

Komentarz prof. Majewskiej:
"Widać ktoś tam w Kielcach sobie dorabia na terroryzowaniu nieświadomych rodziców. Jest to ustawa z czasow PRL i nie widać na tym wezwaniu żadnego stempla ani wyraźnego podpisu.  Ustawa o chorobach zakaźnych w r. 2009 nic nie mówi o możliwości karania obywateli za nieszczepienie się. To wezwanie kwalifikuje się do prokuratury, bo wygląda na ewidentne oszustwo."
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #930 : 11-04-2011, 11:40 »

To już druga taka wysoka kara nałożona przez tamten urząd. Ktos tam chyba w Kielcach na głowę upadł  wacko
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #931 : 13-04-2011, 07:04 »

Cytat
Rodzice odmawiają szczepienia dzieci
Sanepid alarmuje, że w ostatnim roku w całej Polsce zmniejszył się procent szczepionych dzieci. Szacuje się, że spadek realizacji niektórych szczepień ochronnych mógł wynieść nawet kilka procent - akcentuje "Dziennik Polski".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rodzice-odmawiaja-szczepienia-dzieci,wid,13314661,wiadomosc_prasa.html
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #932 : 13-04-2011, 08:30 »

prof. Andrzej Zieliński. - Uważam, że rodzice nie zgadzając się na szczepienia, naruszają prawa obywatelskie swojego dziecka.

Won od moich dzieci!

Teorię wiążącą stosowanie szczepionki przeciwko odrze, śwince i różyczce z występowaniem autyzmu rozpowszechnił Brytyjczyk dr Andrew Wakefield. Artykuł na ten temat, opublikowany w prestiżowym magazynie medycznym "Lancet", wycofano w ubiegłym roku, a autora pozbawiono praw do wykonywania zawodu.


Aż sobie pozwolę przypomnieć jeden z przykładów.

Dzięki powstrzymaniu epidemii cholery w Londynie Snow nie został całkiem zapomniany przez historię, ale czy znalazł w niej należne mu miejsce? Czy ktoś dzisiaj wspomina, że epidemie cholery w Europie zostały opanowane z jego inspiracji, dzięki zabiegom higieniczno-sanitarnym? Nic z tych rzeczy. Opanowanie epidemii cholery przypisuje się... szczepieniom, mimo że ich nie było.

Także dzisiaj nie praktykuje się szczepień ani w zapobieganiu, ani też w leczeniu cholery. Zapobieganie polega na ochronie ujęć wody i oczyszczaniu wody pitnej oraz myciu rąk i owoców. Leczenie cholery jest zachowawcze i polega na zapobieganiu skutkom odwodnienia poprzez nawodnienie roztworem soli – kuchennej (NaCl), chlorkowej potasu (KCl) i sodowej kwasu cytrynowego (E331).
« Ostatnia zmiana: 13-04-2011, 08:46 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Iza38K
« Odpowiedz #933 : 13-04-2011, 09:41 »

Ja miesiąc temu dostałam wezwanie do zaszczepienia syna przeciwko odrze, różyczce i śwince. Miałam to zignorować, ale szkoła mnie zmusza do tzw. "bilansu zdrowia". Ręce mi opadają. Nie rozumiem po co mam wyszczepiać syna skoro przeszedł różyczkę i świnkę (nawet do lekarza wtedy z nim nie szłam, bo po co?). A odra? A cóż to za straszna choroba? Gdy miałam 8 lat to ją przeszłam na koloniach. Nie umarłam, żyję i mam się dobrze. Pamiętam tylko straszny światłowstręt z tej choroby. Znowu będą się na mnie patrzeć jak na debila w tej przychodni. Zaczyna mnie to wszystko wkurzać.
Ta demagogia karelu farmaceutycznego jest straszna. Czegóż nam jeszcze nie wmówią? Że różyczka jest groźna? disgust
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #934 : 13-04-2011, 09:51 »

Machos, przecież wszystkie dzieci nasze są.  msn-wink Nowelizacja Ustawy o przeciwdziałaniu... daje większe prawa urzędasom w odbieraniu rodzicom dzieci.  mad  W systemie demokratycznym wszystko jest możliwe.   bash
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #935 : 13-04-2011, 11:50 »

Nowelizacja Ustawy o przeciwdziałaniu... daje większe prawa urzędasom w odbieraniu rodzicom dzieci.  mad  W systemie demokratycznym wszystko jest możliwe.   bash

Dostaną większe prawa, by traktować rodzica jako reproduktora, ubezwłasnowolnionego pacjenta, który będzie tańczył tak, jak mu zagrają?

Dlaczego spada szczepienie dzieci? Bo ludzie mają dostęp do internetu, a tym sposobem do ludzi, którzy mogą przekazać wiedzę niezrobioną na użytek pieniędzy za wszelką cenę, a na użytek własny, by tak żyć, by sobie i innym wokół nie szkodzić.

Najgorsze jest to straszenie epidemią, robienie z nas Afryki, bo dziecko nie będzie zaszczepione na odrę albo ostatnio próbują przeforsować szczepionki na grypę.

Robią te programy szczepionkowe, ale nieistotne jest to, że zrobione coś w fabryce zmienia homeostazę w organizmie i jeszcze pół biedy, gdy organizm dziecka ma silny układ odpornościowy, ale gorzej, kiedy ciąża ledwo donoszona, dziecko wcześniak, matka nie karmi, tylko podaje jedzenie z kolejnej fabryki, wtedy organizm tego biednego dzieciątka nie ma już siły na walkę z patogenami i chemią z tego szczepionkowego produktu fabrycznego i pozostaje rośliną albo umiera.  

Niedługo będą straszyć epidemią kaszlu i kataru.

nie mogę uzyskać rzetelnej informacji na temat ewentualnych zagrożeń związanych z podaniem tych preparatów małym dzieciom. Lekarze podchodzą do tego tematu bardzo niefrasobliwie

Dlatego tych ludzi nieszczepiących jest coraz więcej.

O czym to świadczy, jeżeli profesor Niżankowski mówi tak:
Cytat
Żadne skuteczne działanie medyczne nie jest pozbawione różnych ryzyk. Jednak ryzyko powikłań poszczepiennych jest wielokrotnie mniejsze od niebezpieczeństwa zachorowania na groźne, potencjalnie śmiertelne choroby

Proszę zatem pokazać mi jak świńska, czy ptasia grypa zdziesiętkowała nas w Polsce mimo tego, że ludzie się nie szczepili.
« Ostatnia zmiana: 13-04-2011, 12:20 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Muzyk
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.04.2009
Wiadomości: 55

« Odpowiedz #936 : 13-04-2011, 18:43 »

Zapraszam. Nasza koleżanka z forum - http://szczepienia.org.pl napisała petycje.
 http://www.petycje.pl/petycja/7000/petycja_ws.zmuszania_rodzic??w_i_dzieci_do_szczepie??_i_ochrony_dzieci_przed_odczynami_poszczepiennymi.html
« Ostatnia zmiana: 13-04-2011, 20:13 wysłane przez Muzyk » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #937 : 13-04-2011, 19:41 »

Ludzie podpiszcie to. Porozsyłajcie po znajomych. Rozpropagujcie. Nie siedźmy z założonymi rękami.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #938 : 13-04-2011, 21:36 »

...ale gorzej, kiedy ciąża ledwo donoszona, dziecko wcześniak, matka nie karmi, tylko podaje jedzenie z kolejnej fabryki, wtedy organizm tego biednego dzieciątka nie ma już siły na walkę z patogenami i chemią z tego szczepionkowego produktu fabrycznego i pozostaje rośliną albo umiera.
U mnie: ciąża bez komplikacji, poród w terminie, karmiony piersią 6 m-cy i jest autyzm. Czyli mam roślinkę w domu? Czy już go mogę nazwać kaktusem czy też jest jeszcze jakaś szansa zanim kompletnie zwariuję z poczucia winy i bezsilności?
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Jusder
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 19-10-2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 30

« Odpowiedz #939 : 13-04-2011, 21:48 »

Podpisane,
moja dwulatka nie szczepiona.
 
Zapisane
Strony: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 113   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!