Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 113   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znów te szczepienia  (Przeczytany 1144925 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #1040 : 17-05-2011, 16:12 »

Elwira, podrzuciłaś już ten cytat wcześniej.  
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=5012.msg133600#msg133600

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Syrenka
Częsty gość
**

Offline Offline

MO: 01.06.2010
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #1041 : 17-05-2011, 16:50 »

A wiesz dlaczego powikłania po leczeniu?
Syrenka! Uchylasz się od odpowiedzi na to pytanie.

Jednakże tu, proszę Państwa, nie można być zbyt pewnym siebie, gdyż te zgony i okaleczenia wywołane pneumokokiem są w Polsce.
Dlaczego?
Ospę powinno się leczyć pyoctaniną na spirytusie i przetrzymaniem w domu. Nie wiem co jeszcze wymyślili u Twojego dziecka. Pewnie coś przeciw namnażaniu się wirusa. Zdaję sobie sprawę, że te słabowitki i chorowitki hodują rodzice wespół z lekarzami.
Korzystam z porad pani doktor, która pracuje w poradni-fundacji "Promyk Słońca" zajmującej się leczeniem dzieci niepełnosprawnych i w rozmowie o szczepieniach, powiedziała mi że ma pacjentów - chore dzieci, których rodzice są przekonani, że choroba ich dzieci wynikła, rozpoczęła się po zaszczepieniu dziecka.
Mają tam też pewnie pacjentów, którzy przechorowali jakieś zapalenia opon mózgowych. No i tutaj wśród takich lekarzy musicie szukać sprzymierzeńców, bo oni mają doświadczenie.
 Ja mam tylko obserwacje środowiskowe takie: jedna osoba z mojej rodzinnej gminy po odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych- z uszkodzeniem neurologicznym.
 
« Ostatnia zmiana: 17-05-2011, 17:07 wysłane przez Syrenka » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #1042 : 17-05-2011, 17:26 »

Pewnie coś przeciw namnażaniu się wirusa.  
A to dobrze wziąć lek przeciw namnażaniu wirusa?

Zdaję sobie sprawę, że te słabowitki i chorowitki hodują rodzice wespół z lekarzami.
Dlaczego lekarze nie mogą pomóc?

My się wciąż nie rozumiemy, bo ja nie pytam dlatego, że nie wiem, tylko pytam, bo wiem, że Ty nie wiesz.

Zapytałem, dlaczego są powikłania po leczeniu lekami, a Ty mi nadal nie odpowiedziałaś na proste pytanie.

Korzystam z porad pani doktor, która pracuje w poradni-fundacji "Promyk Słońca" zajmującej się leczeniem dzieci niepełnosprawnych i w rozmowie o szczepieniach, powiedziała mi że ma pacjentów - chore dzieci, których rodzice są przekonani, że choroba ich dzieci wynikła, rozpoczęła się po zaszczepieniu dziecka.
A co pani doktor Ci radzi? Co to za rady? I co pani doktor tłumaczy po co są szczepienia? Nie chodzi mi o NOP. He, he, dobre! Ma rodziców przekonanych, a sama szczepienia poleca.

No i tutaj wśród takich lekarzy musicie szukać sprzymierzeńców, bo oni mają doświadczenie.
Że mają doświadczenie w leczeniu? A co to forum Biosłone to przychodnia? Czy ja jestem ekspertem od chorób? Ludzie mający wiedzę o zdrowiu doskonale wiedzą, że droga z takimi sprzymierzeńcami wiedzie na manowce, których efektem jest ciągłe leczenie. Moja rodzina od dwóch lat nie potrzebuje sprzymierzeńców i ma zdrowie. Ja z kolei zdrowie pojąłem trochę wcześniej. Mnie nie przekonuje dr, dr hab, prof medycyny, którzy byli moimi sprzymierzeńcami od ponad dwudziestu lat. Z tej przyjaźni musiałem na nowo odbudować zdrowie i o dziwo tego dokonałem bez nich! Od nich jest jeszcze ktoś mądrzejszy, a skoro już o nim mówię, to kolejne pytanie, kto to jest?

Ja mam tylko obserwacje środowiskowe takie: jedna osoba z mojej rodzinnej gminy po odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych- z uszkodzeniem neurologicznym.
Skoro masz doświadczenie tzw obserwacji środowiskowej, to pewnie wiesz, że osoba ta stosowała się przykładnie do zaleceń lekarskich przez wiele miesięcy a może lat.
« Ostatnia zmiana: 17-05-2011, 17:45 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Muzyk
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.04.2009
Wiadomości: 55

« Odpowiedz #1043 : 17-05-2011, 19:58 »

   Muszę zabrać głos. Niektórzy może troszkę mnie nie zrozumieli.
   Bardzo się cieszę, że w moim przypadku sprawy tak się potoczyły a nie inaczej. Na pewno jeszcze nie koniec przygód z sanepidami, sądami itd. Bardzo jestem wdzięczny osobom które mi pomogły na forum szczepienia.org.pl. Bez nich nic bym nie zdziałał!
   W Białymstoku około 3 miesiące wcześniej odbyła się podobna sprawa. Przewodnicząca składu sędziowskiego ta sama. Tematyka ta sama. W zasadzie na te same przepisy się powołałem. Niestety tamci rodzice przegrali sprawę!
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/688BBCD5E6
   Kluczowym argumentem w mojej sprawie było powołanie się na wyrok z NSA. Czyli z tą interpretacją przepisów prawa bywa bardzo różnie. Gdyby tak nie było, rodzice do tej pory nie prowadzili wojen z sanepidowskimi urzędnikami, a tak musieliśmy czekać 2,5 roku, aż któraś z rodzin dotarła do NSA. Tak więc nie przypisuje sobie żadnego osiągnięcia!
   Na tym etapie składam gorące podziękowania naszej forumowej koleżance z szczepienia.org.pl - dla eszme!!! Ona jako pierwsza przetarła szlak w NSA, na który teraz wszyscy będziemy się powoływać.
   Pisząc słowa - "pochwale się" chciałem obwieścić, że mamy przełom walce z sanepidami, a nie że ja czegoś sam dokonałem!
P.S. Nie zasługuję za tytuł VIP.
« Ostatnia zmiana: 17-05-2011, 20:11 wysłane przez Muzyk » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1044 : 17-05-2011, 20:47 »

Nie ma wątpliwości, że wiążący jest tutaj wyrok, na co od razu zwróciłem uwagę: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=5012.msg134309#msg134309

Życie uczy, że czym innym jest wygrać sprawę, a czym innym wyciągnąć z tego korzyści dla ogółu. Jeśli nie nadamy sprawie odpowiedniego rozgłosu, to rzeczywiście będzie to nic nieznaczący incydent w walce z przekupnymi urzędnikami państwowymi, wykorzystującymi swoje stanowiska dla srebrników, którymi przedstawiciele Big Pharmy nagradzają spolegliwych kumotrów.

Okazuje się, że wcześniej wyroki korzystne dla odmawiających szczepień już były, ale nie były odpowiednio nagłośnione. Nie żądano respektowania praw, lecz uciekano się do petycji. W taki sposób to można "walczyć" z urzędnikami do usranej śmierci.

Niezwykle pouczające w tej sprawie jest postępowanie dowodowe.
Na powyższą decyzję skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu wniosła E.G. podnosząc, iż jest nieprawdą, że nie przedłożyła żadnych dokumentów. Skarżąca oświadczyła, iż wszystkie materiały, które spowodowały jej obawy odnośnie skutków poszczepiennych zostały przekazane do Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego z prośbą o ich dalsze przekazanie. O przekazaniu ww. materiałów świadczą chociażby protokoły ze spotkań w Inspektoracie.

[...]

Zauważyć należy, iż strona wnosząc odwołanie załączyła do niego 16 załączników m.in. książkę "Szczepienia -ukrywane fakty" (Ian Sinclair), artykuł " Zespół powikłań poszczepiennych" (Similia nr 32-1/2000-PL2), artykuł "Ukrywana prawda o szkodliwości szczepionek" (Nexus maj-czerwiec 2005 oraz lipiec-sierpień 2005). Powyższe znajduje potwierdzenie w aktach sprawy. Na prezentacie organu umieszczonej na odwołaniu znajduje się adnotacja o 16 załącznikach. Zatem należy przyjąć, iż skarżąca faktycznie do wniesionego odwołania załączyła wymienione przez nią dokumenty. Zatem twierdzenia organu zawarte w zaskarżonej decyzji jak i w odpowiedzi na skardze, iż strona nie wykazała dokumentu z którego wynikałyby obawy i zastrzeżenia wynikające z treści odwołania nie znajdują potwierdzenia w aktach sprawy. Organ prowadząc postępowanie przyjął, iż nie ma obowiązku zbierać żadnych materiałów dowodowych, a decyzję wydaje tylko w oparciu o dowody dostarczone przez stronę i z tych względów to w interesie strony leży zgromadzenie wszystkich dowodów. Takie stanowisko w sposób oczywisty narusza przepisy art. 7 i 77 kpa i naruszenie to zawsze może mieć istotny wpływ na wynika sprawy, gdyż w jego wyniku stan faktyczny sprawy może pozostać niewyjaśniony.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #1045 : 18-05-2011, 08:08 »

Cytat
Jeśli nie nadamy sprawie odpowiedniego rozgłosu, to rzeczywiście będzie to nic nieznaczący incydent w walce z przekupnymi urzędnikami państwowymi

Wysłałem tę informację do kilkudziesięciu adresatów, m.in. Rzecznika Praw Obywatelskich, Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Pacjenta. Warto zainteresować dziennikarzy. Trzeba podkreślać, że sanepid nie ma podstaw prawnych do szykanowania rodziców.
« Ostatnia zmiana: 18-05-2011, 11:55 wysłane przez Mistrz » Zapisane
eljot
« Odpowiedz #1046 : 18-05-2011, 12:13 »

Jednakże tu, proszę Państwa, nie można być zbyt pewnym siebie, gdyż te zgony i okaleczenia wywołane pneumokokiem są w Polsce.    
A zgonów i okaleczeń poszczepiennych to w Polsce nie ma?
Ciekawe, ile jest zgonów i okaleczeń mimo szczepień. Nie pisze się, że umarło 100 osób na  powikłania pogrypowe, w tym np. 20 szczepionych przeciwko grypie.
« Ostatnia zmiana: 18-05-2011, 12:53 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1047 : 18-05-2011, 13:08 »

Mnie jeszcze ciekawi, czy zostaną (zostały) wyciągnięte konsekwencje wobec inspektorów sanitarnych w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Inaczej będzie to znaczyć, że w Polsce urzędnik państwowy może sobie dorabiać na boku w firmie farmaceutycznej, a jedyne, czym ryzykuje, to zwrot kosztów postępowania kasacyjnego, którymi obciąży się, rzecz jasna, budżet państwa.
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/6F08246C2E
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Elwira
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 34

WWW
« Odpowiedz #1048 : 18-05-2011, 15:01 »

Machos, faktycznie powtarzam się z cytatem o sensie petycji i pochodzi on z forum Empatii.

Kolejny argument, że jest ona potrzebna, bo nie walczymy tylko o zaniechanie restrykcji wobec nieszczepiących, a również o sprawiedliwość wobec osób, które ucierpiały po podaniu szczepionek. Oto przykład: http://www.tvp.pl/poznan/spoleczenstwo/telekurier/wideo/21042011/4378188

Na szczęście urzędnicy zaczną ponosić konsekwencje swoich błędów: http://biznes.onet.pl/urzednicy-beda-karani-za-swoje-bledy,18497,4304883,1,prasa-detal
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1049 : 18-05-2011, 15:05 »

Na szczęście urzędnicy zaczną ponosić konsekwencje swoich błędów: http://biznes.onet.pl/urzednicy-beda-karani-za-swoje-bledy,18497,4304883,1,prasa-detal
To może zaczną od inspektorów sanitarnych w Inowrocławiu i Bydgoszcz? http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=5012.msg134480#msg134480

Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Elwira
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 34

WWW
« Odpowiedz #1050 : 18-05-2011, 15:17 »

Tak, tam jest wyjątkowo nieciekawa sytuacja. Warto się tym zainteresować...
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1051 : 18-05-2011, 15:34 »

A może by tak zapytać Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy, kto zapłacił na rzecz K. K. kwotę 180 (słownie: sto osiemdziesiąt) złotych tytułem zwrotu kosztów postępowania kasacyjnego? Znowu my, podatnicy?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1052 : 18-05-2011, 15:47 »

Wysłałem tę informację do kilkudziesięciu adresatów, m.in. Rzecznika Praw Obywatelskich, Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Pacjenta. Warto zainteresować dziennikarzy. Trzeba podkreślać, że sanepid nie ma podstaw prawnych do szykanowania rodziców.
Ja bym poszedł dalej - sanepid nie miał prawa, a to znaczy, że przez dwa i pół roku obowiązywania ustawy szykanował rodziców bezprawnie. Rodzice ponieśli konsekwencje, to teraz czas na wyciągniecie konsekwencji nie wobec bezosobowego sanepidu, tylko wobec konkretnych osób wykorzystujących stanowiska państwowe do wzrostu sprzedaży szczepionek, za pomocą szykan. Chyba że ja źle rozumiem państwo prawa, jakim ma być Rzeczpospolita Polska przymierzająca się do przewodniczenia Unii Europejskiej.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Syrenka
Częsty gość
**

Offline Offline

MO: 01.06.2010
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #1053 : 19-05-2011, 06:14 »

Pochwalam Was za wojnę przeciwko koncernom farmaceutycznym, które rozkładają stos ulotek zachęcających do szczepień, z dramatycznymi zdjęciami chorych dzieci, a nie informują o powikłaniach. Filmik z bliźniakami jest przerażający - dobierzcie im się do skóry!! Przerażające jest też to, że lekarka podała drugą dawkę szczepionki dzieciom, których rodzice zgłaszali działania niepożądane zamiast natychmiast skierować do neurologa!! JAKBY NIE WIEDZIAŁA, że szczepienie ma działania uboczne.
Zapisane
Muzyk
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.04.2009
Wiadomości: 55

« Odpowiedz #1054 : 19-05-2011, 07:53 »

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110519/REG00/873480748

"Ale nadal pozostaje nam do dyspozycji art. 115 kodeksu wykroczeń, który pozwala na ukaranie grzywną za niepoddanie się nakazowi administracyjnemu" - Następny baran  bash Mam nadzieję, że następnym razem on zapłaci za sprawę. Dziś zadzwonię do gazety i poproszę o wywiad ze mną, bądź sprostowanie!
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #1055 : 19-05-2011, 08:28 »

Zadzwoń do gazety i kuj żelazo, póki gorące.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1056 : 19-05-2011, 10:25 »

Ten wyrok nie dotyka istoty sprawy, czyli tego, czy szczepić dzieci, ale wyłącznie zgodności wydanej decyzji z przepisami – mówi Jan Bondar, rzecznik Głównego Inspektora Sanitarnego. – Tu wyrok sądu nie dziwi. Ale nadal pozostaje nam do dyspozycji art. 115 kodeksu wykroczeń, który pozwala na ukaranie grzywną za niepoddanie się nakazowi administracyjnemu.
Czy ja dobrze zrozumiałem tę hienę, Jana Bondara? Wyrok nie dotyka istoty sprawy, tylko jej zgodności z przepisami? Czyli że niezgodnie z przepisami nadal chciałby karać? Takie rzeczy wygaduje publicznie rzecznik Głównego Inspektora Sanitarnego? Czy tą sprawą nie powinna zainteresować się prokuratura? Toż on zapowiada złamanie prawa!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Majestica
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 12.09.2011
Skąd: PL
Wiadomości: 20

« Odpowiedz #1057 : 19-05-2011, 11:02 »

http://www.youtube.com/watch?v=ClJ8UmieHpc
Zapisane
Muzyk
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.04.2009
Wiadomości: 55

« Odpowiedz #1058 : 19-05-2011, 11:43 »

http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/6F08246C2E
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1059 : 19-05-2011, 12:09 »

Wydanie decyzji administracyjnej w sprawie, która zgodnie z przepisami prawa nie podlega autorytatywnej konkretyzacji w tej formie prawnej jest rażącym naruszeniem prawa
Cholera, i nic? Te sukinsyny mogą sobie naruszać prawo bez jakichkolwiek konsekwencji? Nawet koszta sądowe opłacać z kieszeni podatników?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 113   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!