Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 11:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak MO rozpuszcza kamienie w woreczku żółciowym?  (Przeczytany 14478 razy)
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« : 31-10-2008, 09:49 »

Witajcie

Mama razem ze mną pije MO od 21.10.08 bo powiedziałem jej, że MO rozpuszcza kamienie... Możecie mi powiedzieć w jaki sposób je rozpuszcza? I co się z tymi kamieniami dzieje?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 31-10-2008, 10:00 wysłane przez TRoCIn » Zapisane
puza1
« Odpowiedz #1 : 16-11-2008, 21:00 »

Właśnie się dowiedziałam, że też mam kamienie w woreczku żółciowym oraz w nerkach. Muszę powiedzieć że jestem tym bardzo, ale to bardzo zaskoczona, bo nigdy nie miałam bóli nerek czy żołądka, żaden rodzaj pokarmu mi nie szkodził. Aż do teraz, po roku picia MO, kiedy wystąpiły dwutygodniowe problemy (bóle, niechęć do jedzenia surowych warzyw i tłuszczu, mdłości). Usg wykazało kamienie.
Zastanawiam się dlaczego teraz zaczęły/ujawniły się problemy, teraz kiedy piję MO i bez porównania lepiej się odżywiam?
Z powodu tych kamieni wróciłam do oliwy z oliwek w MO. Czy to dobra decyzja? I też ciekawa jestem czy MO ma szansę z tymi kamieniami i w jaki sposób?

« Ostatnia zmiana: 17-11-2008, 10:21 wysłane przez hajdi » Zapisane
Nikita
« Odpowiedz #2 : 17-11-2008, 13:18 »

Przypominam sobie, ze na poczatku picia MO z oliwa tez mialam pare razy uczucie, ze wraz z oddawaniem moczu przez cewke przeciska sie piasek. Ale to juz minelo. 
Zapisane
puza1
« Odpowiedz #3 : 18-11-2008, 10:06 »

Bardzo zależy mi aby ktoś z doswiadczeniem udzielił mi odpowiedzi odnośnie tych kamieni żółciowych. Panie Józefie, może Pan mi podpowie, czy mikstura ma wogóle możliwość działania na kamienie w woreczku żółciowym? Nie wiem czy czekać na działanie MO czy chodzić po urologach i przygotowywać się na operacyjne usunięcie (lekarz na usg powiedział mi że jedyna droga usunięcia kamieni w woreczku żółciowym to usunięcie operacyjne).
Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #4 : 18-11-2008, 10:28 »

Zacytuje Mistrza:

"Bardzo,ale to bardzo rzadko zdarza się, by kamień pęcherzyka żółciowego zablokował przewód żółciowy w kuracji MO, a jeśli już, to ma to miejsce u osób, które chcą uzyskać szybkie efekty wdrażają od razu duże dawki MO, a na dodatek stosują jednocześnie inne metody oczyszczające. Główny nacisk w leczeniu kamicy należy położyć na prawidłowe funkcjonowanie wątroby, by powstrzymać proces tworzenia się kamieni żółciowych. Trzeba sobie zdać sprawę, że kamienie żółciowe to konglomeraty powstałe wskutek zlepienia się mniejszych złogów. W procesie zanikania kamienie żółciowe rozkładają się na na składowe, czyli drobne złogi, i w takiej postaci są wydalane nie powodując zablokowania przewodów żółciowych. W związku z tym proces wymaga czasu."
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
puza1
« Odpowiedz #5 : 18-11-2008, 11:36 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź Marcinie.
Cytat
Główny nacisk w leczeniu kamicy należy położyć na prawidłowe funkcjonowanie wątroby, by powstrzymać proces tworzenia się kamieni żółciowych.
A jak położyć ten nacisk na prawidłowe funkcjonowanie wątroby?
Ja rozumiem, że MO (z oliwą z oliwek w moim przypadku) + dieta. Czy coś jeszcze?
« Ostatnia zmiana: 18-11-2008, 12:11 wysłane przez puza1 » Zapisane
Monika
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01-03-2008
Skąd: Bełchatów/Irlandia
Wiadomości: 200

« Odpowiedz #6 : 18-11-2008, 12:27 »

Puza1, koktajle z dodatkiem ostropestu Mistrz poleca na poprawę pracy wątroby. Na forum jest temat, w którym znajdziesz adresy sklepów internetowych, gdzie można zamówic to ziolo.
Zapisane

Filip ur. 16-05-2007, Marta ur. 24-10-2013
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!