Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 13:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Impotencja  (Przeczytany 26280 razy)
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« : 14-11-2008, 23:30 »

Witajcie!

Przyznam się szczerze, że kilka tygodni zastanawiałem się czy zamieścić tu ten post, ale skoro lekarze nie pomogli to może homeopatia da radę?

Od 19 roku cierpię na zapalenie prostaty (według lekarzy) i od tamtego czasu dzień w dzień towarzyszy mi ból i pieczenie podczas sikania i orgazmu. Brałem przez dwa i pól roku antybiotyki chyba, wszystkie jakie są... Pieczenie i ból nigdy nie ustąpiło... Jedyne co to posiewy nasienia przestały wykazywać jakiekolwiek bakterie, ale na jakiś czas by po 3 miesiącach znów pokazać jakieś bakterie...... I tak w kółko ... Przestałem robić posiewy bo bym zbankrutował. Oczywiście pojawiły się problemy z potencją... I to kurcze w czasie kiedy wchodziłem w życie seksualne. Wiem, że bez sensu jest brać viagrę, albo inną Levitrę bo przyczyny się nie pozbędę...

Powiedzcie mi jak zwalczyć zakażenie i prostaty i zapewne układu moczowego... Czy AC- ZYMES mi pomoże? Zaznaczam, że MO piję dalej tyle, że z dwu dniową przerwą, ale z tego co wiem z artykułów to prostata "Leczona"jest na końcu oczyszczania...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 30-12-2009, 21:22 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Zazula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22-08-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 221

Myślę, więc jestem samotna...

« Odpowiedz #1 : 15-11-2008, 08:03 »

MohSETH,
mam dla Ciebie nadzieję! smile
Oczywiście nikt nie wie, jak długo będzie trwało Twoje dochodzenie do zdrowia, ale mój facet po około dwóch miesiącach picia MO powiedział, że coś mu jakby "pulsuje" w prostacie - też  miał jakieś dolegliwości, ale mniej zaawansowane od Twoich. A potem.... cóż, mówiąc wprost - odzyskał wigor osiemnastolatka msn-wink Szaleństwo!
Wcześniej narzekał, że nic mu się nie chce, wciąż był zmęczony, miał problemy trawienne, pocił się okrutnie no i miał ten ogromny odcisk, o którym pisałam w dziale korzyści. Teraz czuje się dużo lepiej pod każdym względem, a libido... prawie nie do opanowania msn-wink
Kurcze, dla mnie to pewien problem...
Zapisane

uśmiech to połowa pocałunku smile
Mr. R
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: 27.09.2007
Wiadomości: 295

« Odpowiedz #2 : 15-11-2008, 14:01 »

Nie chcę Cie martwić MohSETH ale u mnie po 14 miesiącach stosowania MO przewlekłe zapalenie prostaty nie ustąpiło, nic a nic.

Jeśli to Cię zainteresuje,na zapalenie prostaty Dr. Janus wybrał mi preparat Ursul firmy Vision (niestety dosyć drogi lek-75zł) , skuteczności jeszcze nie miałem okazji sprawdzić.
Zapisane
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #3 : 15-11-2008, 16:04 »

Jaki jest dokładny stan impotencji ?

-brak popędu ? libido ?
czy może
- problemy z prawidłowa erekcja ?

(chodź jedno może wynikać z drugiego)
« Ostatnia zmiana: 16-11-2008, 11:38 wysłane przez hajdi » Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #4 : 16-11-2008, 01:41 »

Na początku były okresowe spadki libido, teraz libido spadło do zera i problemy z utrzymaniem erekcji pojawiły się... Znaczy wzwód jest... na chwilę... Potem znika i znów się pojawia...

Czytałem, że zapalenie prostaty nie wpływa na erekcję więc to może coś innego... Nie mam zielonego pojęcia...Jednak problemy z prostatą, pieczeniem w cewce i bólem tak jakby pojawiły się razem... Albo się nałożyły... Może od prostaty zajęło mi się coś jeszcze? Tak naprawdę nie wiem co jest "powoderem" erekcji więc nie wiem co może nawalać... Urolog mi nie pomógł, a było ich kilku... i to niekiedy z prof. przed nazwiskiem. Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć jakieś ziółka...

Riddick nie miałeś okazji sprawdzić bo nie zacząłeś go brać czy nie kochałeś się ostatnio?

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 16-11-2008, 01:43 wysłane przez MohSETH » Zapisane
Mr. R
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: 27.09.2007
Wiadomości: 295

« Odpowiedz #5 : 16-11-2008, 10:52 »

Nie zacząłem jeszcze przyjmować tego preparatu.

Dr. Janus mówił jeszcze, że grzyb w prostacie utrzymuje się długo, nawet po ustąpieniu innych dolegliwości grzybiczych.

Mimo zapalenia prostaty z erekcją nie mam problemu więc nie musi to być zależne.
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #6 : 16-11-2008, 11:15 »

Riddick, Ursul można kupić taniej - dokonując zakupu bezpośrednio od firmy - poszperaj w necie. Ursul jest bardzo chwalony przez moich znajomych, a skład też ma dobry.
MohSETH. Przyczynę problemów usunie pozbycie się toksyn z organizmu po uszczelnieniu przewodu pokarmowego. Jednak w Twoim przypadku warto się wspomóc lekami, żeby poprawić jakość życia. Można też wspomóc się homeopatią, o ile przyczyną nie są zaburzenia krążenia, ale tego chyba nie przeoczyliby profesorowie. Mamy osobny dział homeopatyczny, więc nie piszemy o terapiach homeopatycznych na forum ogólnym. Zajrzyj tam za jakiś czas, może w połowie tygodnia, napiszę o leczeniu zaburzeń potencji.
Zapisane
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #7 : 16-11-2008, 13:49 »

Proponuję na początek zbadać ilość wolnego testosteronu (badania z krwi -koszt ok 30zl), następnie zastosować zioła i minerały specjalnie skomponowane do pobudzenia libido i na prostatę.

1) Tribulus Terestiris - polecam firmy Trec (tribiusteron lub stack Mens Formula)
2) Prostatan - firma Olimp
3) ZMA - kompleks Minerałów (cynk, Magnez + b6 - w formie chealtów)

Na pewno po takim zestawieniu odczujesz znaczącą poprawę.
Oczywiście wcześniej należałoby zastosować Kurację Nefroseptem lub ziołami zalecanymi przez Mistrza (jako alternatywa dla Nefro).
« Ostatnia zmiana: 16-11-2008, 20:18 wysłane przez hajdi » Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #8 : 16-11-2008, 15:57 »

Wiecie co.. Biorąc pod uwagę to, że zapalenie prostaty nie może powodować impotencji to zdecydowałem się przyjrzeć moim klejnotom;) i lewe jądro to, z której strony mam bolący nasieniowód ma powiększone najądrze... Jest 3 razy większe niż w prawym jądrze... Jutro idę do lekarza, ale pewnie to zapalenie najądrza... Znów leki przeciw zapalne i antybiotyki... Może jakaś alternatywa dla antybiotyków? Jutro bądź po jutrze powiem Wam co powiedział lekarza...

Pozdro
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #9 : 17-11-2008, 11:47 »

Proponuję na początek zbadać ilość wolnego testosteronu (badania z krwi -koszt ok 30zl), następnie zastosować zioła i minerały specjalnie skomponowane do pobudzenia libido i na prostatę.

1) Tribulus Terestiris - polecam firmy Trec (tribiusteron lub stack Mens Formula)
2) Prostatan - firma Olimp
3) ZMA - kompleks Minerałów (cynk, Magnez + b6 - w formie chealtów)

Myślę, że jest to propozycja maskowania objawów choroby. Problem zostanie zamaskowany na czas suplementacji, względnie krótki okres po suplementacji.

Znane chińskiej medycynie ziółko Tribulus Terrestris (buzdyganek ziemny) ma właściwości przeciwgrzybicze, podobno pomaga pracować wątrobie (czyli walczy z toksemią) i w jakiś tam sposób (mniej lub bardziej pośredni) wzmaga libido oraz wspiera wiele innych funkcji. Tyle, że bez rozwiązania problemu po jakimś czasie problem powróci. Suplementowanie się (lub leczenie) do końca życia (a przynajmniej końca życia seksualnego) to dość smutna perspektywa. Tribulus, witaminki takie jak B6, ZMA (chelat cynku. magnezu i wit. B6) to tylko półśrodki.

Bez oczyszczenia przewodu pokarmowego (i uszczelnienia) wszelka "sportowa" suplementacja to wyrzucanie tabletek, kapsułek w błoto, a dokładniej w błoto kałowe (najgorsza odmiana błota). W temacie suplementacji warto jednak zrobić wyjątek dla kelpu, który zawiera wiele cennych składników (MIĘDZY INNYMI jod). Na forum wskazywano, że na problemy z potencją, prostatą dość dobrze działają (trochę gęstsze) koktajle błonnikowe (oczywiście oprócz MO). Koktajle oprócz czyszczenia przewodu pokarmowego dodatkowo wydatnie odbudowują zaburzoną antybiotykami florę bakteryjną jelit. Pomocna mogłaby być mieszanka Mistrza na oczyszczenie dróg moczowych (wrzos, bratek, znamię kukurydzy, mącznica lekarska). Antybiotyków radziłbym unikać, to takie dolewanie benzyny do ognia. Do tego dodać zdrowy tryb życia tj. nieprzetworzona i aktywna biologicznie żywność, równoważnie mięsa surówkami, zdrowy rozsądek, umiarkowana aktywność fizyczna, systematyczne oczyszczanie organizmu i po jakimś czasie organizm sam się powinien wybronić z tej podbramkowej sytuacji.

Pewnie w takiej sytuacji psychika jest też ważna, wiec pewnie jest jakiś sens ukierunkowanej i bez skutków ubocznych stymulacji. Może jakieś rozwiązanie pojawi się niedługo w dziale homeopatycznym.

W ramach diagnostyki warto natomiast wykonać test szczelności jelit tzw. test buraczkowy. Robiłeś taki test MohSETH ?
« Ostatnia zmiana: 17-11-2008, 11:55 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #10 : 18-11-2008, 22:32 »

     Wielkie dzięki... Jesteście niesamowici... Ja nadal myślę o tym by iść do lekarza dostać pigułę... Jednak z autopsji wiem, że to tylko poprawa na maks 3 miesiące, a pół roku brania antybiotyków... Pamiętam brałem nawet taki za 700 zł 5 tabletek... Ze stanów zamówiony... Ale też nie pomógł...
     Może bóle nasieniowodu nasiliły się podczas picia MO? Nie wiem, ale z antybiotykami wstrzymam się jeszcze...
     Muszę kupić książki Dra, ale muszę czekać do wypłaty, a mam ją dopiero 10 grudnia:/ i poczytam o teście buraczkowym i innych sprawach...


Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #11 : 18-11-2008, 23:38 »

Z samych książek Doktora jeszcze nie dowiesz się jak działa Mikstura, więc z książek Pana Słoneckiego co najmniej Zdrowie na własne życzenie cz. 1 Oczyszczenie, a Doktora - Nie daj się zjeść grzybom Candida.
I porzuć te tęsknoty za pigułami (może Ci tęskno do tych "piguł" w białych krótkich fartuszkach, to by dobrze rokowało  msn-wink ) Najlepiej od razu zamówić wszystkie książki.
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #12 : 13-12-2008, 20:46 »

Chciałbym się podzielić z Wami doświadczeniami po prawie 2 miesiącach picia MO i diety... schudłem 5 kilo... a najważniejsze to to, że erekcji jakie miewam nie powstydziłby się 16-latek msn-wink Nasienie nabrało białego koloru... Jest jeszcze problem z żylakami nad lewy jądrem ale jakby trochę ucichły....

Chciałem Wam bardzo podziękować... Bardzo wzrosło mi moje poczucie wartości... Co prawda zastała mała skaza psychiczna, ale trening czyni mistrza msn-wink

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 13-12-2008, 21:09 wysłane przez MohSETH » Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #13 : 13-12-2008, 20:57 »

Cytat
skoro lekarze nie pomogli to może homeopatia da radę?
Cytat
Czy AC- ZYMES mi pomoże?
Cytat
Urolog mi nie pomógł, a było ich kilku... i to niekiedy z prof. przed nazwiskiem. Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć jakieś ziółka...
Cytat
Może jakaś alternatywa dla antybiotyków? Jutro bądź po jutrze powiem Wam co powiedział lekarz...
Cytat
Ja nadal myślę o tym by iść do lekarza dostać pigułę... Jednak z autopsji wiem, że to tylko poprawa na maks 3 miesiące, a pół roku brania antybiotyków... Pamiętam brałem nawet taki za 700 zł 5 tabletek... Ze stanów zamówiony... Ale też nie pomógł...
Cytat
po prawie 2 miesiącach picia MO i diety... schudłem 5 kilo... a najważniejsze to to, że erekcji jakie miewam nie powstydziłby się 16-latek;) Nasienie nabrało białego koloru...
Właściwy finał!
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #14 : 13-12-2008, 21:08 »

Grażynko nie wiedziałem, że to może być takie proste... Wystarczyło MO, a byłem już przerażony wizją łykania Viagry i Levitry... No i tych wizyt u urologów za 100 zł po 6 minut... I tekstu: "Musi się Pan nauczyć z tym żyć...".

Boję się pomyśleć co mikstura zdziała jak przejdę na olej kukurydziany msn-wink

Pozdrawiam jeszcze raz smile
Zapisane
Zazula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22-08-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 221

Myślę, więc jestem samotna...

« Odpowiedz #15 : 14-12-2008, 09:19 »

MohSETH,
witaj w klubie ludzi szczęśliwych i cieszących się dobrym seksem msn-wink Mój chłop przeżywa coś jakby drugą młodość. Oboje nie możemy się nadziwić biggrin
Śledziłam Twój wątek od początku, bo bardzo mnie to zaintrygowało, czy mój miły jest ewenementem, czy może inni też tak odżywają po MO? No i proszę! Cieszę się razem z Tobą. Dużo dobrej zabawy życzę. biggrin
Zapisane

uśmiech to połowa pocałunku smile
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #16 : 14-12-2008, 14:11 »

A u mnie i męża spaaadek libido  Smutny
Zapisane
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #17 : 14-12-2008, 15:51 »

u mnie też... ostatnio bardzo rzadko mamy ochotę.A może to miłośc sie po prostu kończy marlenka? Nic nie trwa wiecznie smile
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #18 : 14-12-2008, 16:33 »

Może coś wtym jest.
 Tyko z drugiej strony, trudno mówić o miłości, czy tych rzeczach, kiedy ja ciągle stękam- niestety jestem mało atrakcyjna  Smutny
Zapisane
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #19 : 14-12-2008, 17:19 »

Coś w tym jest. Nie chce mi się i tyle. Czy to efekt oczyszczania? Chciałabym w to wierzyć, bo to chyba nie czas jeszcze na taki spadek libido! Tym bardziej, że po miesiącu od rozpoczęcia MO to mi się chciało że ho, ho! smile A teraz? Dół! Smutny
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!