Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 10:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bardzo ważny dokument - to trzeba zobaczyć  (Przeczytany 108471 razy)
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« : 16-12-2008, 20:23 »

W zasadzie brak słów żeby to skomentować, proszę oglądać i wyciągać wnioski. Również te jak ta cała granda polityczna szkodzi naszemu zdrowiu. O ilu środkach i ich działaniu nie mamy pojęcia.

http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-2927498432760024906&hl=pl
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #1 : 16-12-2008, 22:34 »

Nie mogę tego skomentować, jestem porażona ! Wszystko to jest niesłychanie logiczne.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #2 : 16-12-2008, 22:49 »

Na stronie www o której wspomina autor jest dokument film z jednym z polskich więźniów który wspomina o tym że od dawna próbują się dokopać do tej wiedzy.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #3 : 16-12-2008, 23:27 »

Owszem, tyle że ci ludzie dokopali się do głeboko zakopanych oficjalnych dokumentów.
Wojna była faktem. Hitler. Auschwitz. Doświadczenia. IG FARBEN. Itd.
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #4 : 16-12-2008, 23:34 »

No właśnie, ja też wiem jaki jest świat, że przemysł farmaceutyczny zaraz drugi na świecie po zbrojeniowym, rządy karteli, ale to już nie jakiś artykulik, te fakty i dokumenty porażają.
 Grażynko zgadzam się z Tobą i już posłałam w świat i jutro będę nadal, dobrze,że umieściłeś na naszym Forum Laokoon
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #5 : 16-12-2008, 23:56 »

Jak się bronić psychicznie przed takim światem? Najłatwiej nie dopuszczać do świadomości, myślę, że sporo ludzi tak właśnie funkcjonuje. Ja wolę wiedzieć (prawda - wartością) Tu się kłania poczucie jednostkowego sensu życia.
Zapisane
Alisza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 68
MO: 24-04-2008
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #6 : 17-12-2008, 00:05 »

Czym dokladniej sie temu przyjzec, tym gorzej to wyglada.
Zapisane

"Kazda prawda przechodzi trzy etapy: Najpierw jest wyszydzana, potem gwaltownie zwalczana, a w koncu zostaje uznana za rzeczywista."
                    -Artur Schopenhauer-
Tulka
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #7 : 17-12-2008, 00:20 »

Jak się bronić psychicznie przed takim światem? Najłatwiej nie dopuszczać do świadomości, myślę, że sporo ludzi tak właśnie funkcjonuje. Ja wolę wiedzieć (prawda - wartością) Tu się kłania poczucie jednostkowego sensu życia.
Myśle, że przede wszystkim nie należy się bać. Dużo zależy od nas samych. Świat jest jaki jest, ale podobno naszym pozytywnym myśleniem możemy dużo zmienić. No... nie podobno, tylko szczerze uważam, że tak jest. Nie popadajmy więc w psychozy.Każda dobra myśl może dużo dobrego zdziałać, zaś lęk do niczego pozytywnego nas nie doprowadzi.
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #8 : 17-12-2008, 09:49 »

Cytat
Nie popadajmy więc w psychozy
Zdecydowanie nie popadam w psychozy, moje stwierdzenie - pytanie dotyka raczej ogółu ludzkości. Historycznie rzecz ujmując władza - wpływy w zamierzchłych czasach dotyczyły jakiegoś skrawka ziemi i bytujących na niej ludzi, później  królestw i państwowości, a całkiem niedawno (ok. 100 lat?) globalnie - świata. Myślę, że to dzięki rozwojowi techniki, która wspomaga trzymanie władzy.
Jako jednostka nie mam na to wpływu i już od dawna wiem, że świata nie zmienię, ale za to mogę zmieniać siebie, mogę rozwijać się duchowo w jakikolwiek  sposób i tylko tyle lub aż tyle.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #9 : 17-12-2008, 11:21 »

Widzimy jak to wszystko działa, a wmawia się nam że jest wolny rynek. Obecny kryzys też pewnie został wywołany w określonych celach.
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #10 : 17-12-2008, 11:38 »

Cytat
Ja na przykład od dawna zastanawiam się skąd nagle pojawiły się takie firmy jak Vision czy Calivita. Takie czyste, prawdziwe, wiarygodne  i takie bardzo przyjazne choremu człowiekowi.Kolejny spisek czy wymysł artystki?

Przede wszystkim drenaż kieszeni klienta.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #11 : 17-12-2008, 12:52 »

Drenaż tak, ale to już wiemy.Natomiast ja widzę to trochę inaczej.To piękne działanie na psychikę człowieka.Ludzie kupują w aptekach tony leków.Pojawia się nowy trend, powrót "do natury" poprzez suplementy.Wielkie koncerny wiedzą ,że nie uciągną na starych metodach.Cóż robią:  tworzą suplementy do brania przez całe życie z małymi przerwami i dają je wybrańcom.Wybrańcom bo w aptekach ich nie kupisz. Masz elitarny , ha, ha ,ha klub Calivity. Część ludzi mająca dostęp do netu czuje się wybrana.W dużej części rekomendują te suplementy swoim znajomym mówiąc ,że to musi być super , to nie takie zwyczajne leki , :JA tam jestem , kupuję , mogę Ci pomóc w zakupie.
Amway kiedyś działał podobnie.Tworzyli go ludzie o bardzo dużym poczuciu własnej wartości przekonani ,ze to co proponują jest NAJ NAJ na świecie.I łapali innych na wędkę.

To zwykłe psychologiczne zagrywki i tyle.A nieświadomi tej taktyki ludzie łapią się na nie od lat.

Kiedyś powstał zappar, tani zwykły aparacik do ubijania pasożytów itd.Teraz mamy wersję z pewnością nie stworzona przez domowego majsterkowicza.Mamy  BIOWAVE ! Ekstra ! Tysiące ludzi na świecie używa go do wybijania krętków borelli , bo ON zabija....ciekawe co jeszcze?!Nic nie szkodzi ,że kosztuje majątek.TO działa.
Czemu coca cola negocjuje z Paragwajem odnośnie stevii.Bo ludzie nie chcą cukru.To luz damy im zdrową colę.
Koncerny wykorzystują prozaiczne i proste wynalazki do wzbogacania ich czymś tam , stawiania zaporowej ceny i wyciąganiu pieniędzy od sfrustrowanych, chorych  i nie myślących ludzi.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #12 : 17-12-2008, 13:56 »

Firmy Calivita,Vision,Herbalife,Amway,Alveo i cholera wie tam co jeszcze stworzyły swój zamkniety system sprzedaży czyli MLM = multilevel marketing(wielopoziomowy marketing).Tworzenie piramidy .Cena jest okrutnie wygórowana po to aby Ci nowo wchodzący mogli zarobić na siebie i na tych na górze.Taki  system sprawdza im się,ponieważ akwizytor ma bezpośredni wpływ na klienta,jest żywą reklamą,zażywającą te produkty.
np.pau d arco mozna kupić w sklepie z firmy NOWFOODS o połowę tańszy. Ktoś zapytał pana Andrzeja Janusa ,czy jest różnica w jakości tych preparatów.Odpowiedź brzmiała,ze jaka cena taka jakość.Być może tak jest ,ale wiem ,że firmy budujące piramidki muszą mieć wygórowane kwoty,zeby mieć z czego schodzić dla tych na nizszych poziomach.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #13 : 17-12-2008, 14:09 »

A ja się zastanawiam kto jest nad nazwami Calivita,Vision,Herbalife,Amway,Alveo i cholera wie tam co jeszcze ....tam na samej górze..
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
hajdi
« Odpowiedz #14 : 17-12-2008, 14:18 »

Cytat
Firmy Calivita,Vision,Herbalife,Amway,Alveo i cholera wie tam co jeszcze stworzyły swój zamkniety system sprzedaży czyli MLM = multilevel marketing(wielopoziomowy marketing).Tworzenie piramidy
A co ma wspólnego "zamknięty system sprzedaży" (nie wiem w ogóle co to takiego) z MLM?
MLM, czyli wielopoziomowy marketing, oznacza, wielopoziomowe wynagradzanie. Ale konia z rzędem temu, kto znajdzie firmę handlową, która nie funkcjonuje w ten sposób.
Używacie słowa piramida (tak jak sekta) w znaczeniu pejoratywnym a wszystko wokół was funkconuje na tej zasadzie i nikt się temu nie sprzeciwia.

Cytat
Taki  system sprawdza im się,ponieważ akwizytor ma bezpośredni wpływ na klienta,jest żywą reklamą,zażywającą te produkty.
Dokładnie tak. Zamiast wydawac miliony na reklamę firma wydaje miliony na wynagrodzenia. Koszt dla klienta jest taki sam.

Skąd się wziął MLM w znaczeniu o jakim  mówimy? Zaczęło się od AMWAY'a. Zauważono, że trudno znaleźć naprawdę dobrych sprzedawców, ale o wiele łatwiej takich, którzy zaopatrzą najbliższych znajomych i rodzinę. Dlatego postanowiono ich wynagrodzić. Zamiast szukać 100 supersprzedawców, którzy sprzedadzą 100 artykułów, postanowiono znaleźć 1000 minisprzedawców, którzy sprzedadzą 10 artykułów. Oto cała tajemnica.

A to, czym te firmy handlują, to już zupełnie inna para kaloszy.
W ogóle zaczyna mnie męczyć klimat tego forum. Wszędzie doszukujemy się spisków. Wszystko jest złe: suplementy, filtry, handel, medycyna i bóg wie co jeszcze. Każdy tylko czyha na wasze pieniądze i chce was zabić - wszędzie jedna wielka mafia. Każdy oszukuje. Tylko na forum Biosłone są kryształowi ludzie. Powinno się Was wysłać na bezludna wyspę - bez techniki, gospodarki, handlu, lekarzy, suplementów...
Ma tam rosnać tylko : cytryna, aloes, oliwki, kukurydza i winogrono
« Ostatnia zmiana: 17-12-2008, 14:25 wysłane przez hajdi » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #15 : 17-12-2008, 14:28 »

Wracając do tematu.

Na samej górze ponad tymi Callvitami nie ma nikogo. Tam są już tylko struktury stworzone ręką chciwego człowieka zaślepionego własną pychą.

Niesławna IG Farben, w Niemczech miała aż 380 wielkich przedsiębiorstw a za granicą 500, do tego jeszcze wiele innych o których nie wiadomo.

Najlepsze jest to że nie stosując się do jakichkolwiek dobrze rozumianych zasad współżycia między ludźmi stosują się te wszsytkie firmy do PRAWA STANOWIONEGO.

Patenty. Robią eksperymenty, sprawdzają jaki związek chemiczny co powoduje i patentują jego działanie. Dzięki temu mają monopol na to co należy się tak czy siak nam wszystkim.

To jest zmowa wielkich pieniędzy. Nie ma bowiem w świecie nierówności. Natura zawsze dąży do równowagi zapewniającej stan optymalny. Nierówność to choroba wywoływana sztucznie przez człowieka.

Świat jest tak samo chory jak jelita niektórych z nas. Oczywiście jedni na tym korzystają inni tracą ale nie miejmy złudzeń że nawet jeżeli jesteśmy częścią jakiejś wielkiej firmy i zarabiamy przyzwoite pieniądze że i nas może pochłonąć ta BESTIA.

Dodano
A co do leków konkretnych "leków" polecam temat CONTERGAN:

http://www.rp.pl/artykul/68030.html

Można również wyszukać sobie filmiki na Youtube wpisując słowo "Contergan" i zobaczyć jakie to dobrodziejstwo dla ludzkości.


Co ciekawe nie chcą odpowiadać za wszsytkie te krzywdy które spowodowały. Ale jakzeby miało być inaczej, dysponując takimi środkami mają w kieszeni nie tylko śedziego ale całe instytucje mające stać na straży porządku.
« Ostatnia zmiana: 17-12-2008, 14:46 wysłane przez laokoon » Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #16 : 17-12-2008, 14:29 »

Cytat
To jest zmowa wielkich pieniędzy. Nie ma bowiem w świecie nierówności. Nierówność to choroba.
Tzn, co? Wszyscy mamy mieć równo? Jesteś komunistą?
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #17 : 17-12-2008, 14:30 »

Cytat
Wszędzie doszukujemy się spisków.

Przykro mi Hajdi , ale jednym jest doszukiwanie się spisków , a drugim to ,że ludzie są marionetkami.I w obecnych czasach tylko w niewielkim zakresie mają  wybór .
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #18 : 17-12-2008, 14:34 »

Cytat
To jest zmowa wielkich pieniędzy. Nie ma bowiem w świecie nierówności. Nierówność to choroba.
Tzn, co? Wszyscy mamy mieć równo? Jesteś komunistą?

Oczywiście że jestem komunistą. Mam wilcze oczy i kły. Śmierdzę też czosnkiem.


Hajdi po prawdzie nie bądź ignorantem. Co innego uczciwa praca a co innego zabawianie się kosztem innych. Czy jesteś naprawdę tak ślepy i ograniczony?
Być może wydaje ci się że "taki jest świat", otóż świat taki nie jest, takim go chcemy widzieć bo tak jest nam wygodnie. Tylko następym razem jak zobaczysz w TV biedne głodujące dzieci to nie mów nikomu ani sobie że w życiu nie ma sprawiedliwości lub podobnych banałów. Ucziwie powiedz że tak jest OK. Taki świat jest wspaniały.

« Ostatnia zmiana: 17-12-2008, 14:42 wysłane przez laokoon » Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #19 : 17-12-2008, 14:41 »

Cytat
Powinno się Was wysłać na bezludna wyspę - bez techniki, gospodarki, handlu, lekarzy, suplementów...
Ma tam rosnać tylko : cytryna, aloes, oliwki, kukurydza i winogrono

O tak byłoby przepieknie.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!