Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bardzo ważny dokument - to trzeba zobaczyć  (Przeczytany 107039 razy)
hajdi
« Odpowiedz #20 : 17-12-2008, 14:41 »

Cytat
Być może wydaje ci się że "taki jest świat"
Tzn jaki?

Cytat
O tak byłoby przepieknie.
Już to widzę
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #21 : 17-12-2008, 14:44 »

Próbujesz myśleć czy tylko szukasz zaczepki?
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #22 : 17-12-2008, 14:44 »

Próbujesz myśleć czy tylko szukasz zaczepki?
Nie bądż taki bezczelny.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #23 : 17-12-2008, 14:48 »

Hajdi, próbujesz wciągnąć mnie w jakieś personalne sprzeczki. A z tematu widzisz że to nie jest sprawa między mną a tobą, to dotyczy nas wszystkich. Bez względu na to czy ci się to podoba czy nie. I nie używaj proszę słownych bejsboli żeby mnie ustawiać.

Poczułeś się urażony? Ciekawe dlaczego. Jeżeli gryzie cię sumienie to się nim zajmij a nie jak tchórz starasz się zrzucić winę na innych.

Ostatecznie nic nowego ani odkrywczego nie napisałem i do prawdy nie wiem skąd twoja tak agresywna reakcja.
« Ostatnia zmiana: 17-12-2008, 15:00 wysłane przez laokoon » Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #24 : 17-12-2008, 14:54 »

Cytat
Ale konia z rzędem temu, kto znajdzie firmę handlową, która nie funkcjonuje w ten sposób.
Używacie słowa piramida (tak jak sekta) w znaczeniu pejoratywnym a wszystko wokół was funkconuje na tej zasadzie i nikt się temu nie sprzeciwia.

Dokładnie tak jest każda firma to piramidka .Wielkie koncerny gdzie na samej górze zarząd,prezes. Temat poruszyłam o suplementach ,bo słono sie przepłaca za coś co nie jest tyle warte.przykład pau d arco w zwykłym sklepie cena normalna.Nie lubię jak się ze mnie zdziera pod przykrywką ,że to produkcja najwyższej technologii,jakaś kosmiczna prawie technologia(modne okreslenie ostatnio) i stąd ta cena.Wyjaśniłam tylko,ze w MLM jest mnóstwo pośredników ,których muszę opłacić a produkt nie jest wart tej ceny.

Dodano
hajdi tak długo stosujesz MO a sprawiasz wrazenie jakby grzybki jeszcze wyrzucały metabolity do Twojej krwi.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #25 : 17-12-2008, 14:56 »

Prawdę mówiąc mam wrażenie,że Hajdi jest idealistą , a my zaburzyliśmy tę wizję.I stąd ta  postawa.
Cytat
A z tematu widzisz że to nie jest sprawa między mną a tobą, to dotyczy nas wszytkich. Bez względu czy na to czy ci się to podoba czy nie.

Tak dotyczy nas wszystkich.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Shpeelka
« Odpowiedz #26 : 17-12-2008, 14:58 »

Hajdi, przyznaj się ,że sprzedajesz Alveo  biggrin


Żartowałam
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #27 : 17-12-2008, 15:12 »

Ja nie działam w MLM ale poznałam je od srodka .Miałam mnóstwo propozycji .Poznałam temat ,rozgryzałam na czym to polega i wiem jak jest.Produkt nie wart tej ceny.Argument ,że nie płacą za reklamę też jest dobry zeby zwabić sprzedawcę. Ale dlaczego podobne produkty w sklepie są w normalnych cenach a i są w reklamie.
Natomiast jeśli ktoś chciałby zarabiać w ten sposób to jak najbardziej można. Na szkoleniach wtłaczają takie argumenty ,że większość zagonionych ludzi da się na nie złowić.Jest to kolejny pomysł na biznes.W biznesie nie ma sentymentów tylko liczy się kasa. A ja lubię wiedzieć jak coś działa od środka.


 
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #28 : 17-12-2008, 15:14 »

Hajdi, przyznaj się ,że sprzedajesz Alveo  biggrin
Sprzedawałem, ale po zetknięciu z tym forum przestałem.

Chodzi mi o to, że nie każdy jest krwiopijcą i nie każda firma handlowa to bestia masońska powiązana z IG Farben. Rynek działa w ten sposób, że jeśli na jakiś produkt lub usługę jest zapotrzebowanie, to powstaje dostarczyciel takich produktów. Jeżeli gołym okiem widać, że medycyna to ślepa uliczka i coraz więcej ludzi się dopomina głośno lub po cichu czegoś innego, to takie cos powstaje. Stąd powstały firmy takie jak: Calvita, Herbalife (nawiasem jej załozyciel umarł w podejrzanych okolicznościach - może przeszkadzał mafii medycznej), Akuna, ForeverLiving, Vision i inne. Może ci ludzie nie rozumieją do końca czym tak na prawdę jest zdrowie i od czego się biorą choroby, ale próbują coś robić. A Was boli to, że na tym zarabiają. Albo czy myślicie, że każdy chce dbac o zdrowie? Ludzie chcą tylko, by choroba nie przeszkadzała im żyć.
Nie każdy ma tyle szczęścia, by wydawać książki o zdrowiu i z tego żyć. Ale każdy musi utrzymać rodzinę. Ciekawe z czego każdy z Was żyje? Gdyby sie temu przyjrzeć, to zapewne niejeden z dyskutantów popiera ten zepsuty system w ten czy inny sposób.


Tak jestem idealistą, ale niczego mi nie zburzyliście. Mogę Wam jeszcze podać kilka ciekawych faktów, jaki jest tan swiat na prawdę, ale jakie to ma znaczenie? Jeszcze trochę o tym poczytamy, to zwariujemy.
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #29 : 17-12-2008, 16:29 »

Dokadnie Hajdi po spotkaniu z tym forum nie potrafiłabym pracować dla Herbalife czy innych.Byłam na prezentacji herbalife,alveo,amway i w sumie herbalife bardzo mocno przekonałoby mnie do siebie.Ale mając wiedzę o suplementach,o koktajlu z herbalife(okropnie przesłodzony) nie mogłabym nikomu proponować takich produktów,bo nie jest to zgodne z moją zdobytą już wiedzą.
Zapisane
Lidia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 07-09-2008
Wiadomości: 41

« Odpowiedz #30 : 17-12-2008, 17:28 »

Witam wszystkich na forum biggrin,
w nawiązaniu do dokumentu i jego autora (dr Rath) który jest tematem tego wątku
to znalazłam stronę z prezentacją która przedstawia w skrócie program podstawowej działalności dr Rath i jest on ukierunkowany na edukację i zdrowie poprzez właściwe odżywianie i dostarczanie organizmowi odpowiednich ilości witamin i mikroelementów
Oto strona www.rath-eduserv.com
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #31 : 17-12-2008, 17:54 »

O. Proszę bardzo. I to jest godne uwagi.

Dzięki lidia.

Zapisane
Boja
« Odpowiedz #32 : 17-12-2008, 20:36 »

Cytat
nie każdy jest krwiopijcą
Ale nikt tego nie mówi. Mam wrażenie Hajdi, że wcale nie obejrzałeś filmu Laokoona, bo cala dyskusja właśnie w kontekście filmu się odbywa.

Cytat
Jeszcze trochę o tym poczytamy, to zwariujemy.
Cytat
Najłatwiej nie dopuszczać do świadomości, myślę, że sporo ludzi tak właśnie funkcjonuje. Ja wolę wiedzieć (prawda - wartością)
Cytat
Powinno się Was wysłać na bezludna wyspę
To bardzo odpowiadałoby mojej naturze, żyłabym prawdziwym życiem z realnym zagrożeniem, bez konieczności zarobkowania, aby mieć czym zapłacić za prąd, gaz, samochód, ciuchy, kosmetyki, środki czyszczące, buty.....itd, itp. Życie prymitywne to dla mnie Eden.
« Ostatnia zmiana: 17-12-2008, 20:44 wysłane przez Boja » Zapisane
Jurek56
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04-04-2007
Skąd: Siedlce
Wiadomości: 66

« Odpowiedz #33 : 17-12-2008, 21:27 »

Cytat
Powinno się Was wysłać na bezludna wyspę - bez techniki, gospodarki, handlu, lekarzy, suplementów...
Ma tam rosnać tylko : cytryna, aloes, oliwki, kukurydza i winogrono

O tak byłoby przepieknie.
Ja się też na to zgadzam. To mi odpowiada i byłby tam raczej tłok.
Hajdi, masz jakieś namiary?
Zapisane

Jurek
Boja
« Odpowiedz #34 : 17-12-2008, 21:34 »

Jak byłam nastolatką czytałam książkę Thora Heyerdahla norweskiego podróżnika, tego od Kon-tiki i Ra. Wraz ze swoją żoną spędził życie wśród "dzikich" i to bardzo mi się podobało, wyobrażacie sobie brak tylu zależności, które oferuje nam cywilizacja? To Eden!
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #35 : 17-12-2008, 22:05 »

Grażynko ale się wstrzeliłaś pięknie. Świetny cytat
Zapisane
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #36 : 17-12-2008, 22:23 »

To ja na tą wyspę już się pakuję! smile
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #37 : 18-12-2008, 00:20 »

Człowiek urodzony w danych warunkach, a szczególnie w wysoko uprzemysłowionych miastach ma nikłe pojęcie o tym co się dzieje naprawdę na świecie, nie wspominając o tym że coraz bardziej oddala się od natury i płaci za to. Czym? wiemy chyba wszyscy bo z tego powodu tutaj jesteśmy.

Nic się nie dzieje bez przyczyny i nie ma tu żadnych teorii spiskowych, na świecie, co ja mówi wśród nas żyją ludzie zdegenerowani i nie liczący się z innymi. To właśnie stara się uświadomić jak widzę również obok takich ludzi jak Mistrz ten dr. Rath. Za co należy mu się duży medal.

Wydaje mi się że Hajdi zaregował nerwowo dlatego że z jednej strony ma wiedzę o tym jak się zatruwa środowisko, pokarmy a przez to i nas doprowadza  do chorób i jeszcze dalej oszukuje obiecując najnowocześniejsze metody diagnozy i leczenia prowadząc do jeszcze większych problemów. A z drugiej tak jak my wszyscy jest od tego chorego systemu uzależniony. I to rozdarcie jest nie do zniesienia.

Fakt to wszystko jest bardzo przygnębiające i przykre, a kto lubi się martwić. Ale to tak jak z organizmem, można słuchać pierwszych sygnałów i symptomówi choroby a można czekać albo tapetować różnymi cudownymi metodami, czekając aż będzie za późno.
« Ostatnia zmiana: 18-12-2008, 00:23 wysłane przez laokoon » Zapisane
maist
« Odpowiedz #38 : 18-12-2008, 03:05 »

Starajmy się propagować naszą wiedzę. Nawet jeżeli ktoś się z nami początkowo nie zgadza to z mojego doświadczenia wynika że zaczyna szukać odpowiedzi na własną rękę. A to poszerza krąg tych którzy wiedzą i nie dają się nabijać w butelkę. Nasza społeczność powoli rośnie i powinniśmy w miarę swoich możliwości poszerzać ten krąg. Kłótnie na forum pewnie też są potrzebne a na pewno wtedy kiedy to pogłębia naszą wiedzę..smile
Zapisane
taszczyk
« Odpowiedz #39 : 18-12-2008, 10:09 »

To wszystko jest wstrząsające. A najbardziej przykre jest to, że niejaki dr Rath powyciągał te wszystkie fakty, po to, aby nakręcić sobie interes i sprzedaż swoich genialnych preparatów działających na poziomie komórkowym. Najbardziej rozbawiło mnie jak dostałam wyciąg z bambusa - podobno zawiera wszystkie niezbędne człowiekowi witaminy - najnowsze odkrycie. Od swoich preparatów uzależnia już dzieci, produkując kolorowe witaminki ze sproszkowanej kory i atrakcyjne tubki z nieokreśloną słodką mazią w środku. Podobno likwidują wszystkie choroby, dzieci po regularnym spożyciu już nie chorują. Cena kilkadziesiąt złotych za kilka tubek. Ja mam ogromny problem z tymi preparatami bo przynosi mi je mój własny ojciec, który woli aby wnuki jadły te pastylki zamiast pożywnej zupy. To jest bardzo smutne. Jak łatwo manipulować ludźmi, jak wiele silnej woli wymaga zachowanie w tym wszystkim zdrowego rozsądku. Niemniej jestem ci wdzięczna Lakoon za ten film, nie wiedziałam o IG Farben, ale nie myślę że Rath jest wiele lepszy.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!